iOS 8.3 - názory, chyby, zkušenosti

iTukan
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3021
Registrován: sob úno 07, 2009 5:54 pm

iOS 8.3 - názory, chyby, zkušenosti

Příspěvek od iTukan »

Vyšel iOS 8.3

Tato aktualizace přináší vylepšení výkonnosti, opravy chyb a přeprogramovanou klávesnici emotikonů. Aktualizace mimo jiné obsahuje:
Vylepšení výkonnosti:
    Spouštění aplikací
    Odezva aplikací
    Zprávy
    Wi-Fi
    Ovládací centrum
    Panely Safari
    Klávesnice od nezávislých vývojářů
    Klávesové zkratky
    Klávesnice pro zjednodušenou čínštinu
Opravy Wi-Fi a Bluetooth
    Oprava problému, který mohl způsobovat neustálé zobrazování výzvy k zadání přihlašovacích údajů
    Řešení problému, který způsoboval přechodné odpojení od Wi-FI sítí
    Oprava problému, který mohl způsobovat rozpojení telefonních hovorů vedených přes hands-free
    Oprava problému, který mohl u některých Bluetooth reproduktorů způsobovat vypnutí zvuku
Opravy orientace a otáčení obrazovky
    Řešení problému, který mohl někdy způsobovat, že se obrazovka po otočení na šířku nevrátila zpět do zobrazení na výšku
    Vylepšení výkonnosti a řešení problémů se stabilitou při přecházení mezi zobrazením na výšku a na šířku
    Oprava problému, který při vytažení iPhonu 6 z kapsy způsoboval, že byla obrazovka orientovaná vzhůru nohama
    Řešení problému, který někdy aplikacím zabraňoval v natočení do správné orientace po přepnutí v souběžných úlohách
Opravy zpráv
    Řešení problému, který někdy způsoboval rozdělení skupinových zpráv
    Oprava problému, který v některých případech znemožňoval přeposlání či smazání jednotlivých zpráv
    Řešení problému, který někdy zabraňoval v zobrazení náhledu fotografie pořízené v aplikaci Zprávy
    Nová možnost nahlašování nevyžádaných zpráv přímo z aplikace Zprávy
    Nová možnost filtrovat zprávy iMessage, jež nepocházejí od vašich kontaktů
Opravy rodinného sdílení
    Oprava chyby, která některým aplikacím zabraňovala ve spuštění aktualizace na zařízeních členů rodiny
    Oprava chyby, která členům rodiny zabraňovala ve stahování některých bezplatných aplikací
    Vylepšení spolehlivosti při oznamování žádostí o zakoupení položek
Opravy CarPlay
    Oprava problému, který způsoboval, že se místo aplikace Mapy objevila černá obrazovka
    Oprava problému, který způsoboval nesprávné natočení uživatelského rozhraní
    Oprava problému, který způsoboval neočekávané objevení klávesnice na obrazovce CarPlay
Opravy pro podnikový režim
    Vylepšení spolehlivosti při instalaci a aktualizaci podnikových aplikací
    Oprava časového pásma událostí v kalendáři vytvořených pomocí aplikace IBM Notes
    Oprava problému, který mohl po restartu způsobovat zobrazení generických ikon webových výstřižků
    Vylepšení spolehlivosti při ukládání hesel pro webové proxy servery
    V Exchange je nyní možné nastavit samostatnou zprávu o nepřítomnosti v kanceláři pro odpovědi na externí e-maily
    Vylepšení obnovy činnosti Exchange účtů po přechodných problémech s připojením
    Vylepšení kompatibility sítí využívajících VPN a webové proxy servery
    Možnost využití hardwarových klávesnic při připojování k webovým formulářům v Safari, například pro připojení k veřejné Wi-Fi síti
    Oprava problému, který způsoboval oříznutí textu Exchange schůzek s dlouhými poznámkami
