iOS 9, 9.x - informace, zkušenosti

Odpovědět
Clon
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2782
Registrován: stř črc 11, 2012 4:29 pm

Re: iOS 9 - informace, zkušenosti

Příspěvek od Clon »

Proste pro me je precteny mail precteny. Nepotrebuju ho cist znovu jako novy. A pokud se k nemu chci vratit, najdu ho v prectenych. Tim bych to uzavrel, stejne jsme tu OT.
Puvodni otazka byla neco v tom duchu, ze nahozenim noveho iOS "prisel" o nejake maily. Ted zase PaNNy pise, ze je ma vsude, takze vlastne o zadne neprisel.
iPhone X iOS 13.3, iPad Pro 11" iOS 13.3, ATV 4
(+ starsi kousky iPad 3 (NEW) 64 GB + cellular, iOS 7.1.1 + JB Pangu China, iPhone 5 64 GB, iOS 9.3.3 NO JB, iPad Air + Cellular 128 GB, iOS 9.3.3 NO JB)

fantozzi
Host
Host
Příspěvky: 94
Registrován: úte čer 17, 2008 3:05 pm

Re: iOS 9 - informace, zkušenosti

Příspěvek od fantozzi »

fantozzi píše:Nevim jestli to bylo i driv, ale v 9.1 pri posilani zpravy na jiny iPhone OKAMZITE zjisti kdyz je mimo data a iMessage behem vteriny zmeni na klasickou SMS. Drive tam byla prodleva min. 2 minuty.

Tak tento pripad plati pouze pokud je nekdo v zahranici - tam se to zmenilo a poslalo jako SMS behem 1 vteriny.
Zkusil jsem to ted i s kolegou, ktery si vypnul data a SMS mu dorazila az s 5 minutovym zpozdenim. Ale dorazila! :-)

PaNNy
Host
Host
Příspěvky: 114
Registrován: čtv kvě 13, 2010 10:12 pm

Re: iOS 9 - informace, zkušenosti

Příspěvek od PaNNy »

Clon píše:Proste pro me je precteny mail precteny. Nepotrebuju ho cist znovu jako novy. A pokud se k nemu chci vratit, najdu ho v prectenych. Tim bych to uzavrel, stejne jsme tu OT.
Puvodni otazka byla neco v tom duchu, ze nahozenim noveho iOS "prisel" o nejake maily. Ted zase PaNNy pise, ze je ma vsude, takze vlastne o zadne neprisel.

Ano, přišel jsem o maily uložené v mobilu, v pc je mám, teda kromě odeslaných z mobilu - ty sice už nemám, ale teď už vím, že to jde řešit přes skrytou kopii..
To je vše, můj problém vyřešen, konec OT :)

matyw
Host
Host
Příspěvky: 9
Registrován: čtv úno 12, 2015 8:19 am

ios 9.1 ip4s

Příspěvek od matyw »

Zdravím chci se zeptat na zkušenosti s ios9.1 na iphonu 4s.Zatim mam ios 8.4.1 tak nevim zda nainstalovat ios 9.1.Mate zkusenosti s chodem systemu a vydrzi baterie na tomto archaickem stroji?Mam ztoho trochu strach pak us nebude cesty z5.

mirmo80
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 3510
Registrován: stř srp 08, 2012 1:00 pm

Re: iOS 9 - informace, zkušenosti

Příspěvek od mirmo80 »

mirmo80 píše:Teraz som som si vsimol, ze ked dam pisat novy mail a v riadku od koho zmenim z akej schranky chcem odosielat mail, tak mi ostane podpis z predvolenej schranky, pokial v tej druhej podpis nemam. Pred tym mi vzdy zmizol, alebo sa naopak objavil.

Pretrvava aj v 9.1 verzii
Skusali ste uz niekto 9.1 na iPade 2?
iPhony, iPady, AirPods, AW SE 40/44, ATV 4K (1. gen), MacBook Air (M1, 2020), AirTag. SW väčšinou aktuálny.

pegas
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 1525
Registrován: úte říj 07, 2014 8:10 am

Re: iOS 9 - informace, zkušenosti

Příspěvek od pegas »

@matyw
V pohodě, pročti si moje posty v tomto vlakne.

