Ipad 2 nenajde iphone a naopat to same .

Odpovědět
IiI23

Ipad 2 nenajde iphone a naopat to same .

Příspěvek od IiI23 »

Potreboval by som poradit na obidvoch zariadeniach mam zapnute BT ale nenajdu sa chcel som len sparovat nic viac nech si mozem nieco z ipadu poslat nieco na iP zase naopak za radu dik


Ok diky neda my to sa nespytat na co je potom BT v obidvoch zariadeniach?
Ci proste apple si urobil srandu akoze bluetooth si zapnut mozte ale program na posielanie cez neho si stiahnite inak vam je k nicomu.Vies ako to myslim stale vychazdam z klasickych telefonov v jednoduchosti je krasa,ale toto uz je sila fakt.
Naposledy upravil(a) IiI23 dne pon led 02, 2012 10:19 pm, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19659
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Ipad 2 nenajde iphone a naopat to same .

Příspěvek od rony »

ach jaj.. L-)

nainstaluj si na obe zariadenia aplikaciu Bump a to je prakticky jedina moznost. Na synchronizaciu dat sluzia ine sposoby ako "posielanie suborov blututom". napr. iCloud a rozne ine cloudove riesenia.

Nie, ja nemam cas ti to podrobne vysvetlovat, preco blututom nejde a pocuvat, ze ty to tak chces...

na BT HF a napr. u mna na bezdrotovy prenos hudby (D-100, D-200 repra), na hw bt klavesnicu (tiez pouzivam)

znova: nemam cas ti vysvetlovat veci, ktore sa tu premielali stokrat za cely cas existencie tohto webu, je to tak notoricky zname, ze sa mi krci koza, ked pocuvam taketo reci :-)

iOS je skor zamerany na internetove pripojenia, takze miesto kopirovania bluetoothom je jednoduchsie to poslat mailom alebo do cloudu.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Odpovědět