iOS 14

Lipon
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 615
Registrován: čtv zář 03, 2009 3:04 pm

Re: iOS 14

Příspěvek od Lipon »

Co mě na 14 neuvěřitelně irituje, je předělání budíku. Dřív bylo nastavení Bedtime na jednom místě s ostatními budíky, teď musím zvlášť nastavovat Sleep Schedule, který je v Health a zvlášť Wake up alarm u budíků, drobátko chaos.

Uživatelský avatar
Gaaspi
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 272
Registrován: stř led 08, 2020 4:41 pm

iOS 14

Příspěvek od Gaaspi »

Na to sa chcem aj ja opytat lebo SE2 dva uz ma od zaciatku v sebe 14 a ked clovek skoci z iOS 9 na 14 tak reaguje ako reagujem ja. Je to sok! Takze tie budiky sa nastavuju v nejakej aplikacii kde ti to chce urobit vecierku, regulovat spanok... Velmi chce byt ten iphon ze spavajte pravidelne... no jasne ten kto tu appku vymyslel asi nemakal vo fabrike na 4 zmeny v nepretrzitej prevadzke kde mas kazdy den inac. Neviem to nastavit ani na tyzdennej baze lebo mam rozhadzane zmeny spim ked mi to situacia dovoli. To ke vzdy inokedy. Tak som s tym vybabral ze som vymazal vsetky budiky (lebo icloud zaloha to preniesla) a dal ich nanovo.

A idem aktualizovat na 14,2 co vy na to? Viete co? Toto nive SE uz umoznuje automaticky aktualizovat takze som to prepol z manualu na automatiku, wifi router nevypinam tak nech si to robi svoje...
Naposledy upravil(a) Gaaspi dne pát lis 13, 2020 6:10 pm, celkem upraveno 1 x.
iPhone SE (1 st.generation) iOS14.2

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: iOS 14

Příspěvek od rony »

tak si to nenastavuj
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Uživatelský avatar
Gaaspi
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 272
Registrován: stř led 08, 2020 4:41 pm

iOS 14

Příspěvek od Gaaspi »

Ale ten krokomer je dobra vec. Taketo appky nemam rad od tretej strany...

Ale hned sa vas chcem opytat ze ten krokomer podla coho rata kroky a vzdialenosti? Tu vzdialenost este pochopim to moze vyratat z GPS ale pise mi ze som urobil 8600 krokov ale sranda ze vsade chodim bicyklom! Tak neviem kde tie kroky nabral. A tie kroky co porobim v byte to nemoze byt 8600 za den!
iPhone SE (1 st.generation) iOS14.2

bedo.
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 704
Registrován: sob kvě 29, 2010 11:04 am

Re: iOS 14

Příspěvek od bedo. »

Ten krokomer v podstate meria "otrasy", takže keď máš nejaký otrasný bicigeľ, tak by to mohlo byť správne! :-)

mirmo80
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 3502
Registrován: stř srp 08, 2012 1:00 pm

Re: iOS 14

Příspěvek od mirmo80 »

No tak to si zabil teraz :). Ale áno, zaznamenáva to aj "otrasy". Vypočítava to z viacerých zdrojov dát, ktoré má/môže mať k dispozícií.
iPhony, iPady, AirPods, AW SE 40/44, ATV 4K (1. gen), MacBook Air (M1, 2020), AirTag. SW väčšinou aktuálny.

Uživatelský avatar
Gaaspi
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 272
Registrován: stř led 08, 2020 4:41 pm

Re: iOS 14

Příspěvek od Gaaspi »

Ano narazal som na to ze tie senzory snimaju otrasy lebo to ci kram slebo bicyklujem z inych zdrojov nezisti ale zase k tym otrasom tolko ze niha sa mi hybe cinpedalujem ci kracan a ci senzor rozozna o aky druh otrasu ide.
iPhone SE (1 st.generation) iOS14.2

Jirka_S
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 309
Registrován: čtv srp 27, 2015 4:01 pm

Re: iOS 14

Příspěvek od Jirka_S »

Docela se divím, že mnohé z vás stále ještě baví účastnit se napříč vlákny té komedie, kterou tady osoba pod nickem Gaaspi režíruje.

Uživatelský avatar
Gaaspi
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 272
Registrován: stř led 08, 2020 4:41 pm

iOS 14

Příspěvek od Gaaspi »

Jirka nerob... Mam rad iphone len im nerozumim to je cele. Kiez by ina znacka vyrabala podobne mobily ale s jednoduchsimi pravidlami.

