iTunes -> Manuální kopírování hudby na iPhone

Odpovědět
Uživatelský avatar
Gaaspi
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 272
Registrován: stř led 08, 2020 4:41 pm

iTunes -> Manuální kopírování hudby na iPhone

Příspěvek od Gaaspi »

Chci se zeptat jak se dá manuálne nakopírovat hudba z PC na iPhone tak že jen protáhnu skladbu z okna do pole Hudba v iTunesu v části Hudba na mém zařízení. Nějak mi to nechce pustit. Zkoušel jsem přes jiný program Wondwershare TunesGo tam to jede ale přes trial verzi mi pustí jen 9 skladeb. Nedá se to nějako i přes iTunes? Když jo napište mi přesní postup jak jít po spuštení iTunes.
iPhone SE (1 st.generation) iOS14.2

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: iTunes -> Manuální kopírování hudby na iPhone

Příspěvek od rony »

ide to. prepnes v profile daneho zariadenia (iphone) v appke iTunes, ze chces manualne kopirovat.

potom to funguje takto:

mas kdesi v pocitaci MP3, a mas pripojeny iPhone, spusteny iTunes. potom skladbu myskou chytis, hodis na iphone zobrazeny v itunes.


tento rok a asi aj minuly sme ti vsak 100x opakovali, ze je mozno lepsie si v iTunes postavit hudobnu kniznicu. Potom tuto synchronizujes so zariadenim. Zda sa ti to ako opruz, ale uz povol tu dubovu hlavu a popremyslaj ako je system navrhnuty a zacni ho pouzivat tak ako bol navrhnuty, nie je to zle. V zavere je to prirodzenejsie ako tie tvoje obskurne predstavy ako robit veci ;)
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Uživatelský avatar
Gaaspi
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 272
Registrován: stř led 08, 2020 4:41 pm

Re: iTunes -> Manuální kopírování hudby na iPhone

Příspěvek od Gaaspi »

Ahaaa ďakujem už to mám. Len som nevedel nájsť tú opciu. Díky.
Volačo som postláčal lebo nechcelo kopírovať vôbec a potom úplne prestalo brať že nedovolilo nič nahrať. Nevedel som tú opciu nájsť.
Toto som hľadal
iPhone SE (1 st.generation) iOS14.2

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: iTunes -> Manuální kopírování hudby na iPhone

Příspěvek od rony »

tvl
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Uživatelský avatar
Gaaspi
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 272
Registrován: stř led 08, 2020 4:41 pm

Re: iTunes -> Manuální kopírování hudby na iPhone

Příspěvek od Gaaspi »

A ešte vás prosím velice pekne pomôžte. Už dávam si pesničky a pri jednej sa mi to zaseklo ale nechal som to pustené lebo niekedy to trvá dlhšie ale už celé poobedie mi robí toto:

Obrázek

Točí to kolečko a nechce sa to nikam pohnúť ale ani nenapíše hlášku že napr. zlý formát alebo plná pamäť a podobne. Vypínať to nasilu nechcem lebo toto isté sa mi stalo aj pred tým že som to nasilu zrušil a potom to už úplne blbo.
iPhone SE (1 st.generation) iOS14.2

mirmo80
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 3502
Registrován: stř srp 08, 2012 1:00 pm

iTunes -> Manuální kopírování hudby na iPhone

Příspěvek od mirmo80 »

Trošku mimo tému, ale súvisí s iTunes a hudbou. Je prosím vás možné dostať obal albumu do iTunes aj inak ako štandardným spôsobom? Z CD som si importoval hudbu do iTunes no keď kliknem na získať obal albumu, vypíše mi, že obal sa nenašiel. Všetky albumy mám s "obalom", len tento má zobrazenú iba "notu" a štve ma to.
Dík
iPhony, iPady, AirPods, AW SE 40/44, ATV 4K (1. gen), MacBook Air (M1, 2020), AirTag. SW väčšinou aktuálny.

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: iTunes -> Manuální kopírování hudby na iPhone

Příspěvek od rony »

mne urcite funguje to, ze si obal najdem na google. idealne aby bol stvorcovy jpeg. napr. rozmery 400x400px, ale je to fuk ako velke.

potom nad albumom das prave tlacidlo, potom povel GetInfo, prejdem na zalozku Artwork, dany jpeg myskou presuniem sem.

vybavene.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

mirmo80
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 3502
Registrován: stř srp 08, 2012 1:00 pm

Re: iTunes -> Manuální kopírování hudby na iPhone

Příspěvek od mirmo80 »

Paráda, dík.
iPhony, iPady, AirPods, AW SE 40/44, ATV 4K (1. gen), MacBook Air (M1, 2020), AirTag. SW väčšinou aktuálny.

Odpovědět