iOS 10 - novinky, zkušenosti

Odpovědět
Kany
Host
Host
Příspěvky: 7
Registrován: čtv zář 29, 2016 7:51 am

Re: iOS 10 - novinky, zkušenosti

Příspěvek od Kany »

serwo-souhlas s tebou mam iphone poprve masina dobra ale jak pises kdo mi volal nevim proste cernej display zadna blikajici dioda upozorneni ze nekdo neco.co me stve dost.musim jit a probudit ho abych mel jistotu ze me nekdo neshani.

Anndy
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2013
Registrován: úte lis 09, 2010 1:04 pm

Re: iOS 10 - novinky, zkušenosti

Příspěvek od Anndy »

Serwo- ip7 už k hard resetu nepoužíva HB ale bočné tlačítko hlasitosti.
iPhone 11Pro Silver 64GB, Telekom SK, bez JB
WATCH 44mm oceľové, Series 4, GPS+LTE
iPad mini 5, 64GB, wifi, SG
MBPro 13" 2018, i5, 16GB, 1TB SSD, Space Grey

Max87
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 398
Registrován: stř črc 14, 2010 12:05 am

Re: iOS 10 - novinky, zkušenosti

Příspěvek od Max87 »

citrixman iP6S nevidim
- iPhone X 256GB, iOS 11.1.2
- iPhone 6S 64GB iOS 11.1.2(dev)
- iPhone 5 32GB, iOS 10.3.3(dev)
- MacBook Pro 13,3", late 2011, macOS Sierra 10.12.6

Chr1s
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 154
Registrován: pát črc 15, 2011 2:59 pm

Re: iOS 10 - novinky, zkušenosti

Příspěvek od Chr1s »

serwo píše:
honziš píše:Další 3 poznatky:
1) velikost optimalizace úložiště pro hudbu se mění v závislosti na velikosti úložiště daného zařízení (u 64GB iP mám možnosti 4, 8, 16, 32GB, u 256GB iP mám 16, 32, 64, 128GB)
2) při nastavení zvuku budíku funkce večerka nemůžu vybrat své zvonění (iOS 10.1 beta); pro normální budík můžu
3) při restartu - podržení tlačítek vypnutí a snížení hlasitosti - se mi pokaždé sníží hlasitost na minimum a musím ji pak vrátit zpět :no:
3) Veď reštart sa robí power + HB, nie náhodou?

Anndy píše:Ospravedlnujem sa double post. Ale podla mna si to zasluzi.

Pripomienky a zaklade polohy, aby fungovali treba mat 2 podmienky splnene:
1. spustenu apku pripomienky
2. a najma v systemovych polohovych sluzbach mat povolenu polozku "polohove upozornenia"

Uz to funguje perfektne
1. Netreba mať pripomienky na pozadí spustené. Aj v iOS 9 to fungovalo bez toho, aby aplikácia bola na pozadí.


Jedna vec ma ale serie. Počas hovoru, keď mi príde nejaké upozornenie (napr. správa na Messenger), tak to nezobrazuje na zamknutej ploche. Alebo hocijaké iné upozornenie keď príde, len počujem zvuk a aby som zistil, čo to bolo, musím odomknúť telefón a stiahnuť zhora lištu "Hlásenia". V iOS 9 to fungovalo. Má niekto podobný problém? Neviem, či je to bug alebo to tak má byť alebo sa to niekde nastavuje... Dík.


Dělá mi to jisté a neskutečně mě to sere! Další věc je, že když mi někdo volá a odmítnu mu to, tak se na uzamčené obrazovce neobjeví zmeškaný resp. odmítnutý hovor jako to bylo na iOS 9 a abych zavolal zpět, musím odemknout telefon a jít to vytočit! :evil: A aby toho nebylo málo, ještě mě sere další věc a to, že když jsem v safari a chcí jít o stránku zpět a použiju gesto zleva doprava, tak se mi kolikrát jenom stránka aktualizuje a nevrátí mě to na předchozí stránku, ale to už dělali v poslední verzi iOS 9 tuším!

