TomTom [AppStore] - diskuze o aplikaci

Pravidla fóra
V tejto sekcií uverejňujte informácie o zaujímavých navigáciách. Váš príspevok by mal obsahovať názov aplikácie, popis, screenshoty či video a zdroj. Pred otvorením novej témy si overte vyhľadaním už existujúce vlákno o aplikácií, o ktorej chcete diskutovať.
Odpovědět
photopetr
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 162
Registrován: pát lis 26, 2010 3:10 pm

Re: TomTom [AppStore] - diskuze o aplikaci

Příspěvek od photopetr »

Zdravim,
má někdo problémy po update na styl iOS 7, že mu TOMTOM začal padat? Dnes jsem to poprvé po update zkoušel a aplikace mi cca za 1 hodinu 5x spadla. Úplně se vypne a je třeba ji znovu nahodit. Manželka má taky takový problém. Oba máme na iPhone 5S s iOS 7.04.
díky
 iPhone 7
 Watch NIKE
 MacBook Air 11"
 iPad mini 4
 TV
 Airpods

crusader
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 432
Registrován: úte pro 04, 2007 8:03 am

Re: TomTom [AppStore] - diskuze o aplikaci

Příspěvek od crusader »

Jel jsem s tomtomem na iphone 5 s fw 7.0.4 do italie asi 9 hodin a ani jednou nespadl.

DD_
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1321
Registrován: čtv srp 12, 2010 12:48 pm

Re: TomTom [AppStore] - diskuze o aplikaci

Příspěvek od DD_ »

Taky jsem s poslednim Tomtomem najezdil hodiny na iP5S a zadny problem.
---
iPhone 7
iPad Mini Retina / iPad Pro 9.7" + Apple Pencil
Macbook Pro 13" 2017
iMac 21.5" late 2012
Apple Watch 3 Sport 42mm

Pantani
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
Příspěvky: 908
Registrován: ned úno 10, 2008 1:50 pm

Re: TomTom [AppStore] - diskuze o aplikaci

Příspěvek od Pantani »

Tak mám první vážnou zkušenost s TT, přičemž původně jsem jezdil občas s Navigonem. Jezdil jsem po Praze a pro mě osobně to byla zkušenost příjemná - žádný navigování polňačkama, vybral nejlepší trasu a jelo se. Co se týče navigování, tak přestože jsem to měl omylem anglicky, neměl jsem snahu to přepínat do češtiny, protože tomu bylo rozumnět z důvodu jednoduchých hlášení. Navigon do toho hlásí čísla silnic, snaží se přehláskovat názvy ulic a já se v tom ztrácím. Tohle je lepší. Jsem spokojen a lituju jen, že jsem neměl možnost koupit TT v českých appstore dřív.
Pište vaše požadavky ohledně iOS na iPhone feedback popř. iPad feedback a k iCloud na iCloud feedback, jinak si tu nestěžujte že to něco neumí

mike-biker
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3469
Registrován: ned říj 09, 2011 12:39 pm

Re: TomTom [AppStore] - diskuze o aplikaci

Příspěvek od mike-biker »

Ony víceméně jsou navigace stejné, důležité jsou mapové podklady, které jsou nepřesné a obsahují velkou spoustu chyb. U TT je dobrá možnost Map Share Update, kdy se tyto chybky korigují.
Zakoupil jsem už před lety celou Evropu a pro CZ mám Dynavix, kde jsou i čísla popisná, takže vlastně nemám žádný problém. :)
iPhone 14 Pro 256GB Silver.
iPhone 12 Mini 64GB RED as reserved.
MacBook Pro 16" M1 Max 24-Core GPU, 32GB Memory, 1TB SSD

Golf
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1567
Registrován: sob bře 21, 2009 10:47 pm

Re: TomTom [AppStore] - diskuze o aplikaci

Příspěvek od Golf »

Že by byly víceméně stejné? Každá nějak dovede do cíle, ale zrovna mezi Navigonem a TT je snad nejdiametrálnější rozdíl. Komplikovaná složitá nepřehlednost versus jasná a jednoduše přehledná přímočarost... Jak v ovládání, tak v grafice, tak v mapových podkladech (které jsou u každého zde zmíněného sw úplně jiné). A nejvíc je to pak vidět v množství chyb v mapách a především v algoritmu výpočtu tras. Jedinou vadou na kráse TT jsou snad ta čísla popisná... Ale to tu už bylo popsáno snad stokrát.
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů na (nejen) tomto fóru jsou toho jasným důkazem...

