internet zdarma u O2 ?

Sennpu

Re: internet zdarma u O2 ?

Příspěvek od Sennpu »

Počítají už nějak to FUP? nemusím se tedy bát limitu?

myslim tohle http://www.cz.o2.com/osobni/internet-v- ... obilu.html

cernakus
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 281
Registrován: pát dub 11, 2008 8:16 pm

Re: internet zdarma u O2 ?

Příspěvek od cernakus »

Sennpu:

Za listopad staženo 17,3GB a stále jedu plnou rychlostí, usuzuji z toho tedy, že FUP zatím stále neuplatňují. Minimálně na 3G ne a na GPRS se k FUP stejně nedostaneš snadno.

Sennpu

Re: internet zdarma u O2 ?

Příspěvek od Sennpu »

Prispevok ktory je hned nad tvojim necitujeme! Porusujes s tym pravidla fora. dodo

Diky :) Ted mi nic nebrani koukat na YT videa v iP bez koukani na FUP limit

záBa

Re: internet zdarma u O2 ?

Příspěvek od záBa »

Mam aktivovanej internet v mobilu od O2. Nedávno mi došel kredit a internet mi vypnuli. Tak jsem si druhej den dobil kredit a volam na operatora, jestli si musim net znova aktivovat. Operatorka mi rekla, ze ne ze ta sluzba jenom "spi" a ceka az budu mit kredit a ze se mi aktivuje po 24hodinach od toho vypnuti a zase pobezi. Takze jsem cekal do jedenacti vecer prisla mi SMS a sluzba bezela v pohode. Predvcerejskem mi dosel kredit (opet v 11 vecer), tak jsem si vcera dobil kredit a pockal jsem radsi do dnesniho rana. Zadna SMS neprisla, ale uz to bylo vice jak 24hodin, takze jsem se samozrejme pripojil na net. Za chvili 5 SMSek ze za sluzbu GPRS mi bylo odecteno 40 Kč. Je to na reklamaci?

Edit:
Tak jsem volal na operatora a prej se mi to aktivuje az po tydnu, ikdyz minule mi operatorka rikala po 24hodinach.. Takze zadna reklamace.. Nakonec mi to jeste beze slova polozil.

iTukan
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3021
Registrován: sob úno 07, 2009 5:54 pm

Re: internet zdarma u O2 ?

Příspěvek od iTukan »

Právě jsem se dověděl od známé co jsem jí včera od O2 instaloval internet na nejnižší datový tarif (150MB FUP), že jí už včera došla SMS s upozornění na překročený limit a dnes jí to už jede pomalu.

Ještě si to ověřím osobně, ale vypadá to, že O2 začalo uplatňovat FUP. :|

(karta není iPhone, tarif aktivovaný tento měsíc)
 MBPR 16"  iPhone 11 Pro  iPad Pro 11"  iPad Mini 2 4G  ATV 4K  Withings SmarScan

Tea Racer
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 4033
Registrován: pon bře 30, 2009 10:25 am

Re: internet zdarma u O2 ?

Příspěvek od Tea Racer »

Ano, dyt je tu o tom celé vlákno. Nekomu volaji a lákají na novy tarif.
...web o čaji, čajování, motorkách, kaligrafii...
iPhone SE 2022
Děkuji, že nežádáte pomoc po soukromých zprávách.

xslide
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 2674
Registrován: sob led 19, 2008 12:37 pm

Re: internet zdarma u O2 ?

Příspěvek od xslide »

Aktuální informace:

FUP se už počítá u nových aktivací

U starých zatím nikoliv. Také si dávejte bacha (ti co mají kredit) aby Vám nedošel a nedošlo k deaktivaci netu, poté se také už FUP počítá.

Další věcí je, že na infolince v tom jejich interním systému mají operátoři možnost FUP ručně vypnout, takže když začnete vyhrožovat přechodem ke konkurenci, třeba Vám to vypnou.
Obrázek MacBook Pro 13" 2018, Touch bar
Obrázek iPhone XS Max, black, iOS 12
Obrázek Apple Watch 4, black, 44mm

Tea Racer
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 4033
Registrován: pon bře 30, 2009 10:25 am

Re: internet zdarma u O2 ?

