[itunes] sync na více PC, záloha

toncek
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3018
Registrován: pát led 11, 2008 9:21 pm

[itunes] sync na více PC, záloha

Příspěvek od toncek »

Spojím 2 věci ohledně iTunes co mě zajímají do jednoho topicu.

První je - synchronizace iPhone na více PC, konkrétně na 2 (desktop, notebook). Jde mi o to, aby se mi iPhone nepřemazal daty, které třeba budou v tom druhém iTunes. Aby se pouze dohrálo to nové co chci.

Př.: na desktopu budu mít hudbu, kontakty, apps a vše okolo. A teď si na nb stáhnu nějakou apps z app store a budu ji chtít dostat do iPhone. Čili když provedu synchronizaci, tak aby v iPhonu zůstalo vše jak je a přidala se pouze ta aplikace. Nebo podobná situace stáhnu nějaké album přidám ho do knihovny iTunes (na nb bude jenom toto album) a budu ho chtít dostat do iPhonu, provedu synchronizaci a chci ať se mi přidá pouze toto album a vše zůstane. Jde to? Nebo se mi prostě všechno přemaže a nahraje jenom to jedno album?

Takových případů lze najít celá řada, jde mi bezproblémovou synchronizaci na více iTunes. Už se mi jednou stalo, že jsem si nechtíc smazal všechny kontakty a sám nevím jak :mrgreen: A to jsem synchronizoval pouze na jednom PC.

Druhý dotaz je ohledně zálohy iTunes. Chci si zformátovat PC a nechce se mi potom pracně obnovovat celá hudební knihovna. Lze tedy nějak zazálohovat celé iTunes a po přeinstalaci nahodit zpět, abych znovu nemusel přidávat obaly, upravovat tagy atd.?
iPhone 6 16GB
iPad 4 32GB
MacBook Pro (late 2008, 2.4 GHz, 8GB RAM)

sad69

Re: [itunes] sync na více PC, záloha

Příspěvek od sad69 »

Takže pokud vím tak synchronizace na více pc není možná. A iTunes knihovna se dá zálohovat přez export, tuším že to je pod nabídkou úplně vlevo nahoře (nemám tady teď iTunes tak nevím přesně jak se to jmenuje je to roletkové menu možná file) :wink:

toncek
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3018
Registrován: pát led 11, 2008 9:21 pm

Re: [itunes] sync na více PC, záloha

Příspěvek od toncek »

No to jsi mě moc nepotěšil jestli opravdu nejde synchronizovat na více PC :|
iPhone 6 16GB
iPad 4 32GB
MacBook Pro (late 2008, 2.4 GHz, 8GB RAM)

ls8
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 11456
Registrován: pát črc 11, 2008 6:52 pm

Re: [itunes] sync na více PC, záloha

Příspěvek od ls8 »

1/ oficialni cesta
Muzes synchronizovat s vice pocitaci, ale stejnou vec vzdy pouze s jednim. Napriklad ja si v praci synchronizuji kontakty, bookmarky, kalendat a aplikace, doma hudbu a video, a na notebooku fotky. To neni problem. Viz. http://iphone.macworld.com/2007/07/vide ... tisync.php

2/ neoficialni cesta
Kazda iTunes knihovna ma svoje nahodne generovane seriove cislo, podle ktereho se jednotlive knihovny rozlisuji. Pokud na obou pocitacich tato seriova cisla rucne upravis tak, aby byla na obou strojich stejna, tvuj iPhone pak nepozna ke ktere knihovne je momentalne pripojeny, obe knihovny bude povazovat za jednu. Navod viz. http://www.andrewgrant.org/2008/03/30/h ... uters.html
iPhone XS 64GB | MacMini 2018 | MacBook Pro 15 2013

shauriq
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 447
Registrován: stř črc 16, 2008 6:42 pm

Re: [itunes] sync na více PC, záloha

Příspěvek od shauriq »

konecne.. kua.. doterz to slo len cez swaptunes.. ale ten mi robil bordel v mobile.. a nefungoval na aplikacie

ls8
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 11456
Registrován: pát črc 11, 2008 6:52 pm

Re: [itunes] sync na více PC, záloha

Příspěvek od ls8 »

to neni zadna novinka, uz jsem to tu popisoval nejmene dvakrat ;)
iPhone XS 64GB | MacMini 2018 | MacBook Pro 15 2013

shauriq
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 447
Registrován: stř črc 16, 2008 6:42 pm

