iPhone 4 žádná síť

Odpovědět
slezacekm
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 510
Registrován: čtv kvě 05, 2011 12:30 pm

iPhone 4 žádná síť

Příspěvek od slezacekm »

Mel bych takovy dotaz a mozna take reseni pro ostatni. vsiml jsem si spousty temat ohledne vypadku signalu na ruznych modelech, ale nevedel jsem kam presne to dat, proto se omlouvam, pokud je to blbe zarazene a doufam, ze to nekdo zaradi spravne.
Jde o to, ze zniceho nic vypadl signal na mem iPhone 4 16GB JB+UNLOCK (ceska distribuce). bylo to v mistech, kde je spatny signal aji jindy, ale proste ted vypadl a nebyl a kdyz jsem sel nekam kde mel byt lepsi, naskocil, ale mizerne. po restore a podobnych vecech se to nelepsilo.
Resenim se stalo manualni vypnuti 3G site (kdyz necham EDGE jde to, stejne jako s vypnutymi daty)
muze mi to nekdo objasnit prosim? nemuze na to mit vliv to, ze je dnes tak fajne pocasi (za oknem leje, fuci a tak) :)
dekuji moc a nezlobte se, pokud to tu uz nekde je

iPod Shuffle 2GB stříbrný 6th gen
Ipad Mini 16 GB WIFI iOS 7
Iphone4 16 GB iOS 7
MacBook Air 13' [2013] 1,3GHz Intel Core i5, 4 GB RAM, 128 SSD
Apple TV 3.

Mrsel
Host
Host
Příspěvky: 139
Registrován: stř pro 09, 2009 6:17 pm

Re: iPhone 4 žádná síť

Příspěvek od Mrsel »

2G signal může mít jinou intenzitu signalu, než 3G síť...

slezacekm
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 510
Registrován: čtv kvě 05, 2011 12:30 pm

Re: iPhone 4 žádná síť

Příspěvek od slezacekm »

Myslel jsem ze to jsou dve ruzne veci: mobilni internet a mobilni signal a ze spolu nesouvisi. Mi ale vychazi ze mobilni internet ovlivnoval mobilni signal

iPod Shuffle 2GB stříbrný 6th gen
Ipad Mini 16 GB WIFI iOS 7
Iphone4 16 GB iOS 7
MacBook Air 13' [2013] 1,3GHz Intel Core i5, 4 GB RAM, 128 SSD
Apple TV 3.

misha
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 781
Registrován: ned lis 07, 2010 8:31 am

Re: iPhone 4 žádná síť

Příspěvek od misha »

myslel jsi spatne. ale to je na delsi vysvetlovani technologie gsm. hlavne si musite uvedomit jednu podstatnou vec. u digitalnich pristroju (u gsm to plati obzvlast) je indikator sily signalu dost osemetna vec. silu signalu, lepe receno pripojeni k siti ovlivnuje i bunka samotna. tzn se bez jakychkoliv problemu muze stat, ze dva identicke (a funkcni) telefony polozene vedle sebe budou jeden pripojen a jeden odpojen.

tak jako tak je rozdil mezi 2G a 3G, tzn vypnuti 3G muze paradoxne uzivateli poskytnout predstavu, ze vypnuti pomuze sile signalu. a mimochodem, vypnuti mobilnich dat nesouvisi s vypnutim 3G.

Odpovědět