Potvrzovani nákupu v app store

Odpovědět
Triska
Host
Host
Příspěvky: 9
Registrován: sob srp 17, 2019 8:57 am

Potvrzovani nákupu v app store

Příspěvek od Triska »

Ahoj,

koupil jsem přítelkyni Xrko. Po základním nastavení ani zaboha nemůžu přijít na to, jak nastavit aby v app storu začalo fungovat face id. Pořád to chce heslo k Apple id, při každém stažení aplikace. Někde jmv nastavení jsem se dohrabal, že to nemá chtít heslo k free apkam a stejně to chce. Ve face id nastavení mám povolené app store a další... Další věc, že v app storu strašně dlouho trvá se dostat ke svému účtu načítá tonasin30 sec a někdy i neúspěšně. Stalo se vám to někdy? Na mém xs vše funguje normálně. Díky za odpověď.

serwo
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 281
Registrován: úte pro 06, 2011 1:01 am

Re: Potvrzovani nákupu v app store

Příspěvek od serwo »

Keď vôjdeš so nastavení a následne do FID, tak si tam vyberieš, pre ktoré apky chceš používať FID. Tam máš aj iTunes a AppStore.

To s tým loadovaním som si všimol. Ale to už je takto dosť dlho. Hádam aj 4 - 5 mesiacov minimálne. Veľakrát to len načítavalo a nič. Musel som naspäť a zas otvoriť. Dokonca po zmene krajiny mi krajinu vôbec nezmení a musím procedúru absolvovať znova, často aj viackrát.

A zrovna dnes som potreboval stiahnuť apku, ktorá nie je v slovenskom a dostal som hlášku:

“Account is not valid for use in this store. You must switch to the Slovak store before purchasing.”

Takže mám sa prepnúť do slovenského, v ktorom apka ale nie je

Vie niekto, či je nejaký problém s AppStore alebo čo? Lebo už mi lezú fakt na nervy. V poslednej dobe Apple produkty nefungujú poriadne

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Potvrzovani nákupu v app store

Příspěvek od rony »

nemam vyznamne problemy

a mam dve appleid jedno sk a druhe US.

fakt netusim co su to za exoticke appky, ktore nie su v sk store
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

serwo
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 281
Registrován: úte pro 06, 2011 1:01 am

Re: Potvrzovani nákupu v app store

Příspěvek od serwo »

Potreboval som apku tretieho sveta, ktorá je v nejakej hatlanine, no

Vždy, keď updatujem bez obnovy, tak sa musím prepnúť do druhého Store a tých pár apiek naťahať odtiaľ a zatiaľ nikdy som nemal problém. Aktuálne som na 13.3 a chystám sa už pár dní na update na 13.4.1 bez obnovy, takže uvidím, čo to spraví.

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Potvrzovani nákupu v app store

Příspěvek od rony »

proc probuh? teda ja chapem, asi to zariadenie plnite kvantami aplikacii, ktore nemaju realnu uzitnost ;-)

esteze nemam taketo konicky a upgrady tak OS tak HW robim vzdy s obnovou a vlastne mam v ipade nepretrzite to, co bolo v tom uplne prvom ;-)
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

serwo
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 281
Registrován: úte pro 06, 2011 1:01 am

Potvrzovani nákupu v app store

Příspěvek od serwo »

Práveže ja ani nemám nejako extra moc apiek. Používam len jednu plochu.