Příspěvek od Tea Racer »

Kde jsi zjistil že to je jen u novych aktivací? Máš možnost, odkazu na zdroj?
...web o čaji, čajování, motorkách, kaligrafii...
iPhone SE 2022
Děkuji, že nežádáte pomoc po soukromých zprávách.

xslide
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 2674
Registrován: sob led 19, 2008 12:37 pm

Re: internet zdarma u O2 ?

Příspěvek od xslide »

Mám to od kamoše, kterej dělá přímo na Call centru O2 a tyto informace mám od něj. Dělá teda jen předplacenky, ale předpokládám, že u paušálů to bude stejný
Obrázek MacBook Pro 13" 2018, Touch bar
Obrázek iPhone XS Max, black, iOS 12
Obrázek Apple Watch 4, black, 44mm

iTukan
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3021
Registrován: sob úno 07, 2009 5:54 pm

Re: internet zdarma u O2 ?

Příspěvek od iTukan »

Tea Racer píše:Ano, dyt je tu o tom celé vlákno. Nekomu volaji a lákají na novy tarif.


Neni tu ani tam informace tom, ze uz se uplatnuje, pouze o tom, ze obvolavaji zakazniky, coz je dost podstatny rozdil. A xslide to upřesnil úplně.

EDIT: Dle upozornujici SMS je omezeni platne tyden, tak uvidim....
 MBPR 16"  iPhone 11 Pro  iPad Pro 11"  iPad Mini 2 4G  ATV 4K  Withings SmarScan

Tea Racer
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 4033
Registrován: pon bře 30, 2009 10:25 am

Re: internet zdarma u O2 ?

Příspěvek od Tea Racer »

iTukan píše:Právě jsem se dověděl od známé co jsem jí včera od O2 instaloval internet na nejnižší datový tarif (150MB FUP), že jí už včera došla SMS s upozornění na překročený limit a dnes jí to už jede pomalu.


A proč to tu teda sám píšeš? ;-)
Navíc tím jsem myslel že obvolávají že budou uplatnovat, ne že uplatnují. Snad si jim neveril že obvolavají jen tak z legrace...
Rád bych Xslide veril, ale nemám přílisnou důveru k informacím typu ( kamarad říkal... ) Tím nechci rici že nemusí mít pravdu.
...web o čaji, čajování, motorkách, kaligrafii...
iPhone SE 2022
Děkuji, že nežádáte pomoc po soukromých zprávách.

xslide
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 2674
Registrován: sob led 19, 2008 12:37 pm

Re: internet zdarma u O2 ?

Příspěvek od xslide »

Já to také nemohu 100% potvrdit, ale psal jsem mu a napsal mě zcela jistě že to je tak, jak sem říkal.

Je ale pravdou, že na iPhonu stahuju gigabyty měsíčně a furt to jede. Kamoš si to aktivoval před pár dnama a FUP mu aplikovali, tak nevím.
Obrázek MacBook Pro 13" 2018, Touch bar
Obrázek iPhone XS Max, black, iOS 12
Obrázek Apple Watch 4, black, 44mm

cernakus
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 281
Registrován: pát dub 11, 2008 8:16 pm

Re: internet zdarma u O2 ?

Příspěvek od cernakus »

Tea Racer:

Tyhle informace podléhají v kyslíku standartní smlouvě o utajení. Kdokoliv by s tím vyšel oficiálně ven, měl by s personálním problémy. Takže u tohodle zdroj nehledej a prostě jen věř či nevěř.

Mimochodem, nedalo mi to a poprosil jsem tatíka ať to od svých oveček na na call centru vytáhne, jak to s tím FUP je. Zítra dám vědět. Mimochodem nebylo by to poprvé, kdy to tak, jak popisuje xslide, udělali.

Tea Racer
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 4033
Registrován: pon bře 30, 2009 10:25 am

Re: internet zdarma u O2 ?

