internet zdarma u O2 ?

Semtex
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 237
Registrován: stř lis 05, 2008 6:00 am

Re: internet zdarma u O2 ?

Příspěvek od Semtex »

to: mark314 ... opravdu je jim to jedno, i to kolik dat stahnes ci odesles......
iPhone 4S 16GB fw 6.1.3, O2 tarif Bronz + neomezeny data za 150,-
http://ocarina.smule.com/my/ocarina/user/semtex/

Dajlr
Sons of Jailbreak
Sons of Jailbreak
Příspěvky: 54
Registrován: úte pro 30, 2008 3:33 pm

Re: internet zdarma u O2 ?

Příspěvek od Dajlr »

Zdravim,

rada všem pokud si aktivujete tento obalíček, počkejte buď až Vám příjde oznamovací sms o aktivaci (pokud jí vůbec posílají) nebo alspon počkejte do dalšho dne. Vyhnete se faktuře za X tisíc za přenesená data před aktivací :)
IPhone 3G
IPhone 3GS
IPhone 4 sn0wbreez CFW 5.0.1 + Redsn0w unt. JB + Gevey PRO

IPhone 5

antton
Host
Host
Příspěvky: 120
Registrován: úte dub 01, 2008 1:16 pm

Re: internet zdarma u O2 ?

Příspěvek od antton »

jj, je to tak, ja to pouzivam i jako modem pres notas(nouzovka) a nikdy s tim nebyl zadnej problem. dokonce mi prijde, ze ani tu fupku nezapinaj...

mark314
Host
Host
Příspěvky: 21
Registrován: pát říj 10, 2008 5:33 pm

Re: internet zdarma u O2 ?

Příspěvek od mark314 »

Takže super... už se tedy nemusím omezovat :D
Děkuji moc za potvrzení. Potěšilo to :wink:
iPhone 3G 16GB black @ 3.1 | MacBook Pro
Čeština pro MySMS
Čeština pro iLog

F4kt0r

Re: internet zdarma u O2 ?

Příspěvek od F4kt0r »

Cau, jak je to s jejich pokrytim? Kdyz sem koukal na mapu pokryti EDGE tak je to dost slaby, ale zase treba ta HSDPA je skoro vsude...

De o to, jestli to proste temer vsade po Praze lita na iP3G rychle...?

Diky

mark314
Host
Host
Příspěvky: 21
Registrován: pát říj 10, 2008 5:33 pm

Re: internet zdarma u O2 ?

Příspěvek od mark314 »

Po Praze temer vsude chytnu 3G a lita to moc pekne. Mimo prahu jenom GPRS a vyjimecne EDGE.
To je tedy moje zkusenost
iPhone 3G 16GB black @ 3.1 | MacBook Pro
Čeština pro MySMS
Čeština pro iLog

xslide
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 2674
Registrován: sob led 19, 2008 12:37 pm

Re: internet zdarma u O2 ?

Příspěvek od xslide »

Já iphone používám jako modem každej den a nikdy mi nenaučtovali nic navíc.
FUP zatím taky nefunguje:) minulej měsíc jsem přenesl 5GB dat a jede to furt stejně rychle.

Pokud máte pokrytí s 3G tak mohu jedině doporučit.
Obrázek MacBook Pro 13" 2018, Touch bar
Obrázek iPhone XS Max, black, iOS 12
Obrázek Apple Watch 4, black, 44mm

F4kt0r

Re: internet zdarma u O2 ?

Příspěvek od F4kt0r »

T-Mobile ma na svym webu na mape pokryti, temer celou Prahu pokrytou 4G... To je to samy jako 3G? Nebo jakej je mezi tim rozdil...?

Diky

Gekko gecko
iPhoneHolik
iPhoneHolik
Příspěvky: 2221
Registrován: pon zář 22, 2008 3:20 pm

Re: internet zdarma u O2 ?