iPhone 13 Pro Max
MBA 2014 13" i5 8GB RAM
iPad Air 3 64GB LTE
Powerbeats Pro
Apple TV 2G + 4G
AW5 44
Mac mini 2021

mike-biker
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3469
Registrován: ned říj 09, 2011 12:39 pm

Re: TomTom [AppStore] - diskuze o aplikaci

Příspěvek od mike-biker »

No myslel jsem to tak, že pokud je nedobrý mapový podklad, tak ani sebelepší navigace s tím už nic neudělá.
Nicméně TT patří bezesporu k těm nejlepším.
iPhone 14 Pro 256GB Silver.
iPhone 12 Mini 64GB RED as reserved.
MacBook Pro 16" M1 Max 24-Core GPU, 32GB Memory, 1TB SSD

Pantani
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
Příspěvky: 908
Registrován: ned úno 10, 2008 1:50 pm

Re: TomTom [AppStore] - diskuze o aplikaci

Příspěvek od Pantani »

U navigování TT bych osobně ocenil trošku výraznější zobrazení vedlejších cest - tedy těch, kudy mě navi nevede. Vyhovuje mi menu, je jednodušší a přímočařejší. Na menu Navigonu jsem si nikdy nezvykl a prakticky vždycky jsem v něm tápal. U mě je TT o třídu dál, přestože Navigon není úplně k zahození a chápu, že popisný čísla někdo fakt potřebuje.
Nemá map share i TT? I kdyby to měl jen Navigon, tak Navigon jsem používal dlouho a přestože tuhle funkci má, nikdy jsem ji nevyužil. Když jedu a zjistím nedostatek v mapě nebo chybu, tak za jízdy s tím nic nenadělám a když už pak šťastně dojedu, tak si na to ani nevzpomenu - že bych to hledal nějak zpětně, kdeže je v mapě ta chyba? - lze to vůbec? Je pravda, že jsem se o to nikdy ani nepokusil a třeba je to snažší, než si myslím...
Pište vaše požadavky ohledně iOS na iPhone feedback popř. iPad feedback a k iCloud na iCloud feedback, jinak si tu nestěžujte že to něco neumí

mike-biker
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3469
Registrován: ned říj 09, 2011 12:39 pm

Re: TomTom [AppStore] - diskuze o aplikaci

Příspěvek od mike-biker »

TomTom má Map Share - dost dobrá věc, ale bohužel ne každý to ví a přispívá.
Jinak doporučuji vždy před cestou se mrknout na itinerář do map či na Mapy.cz a pak si zadat do TT trasu. Blbá navigace je pak vyloučena. :)
iPhone 14 Pro 256GB Silver.
iPhone 12 Mini 64GB RED as reserved.
MacBook Pro 16" M1 Max 24-Core GPU, 32GB Memory, 1TB SSD

huld4
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 331
Registrován: pát čer 04, 2010 11:03 am

Re: TomTom [AppStore] - diskuze o aplikaci

Příspěvek od huld4 »

Kdyz si zakoupim TomTom navigaci na iOS tak pozdeji ji asi nebude mozne pouzivat na jinych systemech ze?

Golf
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1567
Registrován: sob bře 21, 2009 10:47 pm

Re: TomTom [AppStore] - diskuze o aplikaci

Příspěvek od Golf »

Ne, licence nejde mezi systémy přenášet. Ale můžeš používat na více přístrojích s iOS, třeba na iPhonu i na iPadu, případně v rodině na více iPhonech...
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů na (nejen) tomto fóru jsou toho jasným důkazem...

iPhone 13 Pro Max
MBA 2014 13" i5 8GB RAM
iPad Air 3 64GB LTE
Powerbeats Pro
Apple TV 2G + 4G
AW5 44
Mac mini 2021

ananas
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 249
Registrován: čtv črc 29, 2010 11:17 am

Re: TomTom [AppStore] - diskuze o aplikaci

Příspěvek od ananas »

Ak myslis na inych systemoch android, windowsphone atd. Tak nebude. Ak myslis novsi iOS, tak tam pojde bez problemov.


