iOS 15

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: iOS 15

Příspěvek od rony »

ja ak uz menit bateriu - priznavam, toto bolo moje prvykrat - tak len servis, ktory ma cosi s Apple :-) takze ma to fakt vyslo tych 90. Kedze iX sa mi zda HW cool, tak si to zasluzil :-) iPad menim pomerne castejsie, ale neriesil by som tu sumu. Chapem vsak, ze to nie je tvoj primarny stroj. Prave som dostal jeden deduskovsky iPad, ktory zvlada ios 9 a je to sranda skusat to s nim, co to preboha este dokaze a ci to je pouzitelne. :-) Spoiler: spravy, mail, facetime aj ano. Ostatne messengery skor nie. Zoom napodiv ide. Ale aj Safari a weby su v tom skoro nepouzitelne. Tak som rad, ze iPad menim casto :)
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Losob
Host
Host
Příspěvky: 94
Registrován: úte lis 29, 2011 4:15 pm

Re: iOS 15

Příspěvek od Losob »

Dnes v noci se mi iphone xs aktualizoval na ios 15.1 a přestala jít wifi:( Zkoušel jsem restart, obnovu sítě, smazat a znovu zadat wifi a stale nic. Telefon ukazuje plný signál wifi, ale pokud záložku wifi otevřu a podívám se na připojenou sítˇ, problikává u ní žádné připojení k internetu. Manželka neaktualizovala a jí vše funguje, tak je problém evidentně v aktualizaci zase :%) Mě z nich snad j*bne
iPhone 4 to začalo

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: iOS 15

Příspěvek od rony »

skus zmenit heslo na wifi, alebo aj premenovat ju a pod. zufaly pokus ale mozno...
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Losob
Host
Host
Příspěvky: 94
Registrován: úte lis 29, 2011 4:15 pm

Re: iOS 15

Příspěvek od Losob »

Zkusím až přijdu z práce, ale nefunguje to ani ve firmě a tam budu těžko něco přenastavovat :( Že já vůl nevypnu ty automatický aktualizace a raději vždy nepočkám. Googlil jsem a evidentně nejsem jedinej s tímto problémem po aktualizaci, ale radí jen to, co jsem už zkoušel a nic :(
iPhone 4 to začalo

Lipon
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 615
Registrován: čtv zář 03, 2009 3:04 pm

Re: iOS 15

Příspěvek od Lipon »

Mně už nabízí 15.1.1

honza.mac
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 312
Registrován: čtv bře 22, 2018 4:16 pm

Re: iOS 15

Příspěvek od honza.mac »

@Losob : A nemáš náhodou v nastavení wifi sítě zaškrtnutou Soukromou Wi-Fi adresu ?
Honza.Mac
iPhone 11 128GB
iPad Air 2 64 GB
15" MBPro Retina (mid 2012)/16GB/1TB SSD OWC
TB Extern. HDD Transcend StoreJet 500, 256GB
USB 3.0 Extern. HDD LaCie Porsche design 1 TB
Synology NAS DS-218, DS-216play 8TB WD Red

Losob
Host
Host
Příspěvky: 94
Registrován: úte lis 29, 2011 4:15 pm

Re: iOS 15

Příspěvek od Losob »

honza.mac píše:
úte pro 07, 2021 5:59 am
@Losob : A nemáš náhodou v nastavení wifi sítě zaškrtnutou Soukromou Wi-Fi adresu ?
Mám, ale ani odškrtnutí nic neřešilo. Dnes jsem telefon přeinstaloval a už to maká :Yahoo!: Asi nějakej bug nebo nevím.
iPhone 4 to začalo

lukas001x
Host
Host
Příspěvky: 114
Registrován: pon pro 16, 2013 9:55 am

Re: iOS 15

Příspěvek od lukas001x »

Zdravím. Na 15.2 mám problém s aplikací Najít....konkrétně u syna mám zaplé sledování polohy a různá místa jako např.škola mám přejmenovaná...na Macu se mi ukazujou moje názvy a na iphonu pouze původní adresy. Někdo s podobnou zkušeností, či radou co s tím? Díky

mirmo80
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 3502
Registrován: stř srp 08, 2012 1:00 pm

Re: iOS 15

Příspěvek od mirmo80 »

Pozerám to u seba (Mac aj iP) a zisťujem, že nemám nikde názvy pozícií. Tiež som mal miesta nazvané "domov", "práca", "škola" a pod. Všade mám len adresy.
iPhony, iPady, AirPods, AW SE 40/44, ATV 4K (1. gen), MacBook Air (M1, 2020), AirTag. SW väčšinou aktuálny.

lukas001x
Host
Host
Příspěvky: 114
Registrován: pon pro 16, 2013 9:55 am

Re: iOS 15

Příspěvek od lukas001x »

Díky moc za info…alespoň vím ze není chyba jen u mě. …snad to vyřeší nějaká opravná aktualizace.

lukas001x
Host
Host
Příspěvky: 114
Registrován: pon pro 16, 2013 9:55 am

Re: iOS 15

Příspěvek od lukas001x »

Tak ještě jeden poznatek k chybě u vlastního popisu místa v aplikaci Najít. Když aplikace Najít nefunguje dobře můj Widget hodin ( Apple ručičkové hodiny) funguje správně. Ve večerních hodinách ztmavne. Když aplikace Najít funguje a ukazuje mi má pojmenovaná místa tak widget hodin i přes noc je stále bílý ( nefunguje ztmavení ciferníku).

TheSalko
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 294
Registrován: pát říj 30, 2015 8:47 am

Re: iOS 15

Příspěvek od TheSalko »

Nestalo sa vam niekomu, ze sa mu vypol v noci Sleep focus?
Totiz dnes uz druhu noc sa mi deaktivoval Sleep focus, nasledne ma zobudili notifikacie. Mam iOS 15.3.1. Pre tych, ktory by zase hladali chybu medzi stolickou a klavesnicou prikladam nastavenia

Obrázek

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: iOS 15

Příspěvek od rony »

nepreplo focus ine pravidlo?
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

TheSalko
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 294
Registrován: pát říj 30, 2015 8:47 am

Re: iOS 15

Příspěvek od TheSalko »

Ak tak, jedine v noci. Lebo o 23:25 som videl, ako sa zapol Sleep focus. Ked ma to v noci prebudilo, uz tam nebol ziaden focus.

mirmo80
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 3502
Registrován: stř srp 08, 2012 1:00 pm

Re: iOS 15

Příspěvek od mirmo80 »

Trošku nechápem zmenu vo verzii 15.4 čo sa týka nastavení "Času pred obrazovkou". Momentálne to funguje tak, že obmedzený užívateľ si zvolí novú možnosť "ignorovať celý deň" a všetky obmedzenia prestanú platiť. Do teraz to bolo tak, že keď naši mladí vyčerpali čo mohli, museli nám poslať žiadosť. Teraz nič a samozrejme že mi to neutekali oznámiť :). Otázka teraz je, či to takto chce byť, alebo len ja niečo prehliadam.
iPhony, iPady, AirPods, AW SE 40/44, ATV 4K (1. gen), MacBook Air (M1, 2020), AirTag. SW väčšinou aktuálny.

Odpovědět