Stránka 1 z 1

opravy v ceske lokalizaci

Napsal: úte bře 25, 2008 11:26 am
od drsny
sem hazejte pozadavky na opravu cestiny. az toho bude vic, tak udelame novou verzi a zahrneme to do ni

AzuKiposi píše:1) Kalendář - Upozornění - Žádný -> Žádné (pokud je to možné, někdy je se skloňováním problém v jiném kontextu...)

2) Akcie - "Citace pozdržena na 20 minut" -> "Hodnoty zpožděny o 20 minut", tady je doslovný překlad quote jako citace dost zavádějící - u akcií jsou tímto myšleny aktuální hodnoty/ceny akcií

Re: opravy v ceske lokalizaci

Napsal: pát bře 28, 2008 9:16 am
od AzuKiposi
Ještě jsem objevil v aplikaci YouTube je místo "Více" pouze "Víc", kdežto v iPodu je to v pořádku...

Re: opravy v ceske lokalizaci

Napsal: pát bře 28, 2008 4:44 pm
od fajnman
Pokud mam kontakt, a jsou tam ruzna cisla, tak pokud je mam vse plna pouzil jsem other, tak jestli by other slo zmenit napriklad na dalsi, nebo jine?

Re: opravy v ceske lokalizaci

Napsal: úte dub 01, 2008 11:25 am
od AzuKiposi
Při probíhajícím rozhovoru se všechny popisky, kromě Klávesnice, zobrazují s malým počátečním písmenem. Zmenšit klávesnici by nebylo dobré, protože by pak byla s malým k i na spodní liště v aplikaci telefon, ale co takhle zvětšit počáteční písmena u těch ostatních?

Re: opravy v ceske lokalizaci

Napsal: úte dub 01, 2008 11:51 am
od whisky96
su to dve rozdielne popisku, jeda moze byt velkym a druha malym (v sk lokalizacii to tak je)

Re: opravy v ceske lokalizaci

Napsal: úte dub 01, 2008 4:18 pm
od dkral
AzuKiposi píše:Ještě jsem objevil v aplikaci YouTube je místo "Více" pouze "Víc", kdežto v iPodu je to v pořádku...

Ja bych tam spis dal dalsich. Stejne je to i v mailu. Kde je Nahrat 25 vic. Zni to tak trochu tatarsky. :-)