Nastavení CZ emailu (Atlas.cz, Seznam.cz, Centrum.cz, atp.)

Pravidla fóra
V tejto sekcií uverejňujte informácie o zaujímavých aplikáciách. Váš príspevok by mal obsahovať názov aplikácie, popis, screenshoty či video a zdroj. Pred otvorením novej témy si overte vyhľadaním už existujúce vlákno o aplikácií, o ktorej chcete diskutovať.
Onygzzer
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
Příspěvky: 546
Registrován: sob led 10, 2009 3:48 pm

Re: Nastavení CZ emailu (Atlas.cz, Seznam.cz, Centrum.cz, at

Příspěvek od Onygzzer »

Vyjádřete se prosím někdo k tomu mému dotazu s kontakty. Díky
Historie: iP2G, iP3G, iP3GS, iP4, iP5, iP7.....

parmin
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1286
Registrován: pát bře 28, 2008 11:56 am

Re: Nastavení CZ emailu (Atlas.cz, Seznam.cz, Centrum.cz, at

Příspěvek od parmin »

Onygzzer píše:Zdravím...tak sem se svou @post.cz schránkou přešel taky na imap protokol. Všechno funguje na jedničku, jen jedna jediná věc mě štve. Ve složce s příchozími mejly, a vlastně i v ostatních mailových složkách se mi odesílatelé zobrazují jejich emailovou adresou i přesto, že v kontaktech mám jejich kontakt vytvořený a danou email adresu ke kontaktu přiřazenou. Chápu že to bude tím, že to zrcadlí ze serveru, ale nejde to nějak řešit, aby to zobrazovalo jménem kontaktu v adresáři telefonu?

Snad je to aspoň trochu k pochopení;-)


A zobrazuje se Ti e-mailová adresa, nebo název schránky? Pokud název schránky, tak je to asi normální jev a asi s tím nejde nic dělat. Názorný příklad - v telefonu mám u kontaktu jméno "Táta" a emailovou adresu jmeno.prijemni@centrum.cz. Táta si ale svoji schránku pojmenoval svým jménem a příjměním. Když mi tedy píše e-mail, vidím v příchozích zprávách jeho jméno a příjmení, nikoliv "Táta".
V odchozích potom záleží na tom, zda odpovídám na jeho e-mail (v tom případě se zobrazuje jméno a příjmení) nebo zda píšu nový e-mail (v tom případě se zobrazuje "táta")
iPhone 8 * iPad 6 * Mac Mini * Apple TV * AirPods

Onygzzer
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
Příspěvky: 546
Registrován: sob led 10, 2009 3:48 pm

Re: Nastavení CZ emailu (Atlas.cz, Seznam.cz, Centrum.cz, at

Příspěvek od Onygzzer »

Parmin: parádně vysvětleno - díky. Přesně takto se mi to chová. Je to ale škoda, že mailová aplikace v telefonu nezobrazí jménem kontaktu z adresáře, jakmile zmerčí adresu, kterou má u nějakého kontaktu uloženou.

Ještě jednou díky ;-)
Historie: iP2G, iP3G, iP3GS, iP4, iP5, iP7.....

ji.kk
Host
Host
Příspěvky: 138
Registrován: úte zář 21, 2010 11:16 am

IMAP účet u "nového" email na Seznam.cz

Příspěvek od ji.kk »

Dobrý den,
po přechodu emailu na "nový" email mi přestal jít IMAP. V mailu v ipHone mám vše dobře nastaveno (shodně jak před změnou, dokonce jsem účet smazal a udělal ještě jednou), na internetu imap povolen, tech. podpora emailu tvrdí, že je vše v pořádku a že je chyba v iPhone.

Firemní mail přes imap mi funguje v pohodě.

