Stránka 1 z 1
aplikace pro ukoly,upomínky
Napsal: stř srp 26, 2009 4:07 pm
od dejvid111
Prosím poradíte někdo nějaký dobrý program pro ukoly,připomínky stačí obyčejný jen aby připoměl ukol!V kalendáři to jen slabě pípne a kolikrát to zapomenu.Dík
Re: aplikace pro ukoly,upomínky
Napsal: stř srp 26, 2009 4:08 pm
od rony
NotifyMe - pripomeniutia sa riesia cez push. Take, ze by ti to pipalo aj bez toho sa neda spravit.
Re: aplikace pro ukoly,upomínky
Napsal: stř srp 26, 2009 4:09 pm
od Almi
osobne som skúsil už hocičo, ale nakoniec som zakotvil u
NotifyMemne úplne vyhovuje jeho jednoduchosť.
dá sa zakúpiť na appstore za 2,99 Eur
edit: rony bol rýchlejší no

Re: aplikace pro ukoly,upomínky
Napsal: stř srp 26, 2009 4:11 pm
od dejvid111
NotifyMe jsem zkoušel před hodinkou ale nefunguje nechápu zadám čas a nic se nepřipomělo tak nevím
Re: aplikace pro ukoly,upomínky
Napsal: stř srp 26, 2009 4:21 pm
od Paly
Treba to nastavit v Notifikaciach v Nastaveniach aby to islo.
Re: aplikace pro ukoly,upomínky
Napsal: stř srp 26, 2009 4:21 pm
od Almi
a zapol si si v nastaveniach vôbec povolenia pre push notifikácie?
skús: Nastavenia / Hlásenia / a tam povol push pre NotifyMe
mne to funguje bezvadne, dokonca nová verzia vie už aj importovať Narodeniny z kontaktov.
Re: aplikace pro ukoly,upomínky
Napsal: stř srp 26, 2009 4:44 pm
od dejvid111
Tak nic vše nastavené a nic neupozorní jen se to přesune do splněných opomínek když najedu do aplikace.Tak to asi odinstaluju a budu hledat dál nějaký jednoduchý program,ale škoda tenhle vypada dobře.
Re: aplikace pro ukoly,upomínky
Napsal: stř srp 26, 2009 4:47 pm
od Almi
ešte predtým ako to odinstaluješ, vyskúšaj vypnúť a zapnúť iphone.
niekedy to pomôže. aj autori aplikácie odporúčajú po instale tejto app, zapnúť a vypnúť režim lietadlo.
takže vypni a zapni celý iphone a skús odznovu nastaviť pripomienku.
Re: aplikace pro ukoly,upomínky
Napsal: pon led 18, 2010 11:02 am
od kadlos
Zdravím,
já úpěšně používám ToDo v3 a jsem velmi spokojen, doporučuji...
Re: aplikace pro ukoly,upomínky
Napsal: stř led 20, 2010 5:30 pm
od masino
odporucam ti aplikaciu DONE.
v nej si urobis pripomienky. ostane ti jednak odznak s poctom pripomienok a na druhej strane jednym tlacitkom ti ulozi do camera roll subor tvojich uloh/pripomienok...ten si das ako wallpaper a nezabudnes na to nikdy

a nemusis mat ani push zapate

Re: aplikace pro ukoly,upomínky
Napsal: čtv led 21, 2010 1:51 pm
od čiko
Opravdu nechapu, proc se pripomenuti u ukolu resi pres push. Vzdyt kalendar to pipnuti umi

.
Re: aplikace pro ukoly,upomínky
Napsal: čtv bře 31, 2011 4:58 pm
od byeen
co by ste odporucili teraz ? Uz je tych apps viac ak dobre vidim

Kalendar mi nevyhovuje, pretoze to len slabo pipne a ked mam viac pripomienok za den, tak je to neprakticke, pretoze po odomknuti sa neotvori pripomienka ani kalendar, len springboard.
Ak teda mate niekto odporucania, tak sem s nimi.
PS: Evernote, ak dobre vidim, tam sa neda nastavit, aby ma to v ten a ten cas upozornovalo na nieco,ze ?
aplikace pro ukoly,upomínky
Napsal: čtv bře 31, 2011 5:59 pm
od Kubec19
TaskEater,Things,2Do, aNote

Re: aplikace pro ukoly,upomínky
Napsal: pát dub 01, 2011 8:05 pm
od Anndy
TouchTodo...
Tychto apps je strasne vela a je tazke najst vyhovujucu.
Re: aplikace pro ukoly,upomínky
Napsal: pát dub 01, 2011 8:09 pm
od rony
wunderlist je novinka a zacal som to pouzivat
Re: aplikace pro ukoly,upomínky
Napsal: pát dub 01, 2011 8:27 pm
od Shwollo
ja používam
RE.minder. Maximálne jednoduchá appka, možnosť nastaviť zvonenie pri pripomienkach(a nie len jedno tiché pínutie), opakovanie pripomienok...