Re: [itunes] sync na více PC, záloha

Příspěvek od shauriq »

jj,. ,.to je mozne... :wink: ale tentoraz to ma ten spravny nadpis.. .takze aj nexapavy poxopi o co ide...

toncek
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3018
Registrován: pát led 11, 2008 9:21 pm

Re: [itunes] sync na více PC, záloha

Příspěvek od toncek »

ls8:

díky :P Doufal jsem že to nějak půjde, ta neoficiální cesta mi přijde lepší, nicméně mi stačí i ta oficiální :P
iPhone 6 16GB
iPad 4 32GB
MacBook Pro (late 2008, 2.4 GHz, 8GB RAM)

Odee

Re: [itunes] sync na více PC, záloha

Příspěvek od Odee »

hmm nevie mi pocitac najst iTunes Music Library.iml ktore by som mal editovat a tak isto nikde v i tunes nevidim export do xml

sad69

Re: [itunes] sync na více PC, záloha

Příspěvek od sad69 »

do xml iTunes exportuje standartně. A export je pod první nabídkou v liště (tuším že je to file)

toncek
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3018
Registrován: pát led 11, 2008 9:21 pm

Re: [itunes] sync na více PC, záloha

Příspěvek od toncek »

Tak teď se mi trošku nešikovně :arrow: jednoduše řečeno jsem de*il, protože musím furt do něčeho šťourat podařilo smazat celou knihovnu z iTunes..Prostě jsme si chtěl uvolnit trošku místa na systémové partici

Našel jsem soubor iTunes music library.xml což by měla být asi automatická záloha, kterou provádí iTunes. Ale nikde v programu nevidím import, jakým způsobem tam jde tato záloha (pokud se jedná o ni ) dostat?
iPhone 6 16GB
iPad 4 32GB
MacBook Pro (late 2008, 2.4 GHz, 8GB RAM)

ls8
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 11456
Registrován: pát črc 11, 2008 6:52 pm

Re: [itunes] sync na více PC, záloha

Příspěvek od ls8 »

juramac navod prelozil: viewtopic.php?f=13&t=10919
iPhone XS 64GB | MacMini 2018 | MacBook Pro 15 2013

Fiko
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 90
Registrován: úte črc 08, 2008 5:11 pm

Re: [itunes] sync na více PC, záloha

Příspěvek od Fiko »

Ja som z toho jelen... iPhone 3G nemam zrovna kratko, ale s iTunes som nikdy nebol kamarat. Nejak mu nerozumiem :D Chcem si na notebooku preinstalovat Windows, ale nechcem potom prist o vsetky data z iPhonu. Ako na to? A nekricat na mna :D
iPhone 6s 64GB SG
MacBook Pro 13-inch 2.26GHz | 8GB RAM | 620GB Fusion Drive

ls8
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 11456
Registrován: pát črc 11, 2008 6:52 pm

Re: [itunes] sync na více PC, záloha

Příspěvek od ls8 »

Hlavne je potreba si rict, jaka data mas na mysli:

1/ Kontakty - nejsou ulozene v iTunes knihovne ale v Address Booku (Mac) nebo v kontaktech Outlooku nebo v aplikaci Windows Addressbook (Windows), pri prvni synchronizaci mas vzdy moznost se rozhodnout, jestli se maji kopirovat kontakty z iPhonu do pocitace nebo naopak.
2/ SMSky - nejsou ulozene v iTunes knihovne, ale pouze v telefonu.
3/ Hudba, videa - jsou ulozene v iTunes knihovne, nutno zazalohovat obsah knihovny.
4/ Fotky vyfocene iPhonem - nejsou ulozene v iTunes knihovne, ale pouze v telefonu.
5/ Fotky synchronizovane z iTunes do iPhonu - nejsou ulozene v iTunes knihovne, zustavaji v adresari, ze ktereho se synchronizuji.
6/ Aplikace z App Store - jsou ulozene v iTunes knihovne, nutno zazalohovat obsah knihovny, pri prvni synchronizaci s novou knihovnou je moznost zkopirovat aplikace z iPhonu do knihovny iTunes.
7/ Aplikace z Cydia/Installer - nejsou ulozene v iTunes knihovne, ale pouze v telefonu.

