Historie volání pro "multi" kontakt

Odpovědět
Jirka79
Host
Host
Příspěvky: 2
Registrován: čtv srp 27, 2020 8:08 am

Historie volání pro "multi" kontakt

Příspěvek od Jirka79 »

Ahoj, měl bych 2 dotazy.
Přešel jsem z androidu na IOS a po dvou měsících jsem narazil na 2 věci, které mi docela vadí.

1) Mám kontakt "Nebrat, pod který dávám čísla různých nabízečů služeb, co otravují.
Když se podívám do historie zmeškaných hovorů(kliknu na info), tak tam nikde nevidím, které číslo z těch mnoha skutečně volalo. Vidím jen čas posledního volání. Jde to nějak dohledat?

2) Lze někde najít přehledně historii volání pro konkrétní kontakt? Na androidu bylo u každého kontaktu seznam všech historických volání. Na IOS se zobrazí jen jedno nebo dvě poslední.

Pokud by jste věděli o nějaké aplikaci, která to umí, tak bych byl vděčen.

Díky moc za radu
Jirka

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Historie volání pro "multi" kontakt

Příspěvek od rony »

1. na toto mame v iOS niekolko inych nastrojov, hore dole ten isty vysledok

a) Nastaveni, Telefon, Blokovane cisla -> tam das tie tvoje cisla a uz sa ti nikdy ani len nedovolaju
b) lubovolna blokovacia appka, cojaviem tuzemska Zdvihnut to (Zvednout?) - ta zaroven pouziva centralnu db ale plati to aj na tvoje prispevky, takze si tam povkladas tie tvoje. Funkcia naviac - dany kontakt sa ti sice dovola ale pod cislom je tvoja poznamka, napr. to Nezdvihaj, otravuje s ponozkami.

Osobne by som ti odporucil b), pretoze tie poznamky k cislam su prakticke.

v pripade, ze pouzijes takyto blokator, tak v prehlade volani to vidis.

2. uz sa to niekto pytal, nie priamo iOS taky prehlad neposkytne. Predpokladam vsak, ze je to len vec spravit taku aplikaciu, takze mozno - mozno!!! - to niekto spravil a dal na AppStore. Nikdy som toto moc nepotreboval, takze nevypatram ti ci tam take cosi je.
Aby si to ale robilo zapis volani donekonecna, tak to som vcelku skepticky, asi to nebude mozne.

Pokial vsak pracujes s ludmi, kontaktami, ja by som sa poobzeral po nejakych CRM systemoch pre iOS, kde by bolo mozne trosku komplexnejsie riesit klientov, mat ich profily, zapisy o kontaktovani atd.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

TheSalko
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 294
Registrován: pát říj 30, 2015 8:47 am

Re: Historie volání pro "multi" kontakt

Příspěvek od TheSalko »

Keď rozklikneš ten kontakt, tak pri jednom z tých čísiel by malo byť také malé "recent". To by malo byť to, ktoré ti volalo.

Jirka79
Host
Host
Příspěvky: 2
Registrován: čtv srp 27, 2020 8:08 am

Re: Historie volání pro "multi" kontakt

Příspěvek od Jirka79 »

TheSalko píše:
čtv srp 27, 2020 5:05 pm
Keď rozklikneš ten kontakt, tak pri jednom z tých čísiel by malo byť také malé "recent". To by malo byť to, ktoré ti volalo.
Máš pravdu.
Prvně jsem si toho nevšiml, ale když kliknu na info u zmeškaného hovoru, tak má to konkrétní číslo jinou barvu.
Díky moc

jumbo78
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 177
Registrován: čtv led 18, 2018 5:20 pm

Re: Historie volání pro "multi" kontakt

Příspěvek od jumbo78 »

Je tam přímo napsáno Poslední nebo recent, podle nastavení...

Odpovědět