iPhone 4S - wifi nejde

Odpovědět
r1ver

iPhone 4S - wifi nejde

Příspěvek od r1ver »

Dobrý den,

doma mám kabelový internet (panelák) bez wifi. Dneska jsem šel koupit přístroj http://www.alza.cz/tp-link-tl-wn422gc-d185167.htm , abych mohl mít doma wifi. Udělal jsem všechno podle návodů, ale nešlo to. Dále mi kamarád poradil, abych udělal sdílenou síť, ale i to nešlo. Pak jsem si stáhl program Connectify, nejdřív mi to šlo, ale když jsem vypnul počítač tak jsem wifi "ztratil". Zapnu znova a už mi to zase nešlo.. Už se mi nechtělo objevit jako výzva a manuálně mi to nechtělo najít. Prosím, může mi někdo poradit?

Děkuji za odpověďi

holecjakubholec

Re: iPhone 4S - wifi nejde

Příspěvek od holecjakubholec »

Dole ve windows,kde je š´čas hlasitost atd a ostatní ikony,tak tam by.měla byt ikonka conectify a pote co na ni kliknete ,se zobrazi menu.tam vyberete,jak je vas pocitac pripojeny k internetu,zvolite si nazev site a heslo,pote kliknete na START HOTSPOT,chvili vyckejte a mate hotovo

makatch
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 2924
Registrován: ned pro 06, 2009 10:22 pm

Re: iPhone 4S - wifi nejde

Příspěvek od makatch »

A prečo si radšej nezvolil wifi router? S tým čo si kúpil musíš mať zapnutý počítač aby si mohol zdieľať net.
iPod, iPhone and iPad Firmware Download

MacBook Pro13,Early 2011,OS X Yosemite
iPhone6+,64GB,iOS 9beta3

Lincoln Six Echo
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3739
Registrován: pát čer 25, 2010 8:53 pm

Re: iPhone 4S - wifi nejde

Příspěvek od Lincoln Six Echo »

Tak nějak. Kup si Wi-Fi router za 1000 Kč a máš po starostech. Sdílení z PC je dosti krkolomné řešení.
  • iPhone 6s
  • Mac mini (Late 2012) | MacBook Pro (Early 2015)
  • AirPort Extreme 5th gen

Odpovědět