Saddako
iPhone guru
iPhone guru
Příspěvky: 1099
Registrován: stř čer 18, 2008 8:08 pm

Re: iOS 9 - informace, zkušenosti

Příspěvek od Saddako »

mirmo80 píše:Skusali ste uz niekto 9.1 na iPade 2?

Mám ho a určitě není pomalejší než na 8.x nebo 9.0.x
Motto: Udělat cokoli blbuvzdorným je zhola nemožné, neboť blbci jsou ohromně vynalézaví

iPhone 11 Pro 256GB Midnight Green - TM - 13.7
iMac 27" 3.0GHz/32GB/256GB SSD (2019) CTO - 10.15.7
Macbook 12" 1.2GHz/8GB/256GB (2017) - 10.15.7

lukasnemeckay
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 288
Registrován: ned čer 16, 2013 9:31 am

Re: iOS 9 - informace, zkušenosti

Příspěvek od lukasnemeckay »

rychlost je porovnatelna a vsak nie lepsia :) staci sa len pozret na youtube

jeenik
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 1123
Registrován: ned úno 08, 2009 5:20 am

Re: iOS 9 - informace, zkušenosti

Příspěvek od jeenik »

Jsem připojen na wifi a nevidím ikonku ve stavovém řádku, i když zapnu či vypnu mobilní data, tak připojení šlape, jen ten vějířek nevidím. Stalo se to někomu - iOS 9.1?

Dawyx
Host
Host
Příspěvky: 97
Registrován: sob led 03, 2015 12:02 pm

Re: iOS 9 - informace, zkušenosti

Příspěvek od Dawyx »

Pro ty co se jeste neodhodlali k 9.1, tak si to prectete, stala se mi celkem zajimava story :-D Vcera jsem se tedy konecne odhodlal k instalaci 9.1, jakozto pomerne narocny uzivatel na rychlost jsem porad bezel na 8.4.1, pred samotnou instalaci jsem udelal zalohu na icloud (rikam si, vzdycky bylo vse ok tak jake pak co pak) ne vsak do macu (vlastne nevim proc jsem ji opomenul, pozdeji me to bude setsakramentsky mrzet) a vse zacalo, udelal jsem dfu a nahodil novy system, vse probehlo v poho ale uz pri uvodnich obrazovkach mi neco nesedelo, rikam si kde je sakra obnovit pres icloud? V tu chvili se mi zacal zvedat tlak v zilach. Dokoncil jsem cely postup a najednou, vitejte, telefon jako novy...prestal jsem dychat... Koukam na to s pohledem romanticke duse kterou opustila zivotni laska a nezmuzu se v tu chvili vubec na nic. Zaloha icloudu byla sice napsana presne v cas ktery jsem ji delal ale mela 0 bajtu...jo super, proc ne ze, vsechno nastaveni, zpravy a hlavne o co mi slo nejvice, data z aplikace zdravi jsou fuc, pripadal jsem si jak maly jarda kteremu vzali hracku na piskovisti. Nastesti jsem pak jeste z predesleho notebooku vytahl zalohu z 24. Srpna takze mam mezeru dva mesice ale lepsi jak rok a pul...dneska to uz beru sportovne ale vcera mi skoro ukapla slza. Ponauceni pro sebe a hlavne i pro nekoho z vas, zalohujte i do pc nebo macu.

Btw.: nevite nahodou co mohlo byt tou pricinou ze se zaloha smazala? Bylo to kvuli DFU nebo nejakemu bugu iOS 9?

jeenik
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 1123
Registrován: ned úno 08, 2009 5:20 am

Re: iOS 9 - informace, zkušenosti

Příspěvek od jeenik »

jojo, tak to jsem při přechodu na 9 měl taky, pak taky problémy s automatickým zálohováním, smazat ta záloha myslím nešla, možná mi pořád v icloudu zabírá místo. tak nastav telefon bez zálohy, stejně všechna data aplikací máš v icloudu, nebo ne?