Opravy zpřístupnění
    Oprava problému, který při použití tlačítka Zpět v Safari zabraňoval odezvě na gesta VoiceOveru
    Oprava problému, který způsoboval nespolehlivost zaměření VoiceOveru v konceptech zpráv v Mailu
    Oprava problému, který znemožňoval využití braillského vstupu na displeji k zadávání textu ve webových formulářích
    Oprava problému, který při přepnutí rychlé navigace na braillském řádku vyvolával oznámení, že rychlá navigace je vypnutá
    Oprava problému, který zabraňoval přesouvání ikon na ploše při zapnutém VoiceOveru
    Oprava problému, který při předčítání obsahu obrazovky zabraňoval v pokračování čtení po pozastavení
Další vylepšení a opravy chyb
    Přeprogramovaná klávesnice emotikonů s více než 300 novými znaky
    Knihovna fotografií na iCloudu byla optimalizována pro spolupráci s novou aplikací Fotky na systému OS X 10.10.3 a její provozování v betaverzi bylo ukončeno
    Vylepšení výslovnosti při oznamování názvů ulic během podrobné navigace v Mapách
    Podpora pro braillské řádky Baum VarioUltra 20 a VarioUltra 40
    Vylepšené zobrazení výsledků hledání ve Spotlightu při zapnutém snížení průhlednosti
    Nové formátovací volby Kurzíva a Podtržené pro klávesnici na šířku na iPhonu 6 Plus
    Nová možnost odstranit fakturační a doručovací adresu používanou v Apple Pay
    Podpora pro další jazyky a země v Siri: angličtina (Indie, Nový Zéland), dánština (Dánsko), nizozemština (Nizozemsko), portugalština (Brazílie), ruština (Rusko), švédština (Švédsko), thajština (Thajsko) a turečtina (Turecko)
    Podpora dalších jazyků pro diktování: arabština (Saúdská Arábie, Spojené arabské emiráty) a hebrejština (Izrael)
    Vylepšení stability Telefonu, Mailu, připojení přes Bluetooth, Obrázků, panelů Safari, Nastavení, Počasí a seznamů Genius v aplikaci Hudba
    Řešení problému, který mohl na některých zařízeních způsobovat selhání gesta odemknutí přejetím
    Řešení problému, který někdy zabraňoval využití gesta přejetí k odpovědi na volání na uzamčené obrazovce
    Řešení problému, který zabraňoval v otvírání odkazů z PDF souborů v Safari
    Oprava problému, který způsoboval, že při použití volby „Smazat historii a data stránek“ nebyla smazána veškerá data
    Oprava problému, který zabraňoval automatické opravě zkratky „FYI“
    Řešení problému, který zabraňoval v zobrazování kontextové predikce v rychlých odpovědích
    Oprava problému, který Mapám zabraňoval v přechodu z hybridního do nočního režimu
    Řešení problému, který zabraňoval v zahajování FaceTime hovorů z prohlížeče nebo aplikace od nezávislého vývojáře prostřednictvím FaceTime URL
    Oprava problému, který někdy zabraňoval v bezchybném exportu fotografií do složek obrázků z digitálních fotoaparátů ve Windows
    Oprava problému, který někdy zabraňoval v dokončení zálohy iPadu v iTunes
    Oprava problému, který mohl způsobovat zastavení stahování v Podcastech při přepnutí z Wi-Fi na mobilní síť
    Oprava problému, který někdy způsoboval nesprávné zobrazení času 00:00 při odpočtu na uzamčené obrazovce
    Oprava problému, který někdy zabraňoval v nastavení hlasitosti hovoru
    Oprava problému, který někdy způsoboval neočekávané zobrazení stavového řádku
 MBPR 16"  iPhone 11 Pro  iPad Pro 11"  iPad Mini 2 4G  ATV 4K  Withings SmarScan