Zo zásady robím v DFU bez obnovy každú novú verziu iOS a potom ten hlavný update (druhé číslo verzie). Každopádne to ale nerobím častejšie jak 2x ročne, výnimočne 3x. Na iOS 13 som prešiel až v januári, a to rovno na verziu 13.3, ktorú mám teraz, takže teraz pôjdem na aktuálny. Dúfam, že ten bude už zo strany Apple finálny, čo sa týka 13-ky

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Potvrzovani nákupu v app store

Příspěvek od rony »

cize len taky subjektivny strach z bordelu a problemov? podla mna je to sice nekomfortne a zbytocne, no chapem existenciu takejto obavy :)

realne u mna vazne ten ipad prezil 10 rokov priebeznych upgradov bez toho, aby som siel od nuly :)

koniec koncov, obnova zalohy je len automatizovany proces, ktory robite rucne. vzdy totiz dava najprv cisty system, potom prihlasi appleid, potom natiahne konfiguraciu systemu, dotiahne data z cloudu, dotiahne opat ciste nove appky z appstore, k nim dotiahne ich data.

takze pokracujem v praci bez prerusenia sposobeneho tym, ze by som opat musel tie veci jednu po druhej nastavovat :)
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

serwo
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 281
Registrován: úte pro 06, 2011 1:01 am

Re: Potvrzovani nákupu v app store

Příspěvek od serwo »

Holt, vyrastal som v dobe končiaceho Win 3.11 a takú 95, 98 alebo XP som preinštaloval toľkokrát ročne, že som si pamätal sériové čísla, tak mi to z tej doby nejak zostalo

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Potvrzovani nákupu v app store

Příspěvek od rony »

no je na case vyuzit ten cas inak ako neustalymi reinstalaciami a zaciatkami z prazdna :-)

mna prave to priviedlo k tomu, ze toto uz naozaj nepotrebujem a nechcem byt profesionalny instalator. kedze to na Win neslo, tak som si to urobil po svojom: doma macOS a vo firme som smutny laik, ktory zvlada maximalne sa prihlasit ;-)
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

serwo
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 281
Registrován: úte pro 06, 2011 1:01 am

Re: Potvrzovani nákupu v app store

Příspěvek od serwo »

Prosím vás, som organizátor rodiny, mám tam dcéru. Chcela spraviť nákup v apke, ale pýta to “choose payment method”. Keď si to otvorím, tak to tam môžem pridať. Ale nemalo by to ísť z mojej karty ako organizátora? Čo je to za blbosť, aby dieťa malo svoju kartu? Nevie niekto, čo s tým? Vďaka.

mirmo80
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 3502
Registrován: stř srp 08, 2012 1:00 pm

Re: Potvrzovani nákupu v app store

Příspěvek od mirmo80 »

Uz sa to tu niekde riesilo a neviem ako sa to nakoniec uzavrelo. Ale mam pocit ze to pyta bud pri prvom nakupe, alebo sem tam na preverenie. Ja to chapem tak, ze dieta pride za mnou, ako organizatorom, aby som to tam zadal. Tym ako organizator potvrdim, ze vsetko je ok. Asi
iPhony, iPady, AirPods, AW SE 40/44, ATV 4K (1. gen), MacBook Air (M1, 2020), AirTag. SW väčšinou aktuálny.

serwo
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 281
Registrován: úte pro 06, 2011 1:01 am

Re: Potvrzovani nákupu v app store

Příspěvek od serwo »

To znamená, že ja mám akože v telefóne dieťaťa vyplniť údaje o mojej karte, a teda karta tam tým pádom zostane uložená? To čo je za hovadinu?

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Potvrzovani nákupu v app store

Příspěvek od rony »

ja to zasa robim trosku inak, nakupim vo svojom pristroji.

potom tu app v druhom pristroji (S inym appleid) iba stiahnem, idem do purchased a tam najdem kupene mnou, inym clenom rodiny-
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

serwo
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 281
Registrován: úte pro 06, 2011 1:01 am

Re: Potvrzovani nákupu v app store

Příspěvek od serwo »

Hej, len tu sa jedná o in-app purchase

mirmo80
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 3502
Registrován: stř srp 08, 2012 1:00 pm

