"Schválit iPhone" nereaguje

Odpovědět
charlesleeray
Host
Host
Příspěvky: 2
Registrován: stř bře 04, 2020 8:23 pm

"Schválit iPhone" nereaguje

Příspěvek od charlesleeray »

Zdravím. Po továrním nastavení iPhonu, nebo i po odhlášení a přihlášení Apple ID, mi iPhone nabízí "Schválit iPhone", kdy mám jít na další zařízení s Cloudem a zařízení potvrdit. Ať se přihlásím na iCloud na kterémkoli zařízení, iPhone stále točí a čeká na schválení a nic se nestane. Co dělám špatně?

Poté mi nezbývá než dát "Schválit později". Stejně ovšem nevím, kde tuto funkci "později" hledat.

S tím podle mě poté souvisí mi i to, že mi v nastavení svítí hláška "Aktualizovat nastavení Apple ID".
Po otevření je tam "Některé služby nebudou k dispozici, dokud se znovu nepřihlásíte."
Poté zadám heslo Apple ID, chvíli to hrabe a pak se to vrátí zpět, bez toho aby se něco stalo.
Nevím jak z toho ven, pořád svítí odznak na Nastavení.


Díky za rady, hezký den.

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: "Schválit iPhone" nereaguje

Příspěvek od rony »

overte si funkcnost vasho AppleID na https://appleid.apple.com/

a potom toto apple id pouzite pre svoj iPhone.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

charlesleeray
Host
Host
Příspěvky: 2
Registrován: stř bře 04, 2020 8:23 pm

Re: "Schválit iPhone" nereaguje

Příspěvek od charlesleeray »

to je samozřejmě vyzkoušeno

Clon
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2782
Registrován: stř črc 11, 2012 4:29 pm

Re: "Schválit iPhone" nereaguje

Příspěvek od Clon »

A nesouvisi to s dvoufaktorovym overenim? Ze kdyz se prihlasujes ke svemu ID jako poprve, chce to po tobe schvalit “prave ted” kodem zaslanym na druhe zarizeni ?
iPhone X iOS 13.3, iPad Pro 11" iOS 13.3, ATV 4
(+ starsi kousky iPad 3 (NEW) 64 GB + cellular, iOS 7.1.1 + JB Pangu China, iPhone 5 64 GB, iOS 9.3.3 NO JB, iPad Air + Cellular 128 GB, iOS 9.3.3 NO JB)

Odpovědět