Snad jsem na nic nezapomnel...
iPhone XS 64GB | MacMini 2018 | MacBook Pro 15 2013

loner84

Re: [itunes] sync na více PC, záloha

Příspěvek od loner84 »

6/ Aplikace z App Store - jsou ulozene v iTunes knihovne, nutno zazalohovat obsah knihovny, pri prvni synchronizaci s novou knihovnou je moznost zkopirovat aplikace z iPhonu do knihovny iTunes.

Jestli tomu dobře rozumím tak to znamená že : když by se mi stalo že mi umře HDD, nebo přeinstaluji Windows a ztratil bych tak veškerá data iTunes uložená v PC.
Nainstaluji si znovu iTunes a poté bez problémů natáhnu aplikace iPhonu ??
jde mi pouze o ty aplikace protože ostatní věci pro mě nejsou důležité.
Vyzkoušel to někdo opravdu na svém přístroji nebo je to pouze teorie ???
A neukamenujte mě nadávkama pls.

scorpi
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
Příspěvky: 1774
Registrován: stř bře 05, 2008 7:14 am

Re: [itunes] sync na více PC, záloha

Příspěvek od scorpi »

Já ti odpovím takhle. Nikdy po reinstalu systemu nemusím vše z AppStoru instalovat znovu z důvodu, že by se mi to smazalo.
Vždy to dělám tak, že si před reinstalem zkopčím složku iTunes na konci cesty C:\Users\xxx\Music\iTunes a do nové instalace systému stačí potom naistalovat iTunes a tu zazálohovanou složku opět zkopčit do uvedené cesty.
Jen dodám, že cesta platí pro Windows 7, ale složka Music bude dohledatelná v Dokumentech v každých oknech :wink:

toncek
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3018
Registrován: pát led 11, 2008 9:21 pm

Re: [itunes] sync na více PC, záloha

Příspěvek od toncek »

Navíc aplikace z AppStore se ti tuším po opětovném nainstalování iTunes a zadání tvých přihlašovacích údajů měly samy stáhnout. Jsou totiž vázány na tvůj účet nikoliv počítač, takže o ně strach mít nemusíš. Nepřijdeš o ně, ani je nemusíš znovu kupovat.
iPhone 6 16GB
iPad 4 32GB
MacBook Pro (late 2008, 2.4 GHz, 8GB RAM)

Renfra

Re: [itunes] sync na více PC, záloha

Příspěvek od Renfra »

toncek píše:ls8:

Doufal jsem že to nějak půjde, ta neoficiální cesta mi přijde lepší, nicméně mi stačí i ta oficiální

Mně by taky stačila, kdybych jen věděla jak na to. Už jsem z toho nešťastná. Moje znalosti angličtiy jsou minimální, takže odkazovaný článek jsem hodila do překladače, ale nepochopila jsem nic a videu nerozumím už vůbec.
Jde mi o jednu věc: Mám staý IP 2G sesynchronizovaný se svým počítačem. Nyní bych ho chtěla půjčit na nějakou dobu neteři, která by ho využívala pouze jako iPod (hudba,filmy), ale chtěla by si tam nechat některé moje hry.Nemáme ale možnost být v tak častém kontaktu, aby si každou skladbu chodila synchronizovat na můj PC. A když připojím IP k jinému PC, tak mi to napíše, že obsah bude vymazán, takže o hry přijde.
Dívala jsem se na tu neoficiální variantu, ale ta mi nevyhovuje. Moje představa je, jak píše ls8, že by si do stávajícího IP, jenom na jiném PC, synchronizovala hudbu a videa. Poradí mi někdo. Moc děkuju.

dodo_mt
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3013
Registrován: sob čer 28, 2008 2:44 pm

Re: [itunes] sync na více PC, záloha

Příspěvek od dodo_mt »

Ahoj Renfra

Ak mas na tvojim iPhone 2G este firmware 2.x a nie 3.x tak by som na mp3jky pouzil program SharePod ako s nim pracovat najdes v tu v navode. Zial tento program este nefunguje na FW 3.x (funguje ale len na stahovanie mp3 z iPhone) takze jedine ho pouzit ak mas v iPhone este FW 2.x

dodo
Apple iPhone 5 32GB White | iOS 8.1 - no JB | Orange
Apple iPad 32GB Wifi White
Apple Mac Mini i5 2.5GHz | Mind 2011 | SSD Crucial M4 128GB + HDD 500GB | Fusion Drive | 16GB Ram
Apple Keyboard (Wireless)
Apple Magic Mouse

Apple MacBook 13" | 2008 - dead

Renfra

Re: [itunes] sync na více PC, záloha

Příspěvek od Renfra »