Re: Potvrzovani nákupu v app store

Příspěvek od mirmo80 »

serwo píše:To znamená, že ja mám akože v telefóne dieťaťa vyplniť údaje o mojej karte, a teda karta tam tým pádom zostane uložená? To čo je za hovadinu?
Myslim, ze nejako tak to bude. Tiez nechapem, preco systemu nestaci, ze udaje ma vyplnene organizator.
Takze inapp zakazat a povolit ziadosti o nakup.
iPhony, iPady, AirPods, AW SE 40/44, ATV 4K (1. gen), MacBook Air (M1, 2020), AirTag. SW väčšinou aktuálny.

serwo
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 281
Registrován: úte pro 06, 2011 1:01 am

Potvrzovani nákupu v app store

Příspěvek od serwo »

Lenže keď to zakážem, ako spraví potom nákup v apke? V podstate mám in-app povolené a mám zapnuté potvrdzovanie nákupov.

A tiež nechápem hlášku “account not in this store”. Ja som s ňou mal problém a vyriešil, resp. prišiel som na to, kde bol problém. Keď som sa prepol do iného obchodu (zmenil som krajinu), tak ako keby tá operácia neprebehla korektne a mal som taký mix slovenského a zahraničného obchodu. Čiže pri otvorení a prehľadávaní obchodu apky a jazyk obchodu sa zmenili, ale keď som šiel do nastavenia účtu v app store a otvoril položku “zmeniť krajinu”, tak som tam mal tú, ktorá tam bola aj pred zmenou. Tak som prišiel na to, že zmenu obchodu musím spraviť viackrát za sebou, až kým nie je odfajknutá správna krajina v nastaveniach.

Každopádne, vrátim sa k hláške “account not in this store”, ktorá sa zobrazuje dcére a absolútne nechápem prečo. Veď to, že je člen rodiny, znamená, že teda je v rovnakom obchode ako organizátor, a teda ma logicky napadlo, že je problém u mňa. No po kontrole som nezistil žiadny problém a viem normálne sťahovať apky, čo u člena mojej skupiny nie je možné.

Evidentne má Apple v tom dosť veľký bordel v a mali by to urgentne riešiť. A to nehovorím o tom, že minimálne posledného pol roka je celý app store pribrzdený a spomalený.

mirmo80
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 3502
Registrován: stř srp 08, 2012 1:00 pm

Re: Potvrzovani nákupu v app store

Příspěvek od mirmo80 »

Tiež si myslím, že je to nezmysel. Môj člen rodiny, kľudne môže byť niekoľko km odo mňa. Ako by som to potom fyzicky vyplnil ja? Nadiktujem to? Potom ale celá tá ochrana stráca zmysel. Niektoré veci v Apple fakt nechápem.
iPhony, iPady, AirPods, AW SE 40/44, ATV 4K (1. gen), MacBook Air (M1, 2020), AirTag. SW väčšinou aktuálny.

honza.mac
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 312
Registrován: čtv bře 22, 2018 4:16 pm

Potvrzovani nákupu v app store

Příspěvek od honza.mac »

Mám dítě v “rodině”.
Co nakoupím/stáhnu já s potvrzením, může on nainstalovat.
Takže kartu mám já a on ne, nic jsem nevyplňoval.
Pokud chce on instalovat mnou zakoupenou aplikaci tak jde :
App Store —> Jeho účet —> Koupené —> Rodina
Inapp nákupy mu potvrzuju já to má zakázané.
Honza.Mac
iPhone 11 128GB
iPad Air 2 64 GB
15" MBPro Retina (mid 2012)/16GB/1TB SSD OWC
TB Extern. HDD Transcend StoreJet 500, 256GB
USB 3.0 Extern. HDD LaCie Porsche design 1 TB
Synology NAS DS-218, DS-216play 8TB WD Red

serwo
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 281
Registrován: úte pro 06, 2011 1:01 am

Potvrzovani nákupu v app store

Příspěvek od serwo »