Saddako
iPhone guru
iPhone guru
Příspěvky: 1099
Registrován: stř čer 18, 2008 8:08 pm

Re: iOS 8.3 - názory, chyby, zkušenosti

Příspěvek od Saddako »

U TM je možnost přepínání mezi LTE, 3G a 2G
Motto: Udělat cokoli blbuvzdorným je zhola nemožné, neboť blbci jsou ohromně vynalézaví

iPhone 11 Pro 256GB Midnight Green - TM - 13.7
iMac 27" 3.0GHz/32GB/256GB SSD (2019) CTO - 10.15.7
Macbook 12" 1.2GHz/8GB/256GB (2017) - 10.15.7

Freaders
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 2588
Registrován: pát lis 06, 2009 4:31 pm

Re: iOS 8.3 - názory, chyby, zkušenosti

Příspěvek od Freaders »

Zopakuji zde: u iPhonu 5C A1532 se v Děčíně u vodafone po updatu na 8.3 objevila LTE. Z toho soudím, že se nějak "odemkla" funkce LTE na 800MHz. Dosud jsem chytal jen 2100MHz LTE.
Přepínání LTE, 3G, 2G i u vodafone.
iPhone SE 64GB Space Gray
MacBook Pro 13" Retina late 2013 i5 256GB SSD 8GB RAM 10.10.2
Moto 360
Xiaomi Mi Band
iPhone 5C 32GB Blue
iPhone 4S 8.1.3

mrzic
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 2264
Registrován: ned dub 20, 2008 2:18 pm

Re: iOS 8.3 - názory, chyby, zkušenosti

Příspěvek od mrzic »

U 6 pluska se už home screen neotáčí vzhůru nohama.
MacBook Pro 2018 Touch Bar, macOS 11.0
iPad Pro 10.5, iPadOS 14
iPhone 12 Pro Max, iOS 14
Apple TV4

jeenik
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 1123
Registrován: ned úno 08, 2009 5:20 am

Re: iOS 8.3 - názory, chyby, zkušenosti

Příspěvek od jeenik »

Při stahovani aplikace v appstore uz u 6ky nenabidne moznost touchID, musim vzdy zadat heslo, tak to se tedy povedlo....

iTukan
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3021
Registrován: sob úno 07, 2009 5:54 pm

Re: iOS 8.3 - názory, chyby, zkušenosti

Příspěvek od iTukan »

U O2 je také možno vybrat 4G/3G/2G data
 MBPR 16"  iPhone 11 Pro  iPad Pro 11"  iPad Mini 2 4G  ATV 4K  Withings SmarScan

JanGottwald
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 153
Registrován: pon lis 23, 2009 3:08 pm

Re: iOS 8.3 - názory, chyby, zkušenosti

Příspěvek od JanGottwald »

Podle zahraničních webů se radikálně zlepšila odezva klávesnic třetích stran a jejich celková spolehlivost. Můžete to někdo potvrdit, ať nezkouším znovu SwiftKey zbytečně? :)
iPhone 5s 32 GB
iPad Air 32 GB

Manek49
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 575
Registrován: čtv lis 14, 2013 6:23 pm

Re: iOS 8.3 - názory, chyby, zkušenosti

Příspěvek od Manek49 »

Už u bety to bylo znatelně lepší, používám fleksy na iPhonu a žádnej problém

jeenik
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 1123
Registrován: ned úno 08, 2009 5:20 am

Re: iOS 8.3 - názory, chyby, zkušenosti

Příspěvek od jeenik »

A jak to mate s touchID pri instalaci aplikace z appstore, taky vam jej pristroj nenabidne?

iTukan
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3021
Registrován: sob úno 07, 2009 5:54 pm

Re: iOS 8.3 - názory, chyby, zkušenosti

Příspěvek od iTukan »

jeenik: Po restartu je vždy potřeba poprvé zadat heslo, potom zase funguje touchID.

Ad TM a přepínání 4G/3G/2G - na ipadu mini retina zůstala jen možnost vypnout/zapnout LTE
 MBPR 16"  iPhone 11 Pro  iPad Pro 11"  iPad Mini 2 4G  ATV 4K  Withings SmarScan

jeenik
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 1123
Registrován: ned úno 08, 2009 5:20 am

Re: iOS 8.3 - názory, chyby, zkušenosti

Příspěvek od jeenik »

iTukan: zkus nainstalovat vice aplikaci za sebou, vzdy to chce heslo, touch id nenabidne. A ja blbec si zaskrt ze chci potvrzovat i free aplikace, ted nevim kde to zrusit. Uz se to zacina blizit nastavovani funkci v Androidu....

iTukan
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3021
Registrován: sob úno 07, 2009 5:54 pm

Re: iOS 8.3 - názory, chyby, zkušenosti

Příspěvek od iTukan »

nj, je to tak... přitom v aplikacích touchID funguje správně. Asi nějaký bug... :(
 MBPR 16"  iPhone 11 Pro  iPad Pro 11"  iPad Mini 2 4G  ATV 4K  Withings SmarScan

jeenik
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 1123
Registrován: ned úno 08, 2009 5:20 am

Re: iOS 8.3 - názory, chyby, zkušenosti

Příspěvek od jeenik »

Několik měsíců to stotisíce betatesterů zkouší... Nevíte jak nastavit volné stahování free aplikací, když jsem to při nabídce nastavení zrušil?