EDIT: golf rychlejsi

huld4
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 331
Registrován: pát čer 04, 2010 11:03 am

Re: TomTom [AppStore] - diskuze o aplikaci

Příspěvek od huld4 »

ok myslel jsem si to...vsem diky za potvrzeni...

edit: prave premyslim jestli investovat do aplikacky nebo navigace (u aplikacky se bojim, ze vyhodim prachy kdyz prejdu na jiny system) a u navigaci do auta moc nechapu, jak dlouho budu moci stahovat aktualizace(je u ni lifetime), ale kdo me zaruci ze za rok neskonci podpora?

mike-biker
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3469
Registrován: ned říj 09, 2011 12:39 pm

Re: TomTom [AppStore] - diskuze o aplikaci

Příspěvek od mike-biker »

To je těžká volba. Já sám jsem TT zakoupil na IOS a přinejhorším mohu mít nějaký starý iPhone, který má výhodu, že je přenosný. Autonavigace je fixní záležitost.
iPhone 14 Pro 256GB Silver.
iPhone 12 Mini 64GB RED as reserved.
MacBook Pro 16" M1 Max 24-Core GPU, 32GB Memory, 1TB SSD

cuting
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2259
Registrován: úte čer 07, 2011 8:45 pm

Re: TomTom [AppStore] - diskuze o aplikaci

Příspěvek od cuting »

Souhlas. Pevná autonavigace je jen v autě a dost. Mobilní využiješ všude, pěšky, na kole apod. a zase až tak drahá není. Jakákoliv. A pokud nemusíš mít před sebou celou cestu a dlouhé hodiny rozsvícený display a potřebuješ navigaci jen na dohledání cíle, tak defaultní aplikace mapy a nebo česká app mapy.cz tě dovede, kam potřebuješ také.
 Apple hračky 

Clon
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2782
Registrován: stř črc 11, 2012 4:29 pm

Re: TomTom [AppStore] - diskuze o aplikaci

Příspěvek od Clon »

Akorát o tom MapShare jsem na jiných fórech četl, že ačkoliv tam někdo naházel třeba 50 oprav, pak přišla aktualizace map a tam nebylo ani nic opraveno, ani to neobsahovaly ty MapShare - takže trošku marná práce :-( a mohl to tam házet znova.
iPhone X iOS 13.3, iPad Pro 11" iOS 13.3, ATV 4
(+ starsi kousky iPad 3 (NEW) 64 GB + cellular, iOS 7.1.1 + JB Pangu China, iPhone 5 64 GB, iOS 9.3.3 NO JB, iPad Air + Cellular 128 GB, iOS 9.3.3 NO JB)

Golf
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1567
Registrován: sob bře 21, 2009 10:47 pm

Re: TomTom [AppStore] - diskuze o aplikaci

Příspěvek od Golf »

Nevím, ale já jsem tam jednu opravu dával a cca za pů roku to v mapě opravené bylo. Jinak ls8 sem kdysi dával odkaz na někoho, kdo má na TT asi bližší vazbu a chybu nahlašoval přímo jemu a s úspěchem. Na druhou stranu jsou i tací jedinci, kteří budou považovat za chyby i to, co by nikoho jiného nenapadlo, takže těžko soudit.

Jinak jak ses ve vláknu Garminu ptal, co by tě zajímalo vědět o TT?

Screenshoty1
Screenshoty2
Porovnání živého navigování TTxNavigon
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů na (nejen) tomto fóru jsou toho jasným důkazem...

iPhone 13 Pro Max
MBA 2014 13" i5 8GB RAM
iPad Air 3 64GB LTE
Powerbeats Pro
Apple TV 2G + 4G
AW5 44
Mac mini 2021

ls8
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 11456
Registrován: pát črc 11, 2008 6:52 pm

Re: TomTom [AppStore] - diskuze o aplikaci

Příspěvek od ls8 »

Chyby do TomToma lze nahlásit zde, reaguje tam přímo člověk z CEDA (Gallen): http://forum.navigovat.mobilmania.cz/fo ... -CEDA.html
iPhone XS 64GB | MacMini 2018 | MacBook Pro 15 2013

Clon
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2782
Registrován: stř črc 11, 2012 4:29 pm

Re: TomTom [AppStore] - diskuze o aplikaci

Příspěvek od Clon »

@Golf. Nejvíc by mě asi zajímal tvůj názor na MapShare a na LiveTraffic - jestli to v Česku vůbec nějak teda funguje a má to tedy smysl, nebo raději kašlat na to.

Včera jsem studoval poi.cz a tam to ve finále vyznělo tak, že v podstatě nefunguje vůbec nic z toho. Ale tam používají origoš krabičky TT, tak nevím, jak to je na iOS.