Ja to chápem. Toto by bolo “riešenie”, ak by sa jednalo o samotnú apku. Ale tu sa jedná o nákup v apke. A riešenie je v úvodzovkách preto, lebo to riešenie nie je, ale len alternatíva, pretože:
1. Prečo by som si ja mal inštalovať a zasierať vlastný telefón a účet s apkami, ktoré chce moje dieťa???
2. Je to otravné a zdĺhavé

Čo viem, tak v iOS 12 alebo 11 som to mal nastavené tak, že ak chcela nainštalovať apku alebo spraviť nákup v apke, tak mi prišlo potvrdenie. Žiadne platobné údaje mojej karty som nemusel zdieľať s členom rodiny a ani som nemusel uložiť moju kartu v jej telefóne.

Ako nechápem, že čím novší systém, tým je všetko komplikovanejšie.

honza.mac
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 312
Registrován: čtv bře 22, 2018 4:16 pm

Potvrzovani nákupu v app store

Příspěvek od honza.mac »

Pokud si chce děcko v aplikaci, mastí Brawlstar, koupit něco, tak mě o to požádá, pokud splňuje podmínky nákupu, tedy má uklizeno, úkoly a vše do školy hotové, pomáhá doma tak mu to schválím ... ;-)
In app nákup takto funguje i když si aplikaci chce z free povýšit na “pro” verzi.
Pokud si chce stáhnout appku tak mu to potvrdím a on si ji stáhne i na iOS 13.
Honza.Mac
iPhone 11 128GB
iPad Air 2 64 GB
15" MBPro Retina (mid 2012)/16GB/1TB SSD OWC
TB Extern. HDD Transcend StoreJet 500, 256GB
USB 3.0 Extern. HDD LaCie Porsche design 1 TB
Synology NAS DS-218, DS-216play 8TB WD Red

honza.mac
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 312
Registrován: čtv bře 22, 2018 4:16 pm

Re: Potvrzovani nákupu v app store

Příspěvek od honza.mac »

Teď jsem to se synem otestoval.
Vybral si “random” appku v App Storu,
zadal na svém iPhone otisk a mě přišel požadavek na schválení.
To samé co se týká nákupu v aplikaci.
Takže to funguje jak má.
Oba máme iOS 13.X.
Honza.Mac
iPhone 11 128GB
iPad Air 2 64 GB
15" MBPro Retina (mid 2012)/16GB/1TB SSD OWC
TB Extern. HDD Transcend StoreJet 500, 256GB
USB 3.0 Extern. HDD LaCie Porsche design 1 TB
Synology NAS DS-218, DS-216play 8TB WD Red

serwo
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 281
Registrován: úte pro 06, 2011 1:01 am

Re: Potvrzovani nákupu v app store

Příspěvek od serwo »

No to s tým potvrdením asi funguje, neviem. Na jej telefóne mi to stále hlási “account not in this store”, takže to zatiaľ neviem vyskúšať. Ale viem, že toto potvrdzovanie bolo v starších iOS vyriešené tak, že nikdy som nemusel ja inštalovať kadejaké hry a kktiny, aby si to malá stiahla. Vždy mi prišlo len potvrdenie. Ešte viem, že som si mohol nastaviť potvrdenie buď na všetky alebo len platené apky. Ani neviem, kedy to takto dobabrali.

serwo
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 281
Registrován: úte pro 06, 2011 1:01 am

Re: Potvrzovani nákupu v app store

Příspěvek od serwo »

Obrázek

Stále mi na jej telefóne ukazuje toto. Pritom ona sama si nemôže zvoliť store, pokiaľ je v rodine a ja ako organizátor som aktuálne v slovenskom.

mirmo80
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 3502
Registrován: stř srp 08, 2012 1:00 pm

Re: Potvrzovani nákupu v app store

Příspěvek od mirmo80 »

Hm, ale podla fotky to vyzera ako by ona nebola. Nevies jej na chvilu povolit obmedzenia, zmenit region, a potom zase obmedtit?
iPhony, iPady, AirPods, AW SE 40/44, ATV 4K (1. gen), MacBook Air (M1, 2020), AirTag. SW väčšinou aktuálny.