Lebo to co raz fungovalo a bolo dobre by som uz nemenil len pridaval lepsie procesory a tak.

Mam 15 rokov stare PC s Windowsom 7. Vyhovuje mi lebo funguje, na to co potrebujem staci. Mam v nom itunes s mal som uz viacero 10 a viac rocnych iphonov a vsetky isli. Ja som necakal ze s SE2 budu problemy ze to itunes nespoji. Proti telefonu nemam nic ako samemu ten sa mi lubi ale tie trkotiny s tymi kablami a podobne, ja apple pocitac nemam a ani som nikdy nemal tak mi bolo divne ta koncovka kabla kedze ja som cely zivot vsetko riesil cez klasicke USB tak to bol sok... Ale OK kable zo starych iphonov 5 a 5s pasuju to ke OK. Ale ze nerozozna to itunes som tiez necakal.

A o iPhone 12 mini som nebedel preto ze uz ani nezistujem ci niekto vyraba maly smartfon kedze vsetko nasvedcovalo tomu ze to nikto robit nebude. A predsa.

Nad napadom repasovanej SE1 som uvazoval ale je to stary mobil z roku 2012 tak aka je jeho buducnost v roku (uz to berme tak ze) 2021??? Ked maju vykst dalsie iphony tak myslite ze apple bude zaujimat nejaky trapny model z roku 2012??? Na ktory uz iOS 14 ani nebude!

Este ma napadlo ze teoreticky, moze sa stat ze starsia verzia iTunesu uz nekomunikuje s tymto iOS14?
iPhone SE (1 st.generation) iOS14.2

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: iOS 14

Příspěvek od rony »

isteze nemusi.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

bedo.
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 704
Registrován: sob kvě 29, 2010 11:04 am

Re: iOS 14

Příspěvek od bedo. »

Nejde o iOS 14, ale o typ telefónu. Už som tu niekde písal, že iTunes 12.6.5.3 (pod Windows 2004) mi funguje s mojím SE1/iOS 14 a to vrátane synchronizácie aplikácií. Akurát bol vydaný (oveľa) skôr, ako SE2 a tu niekde by som hľadal problém. Priamo na stránkach Apple je v systémových požiadavkách k SE2 uvedené: Windows 7 alebo novší a iTunes, verziu 12.10 alebo novšiu (bezplatne na stiahnutie z itunes.com/sk/download).

Uživatelský avatar
Gaaspi
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 272
Registrován: stř led 08, 2020 4:41 pm

Re: iOS 14

Příspěvek od Gaaspi »

bedo, toto ma zaujalo! Na aky najvyssi iOS vlastne moze ist SE1? Ved ak si tam dal 14-ku, tak som fakt mohol kupit SE1 a dat tam novu baterku! Tak by mi ostal aj rozmer, aj kompatibilita s iTunes, aj jack diera na sluchatka ktore mam dobre basove a rad by som ich vyuzival nadalej... A cca dokedy bude mat SE1 podporu?

Ja som sa vsak bal ze uz nebude podporovany! Lebo ja som mal 5 aj 5s a uz tam zacinali byt problemy. Na 5ku uz vela veci neslo a na 5s len tak tak na hrane. Takze uz som pokukoval po nejakej 7 ci 8 a objavilo sa SE2 co propagovali ako ludovy iphone ze maly skladny, lahky, lacny, ale zaroven vykonny a aktualny. Aj sa mi lubi, zvykam si. Len teraz budem musiet riesit redukciu lighting - jack, urobit nieco s PC (Mam tam Win7) alebo u niekoho kto ma novsi PC s Win10 si nahadzem hudby na telefon.

