Internet v Mobilu u Ceskych operatoru...?

Odpovědět
mefistos

Internet v Mobilu u Ceskych operatoru...?

Příspěvek od mefistos »

dobry den.. pardon jestli je tohle spatna sekce... ale za par mesicu se stehuji zpet do CR a tak bych se vas vsech rad zeptal.. Jakeho operatora mate a ste snim nejvice spokojeni.. popr co pouzivate za tarif, balicky etc.... dekuju vsem za rady:)

Slimák
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 746
Registrován: stř črc 02, 2008 1:28 pm

Re: Internet v Mobilu u Ceskych operatoru...?

Příspěvek od Slimák »

Divím se, že ještě nikdo neodpověděl. Používám O2 mobilní internet s tarifem "Pro" 10GB/FUP. Vzhledem k tomu, že mám ADSL, tak je měsíční cena 550 Kč. S kvalitou jsem spokojen jak v Praze, tak i mimo ni. Málokdy se dostanu na úroveň EDGE, ale na druhou stranu se pohybuji spíš ve větších městech. Kolega má Vodafone a na východě Prahy, když sedíme v hospodě, mám 3G a on jen EDGE. Tím nechci globalizovat kvalitu jednotlivých operátorů, ale byť každá zkušenost dobrá.
Obrázek iPad Air 128GB Cellular | iPhone 5S 16GB
Obrázek Unikátní Macbook Pro 15" Retina Midd 2014 "Core i7, 16GB, 512 SSD, GT750"
Obrázek Apple TV 3g | Airport Extreme 5g | Express

mefistos

Re: Internet v Mobilu u Ceskych operatoru...?

Příspěvek od mefistos »

hmm ja sem spis pro EDGE protoze 3G mi zere moc baterku a nemam tak moc casu bejt na nabijecce... to FUP me trochu desi (i kdyz 10gb je dost na mesic to je fakt).. co kdyz se to pretahne? plati se navic nebo je to jen pomalejsi?.. jinak dekuju za odpoved.. nekdo hold je linej odpovedet:)

Unown
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 606
Registrován: úte bře 02, 2010 4:03 am

Internet v Mobilu u Ceskych operatoru...?

Příspěvek od Unown »

Jinak pocitej s FUPEM 150 a nebo 500MB na mesic je standart za rozumnej peniz. Chces vic? Plat nehorazne vic....

ls8
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 11456
Registrován: pát črc 11, 2008 6:52 pm

Internet v Mobilu u Ceskych operatoru...?

Příspěvek od ls8 »

Vodafone, internet v mobilu naplno, FUP myslim 600MB na mesic. V pohode staci, v Praze rychly 3G, na chalupe v Krkonosich jenom Edge, ale na zakladni potreby staci taky.
iPhone XS 64GB | MacMini 2018 | MacBook Pro 15 2013

mefistos

Re: Internet v Mobilu u Ceskych operatoru...?

Příspěvek od mefistos »

ok ok dekuju:)... a je to u vsech O2 tarifu ze kdyz pretahnete FUP tak vam to jen zpomali rychlost? nebo to je i u Vodafone etc?

Unown
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 606
Registrován: úte bře 02, 2010 4:03 am

Internet v Mobilu u Ceskych operatoru...?

Příspěvek od Unown »

U O2 zpomalej na 16kb/s ,na Edge je to des. Na 3G se da. Stranky najizdej pomalu,icq se pripojuje dlouho. Zalezi, kolik chces investovat. Me FUP 150MB (38MB tydne - prosurfuju za 2 dny - facebook,meebo) nestaci.

SteveJSF
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1923
Registrován: úte lis 04, 2008 1:37 am

Internet v Mobilu u Ceskych operatoru...?

Příspěvek od SteveJSF »

Mam internet u VF a ta sit je hruza. Kdyz jsem v Brne, jsem v byte na hranici dostupnosti 3G, takze se vyskytuje takove to prepinani mezi 3G a 2G siti a stoji to za ... Kdyz jsem v Olomouci, tam mam v byte problem vubec udrzet nejaky signal, takze funkcni datovy prenos je maly zazrak. Pritom O2 tam je uplne v pohode. Datove prenosy behem cestovani taky stoji za to - hruza. Muzu mit klidne plny signal, ale aby to teklo, to abych se neustale modlil. Clovek by s tim nejradeji svihnul o zem.

Holt ale chci usetrit, takze zatim jeste se skripenim zubu zustavam - mam internet s FUP 3GB za cca 240 Kc, jinde bych to nedostal. Co se tyce omezeni pri prekroceni FUP - asi stejne jako jinde. Je to hlidane, download klesne na cca 2 kB/s a iPhone je pak skoro nepouzitelny. S tim 3GB FUPem nejsem schopny vystacit bez domaci wifi - stahovani aktualizaci a bezne prohlizeni internetu pres ntb to spolkne raz dva.

Kdyby nebyl u O2 ten problem s tim tetheringem, asi uz bych tam byl, i kdyz za vic penez.

