Nejde WIFI iPhone 5

Odpovědět
loftue
Host
Host
Příspěvky: 2
Registrován: pát úno 13, 2015 2:15 pm

Nejde WIFI iPhone 5

Příspěvek od loftue »

Ahoj všem,

u iphone 5 mi jde WIFI jen když jsem blízko routeru. Když jsem někde jinde tak nefunguje. Hlásí, že připojení selhalo. Zkoušel jsem všechny možnosti. Restore tel. ( několikrát).
Reklamace - dal jsem jej den před vypršením lhůty. Z reklamace se vrátil s tím, že jen provedli restore. Ale WIFI stále funguje jen když jsem blízko routeru.
Poradíte někdo?

Díky Michal

Beavers
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 5790
Registrován: úte črc 01, 2008 3:17 pm

Re: Nejde WIFI iPhone 5

Příspěvek od Beavers »

Z dotazu není jasné, zda mluvíš pouze o konkrétním routeru, anebo o Wi-Fi všeobecně. Pro všechny případy zkus jinou síť (třeba veřejnou nebo u známého), pokud jsi to nezkoušel. Problém může být ve tvém routeru.
Two beer are not too beer. Shakesbeer. Nedostatek sexu způsobuje krátkozrakost.

loftue
Host
Host
Příspěvky: 2
Registrován: pát úno 13, 2015 2:15 pm

Re: Nejde WIFI iPhone 5

Příspěvek od loftue »

Mluvím o WIFI všeobecně. Pokud je tel přímo u něj tak jde. Pokud si sednu třeba na sedačku cca 2 metry tak ukazuje plnej signal ale nejde otevřít ani stránku v safari.

riprex
Host
Host
Příspěvky: 63
Registrován: čtv črc 07, 2011 5:21 pm

Re: Nejde WIFI iPhone 5

Příspěvek od riprex »

Mám asi stejný problém s iP 5. Wi-fi funguje tak metr od routeru naprosto bezchybně, když se vzdálím (signál je pak asi -45dB), tak rychlost padne na mizerný megabit a když se vzdálím třeba do vedlejší místnosti, tak ikdyž síť naskenuju a má dobrý signál, tak se nepřipojím, pošle mě do háje s nesprávným heslem. Zkoušel jsem restore. Původně tam byl iOS 8.1.2, tak jsem restornul z DFU na 8.1.3 a pak i na 8.2 beta 5 a problém je stejný. Telefon už je po záruce. Přišel jste někdo na to, jak to opravit? Anténa je v pořádku, tak mě napadá už jen samotný wifi chip nebo opravdu debilní chyba v softu, která se vleče po několik verzí.
iPhone 5 32GB, iPad 16GB

Odpovědět