Příspěvek od Tea Racer »

Ale jo, já chci verit, jen když to ale neni oficiální tak to nema takovou váhu. Už jsem slyšel hodně takovych " důveryhodnych " informací. :-) To samé jako tethering, každému na infolince rekli neco jineho, mě dokonce slečna trvdila že tethering na iPhonu nikdy nefungoval :-)
Jeslti má xslide pravdu tím lépe pro mne. :-)

2 cernakus: Ano napis, tohle me hodne zajíma.
...web o čaji, čajování, motorkách, kaligrafii...
iPhone SE 2022
Děkuji, že nežádáte pomoc po soukromých zprávách.

iTukan
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3021
Registrován: sob úno 07, 2009 5:54 pm

Re: internet zdarma u O2 ?

Příspěvek od iTukan »

Tea Racer píše:A proč to tu teda sám píšeš? ;-)


Proč? Protože tu nikde není (nebyla do dnes) informace o tom, že se již FUP uplatňuje v reálu. :wink: Jen nějaké dohady, že obvolávají a možná budou uplatňovat. Na vlastní bulvy před sebou vidím, že je to realita. Nepotřebuji někomu věřit/nevěřit, věřím svým očím. 8)
 MBPR 16"  iPhone 11 Pro  iPad Pro 11"  iPad Mini 2 4G  ATV 4K  Withings SmarScan

Tea Racer
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 4033
Registrován: pon bře 30, 2009 10:25 am

Re: internet zdarma u O2 ?

Příspěvek od Tea Racer »

No jo, tak se to bohuzel potvrdilo :(
Take bych rad veril jak xslide psal ze se to tyka jen novejsich rgistrací. Ale odkdy nerekl, to muzeme jen hadat. Zrovna jsem vynulval u fakturovac ijo obdobi uctu, a vypda to ze ho prekrocim tak o 10-20%.
...web o čaji, čajování, motorkách, kaligrafii...
iPhone SE 2022
Děkuji, že nežádáte pomoc po soukromých zprávách.

dwick
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 2100
Registrován: čtv dub 09, 2009 5:15 pm

Re: internet zdarma u O2 ?

Příspěvek od dwick »

ja mam momentalne prekroceno o cca 1200% (1860MB) a stale nic, fakturacni obdobi mi zacina nekdy okolo 20teho
Life sucks. And then you die.

cernakus
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 281
Registrován: pát dub 11, 2008 8:16 pm

Re: internet zdarma u O2 ?

Příspěvek od cernakus »

Takže co jsem zjistil.

Systém aktivní FUP nastavuje sám u všech aktivací (= nová služba nebo znovuzapnutá služba) a je úplně jedno jestli jdete přes aktivaci po automatu, smskou nebo přes operátora.

Vypnutí FUP je součástí "retenčních nabídek", ale pozor, pouze u paušalů bez závazku a internet v mobilu plus (ten dražší) + mobilní internet (a iphoňácký tarify).

Jestli je vyčleněna část zaměstnanců v callcentrech na dohledávání velkých stahovačů se mi zvědět nepodařilo.

Takže bych tomu bohužel věřil, když to je potvrzeno ze dvou neoficiálních zdrojů z callcenter.

Docela blbý, protože doposavaď byl 150Kč mobilní internet solidní alternativa pro dočasný internet v oblasti 3G :-(

Tea Racer
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 4033
Registrován: pon bře 30, 2009 10:25 am

Re: internet zdarma u O2 ?

Příspěvek od Tea Racer »

Práve dnes odpoledne nám tu aktivovali EDGE, koukám jak blázen, ale použivam net v IP tak jako tak stále stejně. Ono práve kvuli chronickym stahovačům, tyhle opatreni jsou...
...web o čaji, čajování, motorkách, kaligrafii...
iPhone SE 2022
Děkuji, že nežádáte pomoc po soukromých zprávách.

spread

Re: internet zdarma u O2 ?

Příspěvek od spread »

Konektivita se rozděluje podle toho kolik jednotlivej User stáhne.

Nebývalo to, jak ostatně ze starších (roky) příspěvků vyplívá, ale jelikož počet uživatelů stále stoupá tak se tato opatření zavedla.

Ona totiž síť není nafukovací a najdou se tací co po 3G jsou schopni stahovat 24 hodin denně a od toho mobilní broadband není.