Anndy
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2013
Registrován: úte lis 09, 2010 1:04 pm

Re: iOS 10 - novinky, zkušenosti

Příspěvek od Anndy »

To s tym safari a spat. To je podla mna nejaka demencia apple. Lebo aj v safari na OSX/macOS, nielen iOS, ked dam spat sa najpr refreshne stranka. A dalsie potiahnutie (spat) da predchadzajucu stranku. Robi to podla mojej nespolahlivej pamata odkajziva (min 3 roky) a napriec apple ekosystemu.
iPhone 11Pro Silver 64GB, Telekom SK, bez JB
WATCH 44mm oceľové, Series 4, GPS+LTE
iPad mini 5, 64GB, wifi, SG
MBPro 13" 2018, i5, 16GB, 1TB SSD, Space Grey

Chr1s
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 154
Registrován: pát črc 15, 2011 2:59 pm

Re: iOS 10 - novinky, zkušenosti

Příspěvek od Chr1s »

V iOS 8 nebo prvních verzích iOS 9 ta funkce zpět gestem v safari fungovala určitě na 100%.

iSiko
Host
Host
Příspěvky: 14
Registrován: pát led 15, 2016 8:54 pm

iOS 10 - novinky, zkušenosti

Příspěvek od iSiko »

Mne blbnú zvuky-notifikácie, hlavne messenger. Raz zvoní, ako messenger, raz ako napr.mail. A ked pisem v messengeri, tak raz ide zvuk klavesnice, raz nie... Skusil som aj reset, nastavit, ako novy iphone a nepomohlo.
Ale da sa s tým žiť..
Naposledy upravil(a) iSiko dne pát říj 14, 2016 7:40 pm, celkem upraveno 1 x.

ananas
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 249
Registrován: čtv črc 29, 2010 11:17 am

Re: iOS 10 - novinky, zkušenosti

Příspěvek od ananas »

Messenger to iste aj mne. Vacsinou sa to stava po aktualizaci appky. Hard reset pomoze.

Max87
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 398
Registrován: stř črc 14, 2010 12:05 am

Re: iOS 10 - novinky, zkušenosti

Příspěvek od Max87 »

To so zvukmi push notifikacii som pisal o stranu spiatky - ked restartnem telefon, tak sa to nachvilu opravi, a potom sa zvuky zase domrvia...
V sobotu sa mi ale stalo nieco vaznejsie...Mal som 25% baterky(iP6S) a ked som zapol messenger, telefon sa vypol. Tak som ho zapol a znova pustil messenger a zas sa vyplo... dal som telefon na nabijacku a nechytal sa ho a az ked mal 35% tak bol messenger pouzitelny...
- iPhone X 256GB, iOS 11.1.2
- iPhone 6S 64GB iOS 11.1.2(dev)
- iPhone 5 32GB, iOS 10.3.3(dev)
- MacBook Pro 13,3", late 2011, macOS Sierra 10.12.6

mart.dvorak
Host
Host
Příspěvky: 39
Registrován: čtv led 02, 2014 9:39 pm

Re: iOS 10 - novinky, zkušenosti

Příspěvek od mart.dvorak »

Nemáte někdo problém se zvuky vyzvánění a budiku? Již jsem dvakrát zaspal do práce, protože nefungoval budík. A někdy nefunguje vyzvánění. Mám iOS 10.1 beta 3. Díky. Martin

MP1
Host
Host
Příspěvky: 2
Registrován: ned zář 18, 2016 2:47 pm

Re: iOS 10 - novinky, zkušenosti

Příspěvek od MP1 »

Čo je nové v 10.1 public beta 4?

honziš
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 349
Registrován: pon pro 21, 2009 9:04 pm

Re: iOS 10 - novinky, zkušenosti

Příspěvek od honziš »

mart.dvorak píše:Nemáte někdo problém se zvuky vyzvánění a budiku? Již jsem dvakrát zaspal do práce, protože nefungoval budík. A někdy nefunguje vyzvánění. Mám iOS 10.1 beta 3. Díky. Martin

Mám taky vždy poslední betu a do práce se budím denně bez problému.
Budím se funkcí Večerka.

