Vyšel iOS 7.0 - zkušenosti, chyby, rady

Odpovědět
igorsk
Host
Host
Příspěvky: 10
Registrován: sob srp 04, 2012 11:28 am

Re: Vyšel iOS 7.0

Příspěvek od igorsk »

iPad 3, cez 3G sa nedostanem na internet (telekom).

netvor
Host
Host
Příspěvky: 72
Registrován: sob kvě 15, 2010 9:05 am

Re: Vyšel iOS 7.0

Příspěvek od netvor »

Daju sa menit v spodnom informacnom panely ikony ? Ako napr : mobilne data ,3G vyp/zap
Iphone XS MAX 64GB OS 13.5 JB
Iphone X 64GB OS 13.5
Apple Watch 4 OS 6.2.5
Iphone 7 PLUS OS 13.5
Apple iPad 2018 32GB OS 13.5

mikej561
Host
Host
Příspěvky: 113
Registrován: pon úno 28, 2011 9:48 am

Re: Vyšel iOS 7.0

Příspěvek od mikej561 »

K tomu rádiu, nevíte někdo kdy bude dostupné v čr?:) že bych si změnil ucty na us..
iPhone 5 32 gb
ipad 4. generace 32 gb 3G

chipy996
Host
Host
Příspěvky: 13
Registrován: stř čer 12, 2013 9:15 am

Re: Vyšel iOS 7.0

Příspěvek od chipy996 »

Mám dosť veľký problém,nejde mi ovládať hudobný prehrávač z Control Centra :-(.Vobec nereaguje na tlacitka Play,Pause ani preskakovanie skladieb,len hlasitost funguje.Nestretol sa s tým niekto?
Edit:Spravil som reštart a už to funguje :-)
Naposledy upravil(a) chipy996 dne čtv zář 19, 2013 2:56 pm, celkem upraveno 1 x.

Barberry.pha
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 8245
Registrován: pát dub 09, 2010 11:16 am

Re: Vyšel iOS 7.0

Příspěvek od Barberry.pha »

To Smrdaky: děkujeme za objasnění, vycházel jsem z toho že když to 3G bylo slabé nebo vypadlo, tak vypadl i hovor, takže jsme nějak bral že je to podobné jako u Viber atd
" Nekdo ma rád vláčky ...někdo Apple Hračky :) "
Manual iPhone
iPhone 5S 32GB SpaceGrey MacBook White 2010 iPad Mini 16GB Black wifi

derik
Host
Host
Příspěvky: 89
Registrován: pon dub 14, 2008 4:38 pm

Re: Vyšel iOS 7.0

Příspěvek od derik »

co sa iOS7 tyka tak je to fajn, akurat mi vadi zmenene pocasie v notifikacnom centre a to, ze vo "video" mi neukazuje nazov filmu, iba nahlad, ktory o nicom nehovori. musim na to tapnut a potom mi zobrazi info.
iPhone

Slimák
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 746
Registrován: stř črc 02, 2008 1:28 pm

Re: Vyšel iOS 7.0

Příspěvek od Slimák »

Tak jsem dal jeste posledni pokus a iPad 4.gen jsem obnovil a zalohu jsem namisto iTunes vratil z iCloudu. Subjektivne se mi to zda mnohem lepsi, akorad je znat, ze prechod na home obrazovku v pripade gesta sevreni prsty je velmi neoptimalizovany.

Pozitiva:
AppStore je velmi rychle

Negativa:
Casto pada nastaveni
Posuvnik pri prehravanu videa v Safari se chova zmatene.


Sent from my iPad 4 using Tapatalk
Obrázek iPad Air 128GB Cellular | iPhone 5S 16GB
Obrázek Unikátní Macbook Pro 15" Retina Midd 2014 "Core i7, 16GB, 512 SSD, GT750"
Obrázek Apple TV 3g | Airport Extreme 5g | Express

6whisky9
Host
Host
Příspěvky: 27
Registrován: ned led 24, 2010 7:28 pm

Re: Vyšel iOS 7.0

Příspěvek od 6whisky9 »

Ahoj ani vám nejde žiadny zvuk pri notifikaciach ? napr facebook, Ked ho mate zamknuty tak na iOS6 to vydalo aspon niaky zvuk, ale iOS7 je ticho ako v niakom stealth mode :D, mam všetko pozapinane už som to viac krat kontroloval :/

JanGottwald
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 153
Registrován: pon lis 23, 2009 3:08 pm

Re: Vyšel iOS 7.0

Příspěvek od JanGottwald »

