Backup Extractor: Rekonštrukcia dát z iTunes backup súboru

Pravidla fóra
V tejto sekcií nájdete hotové návody. Povolené sú len reakcie na znenie návodov (opravy, doplnenia a pod.). Do tejto sekcie moderátori presúvajú tie návody, ktoré sú najdôležitejšie.

Všetky vaše problémy a požiadavky o pomoc smerujte do vhodných sekcií alebo do Poradny.
Odpovědět
Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Backup Extractor: Rekonštrukcia dát z iTunes backup súboru

Příspěvek od rony »

Pokiaľ ste boli tak nemotorní, že ste si nesynchronizovali kontakty, fotografie a pod. tak Vaša posledná spása je súbor, ktorý vytvára iTunes pri každej synchronizácii. Normálne je to záloha, ktorá slúži pre funkciu Restore from backup, ktorou si môžete po obnove telefónu vrátiť posledný funkčný stav telefónu.

Pokiaľ vôbec tento súbor máte, môžete nadobro stratené dáta z neho vydolovať. Podotýkam, že sa vždy starajte o tie dáta, ktoré máte v telefóne a minimálne adresár s kontaktami si VŽDY synchronizujte cez iTunes do adresárového programu v počítači! (kliknite na Návody a preštudujte si to)

Na extrakciu dát slúži program http://www.iphonebackupextractor.com/

Mali by ste vedieť z itunes zálohy vytiahnuť: fotografie, video, kontakty, maily, SMS, MMS, hlasové poznámky, históriu volaní, kalendár a pod.

Upozorňujem, že niektoré dáta sú v zálohe uložené vo formáte SQLite databázy.

Registrovaná verzia automaticky konvertuje vytiahnuté SQLite databázy do formátu CSV, ktoré sa dajú ľahko importovať do rôznych programov.

Uvítam Vaše príspevky, ktoré napíšu skúsení ľudia. Mali by mať už s týmto praktické poznatky, ktoré dokážu sformulovať a pomôcť ostatným s použitím programu.

Funguje ako aplikácia pre Windows, pričom je možné ho sprevádzkovať aj na Mac či linuxe podľa návodov na
http://www.iphonebackupextractor.com/he ... d-support/
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

dwick
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 2100
Registrován: čtv dub 09, 2009 5:15 pm

Re: Backup Extractor: Rekonštrukcia dát z iTunes backup súboru

Příspěvek od dwick »

A dodam jeste jednu alternativu iBackupBot

Obrázek
Life sucks. And then you die.

fragster
Host
Host
Příspěvky: 5
Registrován: stř lis 30, 2011 11:43 am

Re: Backup Extractor: Rekonštrukcia dát z iTunes backup súbo

Příspěvek od fragster »

Hezký, ale nějak nechápu jedno. Jakto, že mi to najde jen tři složky a zbytek nic? chci si najít věci, který se mi zálohovaly cca před týdnem, ale já tu mám jen tři složky z dneška. dá se to nějak dohledat? děkuji za info

Odpovědět