Chýbajuce APN nastavenia v Iphone 4s kupovany v USA

Odpovědět
kekso

Chýbajuce APN nastavenia v Iphone 4s kupovany v USA

Příspěvek od kekso »

Ahojte potreboval by som poradit ohladom problemu s mobilnými dátami v mojom telefone... vlastnim iphone 4s iOs 5.1.1 kupovany v USA s operatorom Atat, spojazdnil som ho pomocou gevey ultra sim.. mam problem s internetom a mobilnými datami..zaplatil som si internet od O2 ale chybaju mi nastavania APN a preto mi to nefunguje.. wifi funguje bez problemov...
dalej sa chcem opýtat na najnovsi iOs 6.0- bojim sa nainstalovat si ho kvoli mojej gevey karte...takze ma zaujima..bude mi fungovat telefon na slovensku siet aj po instalacii noveho iOs?

dakujem za pomoc od niekoho kto sa do toho rozumie...ps: som lajk

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19658
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Chýbajuce APN nastavenia v Iphone 4s kupovany v USA

Příspěvek od rony »

syncovat s iTunes na pocitaci. cakat, kym sa -itunes v pocitaci- spyta na nahratie Carrier settings tvojho skutocneho operatora. Ak sa nespyta alebo je dovod, ze sa nespyta, tak si nepomozes. Toto su vsetko problemy vyhody spojene s kupovanim blokovaneho iPhone.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

kekso

Re: Chýbajuce APN nastavenia v Iphone 4s kupovany v USA

Příspěvek od kekso »

iTunes na pocitaci mi stale vyskakuje že je nova verzia operacneho systemu iOS6 a ci to nechcem stiahnut a instalovat...zatial som to neodklikol lebo neviem ci po instalacii mi bude iphone fungovat kvoli mojej gavey karte...

Metalgirl
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
Příspěvky: 12973
Registrován: pon úno 15, 2010 8:17 pm

Re: Chýbajuce APN nastavenia v Iphone 4s kupovany v USA

Příspěvek od Metalgirl »

Neupdatuj, nebude.
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19658
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Chýbajuce APN nastavenia v Iphone 4s kupovany v USA

Příspěvek od rony »

upgrade ios mozes odmietnut (zober slovnik a preloz si nazvy v tych tlacitkach) ale ide o to, ze apple ti cez itunes vie poslat tie carrier settings. to je kratky konfiguracny subor k tvojmu operatorovi. ale ako som pisal vyssie. mozno ti ho neposle lebo gevey a vyhody spojene s kupovanim neblokovanych telefonov... v kazdom pripade klucove slova pre tvoj problem su CARRIER SETTINGS.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

phoenixx
Host
Host
Příspěvky: 75
Registrován: sob dub 04, 2009 1:49 pm

Re: Chýbajuce APN nastavenia v Iphone 4s kupovany v USA

Příspěvek od phoenixx »

urob JB, nainstaluj si TetherMe a tam si vypises manualne carrier settings ... ja takto fungujem na rakusakovi na Orange SK cez gevey ultra S

je to presne zalozka cellular data network - vyplnis meno APN a pod, samozrejme je nutne zapnut Cellular data a Data roaming ;) v nastaveniach najdes TetherMe alebo potom global->network->cellular data network

Nedělej více příspěvků pod sebou, edituj. Sloučeno. MG
iPhone X 256GB 13.6.1
iPad 4 256GB 10.3.4
iMAC & Catalina
" JailBreak a Unlock su dve rozdielne veci "

Tony1
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3132
Registrován: sob črc 12, 2008 6:18 pm

Re: Chýbajuce APN nastavenia v Iphone 4s kupovany v USA

Příspěvek od Tony1 »

Jednoduchá záležitost otevři v iPhone Safari zadej www.unlockit.co.nz pak klikni na Create APN a pak už jen vyber odpovídajícího operátora následně se vytvoří profil podepsaný Applem a ten stačí nainstalovat a vše ti poběží i s MMS.
Noťas, TOSHIBA, Macbook Pro
iPhone 6s space grey 16GB, Apple Store, UK
Operátor T-Mobile, Telefonika O2, Vodafone

martes25
Host
Host
Příspěvky: 138
Registrován: čtv zář 16, 2010 2:37 pm

Re: Chýbajuce APN nastavenia v Iphone 4s kupovany v USA

Příspěvek od martes25 »

ja mam neblokovany iphone 3gs a tiež mi nešli data od o2 ,,, stačí do apn napísať o2internet vratiť sa na plochu počkať chvílu a už to pôjde ,, chyba o2 lebo telekom mi nastaví automaticky
Happle - Nokla - Mrkvosoft

bossko

Re: Chýbajuce APN nastavenia v Iphone 4s kupovany v USA

Příspěvek od bossko »

Nestava sa vam konkretne u Slovenskeho O2 ze vam obcas zmizne nastavenie APN pre internet a mms? Neviem ci to je roamingom, alebo prepnutie to narodneho roamingu telekomu, ci prepnutie z 3G do 2G. Ale asi raz za mesiac - dva mi prestane ist internet a to len skocim do nastaveni, dopisem o2internet, o2mms a zase mam nejaky cas pokoj ...
Naposledy upravil(a) bossko dne úte úno 26, 2013 8:44 am, celkem upraveno 1 x.

branok
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 228
Registrován: úte říj 14, 2008 10:33 am

Re: Chýbajuce APN nastavenia v Iphone 4s kupovany v USA

Příspěvek od branok »

@bosko: Ano, presne toto sa deje aj mne, aj priblizne s podobnou frekvenciou. Tiez sa mi nepodarilo zistit, kedy presne a preco. Telefon je neblokovany, priamo od O2 (kym ich este predavali :)).
MacBook Pro, iPhone 5S, iPhone 4 FW 7.0.3 NonJB, iPhone 2G FW 3.1.3 JB

foko

Re: Chýbajuce APN nastavenia v Iphone 4s kupovany v USA

Příspěvek od foko »

@bossko, @branok, mam presne ten isty problem podarilo sa Vam ho niako vyriesit? O2.

branok
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 228
Registrován: úte říj 14, 2008 10:33 am

Re: Chýbajuce APN nastavenia v Iphone 4s kupovany v USA

Příspěvek od branok »

Nie, nepodarilo, podla mna ide o specificky problem tykajuci sa O2 vs. Telekom siet pocas slabeho signalu, prepinania a este nejakej magickej bulharskej konstanty ... ;)
MacBook Pro, iPhone 5S, iPhone 4 FW 7.0.3 NonJB, iPhone 2G FW 3.1.3 JB

Odpovědět