Měl bych dva dotazy k novému systému:
1. AriDrop funguje pouze pro posílání souborů mým přátelům, nebo mohu třeba přijít domů a vyfocené obrázky z iPhonu si bezdrátově poslat do svého iPadu? (Ano mám tu přece Fotostream, ale ten obrázky zmenšuje...)
2. Mám zmatek v nastavení Push vyzvedávání u mých účtů v telefonu, resp. jsem je po aktualizaci na iOS 7 přestal chápat. V telefonu mám pouze 2 účty: Google pouze na mail - bez push, bez kalendáře a všeho ostatního, ruční vyzvedávání. iCloud pro zálohu všeho.
Proč se mi teda po aktualizaci na iOS 7 zobrazuje nový účet s názvem Jan Gottwald, kde mám nastavené Vyzvedávání? Může mi to někdo nějak rozumě vysvětlit? Děkuji
Obrázek
iPhone 5s 32 GB
iPad Air 32 GB

Golf
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1567
Registrován: sob bře 21, 2009 10:47 pm

Re: Vyšel iOS 7.0

Příspěvek od Golf »

Jak vytvořit podsložku ve složce? A nebo dokonce další složku v podsložce? Chce to trochu cviku, ale jde to ;-)


Zobrazit video na http://youtu.be/0RXJ3H_vAto
Kód do fóra: [youtube]0RXJ3H_vAto[/youtube]

Návod na vkladanie videa do príspevkov
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů na (nejen) tomto fóru jsou toho jasným důkazem...

iPhone 13 Pro Max
MBA 2014 13" i5 8GB RAM
iPad Air 3 64GB LTE
Powerbeats Pro
Apple TV 2G + 4G
AW5 44
Mac mini 2021

Slimák
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 746
Registrován: stř črc 02, 2008 1:28 pm

Re: Vyšel iOS 7.0

Příspěvek od Slimák »

JanGottwald:

1. ano lze i mezi svymi zarizenimi, prave jsem to zkousel mezi iP5 a iPad 4. Pokud ho v Airdropu neuvidis, staci jen rozsvitit obrazovku druheho pristroje, kdy se ukaze jeho jmeno, ktere je uvedene v Nastaveni-informace.


Sent from my iPad 4 using Tapatalk
Obrázek iPad Air 128GB Cellular | iPhone 5S 16GB
Obrázek Unikátní Macbook Pro 15" Retina Midd 2014 "Core i7, 16GB, 512 SSD, GT750"
Obrázek Apple TV 3g | Airport Extreme 5g | Express

kosmonaut
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
Příspěvky: 218
Registrován: stř úno 04, 2009 10:11 pm

iOS 7.0 - nefunkcni iTunes Match

Příspěvek od kosmonaut »

Po aktualizaci na iOS7 nefunguje itunes match. Resp. v aplikaci Music se zobrazuje jen "Loading iTunes Match..." a stejne se nic nenacita. Upgrade na iOS7.0 byl proveden z JB iOS6.1.3, pres DFU restrore, s obnovou z iCloud. Ruzne kombinace restartu, vypinani a zapinani iTunes Match a zobrazovani veskere hudby v nastaveni Music nefunguje.
Mate/meli jste nekdo podobny problem?
iPad Mini 32GB, iOS 7.0.3, iPhone 4 16GB, iOS 7.0.3, AppleTV 2, FW 5.0, iMac 27" 10.9

Tomas 25
Host
Host
Příspěvky: 4
Registrován: sob srp 31, 2013 7:59 am

Re: Vyšel iOS 7.0

Příspěvek od Tomas 25 »

Ludia prosim Vás skusal to niekto nahodit cez OTA aj ked ma R-sim.Konkretne ja mam R-sim 7+ bojim sa ze mi potom uz signal nechyti.Dakujem

jechi
Host
Host
Příspěvky: 2
Registrován: ned zář 08, 2013 8:34 am

přechod z IOS 6 na IOS 7 - špatně fungující psaní

Příspěvek od jechi »

Zdravím iphoňáci.

Mám problém uktualizoval jsem mojí 4 - 32 gb na ios 7. Všechno funguje víceméně stejně rychle jako na verzi 6.

Jediný problém jsem zaregistroval na psaní jakýchkoliv textů. Píšu písmena na klávesnici, a klávesnice jakoby zamrzla... počkám 3- 5 vteřin a ono se to v jedné chvíly napiše všechno. Nevíte čím by to mohlo být. Přičemž když dám hned odeslat, tak telefon nezamrzá. Dělá mi to u každého psaní.

děkuji za pomoc.

mberdych
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
Příspěvky: 168
Registrován: pon kvě 10, 2010 11:56 am

Re: iOS 7.0 - nefunkcni iTunes Match

Příspěvek od mberdych »

Ne, iTunes match mi jede jak fik. Sel na betach i na GM a ted po restornuti taktez.