Pokud budeš přetahovat nebo neúměrně zatěžovat síť kontaktují tě a nabídnou jiný datový produkt s přihlédnutím na to v jaké lokalitě se ten provoz uskutečňuje atd.

Maximus-CZ
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 674
Registrován: pát srp 01, 2008 7:29 pm

Re: internet zdarma u O2 ?

Příspěvek od Maximus-CZ »

Ach jo, Já to tu poročítám od první strany, raduju se, jak budu mít parádní net za 150 /měsíc, a teď koukám, že když si to pořídím, budu už mít ten FUP...
Mohl bychještě zkusit zařídit si u nich paušál (bez úpisu na dobu určitou), todle aktivovat, a po překročení FUPu jim tam zavolat, že todle je strašně málo, a jestli mi ho nevypnou, tak přejdu ke konkurenci.. třeba se leknou a FUP mi vypnou, ale moc šancí tomu nedávám

Pak jsem se chtěl zeptat:
http://www.cz.o2.com/osobni/119106-popu ... licky.html
Nevíte, zda O2 neplánuje něco podobného i pro iP 4?, hlavně aspoň 500 MB FUP .. to se mi zdá jako totální minimum
iPhone 3G 8GB 2.1 Quickpwned->2.2 Sn0w unlock->3.0 Ultrasn0w Unlock->3.1.2 Ra1n Unlock->prodán
iP 4 Konečně doma!!
iPad 2 16 GB WiFi White 7.0
Povolení Multitasking gest na iPadu bez JB a přes Windows

dawe73
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 538
Registrován: pon pro 24, 2007 1:06 pm

Re: internet zdarma u O2 ?

Příspěvek od dawe73 »

Maximus: u O2 můžeš mít dva tarify:

Obrázek

Maximus-CZ
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 674
Registrován: pát srp 01, 2008 7:29 pm

Re: internet zdarma u O2 ?

Příspěvek od Maximus-CZ »

Tak mi na infolince bylo řečeno že mám FUP limit 150 MB/m, takže se nedá říct, že bych byl nějak extra spokojenej..
Když tak pozoruju datový přenosy, tak iPhone si je schopnej sám od sebe sežrat jedno mego za den a to i v případě, že na něj vůbec nešáhnu...
Vlastně statistiky jsem resetoval v 21:22, je 15:05
to je 17:43 čistýho času, přes noc jsem měl ještě vyplé datová přenosy, zapl jsem je až ráno.

Za celý den jsem jednou spustil kalendář (kde mám v prosinci 2 úlohy, který se syncujou do netu) (jen otevřel a zavřel) a pak Real Racing (kde nejsem zalogovaný) a mám už dneska 754KB d a 240 KB u.. to je jedno mego za dopoledne a vlastně jsem neudělal vůbec nic.
Když se to tak vezme, a budou to 2 mega na den, je to 60 MB a zbude mi 90 mega na data... na den to pak jsou 3 mega...

Jen to spuštění RealRacingu mě stálo 200 KBdown a 50 KB up, a to jsem nejel ani online, neokukal na statisktiky, nic... To vlastně dosáhnu toho limitu a ani nemusím lézt na net... Docela mě to štve...
A zapínat datový přenosy jen když budu potřebovat, aby mi nechodili push notifikace fakt nehodlám

Věděl jsem, že budu mít problém s tím vystačit, ale abych měl problém s tím limitem vystačit když ani nelezu na net??
iPhone 3G 8GB 2.1 Quickpwned->2.2 Sn0w unlock->3.0 Ultrasn0w Unlock->3.1.2 Ra1n Unlock->prodán
iP 4 Konečně doma!!
iPad 2 16 GB WiFi White 7.0
Povolení Multitasking gest na iPadu bez JB a přes Windows

dwick
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 2100
Registrován: čtv dub 09, 2009 5:15 pm

Re: internet zdarma u O2 ?