Bohužel, už tam mám FW 3.0. Tudy tedy asi cesta taky nepovede ... :cry:

dodo_mt
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3013
Registrován: sob čer 28, 2008 2:44 pm

Re: [itunes] sync na více PC, záloha

Příspěvek od dodo_mt »

Potom este tato moznost ale je to troska narocne viewtopic.php?f=13&t=10919 :?
O nicom dalsom neviem potom uz len pockat na novu verziu SharePod.

dodo
Apple iPhone 5 32GB White | iOS 8.1 - no JB | Orange
Apple iPad 32GB Wifi White
Apple Mac Mini i5 2.5GHz | Mind 2011 | SSD Crucial M4 128GB + HDD 500GB | Fusion Drive | 16GB Ram
Apple Keyboard (Wireless)
Apple Magic Mouse

Apple MacBook 13" | 2008 - dead

Renfra

Re: [itunes] sync na více PC, záloha

Příspěvek od Renfra »

Díky moc - vyzkouším. Tajně jsem doufala, že by mohla existovat jednodušší cesta, ale když to jinak nepůjde, tak aspoň takhle. Snad se podaří :wink:

Edit: Moc děkuju za rady, už to funguje k naprosté spokojenosti.

Sceta

Re: [itunes] sync na více PC, záloha

Příspěvek od Sceta »

toncek píše:Navíc aplikace z AppStore se ti tuším po opětovném nainstalování iTunes a zadání tvých přihlašovacích údajů měly samy stáhnout. Jsou totiž vázány na tvůj účet nikoliv počítač, takže o ně strach mít nemusíš. Nepřijdeš o ně, ani je nemusíš znovu kupovat.


tak ted sem v P..... nainstaloval sem nove windows samozdrejme sem nic nezalohoval protoze uz sem to jednou delal a povedlo se mi vse z Iphone nakopirovat do Itunes ale dnes se stala sakra chyba chtel sem dat synchronizaci aplikaci a ted mi to reklo ze mi to vymaze Iphone jestli ano nebo ne a ja sem to krizknul ted mi to hodilo chybu a jestli chci odeslat klasika dal sem ze ne najednou mi to vymazalo vsechny aplikace a do itunes ulozilo jen 4 z toho asi me trefi jak je ted stahnu na ucte je cela historie mich koupenych app ale nevim jak je stahnout pak sem nasel check for available downloads a pise ze vse je stazeno a mam tam jen ty ctyri nechapu pochopil bych kdyby mi to smazalo vsechny ale ja sem to krizknul nechtel sem pokracovat nervy nervy tolik penez :-( :-( :-(

7luke.com

Re: [itunes] sync na více PC, záloha

Příspěvek od 7luke.com »

Další pěknou luxusní věcí je Lazy Panda iPhone PC Suite :D

Sceta

Re: [itunes] sync na více PC, záloha

Příspěvek od Sceta »

Sceta píše:
toncek píše:Navíc aplikace z AppStore se ti tuším po opětovném nainstalování iTunes a zadání tvých přihlašovacích údajů měly samy stáhnout. Jsou totiž vázány na tvůj účet nikoliv počítač, takže o ně strach mít nemusíš. Nepřijdeš o ně, ani je nemusíš znovu kupovat.


tak ted sem v P..... nainstaloval sem nove windows samozdrejme sem nic nezalohoval protoze uz sem to jednou delal a povedlo se mi vse z Iphone nakopirovat do Itunes ale dnes se stala sakra chyba chtel sem dat synchronizaci aplikaci a ted mi to reklo ze mi to vymaze Iphone jestli ano nebo ne a ja sem to krizknul ted mi to hodilo chybu a jestli chci odeslat klasika dal sem ze ne najednou mi to vymazalo vsechny aplikace a do itunes ulozilo jen 4 z toho asi me trefi jak je ted stahnu na ucte je cela historie mich koupenych app ale nevim jak je stahnout pak sem nasel check for available downloads a pise ze vse je stazeno a mam tam jen ty ctyri nechapu pochopil bych kdyby mi to smazalo vsechny ale ja sem to krizknul nechtel sem pokracovat nervy nervy tolik penez :-( :-( :-(


vyreseno kazda aplikace kdyz das jako koupit znova tak se stahne zdarma ale je to drbacka :-)

Beavers
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 5790
Registrován: úte črc 01, 2008 3:17 pm

Re: [itunes] sync na více PC, záloha

Příspěvek od Beavers »

