Aplikace pro záznam hovorů

Pravidla fóra
V tejto sekcií uverejňujte informácie o zaujímavých aplikáciách. Váš príspevok by mal obsahovať názov aplikácie, popis, screenshoty či video a zdroj. Pred otvorením novej témy si overte vyhľadaním už existujúce vlákno o aplikácií, o ktorej chcete diskutovať.
Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19659
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Aplikace pro záznam hovorů

Příspěvek od rony »

Skrytý text (Ctrl-A)

Takze odpocuva mikrofonom hlasity odposluch? Prosim, ked uz nieco chvalis, popis princip, niektori ludia mozu byt zmateni tym, ze my im najprv tvrdime jedno, ty priletis a tvrdis zdanlivo nieco ine a pritom vec sa ma tak, ze na to "funguje skvele" treba splnit niektore dolezite podmienky, ktore moc nezdoraznis. ps. odkaz s anglictinou tym ludom nemusi pomoct a keby aj, tak sem na forum to nikto uz nedopise. Je to dobra rada ak chcete na forach cosi propagovat, nemysliet si, ze co nenapisete je uplne jasne :)
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

ptacek
Host
Host
Příspěvky: 10
Registrován: ned úno 07, 2010 6:10 pm

Re: Aplikace pro záznam hovorů

Příspěvek od ptacek »

Funguje to na principu běžného konferenčního hovoru... Hlasitý odposlech není třeba řešit.

1. Probíhá hovor (příchozí či odchozí).
2. Uživatel stiskne Home button.
3. Spustí TapeACall aplikaci.
4. Spustí nahrávání.
5. Aplikace na pozadí vytočí druhý běžný hovor na tel. číslo v ČR (možno změnit) a krátce pípne - druhá strana by to neměla slyšet.
6. Uživatel hovory sloučí. Celý tento proces je velmi rychlý.
7. Po zavěšení (obou aktivních hovorů najednou) má nahraný hovor k dispozici na serveru a může s ním dále pracovat - stáhnout apod.

Tohle řešení vtipně a bez potřeby JB vyřeší problém... Kvalita je stejná jako originál.
Nevýhodou je poplatek za možnost si poslechnout hovory celé a případná další platba za ten druhý hovor - dle svého tarifu.

DD_
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1321
Registrován: čtv srp 12, 2010 12:48 pm

Re: Aplikace pro záznam hovorů

Příspěvek od DD_ »

Ohledne te aplikace co jsem na ni daval odkaz, tak autor psal ze hlasity odposlech byl potreba na iP4S, protoze tam mel nejakou chybu. Na iP5 to funguje naprosto bez problemu. Ta chyba s iP4S by mela byt bud uz nebo v blizke dobe odstranena.
---
iPhone 7
iPad Mini Retina / iPad Pro 9.7" + Apple Pencil
Macbook Pro 13" 2017
iMac 21.5" late 2012
Apple Watch 3 Sport 42mm

PunkBoy

Re: Aplikace pro záznam hovorů

Příspěvek od PunkBoy »

Takze aby bolo vsetkym jasno.
Aplikacia ktoru som spominal vyssie a ktora sa vola Audio Recorder nevyzaduje ziadny VOIP a nefunguje ani na ziadnom principe konferencneho hovoru. Proste sa len aktivuje v nastaveniach a nahravanie sa automaticky spusti pri zahajeni hovoru. Takto jednoducho to funguje.

DuoCore
Host
Host
Příspěvky: 17
Registrován: čtv led 27, 2011 8:47 am

Re: Aplikace pro záznam hovorů

Příspěvek od DuoCore »

No a kde se dá stáhnout, když v Cydii už není ?

PunkBoy

Re: Aplikace pro záznam hovorů

Příspěvek od PunkBoy »

pridaj si do cydie tento zdroj a tam je: http://limneos.net/repo

miras.j
Host
Host
Příspěvky: 15
Registrován: pon čer 10, 2013 11:52 am

Re: Aplikace pro záznam hovorů

Příspěvek od miras.j »

Konečně jsem objevil supr app pro záznam příchozích i odchozích hovorů tak bych se rád podělil.
Nutný jaibreak
*warez*


BAN! warez repo, týden . jh
Naposledy upravil(a) jackherrer dne úte čer 11, 2013 10:21 am, celkem upraveno 2 x.
Důvod: Nepoužívej zbytečně barvy a už vůbec ne červenou!