Jinak TT jsem míval vždycky rád. Pak jsem na něj poněkud zanevřel pro absenci čísel popisných. Je blbé, že i po letech toto člověk musí řešit druhou navigací.
Akorát nevím kterou. Zkoušel jsem teď kde co, ale nevím nevím.
Zkuste si zadat najít Přerovská 621 Olomouc.
Nenajde ji skoro nikdo - poslední Garmin najde přibližnou polohu alespoň, Apple mapy vcelku dobře, Google mapy mi to vždycky hodí až do Přerova (blbost a už leta), Navigon to najde na jedničku, a jak psal ls8 o dynavixu - zkusil jsem i ten - neumožní mi ani dopsat třetí číslo z toho 621 ....... takže taky nic. Bída bída :-( U TT to raději ani neočekávám :-( - ten je na tom s čísly snad nejhůř.
Ale TT má v mých očích nejinteligentnější plánování trasy a nevede ke hnoji (jak Navigon).
Teď jsem zkusil mapy.cz - ty to najdou taky. A navíc je sranda, že pro českou poštu je to Přerovská 621, ale podle mapy.cz - by to taky mohla být Týnecká 621 (snad)
EDIT: zkuste si schválně na mapy.cz zadat Přerovská 621 a Týnecká 621 - tady se snad vyřádili geodeti či co.
Dynavix to najde jako Týnecká, ale jinak je to docela tragedie ty mapy - náš panelák zřejmě neexistuje, protože přes něj šikmo vede chodník, netuším kdo je dodává (ale všiml jsem si toho už dřív = nic se nezměnilo :-( ).

Waze najde jen ulici Přerovská či Týnecká, a přes Google v něm jsem zase v Přerově - Přerovská (týneckou přibližně najde - ale vskutku JEN přibližně .....ale teď koukám, že Přerovská se jmenuje přes Google zase Týnecká = no toto je ale Kocourkov!!!) Přes google mapy se Přerovská skutečně jmenuje Přerovská, Týnecká vede ale úplně někam jinam!
Vyhledávání přes Google mapy sólo a přes ty samé ve Waze je něco úplně jiného???? No to je teda ale fakt totální bordel.
iPhone X iOS 13.3, iPad Pro 11" iOS 13.3, ATV 4
(+ starsi kousky iPad 3 (NEW) 64 GB + cellular, iOS 7.1.1 + JB Pangu China, iPhone 5 64 GB, iOS 9.3.3 NO JB, iPad Air + Cellular 128 GB, iOS 9.3.3 NO JB)

Golf
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1567
Registrován: sob bře 21, 2009 10:47 pm

Re: TomTom [AppStore] - diskuze o aplikaci

Příspěvek od Golf »

Problémy s MapShare, pokud jsou, jsou problém lidského charakteru, nic technického, pokud tedy existují. Sám mám v tomto spíš pozitivní zkušenost.

TomTom Traffic jsem si zaplatil na měsíc, 2x mě to na D1 zachránilo před kolonami. Protože ale v té době už trochu fungoval Waze a provoz v mapách, tak mi těch skoro dvacet éček přišlo dost. Stoprocentní to určitě nebude, s cenou se každý musí srovnat sám.

Přerovská 621, musel bys to zadávat s číslem orientačním, to bylo, je a asi i bude problém... I když ani chyba v různých databázích se nedá vyloučit.

Jinak jde o to, nechtít od toho víc, než to umí. Pokud mě ovšem TT namíchne 3x do roka a jiní 3x do měsíce, tak sem za něj rád :friends:
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů na (nejen) tomto fóru jsou toho jasným důkazem...

iPhone 13 Pro Max
MBA 2014 13" i5 8GB RAM
iPad Air 3 64GB LTE
Powerbeats Pro
Apple TV 2G + 4G
AW5 44
Mac mini 2021

Clon
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2782
Registrován: stř črc 11, 2012 4:29 pm

Re: TomTom [AppStore] - diskuze o aplikaci

Příspěvek od Clon »