Příspěvek od Gekko gecko »

T-Mobile pouziva take sit 3G pod obchodni znackou 4G ale iPhone ji nepodporuje,jen specialni modemy a snad par telefonu.Pokryti co maji na strankach tomu never....jednou mi jej ukazoval prodavac na prodejne a vypadalo to uplne jinak tak pozor :!: .
iPhone 5S 16GB Silver iOS 9.2

Goyer
Host
Host
Příspěvky: 85
Registrován: ned pro 28, 2008 1:13 am

Re: internet zdarma u O2 ?

Příspěvek od Goyer »

Jen takova reference pro ostatni.
Ted jsem si zarizoval tuto sluzbu, vedel jsem tak nejak do ceho jdu. Musim uznat ze 02 se vazne ukazalo jako super operator (a to tedy chvalim malo kdy).

Za vazne 150kc mate neozemene pripojeni ktere zahrnuje vsechna mozna pripojeni a jen diky lokaci a moznosti prijmu technologie si vyberete jakou chcete. Zkousel jsem a zkousim v Praze 3G - Naprosta spice, Brno taktez... vysocina uz pokulhava, protoze jsem na GPRS, EDGE s mym prekvapenim nebeha o moc jinak na samotnem IPounu nez 3G (v pc jsem nezkousel jak beha EDGE). Ale jedine co me zklamalo bylo GPRS, od T-Mobile jsem mel tuto sluzbu 2 roky a musi rict, ze spice ve meste tedy ne, ale za to mimo mesto, prave ta Vysocina, Morava, atd... nebyl problem litat na 20kB/s kdyz se postestilo a byl treba vecer 25-30kB/s a na to ze to vyuziva kapacity volne kdyz se netelefonuje je to vazne super a prave proto me naopak zklamal 02, kde GPRS presne v techto lokalitach sotva bezi na 8kB/s... je to takova mala dat zase za rychle pripojeni 3G v Praze, ale mozna bych radeji objetoval nejakych tech 30kB/s u 3G a zrychlil GPRS, ale zalezi jak to maji nastavene.
Ale tod me postrehy pro ostatni a ze jsem tester na net opravdu velikej :)

Navic jsem si to zarizoval v ramci jedne spolecnosti a jsme vyznamnym zakaznikem a s dotycnym co tu byl a zarizoval jsem mluvil a ptal jsem se ho na FUP a jasne mi rekl, ze to vedi ze je 150MB, ale maaalo kdo to prej prejede, takze VUBEC NIC NEOMEZUJI, protoze jim to za to nestoji a tim si u me tedy 02 splhlo o to vic, proste luxus sluzba skoro zadarmo. Osobne bych za toto rejzival mnohem vic bejt na jejich miste :-D

pinkrider

Re: internet zdarma u O2 ?

Příspěvek od pinkrider »

Mě první měsíc přišel výpis na 4500 kč. I s tarifem. :)

Goyer
Host
Host
Příspěvky: 85
Registrován: ned pro 28, 2008 1:13 am

Re: internet zdarma u O2 ?

Příspěvek od Goyer »

Jo to me rikal taky, prej se to stava casto, ale staci hned zavolat zpet a stornuji to a je to v pohode. BTW, 4500 je jeste fakt nic... mam znameho co udelal 90tis

avere
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 281
Registrován: ned srp 10, 2008 6:51 pm

Re: internet zdarma u O2 ?

Příspěvek od avere »

:lol: 90? A to jen zavolal, rekl pardon a pohoda?

O2 je super operator, dokud nepotrebujes nejakou odbornejsi pomoc, to me posolali d istylu, a rikali za musim pockat hodinu na technika atd.
iPhone 3G 8GB FW 3.0 JB, telefonica o2
SONY Vaio VGN-FW21E
http://www.iphone.cz
http://soad-systemofadown.wz.cz

*pusinQa*
Host
Host
Příspěvky: 76
Registrován: čtv pro 25, 2008 10:43 pm

Re: internet zdarma u O2 ?