OT: :arrow: 7luke.com: Nechápu tvůj příspěvek. Je to ironie nebo nám tím dáváš nějakou informaci? Nesnáším řeči jen tak na půl úst. Pokud je to myšleno ironicky, tak to považuji za spam, pokud je to něco konstruktivního, tak se s tím vytas a nenaznačuj.

toncek
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3018
Registrován: pát led 11, 2008 9:21 pm

Re: [itunes] sync na více PC, záloha

Příspěvek od toncek »

Sceta:

Ano, přesně tak to funguje. Jak říkám, nemusíš mít o svoje aplikace strach. Nakonec jsis poradil i sám :)
iPhone 6 16GB
iPad 4 32GB
MacBook Pro (late 2008, 2.4 GHz, 8GB RAM)

BadBoY-8

Re: [itunes] sync na více PC, záloha

Příspěvek od BadBoY-8 »

Viděl jsem jak řešite že si chcete přeinstalovat windows a ptali jste se na zalohovani Knihovny v Itunes.... Ale co když jsme to zalohovat nemohl protoze PC odesel, a mam rázem novy notebook a ted co? jak dostat hudbu z5 do Itunes z mobilu? Je to vcelku dulezite, protoze se ted bojim cokoli noveho dat do moblu, ze se mi nasynchronizuje jen to nove a stare smaze v mobilu....

toncek
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3018
Registrován: pát led 11, 2008 9:21 pm

Re: [itunes] sync na více PC, záloha

Příspěvek od toncek »

iPhone 6 16GB
iPad 4 32GB
MacBook Pro (late 2008, 2.4 GHz, 8GB RAM)

BadBoY-8

Re: [itunes] sync na více PC, záloha

Příspěvek od BadBoY-8 »

To mi bohužel nepomuže, poněvač nemma jailbreak :(

EDIT: Kdyby nekdo vedel jak mi pomoct prosim ozvěte se.... Je to hodne dulezite, protoze ted na iphone nemuzu nic delat... nemuzu nahrat novou hudbu,videa,obrazky.. cokoli

toncek
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3018
Registrován: pát led 11, 2008 9:21 pm

Re: [itunes] sync na více PC, záloha

Příspěvek od toncek »

Bez JB máš nejspíš smůlu. Osobně řešení neznám.
iPhone 6 16GB
iPad 4 32GB
MacBook Pro (late 2008, 2.4 GHz, 8GB RAM)

japezz

Re: [itunes] sync na více PC, záloha

Příspěvek od japezz »

Zdravim, precetl sem to tu cele ale furt tomu nerozumim :-(
Kleknul mi HDD a tak sem prisel o vse co sem mel v pocitaci v iTunes, nic nikde nemam zalohovane a jedine co mi zustalo je to v telefone.
Koupil sem novej HDD a nainstaloval iTunes ale ted se bojim dat synch abych neprisel o to co mam v telefone.
Jde teda nejak udelat to ze se vse co je ted v telefone nahraje do kompletne prazdneho iTuns?
jde mi hlavne o fotky, ne ty co sem vyfotil ale ty co mam ulozene normalne ve slozkach, mam jich tam pres tri tisice a chci je znovu zalohovat v iTunes.
Pak by se hodily taky videa, mp3 moc nemam to je jedno a kontakty mohu zalohovat pres ZYB.

PilotF1
Host
Host
Příspěvky: 23
Registrován: pát říj 09, 2009 11:57 pm

Re: [itunes] sync na více PC, záloha

Příspěvek od PilotF1 »

Takze jestli to dobre chapu, tak v momente kdy mi klekne HDD, tak je vse v haji?? Tak to chlapci nejak nedodelali... Nicmene uz nekdo zkousel moznost zkopirovat celou slozku iTunes jak v Dokumentech tak i v Program Files a po nove instalaci ji prepsat?? Nepomohlo by to??? Diky za odpoved, protoze to nastavovani a stahovani a instalace a .... je proste opruz.

toncek
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3018
Registrován: pát led 11, 2008 9:21 pm

Re: [itunes] sync na více PC, záloha

Příspěvek od toncek »

OT:

2 PilotF1: Ale dodělali - od toho máme time machine :wink:
iPhone 6 16GB
iPad 4 32GB
MacBook Pro (late 2008, 2.4 GHz, 8GB RAM)

Saky

Re: [itunes] sync na více PC, záloha

Příspěvek od Saky »

Rada no. 1
Pouzivat program na kompletny backup "system hdd" (OO Disk image alebo podobne...)