Speed
Host
Host
Příspěvky: 99
Registrován: sob črc 24, 2010 3:22 pm

Re: Aplikace pro záznam hovorů

Příspěvek od Speed »

PunkBoy píše:Takze aby bolo vsetkym jasno.
Aplikacia ktoru som spominal vyssie a ktora sa vola Audio Recorder nevyzaduje ziadny VOIP a nefunguje ani na ziadnom principe konferencneho hovoru. Proste sa len aktivuje v nastaveniach a nahravanie sa automaticky spusti pri zahajeni hovoru. Takto jednoducho to funguje.


Zdravím,

otestoval již někdo další tento zdroj a app?

Dík
Apple, co je to...?

ls8
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 11456
Registrován: pát črc 11, 2008 6:52 pm

Re: Aplikace pro záznam hovorů

Příspěvek od ls8 »

iPhone XS 64GB | MacMini 2018 | MacBook Pro 15 2013

Speed
Host
Host
Příspěvky: 99
Registrován: sob črc 24, 2010 3:22 pm

Re: Aplikace pro záznam hovorů

Příspěvek od Speed »

Aha, takže jsme zase na bodu 0 v odposlechu hovoru?...
Apple, co je to...?

TDa
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1109
Registrován: čtv kvě 06, 2010 6:35 pm

Re: Aplikace pro záznam hovorů

Příspěvek od TDa »

Speed: Tape a call nefunguje??

Smrdaky
Suspect
Suspect
Příspěvky: 1436
Registrován: stř dub 24, 2013 3:59 pm

Re: Aplikace pro záznam hovorů

Příspěvek od Smrdaky »

http://www.tapeacall.com/ no link do appstore zda se nefunguje

Coto melo delat, hacknout knihovny iOS?

Update: podle videa dole na strance to vygenerovalo druhy hovor (druheho ucastnika hodite ON HOLD) ktery musite nasledne spojit v konferencni hovor :-) je tam access number i pro ceskou republiku, no takze s neomezenym flat ratem mozna i pouzitelny (jinak za nahravani platite dalsi volani) :-)

tedy pokud vam neva, ze vas hovor a hovor dalsi osoby ma nejakej xyz... Zlata nokia symbian phone... Tam to nahrava dokonale a api beep ktery generuje knihovna OS to snad i nejak vyrusi protipipnutim, takze ani v nahravce a ani protistrana ho neslysi, jen volany.

Tohle je normalni konferencni hovor (bezne lze udelat 5+1 konferenci) s tim, ze misto ucastnika je tam server co to nahrava. Stejne tak si mohu, s neomezenou simkou zavolat na svoji nokii, kde zvolim mute a bude se nahravat... Ponekud neohrabane, ze? A dat protistranu on hold a nerict ji, co delate, je ponekud divne ze?

Vitezslav2
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 528
Registrován: pát pro 12, 2008 7:22 pm

Re: Aplikace pro záznam hovorů

Příspěvek od Vitezslav2 »

Můžete mi poradit nějakou aplikaci na záznam telefonních hovorů.Jailbreak mám.Díky za radu.
iPhone XS Max 256GB
iPad 2019 32GB WIFI
Apple Watch Series 5 Nike+ 44mm

mike-biker
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3469
Registrován: ned říj 09, 2011 12:39 pm

Re: Aplikace pro záznam hovorů

Příspěvek od mike-biker »

Protože se APPLE jistí. Legálně to totiž není povoleno, musíš dopředu předtím oznámit, že hovor může být nahráván.
Není to proto, že by to telefon neuměl, ale aby je pak někdo nežaloval o 100 miliónů USD, že si povídal s babičkou o počasí a nahráním hovoru oba utrpěli těžkou újmu.
iPhone 14 Pro 256GB Silver.
iPhone 12 Mini 64GB RED as reserved.
MacBook Pro 16" M1 Max 24-Core GPU, 32GB Memory, 1TB SSD

Vitezslav2
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 528
Registrován: pát pro 12, 2008 7:22 pm

