Synchronizace SMS napříč zařízeními - neni v iCloud

Zamčeno
xpetr
Host
Host
Příspěvky: 3
Registrován: čtv led 17, 2019 7:04 pm

Synchronizace SMS napříč zařízeními - neni v iCloud

Příspěvek od xpetr »

Ahoj,

mám iPhone5 s iOS 10.3.3, a chtěl bych synchronizovat došlé SMS napříč zařízeními. Jdu do "Nastavení > [Jméno] > iCloud", kde vidím vše počínaje fotkami, poštou, ..., ale zprávy tam nejsou.

Na iPadu (iOS 12.1.1) je mám mezi "Poznámkami" a "Safari". Na telefonu prostě chybí. Posílám screeny z obou zařízení. Dodám, pokud to je podstatné, že iPad je nejnovější Cellular, s datovou SIM kartou.

Problém je, že mi SMS zprávy chodí jen na iPad, na telefonu nejen, že necinknou, ale vůbec ve zprávách nejsou.
Dosud jsem musel držet kvůli nějakým pracovním aplikacím na telefonu starý iOS, který data vzájemně nesynchronizoval (neuměl). Chodily tedy jen na telefon, v iPadu jsem je neměl. Nyní jsem aktualizoval na pslední dostupný iOS pro tento model, ale tohle se jeví jako problém.

Za radu děkuji.
Petr


Obrázek

Obrázek

mirmo80
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 3502
Registrován: stř srp 08, 2012 1:00 pm

Synchronizace SMS napříč zařízeními - neni v iCloud

Příspěvek od mirmo80 »

Teda aky iOS mas teda v oboch zariadeniach? Pretoze toto funguje az od nejakej 12-tky tusim?
iPhony, iPady, AirPods, AW SE 40/44, ATV 4K (1. gen), MacBook Air (M1, 2020), AirTag. SW väčšinou aktuálny.

xpetr
Host
Host
Příspěvky: 3
Registrován: čtv led 17, 2019 7:04 pm

Re: Synchronizace SMS napříč zařízeními - neni v iCloud

Příspěvek od xpetr »

Však jsem to tam psal :-)

iPhone: 10.3.3 (nejnovější pro iPhone5)
iPad: 12.1.1

sharkee
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1876
Registrován: pát lis 25, 2011 11:19 am

Re: Synchronizace SMS napříč zařízeními - neni v iCloud

Příspěvek od sharkee »

problém je ve verzi iOS, jak píše mirmo, musí být 12+
sharkee
iPhone11Pro + iPAD2018/iPad mini2WiFi + MBP2018TB + MBA2014 + aTV4 + BeatsSOLO3WL + AirPods2019WC

xpetr
Host
Host
Příspěvky: 3
Registrován: čtv led 17, 2019 7:04 pm

Re: Synchronizace SMS napříč zařízeními - neni v iCloud

Příspěvek od xpetr »

Aha, tak muzete lock...
Naposledy upravil(a) mike-biker dne pát led 18, 2019 11:29 pm, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Téma uzavřeno - zamykám.

Zamčeno