Smazal jsem 15K fotek z Icloud, jsou odstraněné i ze smazaný

Odpovědět
Dagi009
Host
Host
Příspěvky: 4
Registrován: stř lis 13, 2019 5:48 pm

Smazal jsem 15K fotek z Icloud, jsou odstraněné i ze smazaný

Příspěvek od Dagi009 »

Zdravím,

smazal jsem 15K fotek z Icloudu, jsou odstraněné i ze složky smazané, tedy je nejde obnovit.

Přesto se mi nezvýšilo uložiště na Icloudu.


Smazal jsem tak asi 70gb fotek a chtěl downgradnout icloud předplatné, ale to nejde, protože o tom jakoby icloud nevěděl.
Poradíte prosím? Díky

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19658
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Smazal jsem 15K fotek z Icloud, jsou odstraněné i ze sma

Příspěvek od rony »

len tak proforma otazka: necaka to na nasynchronizovanie zmien do dalsich tvojich zariadeni?
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Dagi009
Host
Host
Příspěvky: 4
Registrován: stř lis 13, 2019 5:48 pm

Re: Smazal jsem 15K fotek z Icloud, jsou odstraněné i ze sma

Příspěvek od Dagi009 »

Ahoj, jj všechna zařízení mají dokončenou synchronizaci. Na velikosti Icloud disku jsem se díval jak na Macbooku, Iphone, tak na Icloud.com.

Když jsem pročítal zahraniční diskuze, tak toto tam lidé řeší už od roku 2011 a Apple to do té doby nevyřešil.

TheSalko
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 294
Registrován: pát říj 30, 2015 8:47 am

Re: Smazal jsem 15K fotek z Icloud, jsou odstraněné i ze sma

Příspěvek od TheSalko »

Klasický problém, zažil aj kolega cca rok naspäť. Podpora Apple nič nevyriešila. Nakoniec si založil nové konto. Podotýkam, že od vymazania prešlo minimálne 55 dní a iCloud priestor ukazoval stále zaplnenie.

Dagi009
Host
Host
Příspěvky: 4
Registrován: stř lis 13, 2019 5:48 pm

Re: Smazal jsem 15K fotek z Icloud, jsou odstraněné i ze sma

Příspěvek od Dagi009 »

jaj, to je šílený. Budu pátrat dál, pokud se však nepovede, asi si udělám nový icloud, jak píšeš. Jen tam dostat 130Gb fotek a videí bude záhul. Díky

mirmo80
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 3509
Registrován: stř srp 08, 2012 1:00 pm

Smazal jsem 15K fotek z Icloud, jsou odstraněné i ze smazaný

Příspěvek od mirmo80 »

Ako sorry, ale nech ti to Apple laskavo vyriesi. A existujuce nakupy potom co? Ved napr. ja mam na svoje ID toho celkom dost. To si mam potom akoze znovu vsetko zaplatit?
iPhony, iPady, AirPods, AW SE 40/44, ATV 4K (1. gen), MacBook Air (M1, 2020), AirTag. SW väčšinou aktuálny.

TheSalko
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 294
Registrován: pát říj 30, 2015 8:47 am

Re: Smazal jsem 15K fotek z Icloud, jsou odstraněné i ze sma

Příspěvek od TheSalko »

Pred časom som čítal tento článok: https://jablickar.cz/software-od-applu- ... luje-proc/
Konkrétne odstavec "Staré chyby systému se neřeší" a mám pocit, že na tom bude niečo pravdy.

Dagi009
Host
Host
Příspěvky: 4
Registrován: stř lis 13, 2019 5:48 pm

Re: Smazal jsem 15K fotek z Icloud, jsou odstraněné i ze sma

Příspěvek od Dagi009 »

Telefonicky jsem kontaktoval Apple, slečna se na dálku napojila na Macbook a pomoci šipek mi ukazovala na co kliknout a snažila se mi pomoci.
Když si prohlídla mé nastavení, nevěděla jak dál, podle ni je vše v pořádku, protože v nastavení Icloud je vidět správný součet počtu fotek, nikoliv však jejich celková velikost. Nevím jak prokázat, že všech 14700 fotek má zabírat poloviční místo než nyní.

Hovor jsme ukončili tak, že se mám zkusit odhlásit z Icloudu a přihlásit se znovu. Předtím jsem samo udělal zálohu a provedl vše podle jejich instrukcí. Všechny dotky se mi pomalu načetly do Macbooku, nezměnil se ani počet fotek, ani celková velikost.

Pokusíme se jim zavolat znovu, abychom našli jiné řešení. Zatím bohužel bezúspěšně.

Přijde mi na hlavu postavený to, že musím prakticky hodiny řešit nějaký dlouhotrvající bug Apple, který firma sice řeší od toku 2011, ale český support o tomto problému slyšel poprvé.

Odpovědět