Iphone 4, ios 5 problem s 3G

Odpovědět
Morki

Iphone 4, ios 5 problem s 3G

Příspěvek od Morki »

Ahoj mam takovej problem, mam t-mobile a kdyz zapnu 3g zacnou me miznout carecky a najednou se prepnu na edge. To sami se me deje i na ipadu 2. Myslite ze je problem v ios 5 v telefonu nebo simce? Venku to tolik nelbne ale bydlim v centru a tady bylo vzdy vse v pohode. Jinak se jedna o Prahu dik :)

Morki

Re: Iphone 4, ios 5 problem s 3G

Příspěvek od Morki »

A jeste jeden dotaz na iphone vzdy slo nastavit apn a take se vyplnovaly udaje na mms ted nic v ios 5 neni mam to jen ja nebo i jini?

niky79

Iphone 4, ios 5 problem s 3G

Příspěvek od niky79 »

Porad to tam kde nastavit, viz Mobilní datová sit.

Morki

Re: Iphone 4, ios 5 problem s 3G

Příspěvek od Morki »

Ale ja tam mobilni datovou sit proste nemam :) na ipadu to mam na iphone to nemam. Neni to treba tim ze v ipadu mam vodafone a v iphone mam t-mobile? A mate nekdo problem z tou ztratou signalu 3G?

niky79

Re: Iphone 4, ios 5 problem s 3G

Příspěvek od niky79 »

Opravdu nemas v Obecne - Sit - Mobilní datová sit? Pak je to vec operatora a nastavuje se to automaticky. Mam pocit, ze u Tmobile jsem to take nemel, u VF to mam.

Barberry.pha
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 8245
Registrován: pát dub 09, 2010 11:16 am

Re: Iphone 4, ios 5 problem s 3G

Příspěvek od Barberry.pha »

Problem bych videl v tom centru. Pracuji sam v centru v Praze a tmobile ma dobre pokryti 3G na ulici, jakmile ale vejdu do domu tak mi 3G zmizi a mam pouze edge. Bude to problem se stinenim a mozna i slabymi vysilaci 3G. V Hostivari doma ma 3G vsude, ale kdy vejdu do nakupniho centra Hostivar je po 3G. Tady toto bude problem operatora a jejich "nahovno" pokryti 3G, a VF na tom nejsou o moc lepe.
Proze sam pises ze venku ti to nedela, koukni se ma pokryti 3G v Praze v miste kde ze vyskytujes, jak venkovni, tak vnitrni.
" Nekdo ma rád vláčky ...někdo Apple Hračky :) "
Manual iPhone
iPhone 5S 32GB SpaceGrey MacBook White 2010 iPad Mini 16GB Black wifi

francesca
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 284
Registrován: čtv bře 31, 2011 7:13 pm

Re: Iphone 4, ios 5 problem s 3G

Příspěvek od francesca »

ja mam stejny problem, jsem v officu, kde dosud byl signal 3G uplne v klidu, najednou je tu jen Edge a to pomaly jak s hnojem...pri tom o 2 stanice metra dal v panelaku v 9. patre mi 3G funguje uplne bezproblemove...
APPLE MacBook CZ white unibody spring 2010/ C2D 2.4GHz/ 13.3" 1280x800/ 8GB RAM/ GF 320M/ 250GB 5.4k/ DVD/ WF/ BT/ CAM/ MAC OS Maverics

iMessage: vecne.zamilovana[at]gmail.com

patprom
Host
Host
Příspěvky: 26
Registrován: ned bře 30, 2008 4:27 pm

Re: Iphone 4, ios 5 problem s 3G

Příspěvek od patprom »

Bydlim v Havirove prakticky v centru mesta. Jakmile se muj iP 4S pripoji k 3G, coz je temer vsude okolo (skoda, ze nejde vypnout, jsem u T-Mobile), signal klesa tak rapidne, ze se kolikkrat nemuzu dovolat. T-Mobile po reklamacich tvrdi, ze to neni mozne :-) Co s tim? S kartou VF nebo O2 podobny problem nemam.

Odpovědět