Kany
Host
Host
Příspěvky: 7
Registrován: čtv zář 29, 2016 7:51 am

Re: iOS 10 - novinky, zkušenosti

Příspěvek od Kany »

Zdravim dnes mi byla nabídnuta aktualizace 10.0.3 (74 mb) cca mel jsem problemy taky s fotakem nekdy tma ale i zámrz celkove dochazelo v tel k zásekum.dnes ráno jsem delal update a zatim dobry tak az vam dorazí mozna i pomuze....

jeenik
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 1123
Registrován: ned úno 08, 2009 5:20 am

Re: iOS 10 - novinky, zkušenosti

Příspěvek od jeenik »

Ta aktualizace je zřejmě pouze pro iP7? Na iP6 mi to nic nenabízí. A protože s foťákem to dělá i iP6, tak pochybuju, že to aktualizace řeší..

pegas
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 1525
Registrován: úte říj 07, 2014 8:10 am

Re: iOS 10 - novinky, zkušenosti

Příspěvek od pegas »

Ano 10.0.3 je jen pro iP7 a 7+
Apple jen před malou chvílí vydal nový iOS 10.0.3, který tak přichází téměř měsíc po předchozím iOS 10.0.2 a v podstatě měsíc a půl po velké aktualizaci iOS 10. Nový systém je určený jen pro nejnovější iPhone 7 a 7 Plus a přináší opravu chyb včetně problému, který mohl u některých uživatelů způsobovat dočasnou ztrátu mobilního připojení.

Aktualizaci si mohou stáhnout všichni majitelé nového zařízení v Nastavení –> Obecné –> Aktualizace softwaru. Nová verze nepřináší žádné další novinky, jen opravy chyb, včetně té již zmíněné.

Apple v současné době ještě testuje iOS 10.1, který bude určený pro všechny uživatele a přinese zásadní novinku pro iPhone 7 – režim Portrét, ale také několik oprav pro všechny uživatele a samozřejmě i nějaké novinky.

ls8
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 11456
Registrován: pát črc 11, 2008 6:52 pm

Re: iOS 10 - novinky, zkušenosti

Příspěvek od ls8 »

MP1 píše:Čo je nové v 10.1 public beta 4?


Vrátilo se oznámení o zmeškaném volání na lockscreen po odmítnutí hovoru dvojitým stiskem power buttonu?
iPhone XS 64GB | MacMini 2018 | MacBook Pro 15 2013

honziš
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 349
Registrován: pon pro 21, 2009 9:04 pm

Re: iOS 10 - novinky, zkušenosti

Příspěvek od honziš »

Ne

edit:
Vydána beta 5. Na rozdíl od předchozích je potřeba stáhnout celý OS - alespoň na iP7+ je velikost skoro 2GB.

iTukan
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3021
Registrován: sob úno 07, 2009 5:54 pm

Re: iOS 10 - novinky, zkušenosti

Příspěvek od iTukan »

Asi vyšla jen pro iP7 a iP7+
 MBPR 16"  iPhone 11 Pro  iPad Pro 11"  iPad Mini 2 4G  ATV 4K  Withings SmarScan

vermut
Sons of Jailbreak
Sons of Jailbreak
Příspěvky: 164
Registrován: pon lis 03, 2008 5:50 pm

Re: iOS 10 - novinky, zkušenosti

Příspěvek od vermut »