Tunes potrebujem iba kvoli hudbe takze spajat s PC neni tak casto zapotreby ved aktualizacie si to urobi samo z wifi, zaluhujem na cloud cez wifi, takze prakticky okrem hudby nepouzivam tunes na nic tak preto sa mi uz neoplati investovat do PC kvoli tomu ze mam novy telefon!
iPhone SE (1 st.generation) iOS14.2

bedo.
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 704
Registrován: sob kvě 29, 2010 11:04 am

Re: iOS 14

Příspěvek od bedo. »

iOS 14 funguje na SE1 asi rovnako dobre ako iOS 13, čo bude ďalej vie len Apple. Ja som zatiaľ v kľude. :-)

mirmo80
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 3502
Registrován: stř srp 08, 2012 1:00 pm

Re: iOS 14

Příspěvek od mirmo80 »

Neviem či je poslednou aktualizáciou, ale až teraz som si všimol, že mi z uzamknutej obrazovky nefunguje widget skratky. Mám cez skratky nastavené obľúbené kontakty, no nespustia sa. Máte to niekto tiež tak a funguje vám to? Príp. vyskúšali by ste, prosím, niekto? Widget som skúsil odstrániť a znovu pridať ale nepomohlo.
Ďakuejm,
iPhony, iPady, AirPods, AW SE 40/44, ATV 4K (1. gen), MacBook Air (M1, 2020), AirTag. SW väčšinou aktuálny.

bedo.
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 704
Registrován: sob kvě 29, 2010 11:04 am

Re: iOS 14

Příspěvek od bedo. »

Neviem presne, čo máš na mysli. Mám SIri skratky widget a funguje aj zo zamknutej obrazovky, ale rôzne skratky sa chovajú rôzne - niektoré sa vykonajú priamo, iné až po potvrdení cez Touch ID a ďalšie zasa vôbec, aj keď sa tvária, že hej. Asi to záleží aj od aplikácie.

mirmo80
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 3502
Registrován: stř srp 08, 2012 1:00 pm

Re: iOS 14

Příspěvek od mirmo80 »

Konkrétne mám skratku na vytočenie konkrétneho čísla. Keď idem na widget z odomknutej obrazovky, tak funguje. Keď len rozsvietim displej a swipnem doprava, tak tam mi konkrétna skratka nefunguje. Neudeje sa nič, keď na ňu klinknem.
iPhony, iPady, AirPods, AW SE 40/44, ATV 4K (1. gen), MacBook Air (M1, 2020), AirTag. SW väčšinou aktuálny.

bedo.
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 704
Registrován: sob kvě 29, 2010 11:04 am

Re: iOS 14

Příspěvek od bedo. »

OK, pridal som Siri skratku na konkrétneho človeka, funguje (vytáča ho) aj zo zamknutej obrazovky. SE1/iOS 14.0

mirmo80
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 3502
Registrován: stř srp 08, 2012 1:00 pm

Re: iOS 14

Příspěvek od mirmo80 »

No ja mam 14.2 tak ci to nebude prave v tom. Pred tym mi to tiez fungovalo.
iPhony, iPady, AirPods, AW SE 40/44, ATV 4K (1. gen), MacBook Air (M1, 2020), AirTag. SW väčšinou aktuálny.

Uživatelský avatar
Gaaspi
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 272
Registrován: stř led 08, 2020 4:41 pm

Re: iOS 14

Příspěvek od Gaaspi »

A 14,2 skúšal niekto na SE1 či zatiaľ rovná 14 je strop? Ináč v akom intervale vychádzajú nové rady iOS?
iPhone SE (1 st.generation) iOS14.2

mirmo80
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 3502
Registrován: stř srp 08, 2012 1:00 pm

Re: iOS 14

Příspěvek od mirmo80 »

Je v pohode.
iPhony, iPady, AirPods, AW SE 40/44, ATV 4K (1. gen), MacBook Air (M1, 2020), AirTag. SW väčšinou aktuálny.

pegas
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 1521
Registrován: úte říj 07, 2014 8:10 am

Re: iOS 14

Příspěvek od pegas »

Uvolněn iOS 14.2.1 pouze pro iPhony řady 12. Více na https://9to5mac.com/2020/11/19/ios-14-2 ... -features/

Uživatelský avatar
Gaaspi
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 272
Registrován: stř led 08, 2020 4:41 pm

iOS 14

Příspěvek od Gaaspi »

Ešte na 14-ke je taká vec že keď chcete ísť do stredu slova, tak bolo také bubliny ako lupa a dalo sa presne trafiť ale tu na 14ke je už len presúvanie kurzora. Dá sa to nejak nastaviť spátky?
iPhone SE (1 st.generation) iOS14.2

pegas
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 1521
Registrován: úte říj 07, 2014 8:10 am

Re: iOS 14

Příspěvek od pegas »


2L8
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1779
Registrován: pát říj 24, 2008 6:16 pm

Re: iOS 14

Příspěvek od 2L8 »

