Velmi hlasitá bezdrátová sluchátka

Odpovědět
Adam03
Host
Host
Příspěvky: 3
Registrován: sob pro 26, 2020 7:06 pm

Velmi hlasitá bezdrátová sluchátka

Příspěvek od Adam03 »

Ahoj, mám jeden problém s mými bezdráty. Na mém iPhonu hrají hodně nahlas, i když mám zvuk sluchátek na mobilu úplně na nejmenší dílek. Na sluchátkách nejde upravovat hlasitost. Není nějaká zkratka nebo něco v nastavení, co mi je ztiší i když už to víc nejde? Předem díky.

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Velmi hlasitá bezdrátová sluchátka

Příspěvek od rony »

uvazoval si nad tym, ze pre odpovede ludi na tvoj problem, by bolo fakt ako prva dolezita informacia o vyrobcovi a modeli sluchadiel?
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Adam03
Host
Host
Příspěvky: 3
Registrován: sob pro 26, 2020 7:06 pm

Re: Velmi hlasitá bezdrátová sluchátka

Příspěvek od Adam03 »

Bezdráty Intezze Zero Basic BT 5.0 TWS

bedo.
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 704
Registrován: sob kvě 29, 2010 11:04 am

Re: Velmi hlasitá bezdrátová sluchátka

Příspěvek od bedo. »

Zaujímavé. A telefón máš ktorý? Mám aj tieto slúchadlá a sú síce hodne citlivé (hlasité), ale na mojom SE1 mám hlasitosť obyčajne na treťom dieliku zdola. Pre porovnanie - na hodinkách (Amazfit) som pri rovnakej hlasitosti niekde v polovici rozsahu.

Adam03
Host
Host
Příspěvky: 3
Registrován: sob pro 26, 2020 7:06 pm

Re: Velmi hlasitá bezdrátová sluchátka

Příspěvek od Adam03 »

Mám iPhone 6s. A to posouvátko dávám úplně na tu nejmenší hlasitost a stejně to hraje dost hlasitě. Někde, kde je docela rušno by mi to nevadilo, nebo tam, kde je třeba jen třeba zvuk něčeho nebo tak protože mám jenom jedno sluchátko. Ale to pak není ono. Dobrý to třeba je při hovorech, když mám obvykle hlasitost stejně skoro na nejvíc abych slyšel, tak tam si to můžu upravit a tam to je dobrý. Nebo pak ještě na mém notebooku, tam si můžu upravit hlasitost celého systému a ještě i hlasitost tam, kde můžu něco poslouchat (YouTube). Snad to nějak vyřeším aby to nebylo tak hlasitý.

Odpovědět