Nemá někdo problém s instalací bety na iP7+? Jde o to že jsem si nainstaloval beta profil přímo z Apple stránek "jako vždy" a neměl jsem nikdy problém s instalací, včera mi přišlo plusko a tak jsem jako vždy nainstaloval bez problém beta profil s tím, že naskočí aktualizace na FW 10.1, ale nestalo se, místo toho se mi dokola ukazuje, že mám FW aktuální tj. 10.0.3 čili ofiko FW. Zkoušel jsem instalace na čisto, dokonce z UDID.in jsem si registroval UDID a stejnej problém ať dělám co dělám nejde mi, tak se chci zeptat jestli na tom není někdo podobně?
iPhone 2G 8GB - probíhá renovace....
iPhone 3G 16GB
iPhone 4 16GB Black
iPhone Xs 64GB Gold
IPad 2 16GB White
IPad Air 16GB Space Grey

honziš
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 349
Registrován: pon pro 21, 2009 9:04 pm

Re: iOS 10 - novinky, zkušenosti

Příspěvek od honziš »

U mě funguje. Žádná registrace UDID, jen profil developer beta.

vermut
Sons of Jailbreak
Sons of Jailbreak
Příspěvky: 164
Registrován: pon lis 03, 2008 5:50 pm

Re: iOS 10 - novinky, zkušenosti

Příspěvek od vermut »

Můžu vědět kde si stáhl?
iPhone 2G 8GB - probíhá renovace....
iPhone 3G 16GB
iPhone 4 16GB Black
iPhone Xs 64GB Gold
IPad 2 16GB White
IPad Air 16GB Space Grey

honziš
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 349
Registrován: pon pro 21, 2009 9:04 pm

Re: iOS 10 - novinky, zkušenosti

Příspěvek od honziš »

Profil? Na internetu, vyhledal jsem přes Google.
Můžu zasdílet.

vermut
Sons of Jailbreak
Sons of Jailbreak
Příspěvky: 164
Registrován: pon lis 03, 2008 5:50 pm

Re: iOS 10 - novinky, zkušenosti

Příspěvek od vermut »

Sdilej ...
iPhone 2G 8GB - probíhá renovace....
iPhone 3G 16GB
iPhone 4 16GB Black
iPhone Xs 64GB Gold
IPad 2 16GB White
IPad Air 16GB Space Grey

ABAB
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1586
Registrován: ned dub 10, 2011 9:00 pm

Re: iOS 10 - novinky, zkušenosti

Příspěvek od ABAB »

Ahoj přecházel jsem z iPhone 6 iOS 8 na iPhoe 7 iOS 10. Po obnově ze zálohy se mi vůbec nenahraly vyzváněcí melodie a fotky mám rozházené. Některé novější mám na začátku ostatní novější fotky uprostřed. Vždy se mi fotky ukazovaly chronologicky od nejstarší po nejnovější. Děkuji za radu.
AppleTV 2nd geniOS 5.0.1AppleTV4tvOS 10.2.2Obrázek
iPhone 11 Pro black 64GBiOS 13.1.3
iPad AIR 2 64GB Wi-Fi+4GiPadOS 13.1.3
Je Vaše zařízení jailbreaknutelné?
Co to s námi vlastně hraje Apple za hry?
Obrázek

vermut
Sons of Jailbreak
Sons of Jailbreak
Příspěvky: 164
Registrován: pon lis 03, 2008 5:50 pm

Re: iOS 10 - novinky, zkušenosti

Příspěvek od vermut »

U me problem stale pretrvava a nejde mi zkratka aktualizovat na betu, na vsech ostatnich zarizenich co mam doma to je v poho.
iPhone 2G 8GB - probíhá renovace....
iPhone 3G 16GB
iPhone 4 16GB Black
iPhone Xs 64GB Gold
IPad 2 16GB White
IPad Air 16GB Space Grey

zdcerny
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 421
Registrován: pon črc 14, 2008 6:59 pm

Re: iOS 10 - novinky, zkušenosti

Příspěvek od zdcerny »