serwo
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 281
Registrován: úte pro 06, 2011 1:01 am

Potvrzovani nákupu v app store

Příspěvek od serwo »

Ale ona nemôže zmeniť región v nastavení účtu v app store, pretože tú možnosť tam ani nemá, nakoľko ja som organizátor, a to môžem nastavovať len ja. A keď môj účet je nastavený na slovenský store, zákonite všetci členovia rodiny musia byť v slovenskom store. Ak myslíš, že podľa anglickej lokalizácie nie je v slovenskom, tak to nie. Má v telefóne nastavený anglický jazyk, takže preto.

Každopádne som ju skúsil odhlásiť z účtu a znova prihlásiť a začalo to zázračne fungovať. Ale vyskytol sa další problém. Pri prihlasovaní chce odomňa staré heslo. To čo má byť? Človek vyrieši jeden problém a príde druhý.

[IMG]//uploads.tapatalk-cdn.com/202005 ... d6f484.png[/IMG][IMG]//uploads.tapatalk-cdn.com/202005 ... 1e0679.png[/IMG][IMG]//uploads.tapatalk-cdn.com/202005 ... 26891d.png[/IMG]

Kde mám zobrať nejaký starý kód, čo tam mala hádam 3 roky dozadu??? Im už v tom Cupertine asi dobre j*be na tie hlavy...

serwo
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 281
Registrován: úte pro 06, 2011 1:01 am

Potvrzovani nákupu v app store

Příspěvek od serwo »

honza.mac píše:Teď jsem to se synem otestoval.
Vybral si “random” appku v App Storu,
zadal na svém iPhone otisk a mě přišel požadavek na schválení.
To samé co se týká nákupu v aplikaci.
Takže to funguje jak má.
Oba máme iOS 13.X.
Vyššie v príspevku som písal, že sa mi to podarilo vyriešiť sign out/in v iCloud v jej telefóne. Avšak ukázal sa další problém, že mi nechodia upozornenia na schválenie na iPhone. Príde mi to iba na MacBook. To zas čo mám s tým robiť, prosím ťa?

EDIT1:
Tak vyriešil som to nakoniec resetom všetkých zariadení a už chodí žiadosť aj na môj telefón. Ach, evidentne sa z jednoduchých Apple prístrojov a softwarov stávajú zariadenia podobné Androidom, Windowsom a pod., kde človek musí permanentne tie zariadenia resetovať, reštartovať a pod., aby zabezpečil funkčnosť.

EDIT2:
Tak nakoniec mi to nefunguje tak, ako by som chcel. Na telefóne som potvrdil žiadosť a keď som dal na druhom pokračovať v nákupe, tak mi hodilo toto:
ObrázekPotom som musel zadať CVV z karty pre overenie. Takže ak nechcem s deckom zdieľať moje CVV z karty, tak pri platení v app store musím mať fyzicky jej telefón, čo mi príde ako obrovský fail, keďže tým pádom úplne stráca zmysel nejakého odosielania a potvrdzovania “ask to buy” Obrázek Viem, že dakedy v minulosti nebolo žiadny CVV nikde zadávať a stačilo len organizátorom potvrdiť žiadosť.

honza.mac
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 312
Registrován: čtv bře 22, 2018 4:16 pm

Re: Potvrzovani nákupu v app store

Příspěvek od honza.mac »

Nezadávám od začátku žádný CVV kód, nikde. Jen potvrzuju.
Děti mají iPhony a iPady.
Je jasné že máte VY něco špatně ne Apple. Náhodou se mi tohle “rodičovství” začíná líbit a je lepší než od Microsoftu.
Honza.Mac
iPhone 11 128GB
iPad Air 2 64 GB
15" MBPro Retina (mid 2012)/16GB/1TB SSD OWC
TB Extern. HDD Transcend StoreJet 500, 256GB
USB 3.0 Extern. HDD LaCie Porsche design 1 TB
Synology NAS DS-218, DS-216play 8TB WD Red

serwo
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 281
Registrován: úte pro 06, 2011 1:01 am