Dawyx
Host
Host
Příspěvky: 97
Registrován: sob led 03, 2015 12:02 pm

Re: iOS 9 - informace, zkušenosti

Příspěvek od Dawyx »

No prave ze po vcerejsku nemam, ta zaloha proste nikde neni proto jsem musel obnovit zalohu z pc ze srpna. Nebo mozna nechapu co tim myslite nebo asi jsme se nepochopili.

misha
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 781
Registrován: ned lis 07, 2010 8:31 am

Re: iOS 9 - informace, zkušenosti

Příspěvek od misha »

tak nevim, jestli jsem slepy, ale vysel 9.1 a zde nikde ani zminka. to jsou vsichni na dovolene?

jeenik
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 1123
Registrován: ned úno 08, 2009 5:20 am

Re: iOS 9 - informace, zkušenosti

Příspěvek od jeenik »

Jseš slepý?

misha
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 781
Registrován: ned lis 07, 2010 8:31 am

Re: iOS 9 - informace, zkušenosti

Příspěvek od misha »

no mozna ano. ale cekal jsem jako vzdy nove vlakno. ted teprve koukam, ze je tu par prispevku na toto tema. a opet pozitivne ladenych :-(

pistak
iPhone guru
iPhone guru
Příspěvky: 1088
Registrován: pát pro 25, 2009 4:41 pm

Re: iOS 9 - informace, zkušenosti

Příspěvek od pistak »

No na iOS 9,1 mi tusim zacal ist konecne aj zvuk na notifikaciach :) teda zatial isiel a som zvedavy ako dlho to vydrzi.

corfen
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 22
Registrován: pát čer 25, 2010 10:55 am

Re: iOS 9 - informace, zkušenosti

Příspěvek od corfen »

Je to zvláštní ale už po instalaci iOS9 (iPhone 6) mi hlásí záloha iCloud 0bajtů, ukazuje to stále i na 9.1 také.
Tak bacha pokud to někdo také máte, jedinou možností je zálohovat na pc/macu jinak přijdete o data... Případně, máte někdo v iCloudu vidět data?
iPhone 6 64GB - 9.1...
iPhone 4S 16GB - 9.0.2...
iPhone 3GS - 16GB - VF(AU), old bootrom, cfw & unlock 4.3.3 - O2 =)

sharkee
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1876
Registrován: pát lis 25, 2011 11:19 am

Re: iOS 9 - informace, zkušenosti

Příspěvek od sharkee »

Tak mi záloha na iCloid je jak z iPadu tak z iPhonu, obojí s iOS9. Mám zakladnich 5GB a polovinu mam volnou.
sharkee
iPhone11Pro + iPAD2018/iPad mini2WiFi + MBP2018TB + MBA2014 + aTV4 + BeatsSOLO3WL + AirPods2019WC

libor.1
Host
Host
Příspěvky: 36
Registrován: ned říj 25, 2015 4:25 pm

Re: iOS 9 - informace, zkušenosti

Příspěvek od libor.1 »

Update na IOS 9.1 a přestal mě vyhledávat kontakty když otevřu app telefon ,ale ve Spotlight search to jde před inst. vše ok.

tatamuk
Host
Host
Příspěvky: 80
Registrován: stř zář 28, 2011 7:09 am

Re: iOS 9 - informace, zkušenosti

Příspěvek od tatamuk »

Ahoj, mám prosbu s dotazem na majitele iP6, kteří mají nainstalovaný iOS 9.1 zda je rychlost systému srovnatelná s iOS 8.4.1 děkuji.
MacBook Air - iPhone 2,3,4,5,6,7,8 - iPad Mini - ATV - iPod Shuffle - Apple Watch - AirPods

martasx1
Host
Host
Příspěvky: 110
Registrován: sob čer 29, 2013 12:35 pm

Re: iOS 9 - informace, zkušenosti

Příspěvek od martasx1 »

Mam pocit ze lepsi a hlavne baterka je super.

mike-biker
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3469
Registrován: ned říj 09, 2011 12:39 pm

Re: iOS 9 - informace, zkušenosti

Příspěvek od mike-biker »

Nevidím důvod, proč by rychlost měla být horší - spíše tomu bude naopak. Ale nějaké objektivní srovnání, to zatím nikdo neprováděl. Ony ty rozdíly budou spíše neměřitelné.
Většinou se však ke všeobecnému údivu nový firmware vytvoří, aby byl stabilnější a rychlejší, nikoli naopak. :D


libor.1 píše:Update na IOS 9.1 a přestal mě vyhledávat kontakty když otevřu app telefon ,ale ve Spotlight search to jde před inst. vše ok.


