Sieň hanby: PM od ludi, co ignoruju moje prosby

vše co vás napadne
Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19659
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Sieň hanby: PM od ludi, co ignoruju moje prosby

Příspěvek od rony »

Odesláno: 14 Lis 2008 15:23
Od: lobo84

cau, prosim ta nevedel by si mi poradit. naistaloval som si fimeware 2.1 do iphonu 2G, no a vsetko by fungovalo az na to ze sa mi neda volat. ked zapnem moj iphone v itunes tak mi napise ze moja sim is invalid.neviem co s tym..ak vies poradit prosim porad..dakujem


dalsi, ktory ma panicky strach napisat na forum a preto zaradom otravuje cez sukromne spravy.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

Re: Sieň hanby: PM od ludi, co ignoruju moje prosby

Příspěvek od Julek »

sekce pro nováčky od toho je, to že se někdo ptá na věci které tu jsou je jiná věc

toto je vlákno kde je jasně napsané :

PM od ludi, co ignoruju moje prosby

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek

dodo_mt
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3013
Registrován: sob čer 28, 2008 2:44 pm

Re: Sieň hanby: PM od ludi, co ignoruju moje prosby

Příspěvek od dodo_mt »

Blahi 3g píše:prosim mocc help s iphone sviti furt jen kabel a itunes na display a nedari se nic delat. Moje icq 297292916


Moja dnesna nova asi to prislo viacerym... :)

dodo
Apple iPhone 5 32GB White | iOS 8.1 - no JB | Orange
Apple iPad 32GB Wifi White
Apple Mac Mini i5 2.5GHz | Mind 2011 | SSD Crucial M4 128GB + HDD 500GB | Fusion Drive | 16GB Ram
Apple Keyboard (Wireless)
Apple Magic Mouse

Apple MacBook 13" | 2008 - dead

Paly
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3976
Registrován: pon říj 29, 2007 8:08 pm

Re: Sieň hanby: PM od ludi, co ignoruju moje prosby

Příspěvek od Paly »

Aj mne to prislo, odporucil som mu forum a navody :) a samozrejme funkciu Hledat :D
iPhone XS white iOS 13.x,
 iPhone #1 3.1.3
Orange

MacBook Pro retina 2,5 GHz; 8GB RAM
Čítajte pravidlá fóra!

whisky96
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 980
Registrován: stř úno 13, 2008 9:47 pm

Re: Sieň hanby: PM od ludi, co ignoruju moje prosby

Příspěvek od whisky96 »

dodo_mt píše:Moja dnesna nova asi to prislo viacerym... :)


pokial tu zverejnuje privatnu korenspodenciu Rony, tak ma na to narok, nakolko ma v podpise uvedene ze si takuto korenspodenciu nezela ...

ale zda sami uchylne tu zverejnovat privatne spravy od ludi, ktori ta v dobrej viere oslovili, nikde v tvojom podpise nevidim nic take, ze by si PM neakceptoval ...

ak s tym mas problem, tak im bud odpis alebo to sprav ako Rony a daj si to do podpisu ... inak sa mi to zda strasne neferove voci tym ludom ...

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19659
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Sieň hanby: PM od ludi, co ignoruju moje prosby

Příspěvek od rony »

PM si nevypnem, pretoze mi obcas pisu ludia veci, ktore sa SKUTOCNE na forum nehodia. Ale veci typu "pomoz mi" - na to je forum. Uz to niekolkokrat vysvetlujem a vzdy sa najdu ludia, ktori mi potrebuju "radit", co mam robit a "miesto nadavania rovno pomoct".

Lenze nikto si neuvedomuje, ze ich problemy su opakujuce sa a ak pomozem jednemu, o tyzden s tym istym sa ozve dalsi. To si rovno mozem vymazat svoj volny cas zo zivota.

PM mam pre teda pre veci, ktore na forum nepatria. Tazko to vysvetlovat, mne sa proste zda system "zobrazim si hitparadu clenov fora a kazdemu poslem okopirovany text cez PM" za najhorsi mozny a ten chudak, co to takto robi je pre mna blb - miesto toho mohol otvorit sekciu pre novacikov a rovno tam sa pytat. V tej sekcii sa mu nikto nebude vysmievat a keby aj, tak to urobia zasa rovnaki chudaci.

cisto sukromne - nie som zmiereny s existenciou "novych" otazok, ktorych odpovede uz na fore existuju ale tolerujem ich v tej miere, ze ak mi neprichadzaju do PM, tak ich nevnimam. V opacnom pripade je to nesmierne otravujuce.