Poradíte někdo co s tím? Děkuji

proč zakládáš nové téma? přesunuto... iTukan

boss666

Re: Nastavení CZ emailu (Atlas.cz, Seznam.cz, Centrum.cz, at

Příspěvek od boss666 »

Dobrý den.Mám email na centrum.cz a nejdoum mi z ipadu a z iphonu odesílat emaily.
Mám to nastaveno stejně jak na pc v mozille thunderbird a přesto odesílat emaily nejde.Myslel jsem že bude chyba v routru ale to si nemyslím protože z pc to jde přez wifi v poho.
Nevíte co s tím?díky

murder
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 492
Registrován: pon čer 09, 2008 8:41 pm

Re: Nastavení CZ emailu (Atlas.cz, Seznam.cz, Centrum.cz, at

Příspěvek od murder »

boss666: tak silný nick a tak slabá otázka. Co máš nastaveno, jak se připojuješ, postupoval si podle návodů zde uvedených? Myslíš, nebo nemyslíš, že je chyba v routeru?
Obrázek

boss666

Re: Nastavení CZ emailu (Atlas.cz, Seznam.cz, Centrum.cz, at

Příspěvek od boss666 »

Požívám IMAP na příchozí poštu.A na odchozí která mi nejde:Hostitel:stmp.ji.cz/jak mi bylo řečeno/.Požít SSL:NE.Ověření totožnosti :Heslo.Port servru:25.
Připoju jis se přez wifi.I z PC kde mam win 7 a tam mi to jde...Proto myslím že to routrem nebude.,.
Tak nevím..

EDIT:

Tak vyřešeno.:-)
Protože jsem si udělal ještě jeden účet:u googlu.Tak jsem měl v nastavení v odchozí poště :Ostatní SMTP servry : smtp.gmail.com a stačilo jen dát zapnout a emaily už mi jdou odesílat.


Akorát příště edituj svůj poslední příspěvek, nepiš jich více pod sebou, sloučeno. MG

honza_autoservis
Host
Host
Příspěvky: 3
Registrován: sob bře 09, 2013 9:58 pm

Re: Nastavení CZ emailu (Atlas.cz, Seznam.cz, Centrum.cz, at

Příspěvek od honza_autoservis »

Zdar mám sice iphone chvilku ale snad nejsem uplná lama. Mail jedou v pohodě, stahujou se, odesílaj se. ALE..... nepřehraje se zvuk, když příjde nová pošta. Jen se ukáže v notifikaci nový email ale bez zvuku. ( otázky typu jestli to mám zapnuty, tak MÁM) na všech účtech.
Nevíte co s tim?

mrzic
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 2264
Registrován: ned dub 20, 2008 2:18 pm

Re: Nastavení CZ emailu (Atlas.cz, Seznam.cz, Centrum.cz, at

Příspěvek od mrzic »

A jiné notifikace ti fungují? Např. událost z kalendáře apod.
MacBook Pro 2018 Touch Bar, macOS 11.0
iPad Pro 10.5, iPadOS 14
iPhone 12 Pro Max, iOS 14
Apple TV4

honza_autoservis
Host
Host
Příspěvky: 3
Registrován: sob bře 09, 2013 9:58 pm

Re: Nastavení CZ emailu (Atlas.cz, Seznam.cz, Centrum.cz, at

Příspěvek od honza_autoservis »

jinak všechno jde, kalendar, sms, volani, budik, uplně všecno, jen ty zvuky mailu. Divny co?

EDIT: ještě info: mám dva účty na obou choděj zprávy tam i zpět, oba u stejného poskytovatele savana.mail a u výchozího mailu zvuk nejde a u toho druhého jde normálně, oba účty stejne nastaveny.

EDIT2: zkusil jsem na každém účtu nastavit jiný zvuk a pořád stejný, pořád na výchozim účtu zvuk nejde
Naposledy upravil(a) Metalgirl dne pon bře 11, 2013 3:00 pm, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Nepiš více příspěvků pod sebou, sloučeno.

jackherrer
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3737
Registrován: ned úno 01, 2009 10:40 am

Re: Nastavení CZ emailu (Atlas.cz, Seznam.cz, Centrum.cz, at

Příspěvek od jackherrer »

takze rikas ze v nastaveni > notifikace > mail > dany ucet mas nastaveny zvuk? a u toho druheho uctu taky a i tak se neprehraje? hele muzes zkusit jeste pred restorem obnoveni nastaveni > nastaveni > obecne > obnova > obnovit vsechna nastaveni..

pokud toto nepomuze tak zbyva restore bez obnoveni
I will maintain an attitude of open-mindedness.

honza_autoservis
Host
Host
Příspěvky: 3
Registrován: sob bře 09, 2013 9:58 pm

Re: Nastavení CZ emailu (Atlas.cz, Seznam.cz, Centrum.cz, at

Příspěvek od honza_autoservis »

přesně jak píšeš. oba stejne nastavené a jeden hraje a druhej ne.
Ted jsem si všiml, že jeden je imap a druhej pop, nemuže tohle dělat bordel?