Stiahnute, odskusane RAW na Iphone 12 Pro Max. Mne sa zda, ze po instalovani najnovsieho iOS je slabsia wifina, resp. vypadava signal aj po resetnuti nastaveni. :/
iPhone 3G, iPhone 5, iPhone 7, iPhone 12 Pro Max 128 Gb Pacific Blue, AirPods, ukážky z výkonu hrania hier na iPhone 12 Pro Max https://youtube.com/channel/UC0epMh6cOejnw5LHXdGSVwA

Uživatelský avatar
Gaaspi
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 272
Registrován: stř led 08, 2020 4:41 pm

Re: iOS 14

Příspěvek od Gaaspi »

Toto už čo je? Cez wifinu som aktualizoval staré SE-čko na iOS 14.3. a keď som ho po dlhej dobe napojil na iTunes tak ho chcel aktualizovať na 14.3. že našla sa nová aktuálizácia. Veď ale ja som ten iOS už mal v telefóne tak čo to akože mala byť za haluz? Ale nevadí urobil som keď to tak pýtalo. Alebo možno som mal len 14.2. a zabudol som na to?
iPhone SE (1 st.generation) iOS14.2

Clon
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2782
Registrován: stř črc 11, 2012 4:29 pm

Re: iOS 14

Příspěvek od Clon »

Neni jednodussi se podivat do Nastaveni / obecne ?
iPhone X iOS 13.3, iPad Pro 11" iOS 13.3, ATV 4
(+ starsi kousky iPad 3 (NEW) 64 GB + cellular, iOS 7.1.1 + JB Pangu China, iPhone 5 64 GB, iOS 9.3.3 NO JB, iPad Air + Cellular 128 GB, iOS 9.3.3 NO JB)

Uživatelský avatar
Gaaspi
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 272
Registrován: stř led 08, 2020 4:41 pm

Re: iOS 14

Příspěvek od Gaaspi »

TheSalko píše:
pon říj 05, 2020 12:18 am
Otazka ohladom zvuku. Mam iPhone 11 v tichom rezime, prepnuty bocny prepinac. Skusam nejaku free apku a v nej na mna vyskoci reklama so zvukom. Ako mozem okamzite ten zvuk vypnut? Zatial sa mi to podarilo iba pomocou volume down, ze som dlhsie drzal. Neexistuje rychlejsia cesta?
Dakujem.
Aaach tento problém mám aj ja! Najhoršie je že keď to nečakáš zacne ten add-on hulákať a nestihneš hneď reagovať kým to stíšiš bočným tlačidlom volume. Chcelo by to niečo čo fakt vypne reproduktor.
iPhone SE (1 st.generation) iOS14.2

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: iOS 14

Příspěvek od rony »

kupenie danej app, to moze liecit.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

orlov
Host
Host
Příspěvky: 114
Registrován: stř úno 23, 2011 12:22 pm

Re: iOS 14

Příspěvek od orlov »

Ja mám iný problém. Ak počúvam hudbu na BT slúchadlách alebo v aute na BT prijímači, mám na svojom iPhone SE nastavenú max hlasitosť, pretože si ju potom upravím na príslušnom zariadení. Ale po poslednej aktualizácii si iOS zmyslí, že mi bude chrániť sluch a zníži mi hlasitosť na 50% a neviem to vypnúť. Jedine, čo som našiel v nastaveniach, je "vyrovnanie hlasitosti" a to mám stále vypnuté.

Onygzzer
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
Příspěvky: 546
Registrován: sob led 10, 2009 3:48 pm

Re: iOS 14

Příspěvek od Onygzzer »

Jo, tak to slavný automatický snižování hlasitosti mě taky neuvěřitelně vytáčí! :-(
Historie: iP2G, iP3G, iP3GS, iP4, iP5, iP7.....