Příspěvek od dwick »

Musim zaklepat, ale mne snad FUP jeste neaktivovali. Uz pres pul roku (internet v mobilu mam cca 2roky) mam beznym pouzivanim okolo 1-2GB preneseno za mesic a zatim jsem se nesetkal s zadnym zpomalenim. Ano, pisu bezne pouzivani, protoze to tak je. Reddit, Digg, Fbook, Twitter, RSS, iDnes, IRC, RDP, Parallel Kingdom, zdejsi forum, uploadovani fotek, apod.. pouzivam temer kazdy den a to uz nejaky ten traffic vygeneruje. Jsem schopen timto pouzivanim prenest i 150MB/den. V me praci nemam casto do ceho pichnout a jsou dny, kdy jsem tam jenom abych tu a tam neco drobneho udelal, takze sledovani filmu/serialu a zabijeni casu s iPhonem na internetu jsou jedine volby :D
Life sucks. And then you die.

iTukan
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3021
Registrován: sob úno 07, 2009 5:54 pm

Re: internet zdarma u O2 ?

Příspěvek od iTukan »

Nedavno se to tu resilo, ze od 1.7.2010 u novych aktivaci FUP rovnou zapinaji. U starych jen nekomu, spise ne.
 MBPR 16"  iPhone 11 Pro  iPad Pro 11"  iPad Mini 2 4G  ATV 4K  Withings SmarScan

Tea Racer
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 4033
Registrován: pon bře 30, 2009 10:25 am

Re: internet zdarma u O2 ?

Příspěvek od Tea Racer »

Tak mi ted prisla sms že jsem vyčerpal tydenní limit a že mi zpomalují net.
Koukám na to dost divne, mame tu jen EDGE, hlavne nevim do kdy je nejaky tydenní limit? Nikde neni do kdy, všude jen mesíční...
Docela nechápu, mělo to byt jen u novych registrací a jen koukám na maily... no divny. Procházím web O2 všude je jen mesíc.
V nápvede je že na webu
http://web.o2pripojse.cz/index-mobil.html
mužu zjisit stav FUP, ale nic sem tam nenašel. Volat na podporu se mi teda
nechce.

Edit: Tak už sem na to prisel, musí se pripojit pomoci telefonu a hned Vám to ukaze presná data :-)
...web o čaji, čajování, motorkách, kaligrafii...
iPhone SE 2022
Děkuji, že nežádáte pomoc po soukromých zprávách.

iTukan
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3021
Registrován: sob úno 07, 2009 5:54 pm

Re: internet zdarma u O2 ?

Příspěvek od iTukan »

O2 sice uvádí měsíční limit, ale ten rozděluje na týdenní limity, po kterých to pak kontroluje. Data počítá od noci z neděle na pondělí. A ještě je v tom blbé to, že pokud jeden týden "nevyčerpáš", nepřenáší se do dalšího týdne. Tedy při 500MB FUP máš zhruba 120MB/týden, pak zpomalení. :evil:

Jinak i mě už toto jednou potkalo, ač mám data aktivní skoro dva roky. Možná za to může nedávná výměna za microSIM pro iP4.

Přenesena data mi to na té stránce neukázalo ani když jsem se připojil přímo z iPhonu. :(
 MBPR 16"  iPhone 11 Pro  iPad Pro 11"  iPad Mini 2 4G  ATV 4K  Withings SmarScan

Tea Racer
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 4033
Registrován: pon bře 30, 2009 10:25 am

Re: internet zdarma u O2 ?

Příspěvek od Tea Racer »

Ono to nekdy ukaže nekdy ne, mě to ukazalo a za 10 minut že nedostupné. No uvidíme, ja mam tu levnejsi variantu takže 150kč a 150MB na mesíc, což je teda poprve také za rok a půl. :(
...web o čaji, čajování, motorkách, kaligrafii...
iPhone SE 2022
Děkuji, že nežádáte pomoc po soukromých zprávách.

mikis.m.s
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 297
Registrován: ned úno 08, 2009 6:29 pm

Re: internet zdarma u O2 ?

Příspěvek od mikis.m.s »

Ja na te strance zjistim ten svuj limit? Kdyz dam moje sluzby, tak mi to pise at se pripojim pres mob. Telefon i kdyz tam sem
Pripojenej pres iPhone...
iPhone 7 128GB Black, iOS 10.4 nonJB O2
iPad Pro 10,5 64GB LTE Silver iOS 11.3.1 nonJB T-Mobile 10GB
Apple TV 4K 64GB, tvOS 11 with Kodi
PC 8700K 5,2GHz, SSD 960 Pro 1TB + HDD 2TB, DDR4 32GB, GTX 1080Ti EVGA Hybrid

Tea Racer
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 4033
Registrován: pon bře 30, 2009 10:25 am

Re: internet zdarma u O2 ?