HOFA
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 479
Registrován: úte srp 16, 2011 6:53 pm

Re: Vyšel iOS 7.0

Příspěvek od HOFA »

Taky mi nejdou zvuky při nových zprávách na facebooku ani na imailu :(
iPhone 6 ios 9,02 64g
iPad Air 16 g
TV apple 2

2L8
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1779
Registrován: pát říj 24, 2008 6:16 pm

Re: Vyšel iOS 7.0

Příspěvek od 2L8 »

Akze po celodenom pouzivani mam 65% baterku, iOS ziadny zadrhě, problem alebo zaseknutie. Hovory sa mi zdaju byt hlasitejsie a urcite stabilnejsie. Je svizny, rychly, velmi pekne vyzera, len sa mi zda, ze trosicku viacej berie z baterie. Vsimol som si, ze napr. v Nastaveniach, ked sa chcete vratit o krok spat, staci s prstom prejst od laveho okraja displayu doprava a ste o krok spat. Tiez aj ked prezerate fotky a mate jednu otvorenu, tak sa da zatvorit dvoma prstami k sebe. Tak ako na iPade, ale dvomi. :) inak velmi velka spokojnost. Na IP 5 zatial bez chyby a bugov.
iPhone 3G, iPhone 5, iPhone 7, iPhone 12 Pro Max 128 Gb Pacific Blue, AirPods, ukážky z výkonu hrania hier na iPhone 12 Pro Max https://youtube.com/channel/UC0epMh6cOejnw5LHXdGSVwA

Leonko
iPhone guru
iPhone guru
Příspěvky: 1084
Registrován: úte črc 30, 2013 3:10 pm

Re: Vyšel iOS 7.0

Příspěvek od Leonko »

Čo všetko si dnes stihol za deň ? myslím tým, koľlko hovorov, netu, sms atď ?

Marr
Host
Host
Příspěvky: 146
Registrován: úte pro 29, 2009 1:52 pm

Re: Vyšel iOS 7.0

Příspěvek od Marr »

Ma nekdo stejny problem jako ja? posloucham muziku, chci zmenit song, odemknu iPhone a pisnicka se mi vrati na tu samou casovou hodnotu, jako kdyz jsem iPhone zamykal (napr. pri zamceni byl cas pisnicky 0:19, poslouchal jsem, cas pisnicky by melo byt 2:54, ale pri odemceni se mi to vrati na tu hodnotu 0:19) :-/ Jinak se mi Sedmicka libi, jediny co mi vadi, kdyz posloucham pri zamcenym iPhonu je, kdyz zmacknu lock tlacitko, ze se mi nezobrazi velke hodiny, jako u sestky, ale jen ty male v horni liste..

dawe73
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 538
Registrován: pon pro 24, 2007 1:06 pm

Re: Vyšel iOS 7.0

Příspěvek od dawe73 »

HOFA píše:Taky mi nejdou zvuky při nových zprávách na facebooku ani na imailu :(


fb moc nepoužívám, tak nevím, ale zvuk příchozího mailu jde (iPad)

TDa
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1109
Registrován: čtv kvě 06, 2010 6:35 pm

Re: Vyšel iOS 7.0

Příspěvek od TDa »

aj facebooku..

cczero
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 790
Registrován: pát říj 21, 2011 12:01 am

Re: Vyšel iOS 7.0

Příspěvek od cczero »

někde bylo, že je přepracovaná fotogalerie, ale předpokládám, že přesouvat nelze?

kosmonaut
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
Příspěvky: 218
Registrován: stř úno 04, 2009 10:11 pm

Re: iOS 7.0 - nefunkcni iTunes Match

Příspěvek od kosmonaut »

Safra, to jsi me nepotesil :D
iPad Mini 32GB, iOS 7.0.3, iPhone 4 16GB, iOS 7.0.3, AppleTV 2, FW 5.0, iMac 27" 10.9

krabicka3
Host
Host
Příspěvky: 124
Registrován: čtv črc 15, 2010 8:54 pm

Re: Vyšel iOS 7.0

Příspěvek od krabicka3 »