Rada no. 2
Budem pouzivat situaciu ze vlastnik iPhone ma XP a tiez za pouziva korenovu strukturu win xp pre subory....:
C:\Documents and Settings\*uzivatel*\My Documents\My Music + My Pictures + My Videos *obsah itunes + multimed. obsah pc
C:\Documents and Settings\Administrator\Local Settings\Application Data\Microsoft\Outlook\Outlook.pst *kontakty atd.

xslide
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 2674
Registrován: sob led 19, 2008 12:37 pm

Re: [itunes] sync na více PC, záloha

Příspěvek od xslide »

scorpi píše:Já ti odpovím takhle. Nikdy po reinstalu systemu nemusím vše z AppStoru instalovat znovu z důvodu, že by se mi to smazalo.
Vždy to dělám tak, že si před reinstalem zkopčím složku iTunes na konci cesty C:\Users\xxx\Music\iTunes a do nové instalace systému stačí potom naistalovat iTunes a tu zazálohovanou složku opět zkopčit do uvedené cesty.
Jen dodám, že cesta platí pro Windows 7, ale složka Music bude dohledatelná v Dokumentech v každých oknech :wink:


Dělám to stejně a funguje perfektně.Vždy se pak iTunes tváří jako na původním OS.
Obrázek MacBook Pro 13" 2018, Touch bar
Obrázek iPhone XS Max, black, iOS 12
Obrázek Apple Watch 4, black, 44mm

pegancr
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 241
Registrován: pon zář 07, 2009 1:39 pm

Re: [itunes] sync na více PC, záloha

Příspěvek od pegancr »

Ohledne toho sharepod, vcera jsem stahoval aktualni verze a k memu prekvapeni s mym 3gs perfektne funguje. Dokaze vykopirovat z Iphona cela alba fotek a mp3 a video umi do iphona, i z nej do PC. Uchvatne.

neogen

Re: [itunes] sync na více PC, záloha

Příspěvek od neogen »

Zdravím, synchro na dvou pc, je podle mne vždy problém. Dnes jsem si chtěl nainstalovat jednu aplikaci do iphone pomocí firemního notebooku a tak jsem spustil itunes a dal synchronizovat aplikace. Synchro proběhlo v poho, ale měl jsem totálně rozhozené ikony v telefonu. Tak že je to na prd. Jo a i když jsem zezaškrtnul synchronizaci fotek, tak se fotky z mobilu všechny smazaly. Žádné upozornění, jen ve stavové liště krátký nápis "delete photos" Mám jich tam deset tisíc, takže domů a kopírovat zpět do telefonu a rovnat ikony..... no už nikdy více :( Itunes je fakt hrozný soft. Nechápu, že je možné v dnešní době dostat k telefonu za dvacet tisíc takový šunt. Každý druh dat se zálohuje jiným způsobem a člověk si to musí pěkně pamatovat a musí dávat pěkného majzla, aby se mu z iphone jeho milovaná data neztratila. V pc je mám zálohované ale ta práce.........

Veloce
Host
Host
Příspěvky: 28
Registrován: stř kvě 12, 2010 11:48 am

Re: [itunes] sync na více PC, záloha

Příspěvek od Veloce »

Zdar, tak jsem pořád doma v pohodě nakupoval a stahoval aplikace přes iTunes, ale rozhodl jsem se si je nainstalovat i v práci (hlavně kvůli 10-ti denní akci Gameloftu). Jaké však bylo moje překvapení (počítač byl autorizován), když mi iTunes smazaly všechny aplikace z domova a nainstalovaly se jen stažené v práci (kvůli centům za hry a soft nebudu brečet, ale ztracená navigace za desítky Eur mě teda docela s...) Snad to půjde doma nainstalovat znovu. A teď má otázka: lze to nějak udělat, aby mi v iphonu zůstaly aplikace stažené v práci a šly doplnit ty z domova?? Díky za radu :oops:

ls8
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 11456
Registrován: pát črc 11, 2008 6:52 pm

Re: [itunes] sync na více PC, záloha

Příspěvek od ls8 »

Ty aplikace z prace si bud muzes prekopirovat z pracovniho do domaciho pocitace, nebo si je doma stahni znova. Plati se jen jednou, stahovat muzes kolikrat chces.
iPhone XS 64GB | MacMini 2018 | MacBook Pro 15 2013

Odpovědět