Viem, ze podobny text budem musiet znovu napisat niekedy nabuduce.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19659
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Sieň hanby: PM od ludi, co ignoruju moje prosby

Příspěvek od rony »

mjedenvelkennula: moderator nie je TO iste ako odborny poradca.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Apache23
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1181
Registrován: ned dub 27, 2008 1:58 am

Re: Sieň hanby: PM od ludi, co ignoruju moje prosby

Příspěvek od Apache23 »

Toto ma dnes v poste pobavilo.
Chlapec zalozil topic ze kupil telefon a spravyl vsetko co nemal. Updatoval iTunes aj fw. Proste mu niet pomoci momentalne. Potom riešil že čo by bolo keby na čo som OT reagoval sloganom z jojky že "čo by bolo keby" a nech sa tam (zo srandy) kukne.
No a toto som mal v pošte dnes. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

GrizliPK píše:Předmět: Nevhodný název-NEREAGUJTE! Nebude-li změněn, bude smazáno.

Apache23 píše:Sleduj jojku a dozvieš sa čo by bolo keby..... :wink:

PS: nechcena reklama. :roll:



sorry, ale teraz uz vobec nechapem... ved tam ide sudna sien
iPhone 4 32GB JB by GP
iPhone 3GS 32GB JB / druhý bol úžasný
iPhone 2G 16GB US JB / na prvý sa nezabúda :)

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19659
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Sieň hanby: PM od ludi, co ignoruju moje prosby

Příspěvek od rony »

jura ale o tom tato tema nie je, proste som sem v danom obdobi pastol pre ostatnych PMka od ludi, ktorym bolo zatazko precitat aj tu jednoduchu vetu v mojom podpise. Proste sien hanby, nie navod ako z hlupaka urobit mudraka.

ja som uz tak 10 mozno viac rokov po obdobi, kedy som sa snazil pomahat hlupakom a zaroven si viem dost rychlo rozdelit ludi na hlupych a lenivych a na ludi, ktori proste iba tapu v novom prostredi a postaci ich iba nasmerovat.

update: nieco zaujimave z chatu

(20:50:43) iPhone.cz: DRAKcz hodil bombu pod prdel Thomy.
(20:50:43) iPhone.cz: Thomy, na zneškodnění bomby máš 54 sekund. Jsou tu tito pyrotechnici: rony, Julek a toncek. Vyber pyrotechnika zadáním příkazu /cut jméno_pyrotecnika.
(20:50:51) DRAKcz: :D
(20:51:17) Thomy: cut rony_pyrotecnika
(20:51:33) iPhone.cz: BOOM! Thomy vybral pyrotechnika rony_pyrotecnika a tomu bomba bouchla pod rukama.

nice nice nice :-) chalan sa mi pred par dnami chvalil, ze nie je az taky hlupy, ze v skole ma vynikajuce vysledky, no uz mi doslo, co je to za skolu :-)
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

spachal
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
Příspěvky: 465
Registrován: pát lis 02, 2007 4:24 pm

Re: Sieň hanby: PM od ludi, co ignoruju moje prosby

Příspěvek od spachal »

Corty píše:čau prosim o pomoc nebo spiše o radu pořad zapinam blackra1n a davam make it ra1n a všechno probiha jak ma ukaže se mi ten chuj na obrazovce a pak to zapne ipod ale ikonka s blackra1n nikde prosim o radu dekuji.

Copak je na mem podpisu nejasneho? ;]
neposkytuji podporu pro iPhone, od toho je zde forum ..

