účet v appstore

Odpovědět
Domy007
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 653
Registrován: pát pro 28, 2007 4:36 pm

účet v appstore

Příspěvek od Domy007 »

Ahoj... Vím, že toho tady o tom hodně je, ale nic co jsem našel neřeší můj problém... Mám účet v Appstore i s nastavenou kreditkou přes Polsko... Ale po dnešku když jsem si chtěl koupit hru mi to zahlásilo, že kreditka není nastavena... A když jí tam zadám, tak mi to píše tu hlášku, že účet není platný... Nejde to... Skoušel jsem udělat i novej účet na jinej e - mail, ale taky to nejde... Nevíte co s tím?

Díky

masklin
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1764
Registrován: pon črc 14, 2008 10:12 am

Re: účet v appstore

Příspěvek od masklin »

zkus slovensko
FW 1.1.4=>2.0.2=>2.1=>2.2=>2.2.1=>3.0=>3.1.2=>3.1.3=>4.0=>4.1=>5.0=>6.0=>7.0
iPhony 2G, 3G, 3GS, 4 a 5 / iPad, iPad2
Když nevíte co by, najdete to v .... Návodu.

vbruno
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1145
Registrován: stř čer 11, 2008 7:52 am

Re: účet v appstore

Příspěvek od vbruno »

Mas tu kreditku skutecne funkcni? Neni to VISA elektron od CS a nebo debetni karta kde nemas aktivovane platby pres internet? Jinde ti platit jde?
::: iPhone 5S 16GB Space Grey :: iPad 2 32GB 3G :: MacBook Pro 13'' 2011 :: Apple TV 3 :::

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: účet v appstore

Příspěvek od rony »

nevolajte to kreditka. volajte to platobna karta.

plastove karty od banky mozu byt kludne debetne alebo kreditne ale rozdiel medzi nimi je ten, ze kreditna je UVEROVA karta, cize je to nieco ako pozicka akurat si ju vyberas pomocou platobnej karty.

Platobne karty mozu byt roznych typov a nie vsetky umoznuju platby po internete. Vseobecne plati, ze embossovane - take, na ktorych mozete prstom nahmatat vystupene cislice, tak tie umoznuju platenie po internete.

Pokial sa jedna to, ktore su take, tak napr. klasicka VISA (VISA classic) ale asi nie VISA electron.

Treba si u svojej banky overit, ci ta vasa platobna karta umoznuje platby po internete - staci sa presne takto spytat.

Takze zhrnute: nie su to "kreditky" ale su to embossovane platobne karty - ked uz :)
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Domy007
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 653
Registrován: pát pro 28, 2007 4:36 pm

Re: účet v appstore

Příspěvek od Domy007 »

No skoušel jsem to i přes Slovensko, ale tak když mi karta předtím šla, tak mám aktivováné věci co potřebuji k nákupu na Appstore... Docela mě to štve.. Skoušel jsem to už i s jinejma kreditkama, ale bez výsledku:(

Odpovědět