EDIT:
Tak opravdu byla chyba, že jeden učet byl imap a druhy pop. Ten POP nezvonil, vůbec nevim proč, ale účet jsem smazal a vytvořil ho znova jako IMAP a už to maká

Kukin
Host
Host
Příspěvky: 105
Registrován: ned led 06, 2013 2:56 pm

Re: Nastavení CZ emailu (Atlas.cz, Seznam.cz, Centrum.cz, at

Příspěvek od Kukin »

Ahoj vsichni,
po skoro pul roce, co mam iP 5 jsem se rozhodl ze si dam synchronizaci s mailem ze seznamu. Vetsina se mi podarila najit v tomto vlakne a tak jsem to nastavil - vyplnil jsem jen cast s IMAP nastaveni(pop ne) a vse celkem jede. Jde o to, ze mam zaple Push, ale i presto kdyz mi prijde email, tak mi to neudela oznameni(oznameni mam zaple)ani na plose na ikone se mi neukaze treba "jednicka"jakoze mam mail, dale ze mi neco doslo(to udela jen jak kliknu na ikonu Mail na plose, otevre se to a dal uz je zvuk, mailu atd) a dalsi vec je, ze se mi nezobrazuji emaily, ktere jsem jiz cetl...proste otevru mail a pokud mi neprisel nejaky novy, tak tam mam jen prazdne radky, jako by byla schranka uplne prazdna. Dekuji

Barberry.pha
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 8245
Registrován: pát dub 09, 2010 11:16 am

Re: Nastavení CZ emailu (Atlas.cz, Seznam.cz, Centrum.cz, at

Příspěvek od Barberry.pha »

Mám pocit že u Seznamu PUSH oznamování nejde.

Ve nastavení Seznamu na webu máte nastavenou schránku jako IMAP?
" Nekdo ma rád vláčky ...někdo Apple Hračky :) "
Manual iPhone
iPhone 5S 32GB SpaceGrey MacBook White 2010 iPad Mini 16GB Black wifi

Kukin
Host
Host
Příspěvky: 105
Registrován: ned led 06, 2013 2:56 pm

Re: Nastavení CZ emailu (Atlas.cz, Seznam.cz, Centrum.cz, at

Příspěvek od Kukin »

Jj na seznamu mam imap nastaven, jen mi neni jasne proc mi ten meil jakoby zmizi ze seznamu mailu jak ho prectu a dale kdyz se nasledne pripojim na PC Na email tak ty maily co jsem jiz cetl se mi zobrazuji stale jako neprectene, dekuji za pomoc

gulii
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 413
Registrován: sob pro 26, 2009 4:26 pm

Re: Nastavení CZ emailu (Atlas.cz, Seznam.cz, Centrum.cz, at

Příspěvek od gulii »

Chtěl bych se zeptat - na iPadu jsem nastavil mail na centrum, ale rád bych, aby se se smazaná pošta už neobjevovala po přihlášní na www. Je to nějak možné? Děkuji.

Jadro
iPhoneHolik
iPhoneHolik
Příspěvky: 2350
Registrován: pát bře 30, 2012 5:37 pm

Re: Nastavení CZ emailu (Atlas.cz, Seznam.cz, Centrum.cz, at

Příspěvek od Jadro »

Nastaveni - Posta, maily, kalendare - tvuj ucet Centrum - hned prvni radek (zacina Ucet a je tam tvuj mail) - Ostatni - Presunout zahozene zpravy: na vyber je Archiv, nebo Kos. Mam vybrany Kos, takze je presune do Kose odkud se pak smazou.

