aplikace pro ukoly,upomínky

Pravidla fóra
V tejto sekcií uverejňujte informácie o zaujímavých aplikáciách. Váš príspevok by mal obsahovať názov aplikácie, popis, screenshoty či video a zdroj. Pred otvorením novej témy si overte vyhľadaním už existujúce vlákno o aplikácií, o ktorej chcete diskutovať.
Odpovědět
dejvid111

aplikace pro ukoly,upomínky

Příspěvek od dejvid111 »

Prosím poradíte někdo nějaký dobrý program pro ukoly,připomínky stačí obyčejný jen aby připoměl ukol!V kalendáři to jen slabě pípne a kolikrát to zapomenu.Dík

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19699
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: aplikace pro ukoly,upomínky

Příspěvek od rony »

NotifyMe - pripomeniutia sa riesia cez push. Take, ze by ti to pipalo aj bez toho sa neda spravit.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Almi
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1047
Registrován: pon pro 10, 2007 7:12 pm

Re: aplikace pro ukoly,upomínky

Příspěvek od Almi »

osobne som skúsil už hocičo, ale nakoniec som zakotvil u NotifyMe
mne úplne vyhovuje jeho jednoduchosť.
dá sa zakúpiť na appstore za 2,99 Eur

edit: rony bol rýchlejší no 8)
iPhone X space gray 64 GB,
Apple Watch 44mm space gray,
MacBook white 2.1GHz, OS X Lion 10.7.5
iPhone.cz

dejvid111

Re: aplikace pro ukoly,upomínky

Příspěvek od dejvid111 »

NotifyMe jsem zkoušel před hodinkou ale nefunguje nechápu zadám čas a nic se nepřipomělo tak nevím

Paly
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3976
Registrován: pon říj 29, 2007 8:08 pm

Re: aplikace pro ukoly,upomínky

Příspěvek od Paly »

Treba to nastavit v Notifikaciach v Nastaveniach aby to islo.
iPhone XS white iOS 13.x,
 iPhone #1 3.1.3
Orange

MacBook Pro retina 2,5 GHz; 8GB RAM
Čítajte pravidlá fóra!

Almi
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1047
Registrován: pon pro 10, 2007 7:12 pm

Re: aplikace pro ukoly,upomínky

Příspěvek od Almi »

a zapol si si v nastaveniach vôbec povolenia pre push notifikácie?
skús: Nastavenia / Hlásenia / a tam povol push pre NotifyMe

mne to funguje bezvadne, dokonca nová verzia vie už aj importovať Narodeniny z kontaktov.
iPhone X space gray 64 GB,
Apple Watch 44mm space gray,
MacBook white 2.1GHz, OS X Lion 10.7.5
iPhone.cz

dejvid111

Re: aplikace pro ukoly,upomínky

Příspěvek od dejvid111 »

Tak nic vše nastavené a nic neupozorní jen se to přesune do splněných opomínek když najedu do aplikace.Tak to asi odinstaluju a budu hledat dál nějaký jednoduchý program,ale škoda tenhle vypada dobře.

Almi
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1047
Registrován: pon pro 10, 2007 7:12 pm

Re: aplikace pro ukoly,upomínky

Příspěvek od Almi »

ešte predtým ako to odinstaluješ, vyskúšaj vypnúť a zapnúť iphone.
niekedy to pomôže. aj autori aplikácie odporúčajú po instale tejto app, zapnúť a vypnúť režim lietadlo.
takže vypni a zapni celý iphone a skús odznovu nastaviť pripomienku.
iPhone X space gray 64 GB,
Apple Watch 44mm space gray,
MacBook white 2.1GHz, OS X Lion 10.7.5
iPhone.cz

kadlos
Host
Host
Příspěvky: 3
Registrován: pon led 18, 2010 10:58 am

Re: aplikace pro ukoly,upomínky

Příspěvek od kadlos »

Zdravím,
já úpěšně používám ToDo v3 a jsem velmi spokojen, doporučuji...

masino

Re: aplikace pro ukoly,upomínky

Příspěvek od masino »

odporucam ti aplikaciu DONE.
v nej si urobis pripomienky. ostane ti jednak odznak s poctom pripomienok a na druhej strane jednym tlacitkom ti ulozi do camera roll subor tvojich uloh/pripomienok...ten si das ako wallpaper a nezabudnes na to nikdy ;) a nemusis mat ani push zapate
Obrázek

čiko

Re: aplikace pro ukoly,upomínky

Příspěvek od čiko »

Opravdu nechapu, proc se pripomenuti u ukolu resi pres push. Vzdyt kalendar to pipnuti umi :evil: .

byeen
Sponzor 2014
Sponzor 2014
Příspěvky: 507
Registrován: stř úno 24, 2010 9:32 pm

Re: aplikace pro ukoly,upomínky

Příspěvek od byeen »

co by ste odporucili teraz ? Uz je tych apps viac ak dobre vidim :)
Kalendar mi nevyhovuje, pretoze to len slabo pipne a ked mam viac pripomienok za den, tak je to neprakticke, pretoze po odomknuti sa neotvori pripomienka ani kalendar, len springboard.
Ak teda mate niekto odporucania, tak sem s nimi.
PS: Evernote, ak dobre vidim, tam sa neda nastavit, aby ma to v ten a ten cas upozornovalo na nieco,ze ?
MB Pro mid 2010 13" C2D 2.4 GHz, 8GB RAM
iPad Black Wifi, 3rd, 32GB
iPhone 5 white, 64GB

Kubec19

aplikace pro ukoly,upomínky

Příspěvek od Kubec19 »

TaskEater,Things,2Do, aNote ;)

Anndy
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2013
Registrován: úte lis 09, 2010 1:04 pm

Re: aplikace pro ukoly,upomínky

Příspěvek od Anndy »

TouchTodo...
Tychto apps je strasne vela a je tazke najst vyhovujucu.
iPhone 11Pro Silver 64GB, Telekom SK, bez JB
WATCH 44mm oceľové, Series 4, GPS+LTE
iPad mini 5, 64GB, wifi, SG
MBPro 13" 2018, i5, 16GB, 1TB SSD, Space Grey

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19699
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: aplikace pro ukoly,upomínky

Příspěvek od rony »

wunderlist je novinka a zacal som to pouzivat
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Shwollo
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 323
Registrován: úte lis 03, 2009 2:15 pm

Re: aplikace pro ukoly,upomínky

Příspěvek od Shwollo »

ja používam RE.minder. Maximálne jednoduchá appka, možnosť nastaviť zvonenie pri pripomienkach(a nie len jedno tiché pínutie), opakovanie pripomienok...

Odpovědět