EDIT: Po tom omezeni pri prekroceni FUP vam zustava neomezeny upload, takze treba na 3G siti to frci celkem slusne a muzete odesilat a odesilat a odesilat... :-)
Několik iPhonů, iPadů, MacBooků, Time Capsule, Apple TV, iPod Nano, AR.Drone...

Razerman

Re: Internet v Mobilu u Ceskych operatoru...?

Příspěvek od Razerman »

T-Mobile internet k tarifu za 239kč máš 300Mb FUP. Pokud se ti to zdá málo tak potom za 499kč 1Gb FUP - Což na mobilní net je hodně v pohodě. A 3G mi frčí kolikrát rychleji než moje ADSL doma - dost smutný.

mefistos

Internet v Mobilu u Ceskych operatoru...?

Příspěvek od mefistos »

To sem presne potreboval:) dekuju... Me staci net na obcasnej mail, fb , icq a sem tam sms z netu.. Doma mit WiFi budu takze aktualizace aplikaci atd budu mit ok.. Ted mi staci i 500mb na mesic takze 1gb i 2 myslim ze pujdou uplne do pohody:) dekuju vsem:)

Gil
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 191
Registrován: stř čer 17, 2009 10:49 am

Re: Internet v Mobilu u Ceskych operatoru...?

Příspěvek od Gil »

http://velsak.superapple.cz/2011/04/04/vyber-datoveho-tarifu-pro-ipad/
fajn článek pro ty co hledají net pro mobilní zařízení v ČR

Tonek
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 172
Registrován: ned úno 13, 2011 11:22 am

Re: Internet v Mobilu u Ceskych operatoru...?

Příspěvek od Tonek »

Já zvolil Internet v mobilu Start od O2 pro obyčejné smrtelníky :)

mefistos

Re: Internet v Mobilu u Ceskych operatoru...?

Příspěvek od mefistos »

dik za ten clanek... 150 mb mi urcite nestaci.. a 3G nevyzaduju.. takze pujdu nejspis O2 protoze i po prekroceni to furt jede a nic si neuctujou... coz se mi libi.... dik moc vsem:)

Tonek
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 172
Registrován: ned úno 13, 2011 11:22 am

Re: Internet v Mobilu u Ceskych operatoru...?

Příspěvek od Tonek »

Správná volba :)

Dave
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1566
Registrován: sob dub 19, 2008 2:57 pm

Re: Internet v Mobilu u Ceskych operatoru...?

Příspěvek od Dave »

chtěl sem se s vámi poděli o zkušenost s obnovenim FUP u vodafonu u student internetu...dneska mi blokli internet v mobilu u vodafone (student), tak jsem si chtěl obnovit FUP ale zjistil jsem že to nejde, že bych si musel dát normální internet. tak mě napadlo zrušit ten net a aktivovat ho znova a woohoo mam ho 2x za 89 to je dobrý ne? :D
iPhone XS Max // watch // mac
Moje heslo - nikdy to nevzdávej, restore pomůže vždy!

mefistos

Re: Internet v Mobilu u Ceskych operatoru...?

Příspěvek od mefistos »

coze?:D jeste jednou pomalu:D platis jen jednou 89kc ale mas podruhy cely FUP?

Lincoln Six Echo
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3739
Registrován: pát čer 25, 2010 8:53 pm

Re: Internet v Mobilu u Ceskych operatoru...?

Příspěvek od Lincoln Six Echo »

Taky mám ten studentský za 89 Kč/měsíc s FUP 150 MB. V městech většinou 3G, zbytek EDGE. Samozřejmě se najdou i místa bez signálu, ale těch moc není. Já jsem spokojen.
  • iPhone 6s
  • Mac mini (Late 2012) | MacBook Pro (Early 2015)
  • AirPort Extreme 5th gen

mefistos

Re: Internet v Mobilu u Ceskych operatoru...?

Příspěvek od mefistos »

ja ho mam taky akorat me stve to totalni zpomaleni po pretazeni FUP:D takze kdyby to slo takhle okakat byl bych rad:D pac sem bez netu a bez sms momentalne pred vanocema :( :D

Dave
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1566
Registrován: sob dub 19, 2008 2:57 pm

Re: Internet v Mobilu u Ceskych operatoru...?

Příspěvek od Dave »

no uvidíme dám vědět, ale jako dalších 89 mi to zatim neukázalo, ale FUP mám zase 300 :D
dám vědět co bude na faktuře
iPhone XS Max // watch // mac
Moje heslo - nikdy to nevzdávej, restore pomůže vždy!

Semtex
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 237
Registrován: stř lis 05, 2008 6:00 am

Internet v Mobilu u Ceskych operatoru...?

Příspěvek od Semtex »

Mám IvM od O2 za 150,- měsíčně a díky prastaré SIM kartě mi je nějaky FUP volný. Měsíčně díky občasnému sledování zpráv na 24-ce se stáhne 1-1,5GB dat v plné rychlosti.
Škoda že nemáte všichni takové štěstí jako já.


Znáš http://spravodaj.madaj.net/ ?
iPhone 4S 16GB fw 6.1.3, O2 tarif Bronz + neomezeny data za 150,-
http://ocarina.smule.com/my/ocarina/user/semtex/

Odpovědět