Pavel604503
Host
Host
Příspěvky: 6
Registrován: sob led 17, 2015 10:20 am

Re: iOS 8.3 - názory, chyby, zkušenosti

Příspěvek od Pavel604503 »

Na ios 8.3 beta4 touch id v appstore fungovalo v pohodě. Tady to nejde opravdu ani po sedmém pokusu

sefko88
Host
Host
Příspěvky: 71
Registrován: ned dub 21, 2013 10:38 pm

Re: iOS 8.3 - názory, chyby, zkušenosti

Příspěvek od sefko88 »

Používa niekto aplikáciu evysledky??? Aj Vám padá??

mrzic
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 2264
Registrován: ned dub 20, 2008 2:18 pm

Re: iOS 8.3 - názory, chyby, zkušenosti

Příspěvek od mrzic »

LiveSport furt padá. Padal prý i v betě.
MacBook Pro 2018 Touch Bar, macOS 11.0
iPad Pro 10.5, iPadOS 14
iPhone 12 Pro Max, iOS 14
Apple TV4

jeenik
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 1123
Registrován: ned úno 08, 2009 5:20 am

iOS 8.3 - názory, chyby, zkušenosti

Příspěvek od jeenik »

Tak ty free aplikace bez hesla jdou zapnout nasledne: vypnout touch id pro aplikace a pak pod nastavenim appstore se objevi moznost stahovat free aplikace bez potvrzeni hesla, 15 minutova prodleva po nakupu posledni a nebo s heslem vse. Ale to touch id se mi rozjet nepodarilo. A abych to zkoušel na placenych aplikacich, to delat nebudu

mike-biker
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3469
Registrován: ned říj 09, 2011 12:39 pm

Re: iOS 8.3 - názory, chyby, zkušenosti

Příspěvek od mike-biker »

I u Vodafone na iPhone 6 Plus jde přepínat 2G, 3G a LTE.
iPhone 14 Pro 256GB Silver.
iPhone 12 Mini 64GB RED as reserved.
MacBook Pro 16" M1 Max 24-Core GPU, 32GB Memory, 1TB SSD

slezacekm
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 510
Registrován: čtv kvě 05, 2011 12:30 pm

Re: iOS 8.3 - názory, chyby, zkušenosti

Příspěvek od slezacekm »

jeenik píše:Tak ty free aplikace bez hesla jdou zapnout nasledne: vypnout touch id pro aplikace a pak pod nastavenim appstore se objevi moznost stahovat free aplikace bez potvrzeni hesla, 15 minutova prodleva po nakupu posledni a nebo s heslem vse. Ale to touch id se mi rozjet nepodarilo. A abych to zkoušel na placenych aplikacich, to delat nebudu

to se opravdu povedlo. vypnul jsem heslo u free aplikací, následně jsem zapnul Touch ID. nyní jdou aplikace free stahovat rovnou, ale při placení (i opakovaném) Touch ID nejde. To, co mě tak moc bavilo... Něco se zlepší, ale okamžitě si něco jiného rozvrtá

iPod Shuffle 2GB stříbrný 6th gen
Ipad Mini 16 GB WIFI iOS 7
Iphone4 16 GB iOS 7
MacBook Air 13' [2013] 1,3GHz Intel Core i5, 4 GB RAM, 128 SSD
Apple TV 3.

cuting
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2259
Registrován: úte čer 07, 2011 8:45 pm

Re: iOS 8.3 - názory, chyby, zkušenosti

Příspěvek od cuting »