Příspěvek od *pusinQa* »

Ahoj, chtěl jsem se ještě zeptat: jak jsou ty nové aplikace např.: O2 TVGUIDE nebo ICQ tak za jejich provoz platím stále jen těch 150 Kč?
iPhone3G 8Gb, FW 4.0, bez JB,
MacBook Pro 2011 15,4'' 2,2 GHz Core i7 Quad
iPad 4.gen 16GB wifi

Semtex
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 237
Registrován: stř lis 05, 2008 6:00 am

Re: internet zdarma u O2 ?

Příspěvek od Semtex »

to *pusinQa* ::: presne jak pises, vsechna data sou v tech 150,- Kc
iPhone 4S 16GB fw 6.1.3, O2 tarif Bronz + neomezeny data za 150,-
http://ocarina.smule.com/my/ocarina/user/semtex/

*pusinQa*
Host
Host
Příspěvky: 76
Registrován: čtv pro 25, 2008 10:43 pm

Re: internet zdarma u O2 ?

Příspěvek od *pusinQa* »

Tak uz to mam aktivovane a jede slusně :)

Mam ještě otazku: 1. tech 150 kc zahrnujw to i Google maps (gps)?
2. Zahrnuje tech 150 kc i 3G pripojeni?

Diky
iPhone3G 8Gb, FW 4.0, bez JB,
MacBook Pro 2011 15,4'' 2,2 GHz Core i7 Quad
iPad 4.gen 16GB wifi

Semtex
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 237
Registrován: stř lis 05, 2008 6:00 am

Re: internet zdarma u O2 ?

Příspěvek od Semtex »

za 150,- je uplne vsechno, i mapy, i 3g
iPhone 4S 16GB fw 6.1.3, O2 tarif Bronz + neomezeny data za 150,-
http://ocarina.smule.com/my/ocarina/user/semtex/

KokonCZ

Re: internet zdarma u O2 ?

Příspěvek od KokonCZ »

Hm tak to je husty no , ja asi dostanu iphone za 2 mesice k narozkam tk uvidim jak to je s tim netem :-D

Goyer
Host
Host
Příspěvky: 85
Registrován: ned pro 28, 2008 1:13 am

Re: internet zdarma u O2 ?

Příspěvek od Goyer »

Dnes faktura na tarif za 150Kc 15600, takze nevim nevim nevim... okamzita reklamace, ale co na to rict no....

antton
Host
Host
Příspěvky: 120
Registrován: úte dub 01, 2008 1:16 pm

Re: internet zdarma u O2 ?

Příspěvek od antton »

podle me se jim ted nejak podelal ten jejich system... taky mi to ted nauctovali zvlast... samozrejme sem tam zavolal a hned se omlouvali...

xslide
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 2674
Registrován: sob led 19, 2008 12:37 pm

Re: internet zdarma u O2 ?

Příspěvek od xslide »

Je to v klidu. Používám Internet v mobilu od prvního dne co jej vydali, a nikdy problém.Používám ho uplně na maximum.Denně jsem 8-10 hodin přes to připojenej na notebooku na internet a přenesu měsíčně okolo 5-10GB dat a nikdy žádnej problém.V iphonu jej používám taky uplně na všechny aplikace a v pohodě:)
Obrázek MacBook Pro 13" 2018, Touch bar
Obrázek iPhone XS Max, black, iOS 12
Obrázek Apple Watch 4, black, 44mm

KokonCZ

Re: internet zdarma u O2 ?

Příspěvek od KokonCZ »

Este bych měl otázku platí ten tarif na všechny typy připojení ??? wap , 3g , gprs a nvm co vsechno .

H0NZ1K
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 868
Registrován: čtv lis 06, 2008 7:45 pm

Re: internet zdarma u O2 ?

Příspěvek od H0NZ1K »

ano

3614

Re: internet zdarma u O2 ?

Příspěvek od 3614 »

Ahoj povedlo se to teda nekomu vyreklamovat to připojení?? me přišlo 5taců:(

H0NZ1K
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 868
Registrován: čtv lis 06, 2008 7:45 pm

Re: internet zdarma u O2 ?

