NALEZNE WiFI ale nepripoji

Odpovědět
p1974

NALEZNE WiFI ale nepripoji

Příspěvek od p1974 »

Mam problem s WiFi, mam iphone 3G dnes jsem provedl jaibreak na posledni verzi ios, mam nainstalovany program Cydia ale nemuzu se pripojit k WiFi, Iphone vzdy najde sit a po zadani hesla napise " NESPRAVNE HESLO SITE" ale heslo je zadane spravne. Zkousel jsem to i na jine WiFi siti ale vysledek uplne stejny. Vzhledem k tomu ze jsem potreboval odemknout iphone tak nevim jak doinstalovat unlock ze Cydie.
Muzete mi poradit, zda se da Unlock doinstalovat bez pripojeni? Nebo jak zprovoznit WiF. Diky moc

makatch
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 2924
Registrován: ned pro 06, 2009 10:22 pm

Re: NALEZNE WiFI ale nepripoji

Příspěvek od makatch »

Vypni heslo v routri.
iPod, iPhone and iPad Firmware Download

MacBook Pro13,Early 2011,OS X Yosemite
iPhone6+,64GB,iOS 9beta3

Cyclope
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 196
Registrován: pát zář 12, 2008 4:30 pm

Re: NALEZNE WiFI ale nepripoji

Příspěvek od Cyclope »

No to je dost krutá rada, vypnout heslo :wink: , spíš bych radil podívat se do nastavení routeru, jaké používá zabezpečení. Pak např. změnit metodu WEP na WPA-PSK, nebo silnější WPA2-PSK (anebo naopak, ovšem já s iPhonem zaregistroval chybu pouze při pokusu o připojení na síť zabezpečenou metodou WEP).

gulina

Re: NALEZNE WiFI ale nepripoji

Příspěvek od gulina »

Četla jsem si přímo applacky fora, protože mám stejny problém jako ty-průse* je v upgradeu na iOS 4.2.1, od té doby mi WiFi nejde. http://discussions.apple.com/thread.jsp ... 3&tstart=0
Jako řešení vidím jen downgrade na 4.1, i přes to, ze všichni pisou, ze je pak 3G pomalejší. Mne se downgrade nedari?.

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19658
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: NALEZNE WiFI ale nepripoji

Příspěvek od rony »

resp. na heslo pouzi len obmedzenu sadu znakov. jedna z metod pouziva totiz na heslo bud podla standardu alebo plnu sadu. dohladaj si to na internete. zabezpecit wifi si vies aj bez hesla ked uz o to ide
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Mattthewww
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 407
Registrován: úte říj 12, 2010 6:30 pm

Re: NALEZNE WiFI ale nepripoji

Příspěvek od Mattthewww »

Čau, stalo se mi to samý. Včera jsem dostal iPhone a chtěl jsem se připojit k wifi, po napsání hesla mi to napíše Nelze se připojit k síti a nahoře mám Selhalo připojení k síti. Heslo mám dobře, kontroloval jsem to. Už nevim, co s tím.

EDIT: Vypnul jsem heslo u wifi a jde to. :)
- iPhone 5S 16GB - silver - 19.11.2013
- iPhone 4 16GB - black - VÝHRA
- The New iPad 16GB - white + modrý SmartCover - VÝHRA
- iPod Shuffle 4. Gen. 2GB - silver
- reproduktor Jawbone Jambox - black

simone

Re: NALEZNE WiFI ale nepripoji

Příspěvek od simone »

mal som to same..restore nepomahalo..teda v ramci reklamacie som to dal do T Mobilu..urobili restore a teraz to ide.Ano problem aj u mna nastal po instalacii 4,2.1...ale nechapem ..teraz je tam ten istý soft aj s tým istým číslom 8C148 a treraz to ide dobre... :?:

Deman.d

Re: NALEZNE WiFI ale nepripoji

Příspěvek od Deman.d »

Mám stejný problém a nevím co s tím :(

Odpovědět