Re: Aplikace pro záznam hovorů

Příspěvek od Vitezslav2 »

Takže to nejde ani s JB?
iPhone XS Max 256GB
iPad 2019 32GB WIFI
Apple Watch Series 5 Nike+ 44mm

Jadro
iPhoneHolik
iPhoneHolik
Příspěvky: 2350
Registrován: pát bře 30, 2012 5:37 pm

Re: Aplikace pro záznam hovorů

Příspěvek od Jadro »

Mozna jde. Ale pokud to budes delat, dopoustis se minimalne prestupku. Nahravat bez vedomi druhe strany (proto operatori vzdy upozornuji, ze hovory jsou nahravane), muze jen policie, tajna sluzba apod. Jinak je to nelegalni

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19659
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Aplikace pro záznam hovorů

Příspěvek od rony »

Pravdepodobne ani s jailbreakom nijako spolahlivo uspesne. Cize vsetko napisane v tomto vlakne, co si si precital naozaj plati, vazne fakt. Stale. Nie, nic nove. Ako vidis, za tie roky, stale ziadna zmena :)

ps: chvalabohu!
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

pckiller
Sons of Jailbreak
Sons of Jailbreak
Příspěvky: 132
Registrován: stř čer 03, 2009 6:51 pm

Re: Aplikace pro záznam hovorů

Příspěvek od pckiller »

Vitezslav2 píše:Můžete mi poradit nějakou aplikaci na záznam telefonních hovorů.Jailbreak mám.Díky za radu.

Ahoj, toto:
http://www.idownloadblog.com/2015/04/13 ... one-ios-8/
funguje spolahlivo. Je to ale nelegálne, presne tak, ako ťa na to vyššie upozorňovali prispievatelia.
iPad 4 3G 16 GB White FW 10.3.3 Telekom SK
iPhone XS Max 64 GB Silver FW 13.3 JB Orange SK
iPhone 6S plus 128 GB Space gray FW 12.4 JB Orange SK
ATV 2 FW 5.0 (5.1.1) JB
MacBook Pro 15" Unibody Mid 2012

PetrH
Host
Host
Příspěvky: 3
Registrován: sob dub 30, 2011 12:48 pm

Re: Aplikace pro záznam hovorů

Příspěvek od PetrH »

Zdravím. Nahrávání vlastních hovorů JE LEGÁLNÍ.

Podle §5 odst. 2e zákona o ochraně osobních údajů může i bez souhlasu, pokud to slouží k ochraně jeho zájmů a pokud to není v rozporu s ochranou osobního a soukromého života subjektu.

A podle usnesení ústavního soudu I.ÚS 191/05 ze dne 13. 9. 2006:
Je nepochybné, že každý má právo zaznamenávat své vlastní telefonické hovory. (...) existuje obecná povědomost o tom, že telefonát může být technickou cestou druhým účastníkem zaznamenáván. Pokud pak volající přesto telefonát za těchto předpokladů uskutečňuje, lze dovozovat, že tím konkludentně souhlasí i s možným pořízením zvukového záznamu tohoto telefonátu.

cuting
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2259
Registrován: úte čer 07, 2011 8:45 pm

Re: Aplikace pro záznam hovorů

Příspěvek od cuting »

Nesmysl, ale poměrně hodně rozšířený. Součástí "vlastního" hovoru je i druhá strana, která s tím nemusí souhlasit. Ale hádat se nechci, to je ztráta času. Právníci Apple nejsou žádní pitomci a dobře vědí, proč Apple záznam hovorů neumožňuje. Jestli to umožňují jiní výrobci, to je pak jejich problém. A jestli to dělají i uživatelé, tak případné následky nesou sami.
 Apple hračky 

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19659
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Aplikace pro záznam hovorů

Příspěvek od rony »

petrh: To je v poriadku, napriek tomu tato funkcia v iOS nie je a nie je v moci ziadnej nezavislej aplikacie ju doplnit. Dokonca nie sme schopni ani po poukazani na akykolvek zakon, cokolvek na tom zmenit. Nikto nie je povinny vybavovat cokolvek technickymi prostriedkami na zaznam. Pripustime, ze zakon to len povoluje. Apple sa rozhodol to nevyuzit a neposkytne ani developerom ziadne nastroje.

