iPhone 6 problém s wifi

Odpovědět
jablko21
Host
Host
Příspěvky: 140
Registrován: stř čer 22, 2011 2:30 pm

iPhone 6 problém s wifi

Příspěvek od jablko21 »

Koupil jsem si iPhone 6, ale nefakčí mi doma na wifi. Vůbec mi nešla nahrát záloha z iCloudu, na xx.pokus se mi to nakonec povedlo. Ale pak stejně když prohlížím stránky nebo AppStore, zezačátku jde a pak po chvilce přestane jít.
Připojené to furt je, ale nenačte to pak požadovaný obsah a napíše to, že nemůže otevřít stránku, protože server přestal odpovídat. Na jiném stroji bezproblému načtu. Pak nevím jestli to s tím souvisí, ale zezačátku mi taky blbnul AppStore. Najel jsem na nějakou aplikaci a napsalo mi to, že není dostupná pro česky, ale pro US, že si ho mám změnit. Takové aplikace by se tam vůbec neměly objevovat, ne?
Dělá mě to pouze doma na wifi, v práci nebo jinde jsem to zatím na wifi nezaznamenal. Přitom mi ale zároveň doma šel na stejné wifi jak iMac, tak i 5S, jen ta 6 ne. Myslel jsem, že třeba to může být router, ale zkusil jsem pak známejch 6 a 6plus a šlo to.
Čím to může být, má ta 6 nějak jinak wifi?
Router mám už pár let TP-Link WR1O43N

mike-biker
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3469
Registrován: ned říj 09, 2011 12:39 pm

Re: iPhone 6 problém s wifi

Příspěvek od mike-biker »

Doporučil bych klasicky obnovu - restore a poté přes iCloud jen synchronizaci kontaktů. Zkus jej nastavit jako nový a zjistit, zda je vše OK?! Zřejmě se kompletní synchronizací přeneslo nějaké nastavení ze zálohy, které na iPhone 6 nefunguje korektně, či nebyla provedena korektní záloha.
To asi byl i důvod , proč ti ta záloha nešla snadno nahrát.

Já jsem také přecházel z iPhone 5 na iPhone 6 Plus a bez problémů.
iPhone 14 Pro 256GB Silver.
iPhone 12 Mini 64GB RED as reserved.
MacBook Pro 16" M1 Max 24-Core GPU, 32GB Memory, 1TB SSD

jablko21
Host
Host
Příspěvky: 140
Registrován: stř čer 22, 2011 2:30 pm

Re: iPhone 6 problém s wifi

Příspěvek od jablko21 »

Restore jsem zkoušel několikrát a vlastně ten test s ostatníma iPhonama jsem zkousel s 6 nastavenou jako nový telefon a vůbec nic do ni nenahrával, ani žádnou app nestahoval.
Asi ho zkusim zajet reklamovat a uvidím

snake300
Host
Host
Příspěvky: 3
Registrován: pát led 31, 2020 12:59 pm

Re: iPhone 6 problém s wifi

Příspěvek od snake300 »

Mě IP 6 zase najde jen jednu WIFI a zrovna ne tu naší. I bluetooth je slabý. Vidím to na servis.

Odpovědět