Někde jsem četl, že stačí vypnout a zase zapnout v nastavení Touch ID nákupy a že by to mělo fungovat.... Ale jestli to je nějaký bug, tak věřím, že do týdne je desetinkový update. Jinak žádné zásadní změny nepociťuji, i když je pravda, že se mi dříve občas zakousla obrazovka při převrácení naležato. Teď už ne.
 Apple hračky 

smoldik
iPhone guru
iPhone guru
Příspěvky: 1082
Registrován: ned čer 21, 2009 7:10 pm

Re: iOS 8.3 - názory, chyby, zkušenosti

Příspěvek od smoldik »

Klávesnice třetích stran pořád žádná sláva. Jako používám SwiftKey, ale na iPad mini 2 je pořád zasekaná a často padá. Hlavně v náročnějších aplikacích. A o plynulém chodu se nedá mluvit ani na iPhone 6. Jediné vysvobození asi vážně bude až s příchodem češtiny v QuickType. Snad se dočkáme v iOS 9.
MacBook Pro 13" (2017)
iPhone XS Max 256 GB Gold
https://twitter.com/smoldik

jeenik
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 1123
Registrován: ned úno 08, 2009 5:20 am

Re: iOS 8.3 - názory, chyby, zkušenosti

Příspěvek od jeenik »

cuting: vypnout a zase zapnout v nastavení Touch ID nákupy nestačí. Prostě to nejde. A jak píše slezacekm, to bylo něco co mě fakt bavilo. Stahovat free aplikace bez potvrzení, proč? když mám Touch ID, tak to vůbec žádný zdržení nebylo. A co když se někdo zmocní mého telefonu a nainstalí nějakou free aplikaci, která bude mít nějakou skrytou funkci, která mě třeba zbortí systém, je to paranoidní, ale co kdyby? Já chci mít i stahování free aplikací pod kontrolou mého otisku prstu.

sharkee
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1876
Registrován: pát lis 25, 2011 11:19 am

Re: iOS 8.3 - názory, chyby, zkušenosti

Příspěvek od sharkee »

Klávesnice padají a padat budou, neboť je to problém nedostatečné RAMky všech iOS zařízení. Zbývá jen doufat, že další iZarizeni budou mít 2GB RAMky nebo více
sharkee
iPhone11Pro + iPAD2018/iPad mini2WiFi + MBP2018TB + MBA2014 + aTV4 + BeatsSOLO3WL + AirPods2019WC

mirmo80
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 3502
Registrován: stř srp 08, 2012 1:00 pm

Re: iOS 8.3 - názory, chyby, zkušenosti

Příspěvek od mirmo80 »

Stahovanie free apps s alebo bez hesla je mozne nastavit v obmedzeniach. Ale toto nastavenie sa objavi len vtedy, ked je TID pre App Store vypnuty. Objavi sa potom celkom dole v casti povoleny obsah. Je to nejke divne cele.
iPhony, iPady, AirPods, AW SE 40/44, ATV 4K (1. gen), MacBook Air (M1, 2020), AirTag. SW väčšinou aktuálny.

Johny004
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 294
Registrován: čtv čer 17, 2010 8:12 am

Re: iOS 8.3 - názory, chyby, zkušenosti

Příspěvek od Johny004 »

Je to jen otázkou pár řádků kódu, aby systém ty klávesnice nesestřeloval. Musí se chtít to ale opravit.
 iPhone 14 Pro
 Watch Ultra
 iPad Pro
 MacBook Air M2
 AirPods
 TV
 Time Capsule 4 TB

Saddako
iPhone guru
iPhone guru
Příspěvky: 1099
Registrován: stř čer 18, 2008 8:08 pm

Re: iOS 8.3 - názory, chyby, zkušenosti

Příspěvek od Saddako »

Systém mi přijde rychlejší než 8.2 a to i na iPadu 2. S padáním aplikací jsem se zatím nesetkal, ale to není problém iOS jako spíš optimalizace ze strany výrobce aplikace.
Motto: Udělat cokoli blbuvzdorným je zhola nemožné, neboť blbci jsou ohromně vynalézaví

iPhone 11 Pro 256GB Midnight Green - TM - 13.7
iMac 27" 3.0GHz/32GB/256GB SSD (2019) CTO - 10.15.7
Macbook 12" 1.2GHz/8GB/256GB (2017) - 10.15.7

Kudli3
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 258
Registrován: stř zář 17, 2008 2:44 pm