No, ale kde to cislo orientacni sehnat? Navic kdyz ti nekdo jen tak posle adresu, kterou pouziva, predem netusis, jestli to je popisne ci orientacni :-(
Tomtom traffic na 1 mesic jsem myslim koukal ze je za 2,69€. Snad nekecam. Mozna to zlevnili.
iPhone X iOS 13.3, iPad Pro 11" iOS 13.3, ATV 4
(+ starsi kousky iPad 3 (NEW) 64 GB + cellular, iOS 7.1.1 + JB Pangu China, iPhone 5 64 GB, iOS 9.3.3 NO JB, iPad Air + Cellular 128 GB, iOS 9.3.3 NO JB)

Golf
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1567
Registrován: sob bře 21, 2009 10:47 pm

Re: TomTom [AppStore] - diskuze o aplikaci

Příspěvek od Golf »

Jo, nějak takhle to stojí... Ale asi se snažíš najít ideál někde, kde asi jen tak nebude. Já jsem vždycky razil názor, že i když jsou navigace, tak stejně je nejdůležitější koukat a používat rozum.
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů na (nejen) tomto fóru jsou toho jasným důkazem...

iPhone 13 Pro Max
MBA 2014 13" i5 8GB RAM
iPad Air 3 64GB LTE
Powerbeats Pro
Apple TV 2G + 4G
AW5 44
Mac mini 2021

Clon
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2782
Registrován: stř črc 11, 2012 4:29 pm

Re: TomTom [AppStore] - diskuze o aplikaci

Příspěvek od Clon »

Jasne. Rozum je dobre mit s sebou. Ale ve Zline je treba Trida Tomase Bati dlouha asi 12 km - na to je ti i rozum kratkej :-)
iPhone X iOS 13.3, iPad Pro 11" iOS 13.3, ATV 4
(+ starsi kousky iPad 3 (NEW) 64 GB + cellular, iOS 7.1.1 + JB Pangu China, iPhone 5 64 GB, iOS 9.3.3 NO JB, iPad Air + Cellular 128 GB, iOS 9.3.3 NO JB)

Golf
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1567
Registrován: sob bře 21, 2009 10:47 pm

Re: TomTom [AppStore] - diskuze o aplikaci

Příspěvek od Golf »

Tak mám možná v souvislosti s čísly popisnými dobrou zprávu, souvisí to s novým iOS 8.
Obrázek

Pokud si ve vestavěných mapách najdete jakýmkoliv způsobem (vyhledáváním, umístěním špendlíku) místo, kam chcete navigovat, tak se jednoduše dá s tímto údajem přepnout do jakékoliv další aplikace, která je "mapová" (nabídne to všechny nainstalované navigace, i Google mapy, zároveň i možnost jejich stažení z AppStore), a tam se na základě těchto údajů dát navigovat.

Obrázek Obrázek

Možná tímto bude asi jediný hendykep TT výrazně eliminován, uvidíme.
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů na (nejen) tomto fóru jsou toho jasným důkazem...

iPhone 13 Pro Max
MBA 2014 13" i5 8GB RAM
iPad Air 3 64GB LTE
Powerbeats Pro
Apple TV 2G + 4G
AW5 44
Mac mini 2021

parmin
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1286
Registrován: pát bře 28, 2008 11:56 am

Re: TomTom [AppStore] - diskuze o aplikaci

Příspěvek od parmin »

Matně si vybavuju, že jsem pomocí nějaké utilitky z Cydie podobnou funkci už v iPhonu v minulosti měl, ale je to fakt už dlouho...
Prakticky jsem to ale moc nepoužíval. Jednak člověk když chce navigaci, tak bez nějakého většího přemýšlení zkrátka spustil navigaci a ne aplikaci, přes kterou by se k té navigaci dopracoval. Další věc - TomTom má našeptavač, který za volantem docela dost usnadňuje a zrychluje zadávání cílové adresy. Ale je fajn, že tady ta možnost ofiko bude ;-)
iPhone 8 * iPad 6 * Mac Mini * Apple TV * AirPods

Golf
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1567
Registrován: sob bře 21, 2009 10:47 pm

Re: TomTom [AppStore] - diskuze o aplikaci

Příspěvek od Golf »

Jenže ten našeptávač neporadí s těmi popisnými čísly, pokud už je nutně potřebuješ... A máš pravdu, ve finále stejně rozhoduje uživatel, zda mu to či ono bude/nebude vyhovovat a co zvolí.
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů na (nejen) tomto fóru jsou toho jasným důkazem...

iPhone 13 Pro Max
MBA 2014 13" i5 8GB RAM
iPad Air 3 64GB LTE
Powerbeats Pro
Apple TV 2G + 4G
AW5 44
Mac mini 2021