Tony1
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3132
Registrován: sob črc 12, 2008 6:18 pm

Re: Nastavení CZ emailu (Atlas.cz, Seznam.cz, Centrum.cz, at

Příspěvek od Tony1 »

@gulii
Trochu poupravím
Nastavení-Pošta,kontakty atd....-Centrum-Ostatní-Smazat ze serveru-a zde máš tři možnosti Nikdy, Po sedmi dnech, Při odstranění z příchozích a to bys měl v tvém případě zaškrtnout.
Noťas, TOSHIBA, Macbook Pro
iPhone 6s space grey 16GB, Apple Store, UK
Operátor T-Mobile, Telefonika O2, Vodafone

Jadro
iPhoneHolik
iPhoneHolik
Příspěvky: 2350
Registrován: pát bře 30, 2012 5:37 pm

Re: Nastavení CZ emailu (Atlas.cz, Seznam.cz, Centrum.cz, at

Příspěvek od Jadro »

Bral jsem to podle sveho Google uctu a tam tahle volba chybi. Myslel jsem, ze je jen u iCloudu. Tak to me Google stve :-)

Geof
Host
Host
Příspěvky: 1
Registrován: úte kvě 06, 2014 6:54 am

Nastavení emailu v Iphone

Příspěvek od Geof »

Zdravím všechny.
Věřím že toto téma tu již bylo několikrát probíráno ale ani zde,ani jinde na netu jsem bohužel nenačl to co hledám.Můj dotas je prostý a to,jak nastavit v iphonu email pro centrum.cz.Pakliže se někdo rozhodne mi toto popsat,prosím o polopatický návod neboť jsem v tomto analfabet.Podařilo se mi emailový účet sice rozchodit,nicméně jen pro přijímání emailu,odpovědět nebo odesílat se mi nedaří.Jako modelový příklat zvolme např: abcdefg@centrum.cz,heslo 12345.Telefonem se připojuji převážně přes wifi,datová data využívám taktéž-operátor O2.CZ.
Za případnou pomoc děkuji.
Naposledy upravil(a) Metalgirl dne úte kvě 06, 2014 8:59 am, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Sloučeno sem.

Tony1
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3132
Registrován: sob črc 12, 2008 6:18 pm

Re: Nastavení CZ emailu (Atlas.cz, Seznam.cz, Centrum.cz, at

Příspěvek od Tony1 »

do SMTP serveru musíš nastavit
smtp.etmail.cz
port: 25
use SSL: off
heslo ani jméno nevyplňovat.
V případě že jsi na wifi kterou máš doma, tak je potřeba nastavit SMTP tvého poskytovatele wifi, třeba pokud bys měl UPC tak SMTP UPC je mail.upcmail.cz.
Noťas, TOSHIBA, Macbook Pro
iPhone 6s space grey 16GB, Apple Store, UK
Operátor T-Mobile, Telefonika O2, Vodafone

grey
Host
Host
Příspěvky: 78
Registrován: pon pro 12, 2011 6:28 pm

Re: Nastavení CZ emailu (Atlas.cz, Seznam.cz, Centrum.cz, at

Příspěvek od grey »

Zdravím,
rád bych přítomné požádal o radu. Zhruba před 14 dny jsem změnil poskytovatele internetu a začal používat i jeho router.
2 dny zpět mě zničeho nic přestal na této domácí wifi fungovat Email. Po jeho otevření mě po chvilce hodí hlášku že poštovní server imap.seznam.cz nereaguje a ať si ověřím správnost zadání informaci o účtu v nastavení pro Email.
Tak jsem oba účty smáznul ( používám ještě post.cz ) a znovu přidal, ale nepomohlo to.
Na 3G a na wifi v práci vše šlape jak má, tak si říkám, jestli to nebude tím novým poskytovatelem ( Vodafone ), ale na druhou stranu, proč to začalo dělat až po 10 dnech užívání.
Každopádně bych se rád zeptal, jestli náhodou někdo z Vás neví, jestli nebude potřeba např. nějaká změna v nastavení účtů.
Hledal jsem hledal, ale to co by mě pomohlo jsem v příspěvcích bohužel nenašel, možná jsem měl ale hledat lépe:-)
Díky za radu.
iPhone 4 16 GB black-out
iPhone 5 32 GB White-out
iPad Retina