Re: iOS 8.3 - názory, chyby, zkušenosti

Příspěvek od Kudli3 »

Takže opět se vyplácí si chvíli počkat a to patřím mezi ty, kteří si nahráváji novej iOS co nejdřív.
# iPhone 5S 32Gb Space gray
# Macbook Air 11" 2013
# Magic Mouse

jeenik
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 1123
Registrován: ned úno 08, 2009 5:20 am

Re: iOS 8.3 - názory, chyby, zkušenosti

Příspěvek od jeenik »

ale zase důvod proč čekat nevidím, je tam spoustu věcí pořešeno, např.u předchozí verze ios jsem měl hrozně nestabilní wifi připojení, teď to drží dobře
nemá někdo zkušenost jak to vypadá na iP 4S? rychlost systému?

Martty
Host
Host
Příspěvky: 19
Registrován: sob črc 04, 2009 11:57 am

Re: iOS 8.3 - názory, chyby, zkušenosti

Příspěvek od Martty »

U mě stále přetrvává zamrzání Safari od updatu na verzi iOS 8.2, zamrzá vždy po delší době nečinnosti (přes noc). Na iOS 8.2 jsem 2x dělal DFU restore bez obnovy a vždy po 2 dnech se bug vyskytl. Zkusím o víkendu restore bez obnovy i na 8.3. Smazat data stránek a historii...
Dost mě tato chyba štve, dnes dopoledne mi to sežralo 15% baterie než jsem Safari pro dnešek rozhýbal - vždy to zamrzne a telefon se zahřívá. Párkrát aplikace spadne a po cca 20 minutách si dnes nechalo poručit.
Máte s tím někdo zkušenost?
iPhone 3Gs -> iPhone 4S -> iPhone 5S iPhone 6
iPad mini cellular
MacBook Pro 13"

Rifik
Host
Host
Příspěvky: 39
Registrován: pon zář 30, 2013 8:07 am

Re: iOS 8.3 - názory, chyby, zkušenosti

Příspěvek od Rifik »

Asi snad jedině provést ten restore - já na mém iPhone 6 neměl a nemám takové problémy se Safari.

pegas
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 1521
Registrován: úte říj 07, 2014 8:10 am

Re: iOS 8.3 - názory, chyby, zkušenosti

Příspěvek od pegas »

jeenik píše:nemá někdo zkušenost jak to vypadá na iP 4S? rychlost systému?

V pohodě, rychlost taky.

jeenik
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 1123
Registrován: ned úno 08, 2009 5:20 am

Re: iOS 8.3 - názory, chyby, zkušenosti

Příspěvek od jeenik »

tak nevím, zda těch problémů s Touch ID se ještě neobjeví více, od spořky aplikace Muj stav se mi přes touch ID neotevřela, musel jsem odinstalovat a znovu instal, při prvním přiložení prstu na senzor pád a restart komplet celého iPhone.... pak už touch id v této aplikaci pohodě.... ale takový problém s touch ID jsem na předchozích verzích 8ky nepozoroval...
P.S. taky vám teď nejede přihlášení na icloud? ale to asi bude tím, jak každý stahuje...

gulii
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 413
Registrován: sob pro 26, 2009 4:26 pm

Re: iOS 8.3 - názory, chyby, zkušenosti

Příspěvek od gulii »

Nechápu, proč ty slavný smajlíky udělaly takhle... Kdykoliv člověk na ně přepne, tak se klávesnice zvětší o "řádek" a pak se zase zmenšuje? To nikoho nenapadlo, že to vypadá hnusně?

MiGR
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 343
Registrován: pát úno 05, 2010 9:23 am

Re: iOS 8.3 - názory, chyby, zkušenosti

Příspěvek od MiGR »

Potvrzuji opravu BT. Jiz se mi 5S zas pripoji k autu. Od 8.2 to neslo. S Suunto Ambit3 se take spoji bez problemu.

Pavel604503
Host
Host
Příspěvky: 6
Registrován: sob led 17, 2015 10:20 am

Re: iOS 8.3 - názory, chyby, zkušenosti

Příspěvek od Pavel604503 »

Foťák taky krypluje. Z ničeho nic vidím jen takovou barevnou mlhu a nepomůže nic než vypnout a zapnout. Nechápu jak toto mohli pustit ven. 8.3 beta 4 jela perfektně ale toto je děs. myslím že se na to vykašlu a koupím něco jinyho.