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19659
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Sieň hanby: PM od ludi, co ignoruju moje prosby

Příspěvek od rony »

mam pocit, ze to su ludia, ktori pozeraju na webforach dole kto je online a tym vypisuju PMky. Radsej napisu 10 pmiek ako jednu msg do poradny.

je to druh "otravnych" ludi, co su schopni ti napr. zavolat o pol jednej v noci a spytat sa, ako vlozia do Wordu obrazok a este sa ospravedlnuju, ze ta nechceli otravovat mailom.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

M@YO
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 188
Registrován: úte čer 16, 2009 11:05 pm

Re: Sieň hanby: PM od ludi, co ignoruju moje prosby

Příspěvek od M@YO »

no jo, vsade vo svete sa chrlia na nich pojmy ako technicka podpora, support, a zadarmo vam to prinesieme a nainstalujeme...
tak su z toho troska zblbnuty, lenze toto je forum a nie obchodny retazec :?

k tymto ludom ma napada jedno skvele videjko z pohladu tych co pomahaju, tj robia "technicku podporu"
http://vimeo.com/10297791
TM CZ 3GS 32GB JB GP 43.week 09 4.2.1 / 05.15.04 @ O2 SK + Data neobmedzene
O2 SK custom < OS 4, O2 SK custom > OS 4, Prisposobenie odkazovky na kredit

2MATRIX
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 505
Registrován: čtv črc 30, 2009 11:55 pm

Re: Sieň hanby: PM od ludi, co ignoruju moje prosby

Příspěvek od 2MATRIX »

Rony aspon im pošly odpoved,hladaj to na fore alebo nekontatuj ma PM!aby vedely aj nabuduce,lebo ked nedostanu žiadnu odpoved tak sa može stat že ti napíšu znovu,je to taký problém im odpísat len 3 slová?Ber to tak že vela užívatelov si to ani nevšimne čo tam máš napísané.

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19659
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Sieň hanby: PM od ludi, co ignoruju moje prosby

Příspěvek od rony »

o com to melies, ako vies, co robim s ich PMkami?

1. odkedy to mam v podpise, pridu mi take PM od naozajstnych ignorantov, cize o hodne menej ako pred rokmi, ked som tuto temu otvoril.

2. neries, co mam robit ja.

3. prehliadnut moj podpis je nemozne.

4. vacsinou im odpoviem nie tromi slovami ale pripomenutim podpisu :-)

Prosim vas ludia, nediktujte INYM co maju robit a ako maju pomahat a do akej miery, a co su povinni a co by mali a co by nemali.

AK TO nie ste schopni robit aj vy v rovnakej miere, tak NERIESTE inym zivot ani to, co maju na tomto fore robit a ako!

Ja som tu dobrovolne, vy ste tu dobrovolne aj tie nemehla, ktore necitaju prosby inych a ziadaju od nich VIAC len kvoli vlastnej lenivosti su tu TIEZ dobrovolne.

Len jedina vec je tu nedobrovolna a to ban.

Berte to z mojej strany ako aroganciu ale VAZNE je mi ZLE z kazdeho, kto sa snazi INYM ludom kazat robit NIECO, co SAM NEROBI.

A znovu aj tebe zopakujem:

najpraktickejsia forma ziskania pomoci pre nemehla a tych "co si nevsimaju" je PYTAT sa V PORADNI. NIE SUKROMNYMI SPRAVAMI.

Kurnik, zopakujem to tisickrat a VZDY sa najde jeden, co to musi riesit "INAK" a nimre sa v tom nimre sa v tom nimre sa v tom :-)

Sakra ludia, je to TAK JEDNODUCHE - mam problem, neviem ho riesit, tak ked chcem od INYCH pomoc, tak nesmie zo mna vidiet, ze som lenive prasa, ktoremu sa nechce ani solidne problem opisat a nepojdem cestou otravit co najviac ludi len preto, ze sa mi nechce minat moj cas. Prid sem na forum a kludne prid s pre teba neriesitelnym problemom ale PRVA ZASADA, ti ludia tu nie su KVOLI TEBE a necakaju od vzrusenia, aby sa ti mohli venovat. Pomozu len v ramci svojich hranic. Ty mas nejake, ja mam nejake, on ma nejake. Neprekracujte tieto hranice sakra!
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19659
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Sieň hanby: PM od ludi, co ignoruju moje prosby

Příspěvek od rony »

ved vlakno som zalozil pred dvomi rokmi, to len par ludi si neprecita datumy a riesi tu nezmysly.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

2MATRIX
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 505
Registrován: čtv črc 30, 2009 11:55 pm

Re: Sieň hanby: PM od ludi, co ignoruju moje prosby

Příspěvek od 2MATRIX »

Tak já napríklad keby že sa to nedočítam tu tak to neviem že ti nemám posielat PM,možno keby som si to všimol pod tvojím nejakím príspevkom keby som ti chcel napísat,ale nevedel som to,no a čo?Po dalšie som ti nediktoval čo máš robit,maximalne radil,a po dalšie neviem čo chceš dosiahnut tým že tu zverejníš ich PM,je to sukromné,je to zneuctenie,a je to drzost a je to naschval,kdež to tebe ten uživatel mohol poslat PM z nevedomosti že si to nevšimol ako já napríklad,ale nebudeme tu robit flame,ale táto tema je zbytočná podla mna,to je taký istí moj názor ako tvoj,ja ti tvoj neberiem.

