[1.1.3] Keynote Macworld Expo - novy fw pre iPhone!

Archiv neaktuálních/nepravdivých/starých/OT zpráv
Zamčeno
Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19672
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

[1.1.3] Keynote Macworld Expo - novy fw pre iPhone!

Příspěvek od rony »

Dolezita udalost pre majitelov strojov Apple. Cesky prepis a nejake informacie aj k iPhone a novinkam pren.

Pre istotu zdoraznujem informaciu 18.31

* 18:26 Nový software od Apple. Všichni jsou nadšeni z SDK které se objeví v únoru.

* 18:29 Mapy s podporou ?lokací? (přepokládám že ?GSM-GPS?), webclip, úprava hlavní obrazovky, posílání SMS více uživatelům. MacRumors poznamenává, že to vypadá tak, jak se předpokládalo z uniklé betaverze.

* 18:31 Software bude podle všeho dostupný dneska
(anglicky: 9:34 am Demo is done. The software update will be available today as a free update to all existing iPhone users)

* 18:35 ?Nové funkce, dostupné ode dneška, upgrade zdarma? (live audio ? a konec :)

Tieto vety su momentalne VSETKO, co ktokolvek sa mohol momentalne dozvediet.

A su to veci, co sme uz vlastne vedeli.

A este zopakujem: nie, nikto este nekupil iPhone s 1.1.3 a ak vyjdu informacie od jeho prvych majitelov, urcite to tu najdete aj bez vasho pytania sa ci uz niekto nieco niekde :-)

Este k ostatnym udalostiam, najvacsi rev bol pri uvedeni notebooku MacBook Air, takze iPhone bude mat dnes cez iTunes update fw.

Neupdatujte na novu verziu - pockajte kym sa potvrdi, ze je to ok

Pre tych, co kaslu na dobre rady: ak to urobite, napiste sem vsetko okolo toho :-)
Naposledy upravil(a) rony dne úte led 15, 2008 9:42 pm, celkem upraveno 1 x.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Rellik

Příspěvek od Rellik »


spachal_tmp
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1444
Registrován: úte pro 11, 2007 4:54 pm

Příspěvek od spachal_tmp »

Dik za info, v kazdem pripadku ted radeji nejmene tyden nepripojim iPhone k iTunes, pokud bude komp na netu ;) ..

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19672
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Příspěvek od rony »

Pekne čítanie od Erica Saduna - podrobne o tom ako upgradoval a skusal vsetko mozne na downgrade atd. To podrobne myslim s tym, ze nespomina detailne kroky (cize ak povie jailbreak, tak tym mysli ten dlhy podrobny navod a podobne).

Rozhodne jedno z najzaujimavejsich citani okolo 1.1.3 v ramci prveho dna jeho existencie.

Zaver nie je prekvapivy: nerobte upgrade.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

Příspěvek od Julek »

Taky do toho nepůjdu v případě hardwarového zásahu. Pak bude 1.1.4 a budeme k tomu připojovat svářečku atd atd. 1.1.2 je fungující mám tam vše co zatím od zařízení potřebuju. Taky tiše vyčkávám :)


.

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek

alexxx
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 287
Registrován: sob říj 13, 2007 6:04 pm

Příspěvek od alexxx »

no vidíte a já běžím na 1.0.2 a jsem taky spokojený :wink: volá to, internetuje to, mluví to na mě česky(ne že to byla třeba) a víc nepotřebuji


Jinak ještě jsem chtěl diskuze o 1.1.3 tu na foru už je tak o ní diskutujte tam. :wink:
1.1.1 OOB> 1.0.2>1.1.1>1.1.2>1.1.3>1.1.4>1.1.2 modem 04.04.05_G a bootloader 3.9
iBrickr, AnySim, PACAY, Carneval, iJailbreak, Ziphone... no vyzkoušel jsem prostě skoro všechny možnosti odblokování...

Zamčeno