Příspěvek od H0NZ1K »

jak vyreklamovat?
to je tvuj problem ze ti bezi net :D...
nebo mas pausal s internetem?

3614

Re: internet zdarma u O2 ?

Příspěvek od 3614 »

mam paušal s netem za 150. a přišel mi učet za 5000kč......

H0NZ1K
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 868
Registrován: čtv lis 06, 2008 7:45 pm

Re: internet zdarma u O2 ?

Příspěvek od H0NZ1K »

a nebyl jsi v zahranici?
jestli mas datovej pausal a neomezeny data(u O2 to tak je), tak to urcite reklamuj...

3614

Re: internet zdarma u O2 ?

Příspěvek od 3614 »

nebyl jsem nikde

Hans_z_

Re: internet zdarma u O2 ?

Příspěvek od Hans_z_ »

Taky se mi stalo, že mi přišla faktura za 7 xxx Kč a přitom mi potvrdili, že internet v mobilu mám aktivovanej. Tak se už předem omlouval, že to bude chyba u nich. Takže jsem to dal reklamavat, brzo mi příjde opravná faktura, kde by mělo být vše v pořádku.
Jinak teď normal dál používám internet v mobilu, jak mi to řekl chlápek z O2.

xslide
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 2674
Registrován: sob led 19, 2008 12:37 pm

Re: internet zdarma u O2 ?

Příspěvek od xslide »

S reklamací by neměl být problém.Občas jim blbne ten jejich systém a naučtuje to blbě.
Obrázek MacBook Pro 13" 2018, Touch bar
Obrázek iPhone XS Max, black, iOS 12
Obrázek Apple Watch 4, black, 44mm

hoboj

Re: internet zdarma u O2 ?

Příspěvek od hoboj »

Muj problem, mam dve SIMky, jednu na ktere je aktivovany internet a druhou z vanocni serie3000 . Byl jsem nucen vlozit do iPhona tu druhou SIMku asi na dva dny a dnes prisla faktura na 13000,- za prenesena data. Je mozne aby si iPhon nebo nektere aplikace na pozadi, sami nejakym zpusobem prenaseli data, kdyz s tou SIMkou byl pouzivan jen jako telefon a kontrola meilu.

murder
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 492
Registrován: pon čer 09, 2008 8:41 pm

Re: internet zdarma u O2 ?

Příspěvek od murder »

Tak zjistil jsem, že komunikuje poměrně dost, zajdi do O2 a reklamuj "vlastní blbost" vím že proběhl podobný případ, dotyčný používal dvě sim a zapomněl, že je má prohozené, přišla mu šílená faktura tak šel za operátorem prokázal, že používá dvě sim a na jedné data a na druhé ne, tak mu to buď odpustili komplet nebo dali dost výraznou slevu. Bylo to cca před rokem psalo se o tom nebo to bylo ve zprávách.
Obrázek

Goyer
Host
Host
Příspěvky: 85
Registrován: ned pro 28, 2008 1:13 am

Re: internet zdarma u O2 ?

Příspěvek od Goyer »

Kdy nekoho zajimalo jak jsem pochodil na 15500 fakturu za net, tak jsem tam volal, opravdu dost si stezoval, ze jsem predtim nekolikrat ujistoval, zda to tak je, protoze jsem vedel co by se mohlo stat a tak jsem tlacil tlacil... az z nich po dvou dnech vypadlo, ze mi reklamaci neuznavaji, ale vystavuji dobropis, jak je toto mozne nevim a logicky je to nepochopitelne.... mam prej zaplatit, tak jsem zaplatil a vzapeti mi prachy vratily.... takze strucne, neuznavaji reklamci, ale prachy vraceji... kdyz jsem se zeptal proc, nedokazali mi to vysvetlit a o tom to je....

KapaCZ

Re: internet zdarma u O2 ?