Chci se zeptat nejdou mi spustit poznámky na 10.0.3 resp. je pustím a spadnou. Děje se to někomu ?
Vyřešeno - smazáním a opětovným nahráním aplikace.
Obrázek iP2G, 3G, 3GS, 4, 4S, iP5, iP5C, iP5S, iP6S+, iP7+, iPX, Xs Max 256GB
Obrázek Mac mini, MacBook, MacBook Pro Touch Bar
Obrázek iPod nano, Time Capsule, Apple TV 4, iPad Pro

iTukan
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3021
Registrován: sob úno 07, 2009 5:54 pm

Re: iOS 10 - novinky, zkušenosti

Příspěvek od iTukan »

Vyšel iOS 10.1
Fotoaparát a Fotky
    Portrétní fotoaparát pro iPhone 7 Plus vytváří efekt hloubky, díky kterému získáte ostrý objekt na krásně rozostřeném pozadí (beta)
    Jména lidí se ukládají do záloh na iCloudu
    Vylepšené zobrazení fotek s širokou barevnou škálou v mřížkovém zobrazení v aplikaci Fotky
    Oprava problému, který u některých uživatelů způsoboval rozostření nebo blikání obrazovky při otevření aplikace Fotky
    Oprava problému, který u některých uživatelů způsoboval ukončení aplikace Fotky při zapnutí knihovny fotografií na iCloudu
Mapy
    Podpora veřejné dopravy pro každou významnou linku vlaku, metra, trajektu nebo autobusu, a také místní autobusovou dopravu v Tokiu, Osace a Nagoje
    Trasy veřejnou dopravou založené na ukazatelích včetně nákresů podzemních prostor a průchodů, které propojují velké stanice veřejné dopravy
    Porovnání jízdného při prohlížení alternativních tras veřejnou dopravou
Zprávy
    Nová volba pro přehrávání bublinových a celoobrazovkových efektů
    Možnost přehrávání efektů zpráv při zapnuté volbě Omezit pohyb
    Oprava problému, který mohl způsobovat nesprávné zobrazování jmen ve Zprávách
    Řešení problému, který mohl způsobovat otevření Zpráv jako prázdné obrazovky
    Řešení problému, který mohl bránit zobrazení volby pro označení zpráv jako nevyžádaných, když pocházely od neznámého odesilatele
    Oprava problému s chybějícím zvukem u videí nahraných a poslaných v aplikaci Zprávy
Apple Watch
    Souhrny cvičení v aplikaci Aktivita nyní obsahují údaje o překonané vzdálenosti a tempu pro rychlou a pomalou jízdu na vozíku
    Oprava problému, který mohl bránit v synchronizaci playlistů z Hudby do Apple Watch
    Oprava problému, který bránil zobrazení pozvánek a dat v Sdílení aktivity
    Oprava problému, který umožňoval aktualizaci Sdílení aktivity přes mobilní síť, i když byla tato volba ručně vypnuta
    Řešení problému, který způsoboval havárie některých aplikací od nezávislých vývojářů při zadávání textu
Další vylepšení a opravy
    Vylepšení možností připojení příslušenství od nezávislých dodavatelů přes Bluetooth
    Vylepšení výkonnosti zrcadlení přes AirPlay při probuzení zařízení ze spánku
    Oprava problému, který při vypnuté volbě „Zobrazit nákupy z iTunes“ bránil přehrávání obsahu zakoupeného v iTunes
    Oprava problému, který na iPhonu 7 a iPhonu 7 Plus bránil zobrazování živého náhledu při použití HD fotoaparátu FaceTime s některými selfie aplikacemi a filtry pro tváře
    Oprava problému v aplikaci Zdraví, který při použití čínské rukopisné klávesnice způsoboval převod některých tahů na samostatné znaky
    Vylepšení výkonnosti sdílení webových stránek ze Safari do Zpráv
    Oprava problému v Safari, který způsoboval nesprávné zobrazení webových náhledů na panelech
    Oprava problému, který způsoboval přeformátování některých zpráv v Mailu s užitím velmi malého písma
    Oprava problému, který způsoboval nesprávné naformátování některých HTML e-mailů
    Oprava problému, který v některých případech způsoboval zmizení vyhledávacího pole v Mailu
    Oprava problému, který mohl při spuštění widgetů zobrazení dnešního dne zabránit v jejich aktualizaci
    Oprava problému, který mohl widgetu Počasí občas zabránit v načtení dat
    Oprava problému, který na iPhonu 7 bránil zobrazení nastavení tlačítka plochy ve výsledcích hledání
    Oprava problému, který bránil rozšířením pro oznamování spamu v blokování hovorů
    Řešení problému, který mohl bránit zaznění zvuku budíku
    Oprava problému, který mohl při přehrávání zvuku přes Bluetooth u některých uživatelů zastavit poskytování odezvy z komponenty Taptic Engine
    Řešení problému, který některým uživatelům bránil v obnovách ze záloh na iCloudu