Garik.K
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 169
Registrován: čtv lis 27, 2008 9:45 am

Re: Nastavení CZ emailu (Atlas.cz, Seznam.cz, Centrum.cz, at

Příspěvek od Garik.K »

Pro Seznam.cz v nastavení servru přihozi pošty v mistě "uživatel" je potřeba napsat pouze čast emailove adresy před @.
iPhone 3G 16GB Black USA
Operator Vodafone
Fm.06.15.00
4.2.1(8C148)

Tony1
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3132
Registrován: sob črc 12, 2008 6:18 pm

Re: Nastavení CZ emailu (Atlas.cz, Seznam.cz, Centrum.cz, at

Příspěvek od Tony1 »

Ještě je možnost nastavit SMTP přímo poskytovatele internetu a tam většinou třeba zadat i přihlašovací jméno a heslo a toto ti bude následně fungovat všude kde máš připojení k wifi. Co máš za poskytovatele internetu.
Noťas, TOSHIBA, Macbook Pro
iPhone 6s space grey 16GB, Apple Store, UK
Operátor T-Mobile, Telefonika O2, Vodafone

Smrdaky
Suspect
Suspect
Příspěvky: 1436
Registrován: stř dub 24, 2013 3:59 pm

Re: Nastavení CZ emailu (Atlas.cz, Seznam.cz, Centrum.cz, at

Příspěvek od Smrdaky »

Garik.K píše:Pro Seznam.cz v nastavení servru přihozi pošty v mistě "uživatel" je potřeba napsat pouze čast emailove adresy před @.


To plati jen pro hlavni domenu @seznam.cz - pro ostatni jejich domeny jako @email.cz @post.cz @spoluzaci.cz nutno zadat do User : celou emailovou adresu do loginu.


imap.seznam.cz
Port 993/SSL
User:emailova_adresa
Pass:heslo

smtp.seznam.cz
port 465/SSL (port 587 nepouzivat! Nemusi fungovat!)
User:emailova_adresa
Pass:heslo

Port 587/SSL - defaultne vyplnovany iOSem, pred 45 dny (jakysi vetsi upgrade anebo vypadek seznam serveru) prestal fungovat a nebyli schopni sdelit, kdy ho nahodi, proto 465 je jistota...

Port 25 byva casto v nekterych sitich blokovan a centrum.cz :

http://napoveda.centrum.cz/index.php?/K ... ch-serveru

kefak
Host
Host
Příspěvky: 10
Registrován: ned říj 09, 2016 3:22 pm

Re: iPhone 7 a 7 Plus - reakce a zkušenosti

Příspěvek od kefak »

nemá někdo zkušenosti jak nastavit email, který mám na centrumu? Ani za boha mi to nejde. Díky za odpověď.
Naposledy upravil(a) iTukan dne stř říj 19, 2016 8:53 pm, celkem upraveno 1 x.
Důvod: přesunuto sem

misha
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 781
Registrován: ned lis 07, 2010 8:31 am

Re: Nastavení CZ emailu (Atlas.cz, Seznam.cz, Centrum.cz, at

Příspěvek od misha »


jeenik
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 1123
Registrován: ned úno 08, 2009 5:20 am

Re: Nastavení CZ emailu (Atlas.cz, Seznam.cz, Centrum.cz, at

Příspěvek od jeenik »


Qwizz
Host
Host
Příspěvky: 122
Registrován: čtv úno 25, 2010 5:14 pm

Aplikace Mail a odesílání příloh

Příspěvek od Qwizz »

Zdravím,
mám takový problém s vestavěnou aplikací Mail od Applu v iPhonu SE. Od začátku se mi stává (mám jej cca 2 měsíce), že mám nastaven účet na Seznam.cz a na Gmail (na Gmail používám ještě samotnou Gmail appku, v Mailu to mám jen kvůli kontaktům). Pokud chci COKOLIV odeslat přes Seznam.cz účet, vždycky mi to vyhodí jako neodesláno s takovým červeným vikřičníkem (ať posílám velké obrázky nebo textový soubor s pár kB). Setkal se s tím už někdo? Vypadá to že mám někde něco blbě nastaveno. Maily přes Gmail jdou bez problémů.