Příspěvek od Tea Racer »

Ano načti to v safari v mobilu. :-) Máš tam dokdy ti to bloknou na menší rychlost, kdy si pretahl, a o kolik :-)Ale 5x to jde a pak to 2x hodi že neexistuje stránka...
Dej v mobilu jen
http://www.o2pripojse.cz
...web o čaji, čajování, motorkách, kaligrafii...
iPhone SE 2022
Děkuji, že nežádáte pomoc po soukromých zprávách.

mikis.m.s
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 297
Registrován: ned úno 08, 2009 6:29 pm

Re: internet zdarma u O2 ?

Příspěvek od mikis.m.s »

Hmm takže, když dám tu stránku na iPhone 4 v safari, tak mi to ukáže stejně jak na pc a neudělám s tim nic, ale pokud se tam připojim na iPhonu 3G od mlady, tak se tam dostanu. Ale co je vtipné, tak mladá tam má přeneseno 16896,7 z 37,5MB a pod tim, že překročila limit FUP. Jenže žádnou sms s omezením nedostala a net jí jede pořád stejně rychle.

Edit:
Tak už jsem se tam dostal... Byl jsem připojenej přes wifi proto mě to tam nepustilo. Tak mám přeneseno 62,4 z 37,5MB a internet omezenej...

Edit 2:
Tak už mě napadá jen jedno mám takový pocit, že ten FUP mají uplatněný jen ty, co maj iOS 4 a vyšší. Mladá tam má 3.1.2 a strýc 3.1.3 a FUP uplatněnej nemaj. Může mi to někdo potvrdit či vyvrátit??
iPhone 7 128GB Black, iOS 10.4 nonJB O2
iPad Pro 10,5 64GB LTE Silver iOS 11.3.1 nonJB T-Mobile 10GB
Apple TV 4K 64GB, tvOS 11 with Kodi
PC 8700K 5,2GHz, SSD 960 Pro 1TB + HDD 2TB, DDR4 32GB, GTX 1080Ti EVGA Hybrid

Tea Racer
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 4033
Registrován: pon bře 30, 2009 10:25 am

Re: internet zdarma u O2 ?

Příspěvek od Tea Racer »

Me to nikdy neudelalo drive mam iOS4 od počatku a tahal jsem vice, ted prave málo a jak jsem mohl po Edge natahat za den 35MB netusím. :-( Koukal jsem na mail a net. Je pravda že jsem stahoval update aplikaci pres apstore ale to bylo do 10MB.
...web o čaji, čajování, motorkách, kaligrafii...
iPhone SE 2022
Děkuji, že nežádáte pomoc po soukromých zprávách.

Unown
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 606
Registrován: úte bře 02, 2010 4:03 am

Re: internet zdarma u O2 ?

Příspěvek od Unown »

Tak se mi zaclo dit presne to same. O2 internet v mobilu mam uz 3/4 roku a predtim jsem mel iP 3G a jak jsem delal,co sem delal,nikdy se mi to nepodarilo pretahnout. Pred 14 dny jsem koupil u O2 iP4 a uz mi 2x prislo,ze jsem prekrocil tydenni limit a bude mi snizena rychlost do konce tydne...
Minulej tejden jsem to jeste bral,ale dneska mi to prislo v noci (takze 2dny) !!! A to telefon pouzivam jen na fcb,meebo a ctu si zpravy na ct23 a DENIKu. Jedine app,ktere jsem stahl byl iBasket free (2,4MB) a Runner (par kB). Jedu jenom pres EDGE). docela me s timhle s*rou,v podminkach tohle nemaj...nejakych 38MB tydne. Neexistuje nejaka spp ktera bude sledovat objemy prenesenych dat z programu??

mikis.m.s
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 297
Registrován: ned úno 08, 2009 6:29 pm

Re: internet zdarma u O2 ?

