Iphone 3G wi-fi raz ide raz nie(ipad BB)

Odpovědět
D-wats

Iphone 3G wi-fi raz ide raz nie(ipad BB)

Příspěvek od D-wats »

Zdravím. asi 4mesaice mam problém s wifi na mojom 3G. jednoducho keď odomknem telefón tak ide asi minútu až 2. no potom ako som na internete alebo FB, skratka niekde kde potrebujem internet tak sa sam od seba odpojí z wifi a nejde(ukáže také to Ečko namiesto znaku wifi). Otázka je či je to SW chyba alebo HW. ak by to bola SW chyba nie je problém preinštalovať SW a telefón nanovo odblokovať. no bojím sa toho, že ak je to HW tak skratka telefon už neodblokujem, pretože mi nepôjde wifi tak ako by mala a teda nedokážem stiahnuť a nainštalovať to čo potrebujem pre odblokovanie.
za rady a tipy vopred ďakujem.

Barberry.pha
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 8245
Registrován: pát dub 09, 2010 11:16 am

Re: Iphone 3G wi-fi raz ide raz nie(ipad BB)

Příspěvek od Barberry.pha »

Pokud tam mas ipad bb, tak s tim nic neudelas, je to jedna s veci ktere ipad bb zpusobuje. Nefunkcni GPS a problemy s wifi.
Muzes zkusit prehrat fw ale bude to asi tim ipad bb.
" Nekdo ma rád vláčky ...někdo Apple Hračky :) "
Manual iPhone
iPhone 5S 32GB SpaceGrey MacBook White 2010 iPad Mini 16GB Black wifi

D-wats

Re: Iphone 3G wi-fi raz ide raz nie(ipad BB)

Příspěvek od D-wats »

ono mi to asi 3mesiace fungovalo a zrazu z ničoho nič to začalo robiť toto.

Beavers
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 5790
Registrován: úte črc 01, 2008 3:17 pm

Re: Iphone 3G wi-fi raz ide raz nie(ipad BB)

Příspěvek od Beavers »

Hledej na fóru témata o Wi-Fi. Je možné, že ti "odešel" příslušný modul (většinou studený spoj, běžně neopravitelná závada). Najdeš o tom na mnoha světových webech, závada je už od dob iPhone 2G. V.t. Frozen method zde na fóru nebo jen Frozen.
Two beer are not too beer. Shakesbeer. Nedostatek sexu způsobuje krátkozrakost.

D-wats

Re: Iphone 3G wi-fi raz ide raz nie(ipad BB)

Příspěvek od D-wats »

no ako tak čítam bude to vážne ono :/ neda sa to fakt niako opraviť? neviem či sa predava cela zakladna doska ako sučiastka ale asi nie

marseli
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 721
Registrován: ned črc 20, 2008 5:22 pm

Re: Iphone 3G wi-fi raz ide raz nie(ipad BB)

Příspěvek od marseli »

Taky mi to dela a to tam mam neupraveny FW. Aby se chytla wifi tak staci vypnout tel a zapnout a naskoci, ale po nejakem case se sama od sebe odpoji. divny. Ma to smysl reklamovat ?

Odpovědět