FELINY
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 595
Registrován: pát pro 25, 2009 11:16 pm

Re: Sieň hanby: PM od ludi, co ignoruju moje prosby

Příspěvek od FELINY »

to 2MATRIX: když si rozklikneš od někoho profil, hned tam je vidět jeho podpis a myslím si, že dost viditělně! Pochop, když mu přícházejí každý den takové PM, tak to časem začne být otravné! Navíc je to mod, má dost práce stím, aby to forum šlapalo jak má a kdyby měl ještě každému odpovídat (jestli 3 nebo 300 slovy je jedno) tak se zblázní. Stojím za ronym, protože lenost lidí nezná mezí. A přitom to je úplně jednoduché, kdyby použili google nebo funkci hledat na tomto foru, tak není možné aby takové dotazy nenašli! Všechno je tu řešené aspon dva krát! Mě chodí PM zřídka a taky za ně nejsem štastný, ikdyž já na ně odpovídám, protože na to mám čas.
iPhone SE 16GB
Lenovo IdeaPad Y580
Obrázek

spachal
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
Příspěvky: 465
Registrován: pát lis 02, 2007 4:24 pm

Re: Sieň hanby: PM od ludi, co ignoruju moje prosby

Příspěvek od spachal »

Ne, toto vlakno je jedina obrana proti bud idiotum, nebo ignorantum, nebo sobcum (casto v kombinaci), kteri nejsou ochotni obetovat trochu sveho casu na reseni sveho problemu a naopak to same vetsinou dost nevybiravym zpusobem pozaduji po ostatnich.

Mozna to bude nekoho bavit odpovidat na soukrome a vetsinou velmi stupidni dotazy stale dokolecka, mozna ho to bude bavit pul roku, mozna i rok. Ale najisto to vetsinu lidi prestane bavit. Ja to vydrzel vcelku dlouho, ted uz na to opravdu nemam ani cas, ani naladu. I kdyz odpoved vzhledem k typu dotazu vetsinou znam.

Jedina obrana, krome ignorovani (ktere ma ve vetsine pripadu za nasledek dalsi a dalsi zpravy), je "verejne zostuzeni". To vetsinou funguje dokonale a je zde i mala, velmi mala sance, ze se z toho pouci.

Kdyby tohle vlakno nezalozil Rony, drive nebo pozdeji bych to udelal ja.
neposkytuji podporu pro iPhone, od toho je zde forum ..

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

Re: Sieň hanby: PM od ludi, co ignoruju moje prosby

Příspěvek od Julek »

já s oblibou říkám, že na našem fóru máme malé % volů, což je opravdu nevídaná situace na českém internetu :), Někdo se mě ptal na situaci ohledně uživatelů a já říkal, a pořád si za tím stojím, že tu raději "budu" kecat s 50ti lidma než mít X špatných uživatelů ..

Sem tam si něco podobného přečtu, nebo mi někdo napíše hezkou SZ a já si vždy potom říkám že to za to stojí :) ..

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek

shauriq
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 447
Registrován: stř črc 16, 2008 6:42 pm

Re: Sieň hanby: PM od ludi, co ignoruju moje prosby

Příspěvek od shauriq »

ja myslim ze pm by mali zacat byt platene.. a potom si ti debilkovia rozmyslia.. ci nebudu lenivi a budu 20 minut hladat... alebo napisu pm..


PREBOHA AJ DEBIL!!! musi pochopit ze toto nieje oficialna technicka podpora ale sukromne forum fanusikov.. a vsetko co sa tu napise je len a len o dobrej voli

2MATRIX
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 505
Registrován: čtv črc 30, 2009 11:55 pm

Re: Sieň hanby: PM od ludi, co ignoruju moje prosby

Příspěvek od 2MATRIX »

sweet22 píše:2MATRIX: Co to meleš, že podpis se dá přehlédnout. Není pravda, žádosti o neposílání PM v ronyho podpisu jsem si všimla už jen z toho důvodu, že je napsána jinou barvou, než příspěvky uživatelů a všimla jsem si toho hned krátce po tom, co jsem se připojila na toto fórum. Takže přehlédnout se to opravdu nedá.


