iPhone 4s zadna sluzba

Odpovědět
kotalicek

iPhone 4s zadna sluzba

Příspěvek od kotalicek »

Zdravim, mam problem muj iphone 4s se nemuze pripojit k siti, jsem v rakousku uz dva tydny a do dneska vse ok.Kdyz dam rucne nastavit sit ke ktere se chci pripojit tak site vyhleda a kdyz zkousim jakoukoli, tedy hlavne ty ke kterym jsem byl pripojeny predtim tak zadny vysledek...muzete nekdo poradit?jsem v rakousku takze nemam cas procitat forum tak se nezlobte.

mefistos

Re: iPhone 4s zadna sluzba

Příspěvek od mefistos »

zkus hard restart treba se vzpamatuje..

kotalicek

Re: iPhone 4s zadna sluzba

Příspěvek od kotalicek »

mefistos píše:zkus hard restart treba se vzpamatuje..


uz jsem zkousel, zkusil jsem i vytvorit novy ucet a nic nepomohlo a jak jsem volal do vodafonu tak taky o tom nic nevi, takze asi pujde na opravu jak prijedu :(

mefistos

Re: iPhone 4s zadna sluzba

Příspěvek od mefistos »

nemas jb tak zkus nastaveni - obecne a uplne dole obnovit a dej obnovit nastaveni site

kotalicek

Re: iPhone 4s zadna sluzba

Příspěvek od kotalicek »

mefistos píše:nemas jb tak zkus nastaveni - obecne a uplne dole obnovit a dej obnovit nastaveni site


taky jsem zkousel :( fakt jsem zkousel vse co se da

mefistos

Re: iPhone 4s zadna sluzba

Příspěvek od mefistos »

tak pak uz jenom restore s obnovou ze zalohy pokud ani to nepomuze tak restore bez obnovy ze zalohy a jak ani to nepomuze tak reklamace..

kotalicek

Re: iPhone 4s zadna sluzba

Příspěvek od kotalicek »

mefistos píše:tak pak uz jenom restore s obnovou ze zalohy pokud ani to nepomuze tak restore bez obnovy ze zalohy a jak ani to nepomuze tak reklamace..

dal jsem i restore, zkousel jsem i vytvorit novy ucet a zkousel i jinou simkartu, nic nepomohlo, takze pak sem dam vedet co se stalo

Odpovědět