To je problém tvého telefonu, nám to funguje normálně. Asi budeš muset udělat restore bez obnovy.
iPhone 14 Pro 256GB Silver.
iPhone 12 Mini 64GB RED as reserved.
MacBook Pro 16" M1 Max 24-Core GPU, 32GB Memory, 1TB SSD

Dawyx
Host
Host
Příspěvky: 97
Registrován: sob led 03, 2015 12:02 pm

Re: iOS 9 - informace, zkušenosti

Příspěvek od Dawyx »

tatamuk píše:Ahoj, mám prosbu s dotazem na majitele iP6, kteří mají nainstalovaný iOS 9.1 zda je rychlost systému srovnatelná s iOS 8.4.1 děkuji.


Myslim, ze 9.1 trosku zpomalila, alespon u me, pohyb treba multitaskingu neni tak plynuly jako predtim, ani vytahovani spodni a horni listy a otevirani aplikaci neni tak hbite, jakoze clovek vidi ze se aplikace zacne otevirat az dava prst pryc, ne primo kdyz klikne :-) ale trosku jsem s tim pocital, takze me to tolik netrapi, telefon je jinak v pohode a baterka se mi subjektivne zda lepsi.

Petrt
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1573
Registrován: ned srp 24, 2008 12:45 pm

Re: iOS 9 - informace, zkušenosti

Příspěvek od Petrt »

tatamuk: multitasking horší (výrazně), různé roletové menu pomalejší (trhané). Safari rychlejší. Spouštění aplikací subjektivně stejné. Osobně jsem zklamaný. Multitasking na Air laguje jako Droid za 2000Kč :-(.
iPhone 13 Pro Watch s4 Silver SS MacMini 2018 iPad Air 4th TV 4K

tatamuk
Host
Host
Příspěvky: 80
Registrován: stř zář 28, 2011 7:09 am

Re: iOS 9 - informace, zkušenosti

Příspěvek od tatamuk »

Dobré ráno,
děkuji za názory. Ptal jsem se proto, že po přechodu na iOS9 jsem byl rychlostí trochu zděšený, tak jsem se vrátil na 8.4.1, který běží jak po másle. Bohužel některé aplikace již vyžadují iOS9, tak váhám s aktualizací. Zatím to s aktualizacemi software vypadá jako špatný vtip. iP3GS - 6, iP4 - 7. iPad Mini - 9, tyto všechny přístroje, mě osobně Apple znehodnotil. A teď možná i iP6 - 9? Vím, že jsem nemusel aktualizovat, ale člověk se pořád učí ... Pěkný den
MacBook Air - iPhone 2,3,4,5,6,7,8 - iPad Mini - ATV - iPod Shuffle - Apple Watch - AirPods

mike-biker
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3469
Registrován: ned říj 09, 2011 12:39 pm

Re: iOS 9 - informace, zkušenosti

Příspěvek od mike-biker »

Pánové myslím si, že to spíše bude ojedinělé a dané vašimi přístroji a jejich zaplevelením z předchozího používání.
Zkuste instalovat čistý IOS 9 bez zálohy - nastavit jako nový a je to.
Určitě to není tak, že každý další IOS je pomalejší a horší. Tím netvrdím, že IOS 9 nemá bugy. :(
iPhone 14 Pro 256GB Silver.
iPhone 12 Mini 64GB RED as reserved.
MacBook Pro 16" M1 Max 24-Core GPU, 32GB Memory, 1TB SSD

sharkee
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1876
Registrován: pát lis 25, 2011 11:19 am