Další informace o zabezpečení obsaženém v aktualizacích softwaru Apple najdete na stránce:
https://support.apple.com/cs-cz/HT201222
 MBPR 16"  iPhone 11 Pro  iPad Pro 11"  iPad Mini 2 4G  ATV 4K  Withings SmarScan

pegas
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 1525
Registrován: úte říj 07, 2014 8:10 am

Re: iOS 10 - novinky, zkušenosti

Příspěvek od pegas »

Díky za info. Šlo to rychle přes OTA. Za pár minut bylo po všem.

sideA
Host
Host
Příspěvky: 29
Registrován: pon pro 30, 2013 1:58 pm

Re: iOS 10 - novinky, zkušenosti

Příspěvek od sideA »

Da sa nejak kopirovat cast textu z sms? V ios10 pribudlo v spravach plno ícovin pre pubertakov ale elementarne veci chybaju (ak sa to nejak da, beriem spat)

Max87
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 398
Registrován: stř črc 14, 2010 12:05 am

Re: iOS 10 - novinky, zkušenosti

Příspěvek od Max87 »

Cavte, od iOS10 ked niekomu volam a ma zrusi(ma obsadene), standardne by som mal pocut oznamovaci ton. Avsak nepocujem nic, ziadny zvuk, len ked pozrem na displej tak vidim, ze druha strana je obsadena a zrusim hovor.
Toto mi zacalo robit s iOS10, na 9 bolo vsetko ok. Mate niekto podobne skusenosti?
Dakujem
- iPhone X 256GB, iOS 11.1.2
- iPhone 6S 64GB iOS 11.1.2(dev)
- iPhone 5 32GB, iOS 10.3.3(dev)
- MacBook Pro 13,3", late 2011, macOS Sierra 10.12.6

mrzic
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 2264
Registrován: ned dub 20, 2008 2:18 pm

Re: iOS 10 - novinky, zkušenosti

Příspěvek od mrzic »

Nevím, do jaké míry je to novinka v iOS10, nebo jestli to bylo již dříve, ale poslední dobou pozoruji, že pokud mi někdo volá z neznámého čísla z pevné (rouzuměj neznámé jako že není v kontaktech), tak se mi zobrazí město i kraj volajícího. Hezké :-)
MacBook Pro 2018 Touch Bar, macOS 11.0
iPad Pro 10.5, iPadOS 14
iPhone 12 Pro Max, iOS 14
Apple TV4

Ladin
Host
Host
Příspěvky: 91
Registrován: sob dub 11, 2015 6:45 am

Re: iOS 10 - novinky, zkušenosti

Příspěvek od Ladin »

"Oprava problému, který u některých uživatelů způsoboval rozostření nebo blikání obrazovky při otevření aplikace Fotky" zde je malá chybka v překladu, v originále je tam "CAMERA" a ano je to konečně oprava již ročního bugu se zasekáváním foťáku...

