iPhone 4s 16gb problém s wi-fi

Odpovědět
cicko17

iPhone 4s 16gb problém s wi-fi

Příspěvek od cicko17 »

Dobrý deň,
chcel by som sa spýtať či má niekto podobný problém ako ja, prípadne či niekto pozná riešenie. Už týždeň mám vyššie uvedený telefón, predtým som mal 3gs 32 a tento problém som vôbec nemusel riešiť. V skratke spočíva problém v tom, že sa mi telefón odmieta pripojiť na wifi. Respektíve vypnem telefón, a wifi sa mi automaticky pripojí. Akonáhle však výjdem z bytu alebo domu a dostanem sa mimo signál už sa na wifi nedokážem nazad pripojiť. Len mi ju zobrazí v zozname a stále mi vypisuje ako pracuje a pokúša sa pripojiť ale nič ani nevypíše. Ani keď wifi zo zoznamu odstránim a skúsim sa nanovo pripojiť a zadať heslo tak to nejde. Musím telefón vypnúť a po zapnutí mi už krásne svieti plný signál wifi. Vôbec nechápem čo by mohlo byť vo veci. Software najnovší, verzia 5.0.1. Vie mi niekto poradiť alebo pomôcť?

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: iPhone 4s 16gb problém s wi-fi

Příspěvek od rony »

co chapes tym vypnut telefon?
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

cicko17

Re: iPhone 4s 16gb problém s wi-fi

Příspěvek od cicko17 »

Nerozumiem danej otázke. Pojmom vypnutie chápem úplné vypnutie telefónu pomocou blokovacieho tlačidla.

niky79

iPhone 4s 16gb problém s wi-fi

Příspěvek od niky79 »

A proc vypínas? Co děla letovy režim.

cicko17

Re: iPhone 4s 16gb problém s wi-fi

Příspěvek od cicko17 »

Nič nepomôže okrem vypnutia a teda ani letový profil. Len to vyhodí že to pracuje a pracuje to asi minútu, potom ma to prestane baviť a vypínam phone. Nepomôže ani prepnutie do letového, ani vymazanie wifi zo zoznamu ani nič podobné.

camper
Host
Host
Příspěvky: 4
Registrován: ned lis 27, 2011 9:34 pm

Re: iPhone 4s 16gb problém s wi-fi

Příspěvek od camper »

Mám podobný problém. Mám iP teprve druhý den, tak zatím vychytávám. Ale na domácím wifi se mi po zapnutí přihlásí, dokud pracuji s wifi, je vše ok. Jakmile je chvíle nečinnost, nepřihlásí se. Ukazuje že pracuje, ale nepřihlásí se. Musím vypnout v iP wifi a znovu hned zapnout a zase běží... :unknown:

Odpovědět