mail, odpovedat z konta

Odpovědět
TheSalko
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 294
Registrován: pát říj 30, 2015 8:47 am

mail, odpovedat z konta

Příspěvek od TheSalko »

Ahojte. Potreboval by som prinutit app mail, aby ked dam odpovedat na mail, tak nech pouzije ten ucet (odosielatela), na ktore prisiel mail.
Mam dva ucty, sukromny a pracovny. Defaultny mam sukromny.
Pride mi pracovny mail a ked dam odpovedat, ako odosielatela tam dava moj sukromny ucet. Viem to samozrejme prepnut, len ked na to zabudnem, tak je to gulas.
Nemate na to nejaky trik? Nemyslim app gmail.

Dakujem.

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19658
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: mail, odpovedat z konta

Příspěvek od rony »

funguje to tak, ze ked si v spolocnom smartinboxe, tak odpoved ide z defaultnej adresy.

ak ale rucne prejdes do konkretneho mailboxu, tak odpovede respektuju nastavenie daneho mailboxu.

cize riesenie je, aby si si nepchal vsetko do jedneho mailboxu ale v Mail.app mal viac schranok, a pouzival ich oddelene, nie cez "Vsetky prijate".
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

TheSalko
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 294
Registrován: pát říj 30, 2015 8:47 am

Re: mail, odpovedat z konta

Příspěvek od TheSalko »

Vdaka, toto snad bude cesta.

mirmo80
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 3509
Registrován: stř srp 08, 2012 1:00 pm

Re: mail, odpovedat z konta

Příspěvek od mirmo80 »

Ale mne to takto funguje. Keď som vo "všetky prijaté" tak odpovedám na ten email, na ktorý mi bolo napísané. Tiež používam viacero účtov a predvolený mám pracovný. Nikdy som nemusel prepínať, z ktorého sa má odoslať odpoveď. Keď odpovedám na exchange, tak to ide z exchange účtu, ak odpovedám na gmail, tak to ide z gmail účtu.
iPhony, iPady, AirPods, AW SE 40/44, ATV 4K (1. gen), MacBook Air (M1, 2020), AirTag. SW väčšinou aktuálny.

Odpovědět