Clon
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2782
Registrován: stř črc 11, 2012 4:29 pm

Re: TomTom [AppStore] - diskuze o aplikaci

Příspěvek od Clon »

Ano, kdyby to fungovalo, tak by to mohlo odstranit ten (pro me nejvetsi) minus teto navigace.
Na druhou stranu stejne nechapu, PROC to tomtom uz leta odmita - zvladl to kde kdo, jen ten "nejvetsi" se s tim dosud nedokazal vyporadat.
iPhone X iOS 13.3, iPad Pro 11" iOS 13.3, ATV 4
(+ starsi kousky iPad 3 (NEW) 64 GB + cellular, iOS 7.1.1 + JB Pangu China, iPhone 5 64 GB, iOS 9.3.3 NO JB, iPad Air + Cellular 128 GB, iOS 9.3.3 NO JB)

honziš
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 349
Registrován: pon pro 21, 2009 9:04 pm

Re: TomTom [AppStore] - diskuze o aplikaci

Příspěvek od honziš »

To vyhledávání v nativních mapách a přepnutí do TomToma používám už nějakou dobu v iOS 7, jen to jde "trochu" složitěji.
Postup zde:

1) Vyberte/najděte místo
2) Zvolte navigovat (Navigovat sem)
3) Vyberte hromadnou dopravu (viz 1. obrázek) a tapněte na Trasa
4) Zvolte TomTom (viz 2. obrázek)

Obrázek Obrázek

Clon
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2782
Registrován: stř črc 11, 2012 4:29 pm

Re: TomTom [AppStore] - diskuze o aplikaci

Příspěvek od Clon »

Jako tip je to docela fajn. Akorat teda netusim, proc mi Tomtom pri techto pokusech z 5ti pokusu 4x spadne.
iPhone X iOS 13.3, iPad Pro 11" iOS 13.3, ATV 4
(+ starsi kousky iPad 3 (NEW) 64 GB + cellular, iOS 7.1.1 + JB Pangu China, iPhone 5 64 GB, iOS 9.3.3 NO JB, iPad Air + Cellular 128 GB, iOS 9.3.3 NO JB)

honziš
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 349
Registrován: pon pro 21, 2009 9:04 pm

TomTom [AppStore] - diskuze o aplikaci

Příspěvek od honziš »

Mně funguje spolehlivě :-)

Golf
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1567
Registrován: sob bře 21, 2009 10:47 pm

Re: TomTom [AppStore] - diskuze o aplikaci

Příspěvek od Golf »

Také bez problému, a to mám betu 8.

honziš > máš pravdu, kdysi to tady už někdo ukázal jako ty. Akorát teď to bude o něco intuitivnější.
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů na (nejen) tomto fóru jsou toho jasným důkazem...

iPhone 13 Pro Max
MBA 2014 13" i5 8GB RAM
iPad Air 3 64GB LTE
Powerbeats Pro
Apple TV 2G + 4G
AW5 44
Mac mini 2021

Clon
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2782
Registrován: stř črc 11, 2012 4:29 pm

Re: TomTom [AppStore] - diskuze o aplikaci

Příspěvek od Clon »

Tomtom Europe pro android byla prave slevnena z 69,99€ na 42,99€.
Pro iOS NIC??? Na nas kaslou???
iPhone X iOS 13.3, iPad Pro 11" iOS 13.3, ATV 4
(+ starsi kousky iPad 3 (NEW) 64 GB + cellular, iOS 7.1.1 + JB Pangu China, iPhone 5 64 GB, iOS 9.3.3 NO JB, iPad Air + Cellular 128 GB, iOS 9.3.3 NO JB)

grey
Host
Host
Příspěvky: 78
Registrován: pon pro 12, 2011 6:28 pm

Re: TomTom [AppStore] - diskuze o aplikaci

Příspěvek od grey »

Zdravím přítomné,
mám v plánu zakoupit nav. TomTom Europe.
Neví tu někdo jak často, při jaké přiležitosti, nebo zhruba kdy se na tuto app. vztahuje nějaká special offer?
Např. na vánoce nebo tak něco.
Díky.
iPhone 4 16 GB black-out
iPhone 5 32 GB White-out
iPad Retina

Milhaus65
Host
Host
Příspěvky: 140
Registrován: sob úno 23, 2008 9:28 pm

Re: TomTom [AppStore] - diskuze o aplikaci

Příspěvek od Milhaus65 »