Re: iOS 9 - informace, zkušenosti

Příspěvek od sharkee »

m-b: každý nemá čas nastavovat s každou aktualizací celý den znovu telefon jako čistou instalaci. Jeden z důvodů, proč jsem šel do iOS zařízení, byla právě tato funkce "migrace telefonu" při přechodu na nové zařízení, nebo na aktualizovaný OS. Problém je tady na straně Applu a to v odladěnosti. Ještě bych to chápal, pokud by šlo o JB zařízení obsahující podivné aplikace apod, ale pokud někdo jede na čistém iOS a čistém obsahu, mělo by to fungovat za všech okolností, obzvláště pokud někdo chce za telefon částky, jaké chce Apple.
Já tedy s updatem na 9.1.X raději počkám a přetrpím i nefunkční Spotlight.
sharkee
iPhone11Pro + iPAD2018/iPad mini2WiFi + MBP2018TB + MBA2014 + aTV4 + BeatsSOLO3WL + AirPods2019WC

gulii
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 413
Registrován: sob pro 26, 2009 4:26 pm

Re: iOS 9 - informace, zkušenosti

Příspěvek od gulii »

Osobně jsem se ptýkal s problémy posílání imessages, že zamrzalo přepínání klávesnice na emoji. Tak jsem se rozhodl, že udělám čistý restore bez obnovy. Zálohu jsem měl už od 5Ska, takže se to nabalovalo a nabalovalo. Teď mám 6+ svižný jako nikdy, takže jsem hodně rád, že jsem to udělal. (navíc jsem promazal i aplikace, které jsem vůbec nevyužíval)

mirmo80
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 3510
Registrován: stř srp 08, 2012 1:00 pm

Re: iOS 9 - informace, zkušenosti

Příspěvek od mirmo80 »

Niekde som čítal, že 6/6S sa neodporúča nahadzovať zo zálohy 5/5S.
iPhony, iPady, AirPods, AW SE 40/44, ATV 4K (1. gen), MacBook Air (M1, 2020), AirTag. SW väčšinou aktuálny.

Anndy
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2013
Registrován: úte lis 09, 2010 1:04 pm

Re: iOS 9 - informace, zkušenosti

Příspěvek od Anndy »

Tak - rychlost ios9 na iP6. Subjektivne je to identicke - jedine obcas mam pocit, ze na 9-ke obcas nie su nejake animacie plynule. Ale ze by sa mi telefon spomalil - to nebadam.
Bateria asi to iste ako 8.x.
Uz som to pisal - mne sa osvedcilo pred updatom postupovat jednoducho:
1. vypnut zapnut iphone
2. hard resert
3. obnovit vsetky nastavenia
4. urobit update cez PC, nie OTA (so standardnym nastavenim z fabriky)
5. v novom ios si nastavit nastavenia po svojom
iPhone 11Pro Silver 64GB, Telekom SK, bez JB
WATCH 44mm oceľové, Series 4, GPS+LTE
iPad mini 5, 64GB, wifi, SG
MBPro 13" 2018, i5, 16GB, 1TB SSD, Space Grey

Petrt
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1573
Registrován: ned srp 24, 2008 12:45 pm

Re: iOS 9 - informace, zkušenosti

Příspěvek od Petrt »

mike-biker: jasně, to co popisuješ jsem taky dělal (viz pár stránek zpět) a v kombinaci s 9.1 je systém už rychlejší, ale plynulosti 8.4 prostě nedosahuje. U telefonu to ještě přežiju, ten měním častěji jak iPad. Tam mě to ale štve - už iPad3 jsem musel po novém iOS prodat a Air se tomu začíná přibližovat.
iPhone 13 Pro Watch s4 Silver SS MacMini 2018 iPad Air 4th TV 4K

mike03
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 209
Registrován: čtv dub 26, 2012 9:43 am

iOS 9, 9.x - informace, zkušenosti

Příspěvek od mike03 »

Zdravim, dneska jsem aktualizoval na 9.1 a zniceho nic mam kazdy kontakt v telefonim seznamu 3x . Provedl jsem i restart a nic. Mazat kontakt po kontaktu je fakt otrava. Nejde kontakty oznacit a vymazat hromadne?
iPhone 5S 16GB Space Grey
Macbook Pro 13" Retina 2015

libor.1
Host
Host
Příspěvky: 36
Registrován: ned říj 25, 2015 4:25 pm

Re: iOS 9, 9.x - informace, zkušenosti

Příspěvek od libor.1 »

Asi s timto problemem nehnu? Mam update IP5S na IOS 9.1 a nelze se spojit s iTunes chce to vyšší verzi Win ja mam Win xp a vzhledem k dalším programum co používám na PC musím ponechat XP.