Harmonie
Host
Host
Příspěvky: 46
Registrován: pon dub 06, 2015 10:29 am

Re: iOS 8.3 - názory, chyby, zkušenosti

Příspěvek od Harmonie »

smoldik píše:Klávesnice třetích stran pořád žádná sláva. Jako používám SwiftKey, ale na iPad mini 2 je pořád zasekaná a často padá.


TouchPal, což je takřka dokonalá klávesnice na Androidu, má na IOSu jen polovinu funkcí a občas se zdráhá vyskočit, jako by nevěděla, jestli se má nabídnout nebo dát přednost té defaultní. Třeba se to časem zlepší. Ale mně se moc nezdá, že by ta pomalost klávesnic třetích stran byla způsobena omezenou RAM, však se to stejně chová, i když mám zapnuté jen poznámky nebo kalendář.

pegas píše:
jeenik píše:nemá někdo zkušenost jak to vypadá na iP 4S? rychlost systému?

V pohodě, rychlost taky.

Přijde mi rychlost na 4s od osmičkových updatů výrazně pomalejší oproti těm sedmičkovým.
"V pohodě." myslíš vůči čemu?

kozelzostravy
Host
Host
Příspěvky: 29
Registrován: čtv črc 24, 2014 1:26 am

Re: iOS 8.3 - názory, chyby, zkušenosti

Příspěvek od kozelzostravy »

Dnes jsem otestoval výdrž a musím říct, že na tom byla lépe poslední beta.

Někdo kdo má podobný pocit?

smoldik
iPhone guru
iPhone guru
Příspěvky: 1082
Registrován: ned čer 21, 2009 7:10 pm

Re: iOS 8.3 - názory, chyby, zkušenosti

Příspěvek od smoldik »

Harmonie: Nejde ani tak o velikost RAM telefonu, ale kolik Apple povoluje třetím klávesnicím z té RAMky ukusovat. A právě klávesnice třetích stran mají docela silné omezení, kolik si té RAM mohou vzít. Proto to furt padá.
MacBook Pro 13" (2017)
iPhone XS Max 256 GB Gold
https://twitter.com/smoldik

hd_
Host
Host
Příspěvky: 38
Registrován: stř zář 17, 2014 8:55 pm

Re: iOS 8.3 - názory, chyby, zkušenosti

Příspěvek od hd_ »

sefko88 píše:Používa niekto aplikáciu evysledky??? Aj Vám padá??

Čo sa týka eVysledkov, tak som sa s nimi na túto tému bavil, že je tá appka na iOS momentálne nepoužiteľná. Odpísali toto:

O tejto chybe vieme a aktívne sme ju riešili. Všetko to viazlo na tom, že Apple síce uvoľnil do užívania novú verziu iOS, ale zabudol vydať pre vývojárov Xcode, bez ktorého sme sa až doteraz nemohli pohnúť ďalej.

V týchto dňoch posielame na schválenie updates pre obe naše aplikácie. Nové verzie obsahujú o.i. aj odstránenie bug-u, ktorý spôsobuje zmrznutie alebo nefunkčnosť appky s OP iOS verzie 8.3.

Verím, že v priebehu budúceho týždňa budú obe verzie schválené a uvoľnené do užívania. Ak nie, tak najneskôr ten nasledujúcu týždeň. Všetko záleží od toho, kedy nové verzie schvália Apple resp. Google.

Harmonie
Host
Host
Příspěvky: 46
Registrován: pon dub 06, 2015 10:29 am

Re: iOS 8.3 - názory, chyby, zkušenosti

Příspěvek od Harmonie »

Smoldík: děkuju, to zní jako něco, co by byl Apple schopný uplatňovat. Nevyvíjím aplikace, tak nemám podobné informace. Měl bys někde zdroj pro ty informace, které jsi napsal? Nebo to jen tak někdo někde řekl? Zajímalo by mě, kolik RAM je vymezeno pro klávesnice třetích stran.

Odpovědět