jeenik
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 1123
Registrován: ned úno 08, 2009 5:20 am

Re: iOS 10 - novinky, zkušenosti

Příspěvek od jeenik »

Při aktualizaci přes wifi to skončilo na obrazovce s nápisem "aktualizace nastavení iCloudu..." a nechce se to už hodinu pohnout dál. Co s tím? Je to chyba na serverech Applu?

pegas
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 1525
Registrován: úte říj 07, 2014 8:10 am

Re: iOS 10 - novinky, zkušenosti

Příspěvek od pegas »

Pokud se na PC nebo v jiném zařízení do iCloudu dostaneš, tak asi ne. Já se tam dostanu. Zkoušel jsi ho restartovat? Nic by to snad nemělo udělat, iP je už aktualizovaný, myslím si, že tě to hodí na začátek nastavování.

Unown
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 606
Registrován: úte bře 02, 2010 4:03 am

Re: iOS 10 - novinky, zkušenosti

Příspěvek od Unown »

Jak funguje sdílení schránky mezi iphonem a macbookem?mám na obou zařízeních zapnutý handoff, jsem na stejné WiFi sítí. Ale sdíleni schránky nefunguje. Ale poznámky se na iCloud synchronizuji okamžitě.

Další věc - dají se zpětně synchronizovat SMS? To mi taky moc nefrci, i když jsem na stejné sítí, SMS chodí jen na telefon a ne na Mac.


Znáš http://spravodaj.madaj.net/ ?

jeenik
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 1123
Registrován: ned úno 08, 2009 5:20 am

Re: iOS 10 - novinky, zkušenosti

Příspěvek od jeenik »

pegas píše:Pokud se na PC nebo v jiném zařízení do iCloudu dostaneš, tak asi ne. Já se tam dostanu. Zkoušel jsi ho restartovat? Nic by to snad nemělo udělat, iP je už aktualizovaný, myslím si, že tě to hodí na začátek nastavování.


Tak jsme vyběhli z nastavení icloudu a telefon funguje. Jen v Nastavení svítí červená jednička a když do nastavení vlezu, tak nad Letovým režimem je ta jednička a předtím je nápis pokračování. Když to rozkliknu, tak to chce dokončit nastavování icloud.... když dám pokračovat, zadám heslo a číslelný kod, tak se to sekne, jediná možnost je vrátit se zpět.... jak se toho zbavím?

pegas
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 1525
Registrován: úte říj 07, 2014 8:10 am

Re: iOS 10 - novinky, zkušenosti

Příspěvek od pegas »

Zkus se odhlásit z iCloudu a znovu přihlásit.

jeenik
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 1123
Registrován: ned úno 08, 2009 5:20 am

iOS 10 - novinky, zkušenosti

Příspěvek od jeenik »

Dík za tip, zítra zkusím.
Edit: tak to pomohlo, dík
Naposledy upravil(a) jeenik dne čtv říj 27, 2016 11:47 am, celkem upraveno 1 x.

xbow
Host
Host
Příspěvky: 1
Registrován: čtv říj 27, 2016 4:43 am

Re: iOS 10 - novinky, zkušenosti

Příspěvek od xbow »

Zdravím, po aktualizaci na IOS 10.1 mi přestala fungovat aplikace Zdraví. Nepomohla ani obnova Iphonu ani obnova ze zálohy. Ma někdo stejný problem? Prosím o radu, diky.

sharkee
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1876
Registrován: pát lis 25, 2011 11:19 am

Re: iOS 10 - novinky, zkušenosti

Příspěvek od sharkee »

No problem
sharkee
iPhone11Pro + iPAD2018/iPad mini2WiFi + MBP2018TB + MBA2014 + aTV4 + BeatsSOLO3WL + AirPods2019WC

Odpovědět