Děkuji předem

Qwizz
Naposledy upravil(a) Metalgirl dne sob lis 12, 2016 3:38 pm, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Sloučeno sem, do celého tématu o CZ emailech.
iPhone SE 16GB Gold iOS 11
Apple Watch 42mm hliník, Space Grey, WatchOS 4
Airpody

misha
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 781
Registrován: ned lis 07, 2010 8:31 am

Re: Aplikace Mail a odesílání příloh

Příspěvek od misha »

ano, zrejme mas spatne nastaveny smtp, ktery chce heslo. seznam to ma pekne udelane v helpu, tak si to zkontroluj.

Nothing147
Host
Host
Příspěvky: 122
Registrován: čtv zář 06, 2012 3:54 pm

Re: Nastavení CZ emailu (Atlas.cz, Seznam.cz, Centrum.cz, at

Příspěvek od Nothing147 »

Obrázek

Zdravím, mám dotaz jestli lze nějak nastavit v aplikaci Mail skrz tyto pracovní maily, že se mi automaticky budou synchronizovat s iOS kalendářem? Pokud ne, jde to nějak jinou cestou? Například přes aplikaci Gmail nebo Outlook?

huld4
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 331
Registrován: pát čer 04, 2010 11:03 am

Re: Nastavení CZ emailu (Atlas.cz, Seznam.cz, Centrum.cz, at

Příspěvek od huld4 »

Zdarec vsem,

Na centrum.cz emailu nejde nastavit push vyzvedavani? Mam nastaveno pres IMAP.

Predem diky za odpoved.

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Nastavení CZ emailu (Atlas.cz, Seznam.cz, Centrum.cz, at

Příspěvek od rony »

centrum.cz zrejme nechce platit za push a to je cele
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Clon
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2782
Registrován: stř črc 11, 2012 4:29 pm

Re: Nastavení CZ emailu (Atlas.cz, Seznam.cz, Centrum.cz, at

Příspěvek od Clon »

Nejde, tak nejde. Pokud chces push:
Zalozit si ucet u google je na par minut.
Veskerou postu z centrumu dat preposilat na gmail a .... vyrizene.
iPhone X iOS 13.3, iPad Pro 11" iOS 13.3, ATV 4
(+ starsi kousky iPad 3 (NEW) 64 GB + cellular, iOS 7.1.1 + JB Pangu China, iPhone 5 64 GB, iOS 9.3.3 NO JB, iPad Air + Cellular 128 GB, iOS 9.3.3 NO JB)

mookie
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 379
Registrován: stř zář 02, 2009 3:18 pm

Re: Nastavení CZ emailu (Atlas.cz, Seznam.cz, Centrum.cz, at

Příspěvek od mookie »

Nothing147 píše:
Zdravím, mám dotaz jestli lze nějak nastavit v aplikaci Mail skrz tyto pracovní maily, že se mi automaticky budou synchronizovat s iOS kalendářem? Pokud ne, jde to nějak jinou cestou? Například přes aplikaci Gmail nebo Outlook?



gmail by měl umět přidávat události z mailu do kalendáře, já jsem to zrovna teď vypínal, protože o to nestojím... takže pokud máš mail na gmailu, tak si nastav i kalendář přes google a mělo by to fungovat

honza.mac
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 312
Registrován: čtv bře 22, 2018 4:16 pm

Re: Nastavení CZ emailu (Atlas.cz, Seznam.cz, Centrum.cz, at

Příspěvek od honza.mac »

A než používat nativní Mail.app tak raději jinou. Pak je jedno kde má člověk email ...
Honza.Mac
iPhone 11 128GB
iPad Air 2 64 GB
15" MBPro Retina (mid 2012)/16GB/1TB SSD OWC
TB Extern. HDD Transcend StoreJet 500, 256GB
USB 3.0 Extern. HDD LaCie Porsche design 1 TB
Synology NAS DS-218, DS-216play 8TB WD Red

Odpovědět