Uživatelský avatar
Gaaspi
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 272
Registrován: stř led 08, 2020 4:41 pm

Re: iOS 14

Příspěvek od Gaaspi »

Nemyslia na to že nie všetci majú špunty v ušiach! Veď aj ja zvyknem telefón púšťať cez zosilovač, pc repráky a podobne. Tiež je lepšie mať plnú hlasitosť a regulovať na zosilovači.
iPhone SE (1 st.generation) iOS14.2

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: iOS 14

Příspěvek od rony »

nie nie.

mne sa nic take nedeje. a to sa mi mobil automaticky pripaja v aute, vecer ho pripajam k bt repraku, obcas k homepodu, mam aj airpods.

treba sa pytat, ake presne zariadenia to pripajaju.

ja mam obavy, ze vsetky z nich vyuzivaju nespravny bluetooth profil urceny pre sluchadla.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

TheSalko
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 294
Registrován: pát říj 30, 2015 8:47 am

Re: iOS 14

Příspěvek od TheSalko »

Pár týždňov naspäť som aktualizoval iPhone 11Pro na 14.3, na druhý deň to chcelo odo mňa heslo na iCloud. Po zadaní istotne správneho hesla prišlo k zamknutiu icloud účtu a musel som ho odomknúť cez security questions. Potom som musel v priebehu dňa dávať to heslo asi 5x ešte.
Včera som aktualizoval iPad na 14.3 a dnes ráno opäť to isté, zamknutie icloud účtu (locked account). A počas dňa si odomňa pýtalo na oboch zariadenia icloud heslo asi 8x.
Neviem, čo tam stvárajú v Apple, ale je to už dosť obťažujúce.

pegas
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 1521
Registrován: úte říj 07, 2014 8:10 am

Re: iOS 14

Příspěvek od pegas »

Vydán iOS, tvOS a iPadOS 14.4, watchOS 7.3
https://support.apple.com/en-us/HT201222

orlov
Host
Host
Příspěvky: 114
Registrován: stř úno 23, 2011 12:22 pm

Re: iOS 14

Příspěvek od orlov »

orlov píše:
ned pro 27, 2020 12:20 pm
Ja mám iný problém. Ak počúvam hudbu na BT slúchadlách alebo v aute na BT prijímači, mám na svojom iPhone SE nastavenú max hlasitosť, pretože si ju potom upravím na príslušnom zariadení. Ale po poslednej aktualizácii si iOS zmyslí, že mi bude chrániť sluch a zníži mi hlasitosť na 50% a neviem to vypnúť. Jedine, čo som našiel v nastaveniach, je "vyrovnanie hlasitosti" a to mám stále vypnuté.
Tak po najnovšej aktualizácii to zmenili. Hlasitosť sa už nezníži, len dôjde k písomnej správe, že doporučujú znížiť hlasitosť. Aj tak to mali nechať tak, ako to bolo predtým.

mirmo80
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 3502
Registrován: stř srp 08, 2012 1:00 pm

Re: iOS 14

Příspěvek od mirmo80 »

Prosím vás, nemáte po poslednej aktualizácií 14.4.1 problém s notifikáciami? Displej sa rozsvieti, notifikácia sa ukáže, ale žiaden zvuk. Robí to mne iP XS aj manželke iP 11.
iPhony, iPady, AirPods, AW SE 40/44, ATV 4K (1. gen), MacBook Air (M1, 2020), AirTag. SW väčšinou aktuálny.

mirmo80
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 3502
Registrován: stř srp 08, 2012 1:00 pm

Re: iOS 14

Příspěvek od mirmo80 »

Tiez ste si vsimli, ze po poslednych aktualizaciach siri na frazu “hey siri” odpovie “hm”?
iPhony, iPady, AirPods, AW SE 40/44, ATV 4K (1. gen), MacBook Air (M1, 2020), AirTag. SW väčšinou aktuálny.

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: iOS 14

Příspěvek od rony »

mne sa zda, ze to robila i predtym. je pravda, ze jej reakcie tohto typu sa rozsiruju
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Anndy
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2013
Registrován: úte lis 09, 2010 1:04 pm

Re: iOS 14

Příspěvek od Anndy »

Cez HomePod to robila často.
iPhone 11Pro Silver 64GB, Telekom SK, bez JB
WATCH 44mm oceľové, Series 4, GPS+LTE
iPad mini 5, 64GB, wifi, SG
MBPro 13" 2018, i5, 16GB, 1TB SSD, Space Grey

mirmo80
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 3502
Registrován: stř srp 08, 2012 1:00 pm

Re: iOS 14

Příspěvek od mirmo80 »

Tak som si to zrejme len ja nevšimol. Alebo som na takú ženskú reakciu zvyknutý, že som si to ani neuvedomil :D
iPhony, iPady, AirPods, AW SE 40/44, ATV 4K (1. gen), MacBook Air (M1, 2020), AirTag. SW väčšinou aktuálny.

Odpovědět