Tvoja citacia nakoniec potvrdzuje v zmienke "pokial to nie je v rozpore osobneho a sukromneho zivota subjektu". To je ten bod, kde asi sa zlomilo rozhodnutie nedat technicky prostriedok developerom iOS. Ty si nadalej mozes slobodne nahravat rozhovory ale musis na to pouzit primerane schopne technicke prostriedky. Navyse si myslim, ze to len hovori, v negacii: je trestne nahravat cudzie hovory (cudzi clovek hovori s inym cudzim clovekom), to urcite ide jednoducho vyvodit. Ale nadalej plati, ze v hovore je aj druha strana - ta ma svoje prava.

Budeme okamzite informovat ak sa cokolvek zmeni v technickych moznostiach tejto oblasti. Mozeme o tom diskutovat kludne aj dalsich 8 rokov :-) a ver, ze sa nic nezmeni :)

Podobna situacia je aj vo foteni na verejnosti:

1. neexistuje ziadny zakaz fotit cokolvek kohokolvek,
2. mozes fotit KOHO LEN CHCES.
3. problem nastava opat v tom istom, ak foteny subjekt je proti a povazuje zaznam za narusenie svojich prav, zakon mu dava moznost ochrany
4. realne teda ak fotku mas pre svoje ucely ale to je vazne dost dolezite vediet, co to znamena - nesmies ju nikde k nicomu nijako pouzit - a to iste aj na tie hovory - zaznamenavaj si, no asi mas nejaky zamer, co s tym robit...
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Beavers
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 5790
Registrován: úte črc 01, 2008 3:17 pm

Re: Aplikace pro záznam hovorů

Příspěvek od Beavers »

I když telefon sám nebude umožňovat nahrávání hovorů, vždy bude nějaká možnost, jak to udělat. Dříve se prodávaly (anebo podomácku vyráběly) snímače telefonních hovorů. To už je ale minulost. Jde o to, že to nějak šlo vždycky. V nouzi to lze provést třeba s pomocí diktafonu. Nepůjde o žádnou kvalitu, ale pokud jde o obsah, je to dostačující. Například mi nějaký úřad dává pokyny, které si ale nestačím zapisovat, navíc neumím dělat dvě činnosti najednou: vnímat hovor /soustředit se na zapisování. Protože se mi takový záznam hodí a Apple, která mi do telefonu nedala funkci nahrávání a splnila tím dané nařízení, tak si musím poradit sám. Nejprve jsem tedy používal diktafon, přiložený na telefon. Můj současný telefon ale nahrávání má již ve vybavení (není to iPhone) a už se mi párkrát hodilo mít hovor nahraný. Třeba, když mě jistá firma s nabídkou elektřiny a s neblahou pověstí, odmítala zrušit smlouvu. Jejich argumenty jsem si s jejich vědomí nahrál (oni si mě také nahrávali). Nakonec to dopadlo k mé spokojenosti.
Mám ale lepší příklad. Můj známý není technický typ, nepoužívá internet, nemá počítač, telefon má klasický tlačítkový a má rád muziku. Občas v rádiu zaslechne nějakou neznámou skladbu, která se mu líbí a rychle alespoň část zachytí na digitální diktafon (k jeho pořízení jsem ho ukecal já, ale před tím měl klasický na mikrokazety). Pak mi zavolá a tu nahrávku, značně nachrchlanou, protože je natočená přes mikrofony, mi pustí do telefonu, což její kvalitu opět velmi sníží. Já si ji nahraju v záznamníku hovorů. Když domluvíme, já si pak v telefonu spustím třeba Shazam nebo Soundhound a pak tento záznam skladby nechám identifikovat. Ještě se mi nestalo, aby i z té nekvalitní nahrávky aplikace nepoznala, o co se jedná. Pak už jen skladbu vyhledám třeba na You Tube, abych se přesvědčil, zda je to opravdu ona... a do pěti minut mu volám zpět název a interpreta. No není to skvělé? Je to skvělé! Tak proč to takto nevyužít? :good:
Two beer are not too beer. Shakesbeer. Nedostatek sexu způsobuje krátkozrakost.

Odpovědět