Re: Potvrzovani nákupu v app store

Příspěvek od serwo »

Mne sa to tiež páčilo, kým to fungovalo. No ak ty to máš v pohode, tak potom bude niekde chyba, ale neviem kde. Lebo asi nie som sám. Myslím, že aj @mirmo80 má rovnaký problém.

mirmo80
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 3502
Registrován: stř srp 08, 2012 1:00 pm

Re: Potvrzovani nákupu v app store

Příspěvek od mirmo80 »

Nebolo to ani vcera, ani predvcerom, tj. bolo to uz davnejsie. Ale som si 100%-tne isty, ze po clenoch mojej rodiny (manzela, synator) to cvv kod pytalo. Neviem, ci to bolo pri prvom platenom nakupe, alebo nejakom opakovanom, alebo po nejakej obnove, ale urcite som to v ich telefonoch zadaval.
iPhony, iPady, AirPods, AW SE 40/44, ATV 4K (1. gen), MacBook Air (M1, 2020), AirTag. SW väčšinou aktuálny.

jumbo78
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 177
Registrován: čtv led 18, 2018 5:20 pm

Re: Potvrzovani nákupu v app store

Příspěvek od jumbo78 »

Taky to po mě chtělo CVC kód. Proto jsme to loni se synem zrušili. Zatím si vystačí s free aplikacemi.

mirmo80
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 3502
Registrován: stř srp 08, 2012 1:00 pm

Potvrzovani nákupu v app store

Příspěvek od mirmo80 »

Tak aktualne som par dni do zadu mladsiemu synovi vytvaral nove apple id. Robil som to z mojho iP ako organizator rodiny a ako prve to po mne chcelo cvv kod. Este to napisalo nieco v zmysle “aby sme si overili, ze ste to skutocne vy”. Potom klasika id, heslo, bezp. otazky, suhlasi s podmienkami a bla bla bla... Posiela mi ziadosti o viac casu alebo nove apky, a ked schvalim, nic uz nepyta. Ale este som neskusil plateny nakup.
iPhony, iPady, AirPods, AW SE 40/44, ATV 4K (1. gen), MacBook Air (M1, 2020), AirTag. SW väčšinou aktuálny.

serwo
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 281
Registrován: úte pro 06, 2011 1:01 am

Re: Potvrzovani nákupu v app store

Příspěvek od serwo »

Keď chcem zrušiť subscrition ešte počas trial doby, ako to spravím? Len vymažem apku? Ďakujem.

jumbo78
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 177
Registrován: čtv led 18, 2018 5:20 pm

Re: Potvrzovani nákupu v app store

Příspěvek od jumbo78 »

Nastavení - Apple ID - předplatná. Tam si vybereš, co zrušit.

serwo
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 281
Registrován: úte pro 06, 2011 1:01 am

Potvrzovani nákupu v app store

Příspěvek od serwo »

No ale tam to práveže nie je, pretože subscription začne až o pár dní, ale to mi už stiahne z účtu prachy hneď prvý deň.

jumbo78
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 177
Registrován: čtv led 18, 2018 5:20 pm

Re: Potvrzovani nákupu v app store

Příspěvek od jumbo78 »

Měl jsem tam i free. Kliknout a zrušit.

serwo
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 281
Registrován: úte pro 06, 2011 1:01 am

Re: Potvrzovani nákupu v app store

Příspěvek od serwo »

Aha. Takže v tom prípade to musím asi urobiť fyzicky na tom zariadení. Lebo keď to pozriem cez môj store, tak to tam nemám. Je to appka, ktorú má dcéra v telefóne a je členom rodiny.

Odpovědět