Příspěvek od KapaCZ »

Chci se zeptat jak to je když jedu do zahraničí a platim su paušál u O2 150Kč měsíčně. Můžu na net a bude to stále stejné? Jde o Slovinsko, Slovensko, Rakousko, Chorvatsko, Německo Španělsko a Itálii.

H0NZ1K
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 868
Registrován: čtv lis 06, 2008 7:45 pm

Re: internet zdarma u O2 ?

Příspěvek od H0NZ1K »

nn, to mas jako s volanim nebo SMS... taky platis o dost vic ;)...

murder
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 492
Registrován: pon čer 09, 2008 8:41 pm

Re: internet zdarma u O2 ?

Příspěvek od murder »

Tony-kapa v zahraničí zaplatíš neskutečnou raketu. Já mám aktivován Data Roaming 4MB je to za 180,- a nad je 1MB za 53,55
To je proti 20,- 100KB i započatých snesitelnější.
Lze to aktivovat třeba i na jeden měsíc (dovolená) blbý je že to je na zúčtovací období, byl jsem v létě na dovolený na přelomu měsíců, tak jsem to musel platit 2x, teď jezdím do zahraničí vcelku pravidelně tak pro jistotu platím každý měsíc, ty 4MB ať se neoběsím a stejně mám minimální úvazek na 1000,- měsíčně tak se mi to ztrácí v tom :D Víc info o datovém roamingu v balíčcích u O2 tady:
web O2
Naposledy upravil(a) murder dne sob úno 21, 2009 8:41 pm, celkem upraveno 1 x.
Obrázek

KapaCZ

Re: internet zdarma u O2 ?

Příspěvek od KapaCZ »

murder: Takže pokud si objednám toto na jeden měsíc zaplatim paušál + to co překročim. A ty 4MB se počítají i do prohlížení www např the-west.cz nebo youtube.com iphone.cz ..... ??? Nebo tam můžu chodit jak chci ale když půjdu na [zakázáno].us stahovat hru tak se mi budou počitat MB

murder
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 492
Registrován: pon čer 09, 2008 8:41 pm

Re: internet zdarma u O2 ?

Příspěvek od murder »

Veškerá datová komunikace. Včetně www, mailů, aktualizací počasí burzy...
A pozor nevyužitá data se nepřevádějí do dalšího období, takže nejde našetřit data na dovolenou, musíš si spočítat kolik budeš potřebovat a podle toho zvolit tarif. V případě že najdeš free wifi tak data přes ni se samozřejmě nepočítají do tohoto tarifu. Free wifi bývají hojně v hotelech a penzionech.
Obrázek

KapaCZ

Re: internet zdarma u O2 ?

Příspěvek od KapaCZ »

díky za pomoc. Takže z toho plyne že do zahraničí bez netu. V chorvatsku jsme vždy v nákém domě sice krásná kvalita a i drahý ale wifi nevedou.

richard44

Re: internet zdarma u O2 ?

Příspěvek od richard44 »

Tak jsem se rozhodl si tuto službu taky aktivovat. Zatím velká spokojenost, teď mám od O2 12 týdnů bezplatného surfování a pak se rozhodnu, zda si službu ponechám a budu si jako zákazník s předplacenou kartou platit symbolických 40 Kč týdně. Tímto mne ?kyslík? velmi příjemně překvapil. Doma mám sice wifinu, což je asi nejrychlejší typ připojení, ale mimo domov surfuju za pomocí EDGE, případně na horách a v menších městech či na vesnicích s technologií GPRS. Musím potvrdit, že vysoko v Jeseníkách jsem měl rychlost docela slušnou na hory, upload asi 3 kb/s (ten ale tak podstatný není) a download slušných 40 kb/s, což iPhonu celkem postačí, zvláště když oželíte stahování větších souborů a spokojíte-li se jen se surfováním, prohlížením webu a čtením e-mailů. Na hory docela dobré skóré. Bohužel mám jen iPhone 2G, takže i přes to, že tady v Ostravě už 3G máme, nemohu porovnávat s EDGE...

Odpovědět