Příspěvek od mikis.m.s »

Nejhorší na tom je, že oni si to v klidu můžou dovolit vzhledem ke konkurenci... Internet v mobilu je na tom v ČR katastrofalně. Ne co se týče pokrytí a rychlosti, ale co se týče FUP a cen. Co je 37,5MB týdně?? Když máme HD filmy co maj 40000MB...
iPhone 7 128GB Black, iOS 10.4 nonJB O2
iPad Pro 10,5 64GB LTE Silver iOS 11.3.1 nonJB T-Mobile 10GB
Apple TV 4K 64GB, tvOS 11 with Kodi
PC 8700K 5,2GHz, SSD 960 Pro 1TB + HDD 2TB, DDR4 32GB, GTX 1080Ti EVGA Hybrid

iTukan
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3021
Registrován: sob úno 07, 2009 5:54 pm

Re: internet zdarma u O2 ?

Příspěvek od iTukan »

Unown píše:............ Neexistuje nejaka spp ktera bude sledovat objemy prenesenych dat z programu??

Pouzivam Download Meter, není free - 1,59?.
 MBPR 16"  iPhone 11 Pro  iPad Pro 11"  iPad Mini 2 4G  ATV 4K  Withings SmarScan

Tea Racer
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 4033
Registrován: pon bře 30, 2009 10:25 am

Re: internet zdarma u O2 ?

Příspěvek od Tea Racer »

Umí to prece sledovat i IP v defaultu, nebo rovnou na te strance co jsem psal, to mas od období... neni treba externi aplikace..
...web o čaji, čajování, motorkách, kaligrafii...
iPhone SE 2022
Děkuji, že nežádáte pomoc po soukromých zprávách.

mikis.m.s
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 297
Registrován: ned úno 08, 2009 6:29 pm

Re: internet zdarma u O2 ?

Příspěvek od mikis.m.s »

Blu-ray AVATAR 1080p :D
Dobře ten avatar je zrovna vyjimka
Ale norm Blu-ray maj kolem 10-20Gb, o to neslo, ale slo o to ze platime 150kč za 37,5MB

Dyztak to po nas smazte
iPhone 7 128GB Black, iOS 10.4 nonJB O2
iPad Pro 10,5 64GB LTE Silver iOS 11.3.1 nonJB T-Mobile 10GB
Apple TV 4K 64GB, tvOS 11 with Kodi
PC 8700K 5,2GHz, SSD 960 Pro 1TB + HDD 2TB, DDR4 32GB, GTX 1080Ti EVGA Hybrid

dwick
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 2100
Registrován: čtv dub 09, 2009 5:15 pm

Re: internet zdarma u O2 ?

Příspěvek od dwick »

Celkem sranda, 27. v pondeli mi prislo poprve po dvou letech upozorneni, ze jsem pretahl limit a ze mi internet zpomali. Po zbytek celeho dne rychlost skutecne byla omezena na zalostnych 1-3kB/s, ale od druheho dne uz to jede zase jako driv :lol:

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Life sucks. And then you die.

Tea Racer
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 4033
Registrován: pon bře 30, 2009 10:25 am

Re: internet zdarma u O2 ?

Příspěvek od Tea Racer »

Já to mam stale pomalé, už od soboty kdy jsem udajne pretahl, v patek 1.10. by to melo jet...
...web o čaji, čajování, motorkách, kaligrafii...
iPhone SE 2022
Děkuji, že nežádáte pomoc po soukromých zprávách.

Unown
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 606
Registrován: úte bře 02, 2010 4:03 am

Re: internet zdarma u O2 ?

Příspěvek od Unown »

mikis.m.s píše:Nejhorší na tom je, že oni si to v klidu můžou dovolit vzhledem ke konkurenci... Internet v mobilu je na tom v ČR katastrofalně. Ne co se týče pokrytí a rychlosti, ale co se týče FUP a cen. Co je 37,5MB týdně?? Když máme HD filmy co maj 40000MB...


Nic nestahuju,pouzivam ciste a ciste jen na maily,fb,meebo... Obcas vlezu na nejakou stranku...

Odpovědět