Stránka 1 z 1
iPhone 5 nejde zapnout (odešla baterie?)
Napsal: stř říj 28, 2015 9:45 pm
od airus
Zdravím.
Dneska se mi dostala možnost koupit si iPhone 5 64gb výhodnou cenu. Ovšem prodejce říkal že iPhone z ničeho nic nešel zapnout, protože prý odešla baterie. Dá se nějak diagnostikovat, co všechno v něm odešlo? Můžu iPhone bez baterie (nebo poškozenou baterií) připojit přes DFU mod k PC? Díky.
Re: iPhone 5 nejde zapnout (odešla baterie?)
Napsal: čtv říj 29, 2015 11:32 am
od Clon
Akorat ze baterka vetsinou neodchazi z niceho nic.
Chce to zkusit pripojit k tomu pc, co to bude delat. Pred koupí!!!
Tezitko lze poridit i levneji.
Re: iPhone 5 nejde zapnout (odešla baterie?)
Napsal: čtv říj 29, 2015 2:11 pm
od airus
Když to připojím k PC tak to nic nedělá. A když připojíš jakejkoliv iPhone bez baterky na nabíječku, udělá něco?
Re: iPhone 5 nejde zapnout (odešla baterie?)
Napsal: čtv říj 29, 2015 8:54 pm
od Clon
Tak to netusim. Ja takovy iP jeste nemel. Tedy bez baterky. A ty tam jako nemas baterku vubec, nebo je jen spatna? Myslim si, ze telefon se spatnou baterkou bych dal napred jako nabit a pak bych jej zkusil pripojit k pc a myslim si, ze alespon nejak by se chovat mel. Cihla ani tezitko (nebo iP totalne mrtvy) se asi nebude chovat vubec nijak. Snad ti odpovi zdejsi servismani.
Nicmene jak jsem pochopil - telefon uz jsi koupil. Pokud ano, zkus se domluvit se zdejsimi servismany - treba ti pomohou. Pokud to neni totalka.
Mimochodem (vzhledem k poctu tvych prispevku) - mas v tom pc vubec iTunes?
EDIT: kdyz jsem si ted precetl vsechny tve prispevky, tak mam dojem, ze bud mas neuveritelny pech, nebo "kupujes" iPhony "zdarma nebo za odvoz". Moje petka ma baterku 2 roky a je plne funkcni. Spis bych si tipnul, ze te prodejce (kamos?) voje..bal. Chces funkcni iPhone? Nekupuj nefunkcni. Baterku pred smrti bys mohl poznat uz i ted (z tvych predchozich prispevku).
Re: iPhone 5 nejde zapnout (odešla baterie?)
Napsal: čtv říj 29, 2015 10:51 pm
od mike-biker
airus píše:Když to připojím k PC tak to nic nedělá. A když připojíš jakejkoliv iPhone bez baterky na nabíječku, udělá něco?
Standardně pokud je úplně mrtvá či vadná baterka, nebo tam není, pak se neustále restartuje.
Objeví se jablko, zmizí, zase se objeví atd.
Jediný způsob jak vyzkoušet telefon je připojit funkční baterii.
Nejsem si sám jist, zda DFU něco zmůže.

Re: iPhone 5 nejde zapnout (odešla baterie?)
Napsal: úte lis 03, 2015 4:50 pm
od airus
V servisu mi na to neřekli nic, jen že by tu baterii mohli za 1000 vyměnit. Itunes mám, a baterku jsem ve starším iPhonu už měnil, poznat jestli je iPhone úplně KO umím, ale když mi odešla baterka poprvé, tak i s nabíjecím portem

Takže čistě nefunkční baterku jsem v iPhonu neměl, pouze starou. Díky za pomoc všem, ale nakonec jsem ho poslal dál.