Neviem načo ma tu ideš presviečat že sa to nedá prehliadnut!Dá sa to prehliadnut už len stoho dovodu že mnoho uživatelov tam dole má napísane absolútne kraviny a ma to nezaujíma a jednoducho si to tam dole nevšímam,nečítam to tam dole,po druhé je to napísané aj malými písmenami to že to je farebne je jedno,tak si svoj názor nechaj,a mne láskavo nechaj moj ja ti tvoj neberiem,ešte niekto ma chce presviedčat??Ja už to fakt rozoberat nemienim,nehovorím že sa to NEDA NEVSIMNUT ale že može sa niekomu stat že prvé napíše PM a potom si to až všimne,ako tebe sa može stat že ti vypadne iPhone nazem a rozbije sa a ja sa ti potom vysmejem ako ti mohol spadnut to je nemožné,LEBO MNE PANOVY SA TO NESTALO,ved to je smiešne.DAKUJEM ZA POCHOPENIE.

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19659
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Sieň hanby: PM od ludi, co ignoruju moje prosby

Příspěvek od rony »

matrix a co tak miesto snahy nasierat sa, nasierat inych sa proste nepchat do diskusii do ktorych ta nic? oj ja viem, ty mas nazor a my ho musime vediet.

tak ako teba evidentne ten moj nezaujima, tak na plnu hubu: ani mna tvoj :)

ak pojdes na to takto, tak sa prestanes strkat s nazorom kamkolvek. mal si ty problem s tym, ze si mi pisal pmku? ak nie, tak nie je dovod vobec sem cokolvek pisat.

kazdy co ma trosku skusenosti vie odhadnut, kedy sa ozvat a kedy to nema cenu.

tu to rozhodne nema. ja rozhodne nezmenim ani podpis ani spravanie voci ludom, ktori sa ocitaju v takomto vlakne.

neboj empatie mam dostatok na to, aby som uz vedel cloveka otypovat a kazdy co pouziva hlavu vie, kedy na pmky odpovedam a kedy poslem ludi naspat na forum s par tvrdsimi slovami.

rozumiem, ze potrebujes komunikovat konfrontacne lebo je to tvoj styl :) ale je na tebe, ci to zmenis lebo mna a malokoho takym stylom presvedcis o svojom postoji aby zmenili ten svoj

mas pocit ze po vymene v tomto vlakne sa cokolvek zmenilo alebo zmeni? ;) a nezmeni sa ani ak prejdeme do invektiv, nadavania si a ani ak poprosis, ani ak sa zmenis na servilneho otravu pochlebujuc pritakavanim.

proste vobec si neodhadol, ze ja som neotrasitelne presvedceny o tom, co tu tvrdim :)
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

PeterKiss

Re: Sieň hanby: PM od ludi, co ignoruju moje prosby

Příspěvek od PeterKiss »

Amen.

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

Re: Sieň hanby: PM od ludi, co ignoruju moje prosby

Příspěvek od Julek »

odemčeno na žádost spachala

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek

spachal
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
Příspěvky: 465
Registrován: pát lis 02, 2007 4:24 pm

Re: Sieň hanby: PM od ludi, co ignoruju moje prosby

Příspěvek od spachal »

Jak u blbejch na dvorečku ..

Kód: Vybrat vše

Corty,  Předmět zprávy: blackra1n, Odesláno: Stř Kvě 12, 2010 8:22 pm

čau prosim o pomoc nebo spiše o radu pořad zapinam blackra1n a davam make it ra1n a všechno probiha jak ma ukaže se mi ten chuj na obrazovce a pak to zapne ipod ale ikonka s blackra1n nikde prosim o radu dekuji.

Kód: Vybrat vše

spachal, Odesláno: Stř Kvě 12, 2010 11:23 pm 

Od toho je zde forum, precti si prosim muj podpis.