Clon
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2782
Registrován: stř črc 11, 2012 4:29 pm

Re: iOS 9, 9.x - informace, zkušenosti

Příspěvek od Clon »

mike03 píše:Zdravim, dneska jsem aktualizoval na 9.1 a zniceho nic mam kazdy kontakt v telefonim seznamu 3x . Provedl jsem i restart a nic. Mazat kontakt po kontaktu je fakt otrava. Nejde kontakty oznacit a vymazat hromadne?

Zkus pouzit app PhoneCopy - bude to jednodussi. Smazes si to na serveru.
iPhone X iOS 13.3, iPad Pro 11" iOS 13.3, ATV 4
(+ starsi kousky iPad 3 (NEW) 64 GB + cellular, iOS 7.1.1 + JB Pangu China, iPhone 5 64 GB, iOS 9.3.3 NO JB, iPad Air + Cellular 128 GB, iOS 9.3.3 NO JB)

matouch350
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 573
Registrován: pát dub 09, 2010 5:52 pm

Re: iOS 9, 9.x - informace, zkušenosti

Příspěvek od matouch350 »

Pro ty, které trápila plynulost telefonu na iOS 9.1, konkrétně na 6 Plus, mohu doporučit aktualizaci na betu iOS 9.2. Systémové animace jsou plynulejší a celkově bych řekl, že telefon má lepší odezvu. Nejznatelnější je to při přepínání do app switcheru.
iPhone 5S 32 GB, iOS 8.2
MacBook Pro Retina 13" Late 2013, 8GB RAM, Yosemite 10.10 GM

Fiko
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 90
Registrován: úte črc 08, 2008 5:11 pm

Re: iOS 9 - informace, zkušenosti

Příspěvek od Fiko »

Renik píše:V nastaveniach siete uz nie je LTE, ale 4G. Aspon u mna.. Telekom

mal si 4G hned po update na 9.1 alebo sa ta pytalo na update carrier settings a az potom sa to zmenilo? nechcem 4G :D vdaka

jeenik
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 1123
Registrován: ned úno 08, 2009 5:20 am

Re: iOS 9, 9.x - informace, zkušenosti

Příspěvek od jeenik »

mike03 píše:Zdravim, dneska jsem aktualizoval na 9.1 a zniceho nic mam kazdy kontakt v telefonim seznamu 3x . Provedl jsem i restart a nic. Mazat kontakt po kontaktu je fakt otrava. Nejde kontakty oznacit a vymazat hromadne?


Existuje celá řada aplikací co umí kontakty vyčistit. Já mám Cleaner Pro – Remove Duplicate Contacts for iCloud Gmail Outlook & Yahoo contacts od vývojáře YT Development Ltd
https://appsto.re/cz/D0h8E.i

HOFA
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 479
Registrován: úte srp 16, 2011 6:53 pm

Re: iOS 9, 9.x - informace, zkušenosti

Příspěvek od HOFA »

tak raději asi zatím neaktualizovat,ptám se ,poněvač s těma zdvojenými,dokonce ztrojitými kontakty bych to tedy asi nechtěl,proč jsou tyto problémy u tak sofistikovaného systému ?
iPhone 6 ios 9,02 64g
iPad Air 16 g
TV apple 2

Arcane
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 586
Registrován: pát kvě 14, 2010 6:42 pm

Re: iOS 9, 9.x - informace, zkušenosti

Příspěvek od Arcane »

Já s kontakty žádný problém neměl a ani spousta jiných, takže se nemusíš bát.

Manek49
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 575
Registrován: čtv lis 14, 2013 6:23 pm

Re: iOS 9, 9.x - informace, zkušenosti

Příspěvek od Manek49 »

Vyšla veřejná beta iOS 9.2, tak jsem to na 6S nahodil a nainstalovalo mě to News, jste na tom někdo podobně?

Odpovědět