Tak nám TT zdražili z 70 na 90€, včera jsem nad nim uvažoval :-(
iPhone X 256 GB
iPad Air 2 128 GB SG
iPod Touch 64 GB

grey
Host
Host
Příspěvky: 78
Registrován: pon pro 12, 2011 6:28 pm

Re: TomTom [AppStore] - diskuze o aplikaci

Příspěvek od grey »

A já myslel, že těch 70 byla plná cena. Sakra.
iPhone 4 16 GB black-out
iPhone 5 32 GB White-out
iPad Retina

Milhaus65
Host
Host
Příspěvky: 140
Registrován: sob úno 23, 2008 9:28 pm

Re: TomTom [AppStore] - diskuze o aplikaci

Příspěvek od Milhaus65 »

No to byla , půl roku řeším jestli koupit TT nebo Route 66. Kromě akce stal 70€ , v akci byl po prázdninách stal tuším 50€. Route 66 je jediná Navi co umí traffik podle mých predstav. Sygic a Viago to tak neumí .
iPhone X 256 GB
iPad Air 2 128 GB SG
iPod Touch 64 GB

Clon
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2782
Registrován: stř črc 11, 2012 4:29 pm

Re: TomTom [AppStore] - diskuze o aplikaci

Příspěvek od Clon »

Kluci nezoufejte s tou cenou - kalí vodu!
Ceny v průběhu roku:
1.12.14 - na 90 Euro
1.12.14 na 75 .....ano ve stejný den
19.11. na 70
17.11. na 75
13.11. na 70
10.11. na 75
6.11 na 70
3.11 na 75
24.10 na 70
20.10 na 75
16.10 na 70
13.10 na 75
9.-10 na 70 ............ mám pokračovat???? Koho to zajímá, nainstalujte si AppZapp - tam to všechno vyčtete!
Mimochodem o akci za 50 euro nevím vůbec nic - hlídám to celý rok.
iPhone X iOS 13.3, iPad Pro 11" iOS 13.3, ATV 4
(+ starsi kousky iPad 3 (NEW) 64 GB + cellular, iOS 7.1.1 + JB Pangu China, iPhone 5 64 GB, iOS 9.3.3 NO JB, iPad Air + Cellular 128 GB, iOS 9.3.3 NO JB)

grey
Host
Host
Příspěvky: 78
Registrován: pon pro 12, 2011 6:28 pm

Re: TomTom [AppStore] - diskuze o aplikaci

Příspěvek od grey »

...hmm, takže jakmile to bude opět na 70, kupovat.
iPhone 4 16 GB black-out
iPhone 5 32 GB White-out
iPad Retina

Clon
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2782
Registrován: stř črc 11, 2012 4:29 pm

Re: TomTom [AppStore] - diskuze o aplikaci

Příspěvek od Clon »

Přesně tak - lepší to nebude :-(
Milhaus65: a na čem prosím tě používáš to Route 66? Já ho zavrhnul už před asi 15 lety, kdy se všechno muselo naplánovat na pc a vygenerovanou trasu dostat - už ani nevím kam - do PDA? Teď koukám že "už" mají aplikaci i pro iOS - už celý rok :-), ceny žádná sláva, ohlasy skoro žádné (v AppZapp konkrétně jeden a na appstore dva). Je kolem něj dost ticho. Když vyšel relativně nedávno Garmin Víago - bylo o něm slyšet mnohem víc a stejně stojí za prd.
iPhone X iOS 13.3, iPad Pro 11" iOS 13.3, ATV 4
(+ starsi kousky iPad 3 (NEW) 64 GB + cellular, iOS 7.1.1 + JB Pangu China, iPhone 5 64 GB, iOS 9.3.3 NO JB, iPad Air + Cellular 128 GB, iOS 9.3.3 NO JB)

Milhaus65
Host
Host
Příspěvky: 140
Registrován: sob úno 23, 2008 9:28 pm

Re: TomTom [AppStore] - diskuze o aplikaci

Příspěvek od Milhaus65 »

Na ip6+. Využil jsem 30 denní zkusebku. Navigovani dobre, grafika jednoducha, mapy po státech , vynikající traffic. Ceny rozumné . Drobná chyba v TTS , říká 2x kilometru.
Za ty peníze solidní volba.
iPhone X 256 GB
iPad Air 2 128 GB SG
iPod Touch 64 GB

Odpovědět