Kód: Vybrat vše

Corty, Odesláno: Čtv Kvě 27, 2010 1:18 pm

Už jsem jich pročet tolik ale nikde jsem nenašel tu spravnou pomoc proto píšu vám

Ptam se znova, je neco na mem podpisu nejasneho? Uz jsem si podpis udelal i barevny, s odkazem na jeden prispevek prave v tomto vlaku, asi zcela marne ..
neposkytuji podporu pro iPhone, od toho je zde forum ..

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19659
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Sieň hanby: PM od ludi, co ignoruju moje prosby

Příspěvek od rony »

Napisem novinku, zamknem ju, pretoze pod nou nikto nenajde nic k teme a len sa to stane arenou otazok k vsetkemu ostatnemu. Lock novinky to riesi. Aby som nasmeroval zmatkarov, tak som na koniec napisal text

pre používateľov fóra: toto je novinka, o problematike odblokovania bežte do sekcie Jailbreak a Unlock ALEBO ak ste naozaj zmätkári, tak prispievajte len do sekcie Poradna.

s dvomi odkazmi, kam maju ist a slobodne sa pytat na cokolvek.

pod clankom je moj automaticky podpis so slusne formulovanou prosbou, aby sa ma nikto nepytal na nic s cim ma problem cestou sukromnych sprav. Mudremu dojde preco o to prosim a pribrzdenejsi ale dostatocne ohladuplni ludia to proste respektuju.

Ale nie. Najde sa jeden, ktory styri jasne naznaky odignoruje a posle mi PM :-)

Je to rallydavid :-)

Dostal primeranu odpoved pretoze ja som jasne, zrozumitelne, slusne VOPRED upozornil, co mi vadi. Rovnako jasne a zrozumitelne som nasmeroval vsetkych s problemami na spravne miesto. Kazdy, kto to ignoruje je neslusny ignorant a plati ako sa do hory vola... taku odpoved odo mna dostane.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

ninjar0hlik

Re: Sieň hanby: PM od ludi, co ignoruju moje prosby

Příspěvek od ninjar0hlik »

Haha
ukaže se mi ten chuj na obrazovce
:lol: :lol: :D
Jinak už to vypadá že být vámi dám aktivaci účtu adminem...

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

Re: Sieň hanby: PM od ludi, co ignoruju moje prosby

Příspěvek od Julek »

aktivace uctu mnou nic nevyresi, kdo bude trouba, bude trouba na porad a zadna aktivace mu, nebo spis nam nepomuze ..

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek

ninjar0hlik

Re: Sieň hanby: PM od ludi, co ignoruju moje prosby

Příspěvek od ninjar0hlik »

Asi máš pravdu, ale zase by si tolik nedovolovali a bylo by tady mín nováčků. Prostě by fórum bylo ehm "kvalitnější".. Ale když to někdo NEDOKÁŽE pochopit... A třeba u ronyho chápu. Teda mě poslední PMka přišla tak před 2 měsíci :D

tak po tomhle příspěvku budu mít zasypanej inbox :mrgreen:

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

Re: Sieň hanby: PM od ludi, co ignoruju moje prosby

Příspěvek od Julek »

mne nejde o to kolik tu bude lidi nebo podobne, forum neni komercni projejt, taze mam statistiky nekde, ale vzdy mi slo o to aby forum pomahalo a bylo pro vsechny, to ze se z masovym rozsirenim iphonu narnou i trubove pocitame :)

a ne kazdy novacek je trouba .. jedine co muzeme je si budeme drzet palce ..

a dost OT tohle je Ronyho vlakno :)

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek

spachal
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
Příspěvky: 465
Registrován: pát lis 02, 2007 4:24 pm

Re: Sieň hanby: PM od ludi, co ignoruju moje prosby

Příspěvek od spachal »

No, nechci to zakriknout, ale od te doby, co mam v podpisu odkaz na prispevek v tomto vlakne, me uz dlouho nikdo neotravoval. Asi to funguje :P
neposkytuji podporu pro iPhone, od toho je zde forum ..

spachal
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
Příspěvky: 465
Registrován: pát lis 02, 2007 4:24 pm

Re: Sieň hanby: PM od ludi, co ignoruju moje prosby

Příspěvek od spachal »

Zakriknul jsem to ;] ..

curro píše:zdravím, prosím o radu. mám iphone 3GS 3.0.1 CZ NonJB a často ho používám jako modem přes USB. nevíte jestli bude modem fungovat když dám update na 4.0.1 mám O2
neposkytuji podporu pro iPhone, od toho je zde forum ..

