Automatické připojení k 3G/Edge

Odpovědět
LUCKINESS

Automatické připojení k 3G/Edge

Příspěvek od LUCKINESS »

Dobrý den, rád bych se zeptal zda by šlo nastavit aby se iphone připojil k mobilním datům sám vždy když to bude potřeba. Dřive mi to šlo automaticky, ale najednou asi před dvěma dny mi tam začla ikonka 3G svítit pořád, tak sem si toho všimnul, ale poté jsem také zjistil že mi rychleji ubývá baterie, co už je problém. Děkuji za odpověd´

Barberry.pha
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 8245
Registrován: pát dub 09, 2010 11:16 am

Automatické připojení k 3G/Edge

Příspěvek od Barberry.pha »

Vsak 3G je taky mobilni sit, rychlejsi nez Edge,asi operator pokryl uzemi tam kde se pohybujes siti 3G.
Pokud chces 3G vypnout, tak obecne/nastavni/sit a tam je moznost vypnuti 3G, pak budes pripojeny pouze pres Edge a bude ti svitit E.
3G krom toho ze nabizi rychlejsi net, tak taky o neco rychleji vybiji baterku.

Predtim 3G se ti tam ukazovalo copak?
" Nekdo ma rád vláčky ...někdo Apple Hračky :) "
Manual iPhone
iPhone 5S 32GB SpaceGrey MacBook White 2010 iPad Mini 16GB Black wifi

LUCKINESS

Re: Automatické připojení k 3G/Edge

Příspěvek od LUCKINESS »

asi jsme se uplne nepochopily, iphone se mi predtim sam pripojoval k 3g/edge kdyz jsem napr, zapnul internet nebo cokoliv jineho vyzadujiciho pripojeni a po vypnuti dane aplikace se 3g/edge samo vyplo, nebo minimalne zmizela dana ikonka, ale nyní pokud nevypnu mobilni data v nastaveni tka je iphone pripojeni k 3g/edge porad

iTukan
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3021
Registrován: sob úno 07, 2009 5:54 pm

Re: Automatické připojení k 3G/Edge

Příspěvek od iTukan »

To ze je zobrazeno 3G nebo E neznamena, ze stahuje data, to se deje az kdyz se vedle objevi "carkovane rotujici kolecko" nebo je takove nacitani soucasti aplikace. Ikony 3G nebo E zmizi pokud vypnes mobilni data. Jinak pouze zobrazuji dostupnost dane technologie k datovemu prenosu.
 MBPR 16"  iPhone 11 Pro  iPad Pro 11"  iPad Mini 2 4G  ATV 4K  Withings SmarScan

Odpovědět