McDog

Re: Sieň hanby: PM od ludi, co ignoruju moje prosby

Příspěvek od McDog »

Tak zas niektori ludia su naozaj uplny novacikovia a nerozumeju sa tomu,tak pochopim...aj ja niekedy prestudujem forum a sice najdem to co chcem,ale nejde mi to a podobne,tak googlim a ked aj tak nic,tak sa radsej opytam a nezakladam zbytocne vlakno..
Inak mne tiez na mail,icq a pm pise dost ludi a bud poradim alebo neporadim,ale nezhadzujem tych ludi..aj ked niekedy je to asi takto:
On:ahoj
Ja:ahoj
On:pomozes mi s iP?
Ja:o co ide?
On:chcem JB
Ja:a na co?Ako dlho mas iphone?
On:chcem don hry a su drahe...dnes som ho kupil
Ja:tak sa s nim daky mesiac pohraj bez JB,stiahni si free apps a hry a dovtedy nieco naspor a kup dake hry...
On:tak dik...som myslel ze to vies...ahoj
Ja:maj sa

co uz no:)

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19659
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Sieň hanby: PM od ludi, co ignoruju moje prosby

Příspěvek od rony »

edit2

posledna debata v tomto vlakne je offtopic a zmazana. uzamykam vlakno.

lock. sorry ostatnym, vlakno odomknem na ziadost pmkou
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

toncek
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3018
Registrován: pát led 11, 2008 9:21 pm

Re: Sieň hanby: PM od ludi, co ignoruju moje prosby

Příspěvek od toncek »

Vlákno odemčeno na žádost uživatele MaReCeQ
iPhone 6 16GB
iPad 4 32GB
MacBook Pro (late 2008, 2.4 GHz, 8GB RAM)

Marek
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 4941
Registrován: pon led 04, 2010 11:19 am

Re: Sieň hanby: PM od ludi, co ignoruju moje prosby

Příspěvek od Marek »

Tak dnes som dostal krásnu PM ;)

jofa píše:Ahoj, mam na teba jednu prosbu/otazku. Prednedavnom som JB-kol moj telefon (mam Cydiu) - robil som to hlavne kvoli navigacii, ktoru si chcem nainstalovat... len neviem ako. Mam stiahnute aplikacie pre iPhone (Tomtom, Navigon, Sygic...), ale neviem ich nainstalovat. Mozes mi prosim ta poradit? Dakujem. Jozo

Nemôžte ho niekto zabanovať? :roll:
MacBook Air
Magic Mouse
iPhone 5

Juramac

Re: Sieň hanby: PM od ludi, co ignoruju moje prosby

Příspěvek od Juramac »

Nejsi jediny, kdo dostal tuto PM. Dostal jsem ji i ja . Zrejme chlapec rozeslal techto PM vic..... Uz to snad Toncek "vyresil" :)

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19659
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Sieň hanby: PM od ludi, co ignoruju moje prosby

Příspěvek od rony »

bombrful píše:ahoj prosim poradis mi nebo posles mi navod ja ho nikde tady nemuzu najit jak odblokovat iphone 3gs 4.0.1 dekuji moc


ahoj, prosim poradis mi nebo posles mi co mam napisane v mojom podpise ja ho nikde tady nemuzu najit co je v tom podpise dekuju moc
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

1vita1

Re: Sieň hanby: PM od ludi, co ignoruju moje prosby

Příspěvek od 1vita1 »

Neslo by nastavit aby novacek,dejme tomu do 10 prispevku nemohl posilat PM?
Myslim ze by se to tim HODNE zmenilo.

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19659
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Sieň hanby: PM od ludi, co ignoruju moje prosby

Příspěvek od rony »

My sa toho nechceme zbavit, pise mi tiez tolko ludi, ktorych spravy su uplne normalne, vedia, ze niektore veci sa neoplati pisat do fora, napr. poziadaju o povolenie postovat nejake veci alebo prosia o odomknutie ci mi daju nejaku poznamku ku chybe, co som napisal a mal by som ju opravit. Proste som spokojny a naozaj mensia cast z tych, co pisu ignoruju prosbu v podpise :) Ak si to tu niekto vsimne, tak vidi kde je rozdiel, kedy naozaj PMka nie je dobra a patri na forum a domyslia si ake veci zasa do PM patria.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Odpovědět