Updatoval jsem asi 6 aplikaci, vse ok (akorat VLC je nespustitelne), nicmene nemuzu se jich zbavit v App Storu. Je tam stale vylistvano vsech 6 aplikaci, a misto "Update" je tam tedka "Open". Ale jak se zbavit, aby tam uz nebylo nic??
iPhone 12 Pro 256GB Pacific Blue, iPad Pro 12.9 (2018) 512GB Cellular Space Gray, Apple TV

Barberry.pha
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 8245
Registrován: pát dub 09, 2010 11:16 am

Příspěvek od Barberry.pha »

Důvod? Prostě tam zůstává seznam aktualizovaných app. Smazat to nejde, není důvod ani potřeba ;)
" Nekdo ma rád vláčky ...někdo Apple Hračky :) "
Manual iPhone
iPhone 5S 32GB SpaceGrey MacBook White 2010 iPad Mini 16GB Black wifi

Jan...
Host
Host
Příspěvky: 24
Registrován: pon črc 22, 2013 8:19 pm

iOS 7 nechci ho

Příspěvek od Jan... »

Chci se zeptat jaky mam moznosti, vcera se mi stahnul sam iOS 7, a ted mam porad v nastaveni, jestli ho chci instalovat, jake mam moznosti, kdyz ho nechci, zatim me nelaka. Da se to nejak zmenit v nastaveni nebo se s tim budu muset naucit zit?

Dekuji

krabicka3
Host
Host
Příspěvky: 124
Registrován: čtv črc 15, 2010 8:54 pm

Re: Vyšel iOS 7.0

Příspěvek od krabicka3 »

az budou nove updaty, tak se to smicha, a budu muset koukat kde je "update" a kde je "open" :)
iPhone 12 Pro 256GB Pacific Blue, iPad Pro 12.9 (2018) 512GB Cellular Space Gray, Apple TV

Bodl99
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 269
Registrován: úte říj 16, 2007 12:26 pm

Re: Vyšel iOS 7.0

Příspěvek od Bodl99 »

Update se vzdy zaradi na prvni misto takze se nic nepromicha ;-)

misha
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 781
Registrován: ned lis 07, 2010 8:31 am

Re: Vyšel iOS 7.0

Příspěvek od misha »

jsem jediny, kdo si mysli ze najmuli navrhare co projektoval mikrosofti gui? (vsimli jste si, ze ted konecne design skype zapada?) strasne me stve, ze nevidim cely mesic v kalendari. to ze displej zari jak kdovi co a trebas zapisnik je kvuli tomu krajne neprehledny. take me vadi ten spodni pruh, ktery je nepruhledny a hlavne je o hodne vetsi, takze na 4S zabira fakt neprijemne mnoho mista. take skutecne potvrzuji, ze baterka leti dolu vyrazneji asi tak o 15% vic nez u 6.1.3 take mi vadi, ze nemohu spustit ovladani prehravace dvojim stisknutim tlacitka home. prislo mi to predtim jednodussi (hlavne, ze kdyz pustim melodii, tak tam ovladani je naopak neustale).
libi se mi plynule rozsviceni a zhasinani displeje pri zapinani a vypinani. jen je fakt, ze to zdrzuje (po zmacknuti je prodleva do doby, nez se zacne rozsvecet displej). celkove vzato... nejsem nadseny. po x letech pouzivani systemu v urcitem designu je to poprve co mam pocit ze prechod na jiny system mi nebude delat problem.

Barberry.pha
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 8245
Registrován: pát dub 09, 2010 11:16 am

Re: Vyšel iOS 7.0

Příspěvek od Barberry.pha »

krabicka3 píše:az budou nove updaty, tak se to smicha, a budu muset koukat kde je "update" a kde je "open" :)


Kdyby si počkal několik dnů, tak bys pak viděl že je do podle dnů od nejnovějších ;) http://img.tapatalk.com/d/13/09/20/evesyryz.jpg
" Nekdo ma rád vláčky ...někdo Apple Hračky :) "
Manual iPhone
iPhone 5S 32GB SpaceGrey MacBook White 2010 iPad Mini 16GB Black wifi

iTukan
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3021
Registrován: sob úno 07, 2009 5:54 pm

Re: Vyšel iOS 7.0

Příspěvek od iTukan »

Peko00001 píše:
Matko882 píše:Dnes ráno prijemne prekvapenie iWorks atd mi vyskočili že si ich možem stiahnuť. iPhone 5 aj iPad mini kupovane po 1.9.2013


ked si to stiahol zadarmo, tak je mozne teraz pod rovnakym apple ID stiahnut tie apky aj na starsom zariadeni - kupovanym PRED 1.9.???


Ano, stahl jsem si app na koupeny iPad mini o 1.9. a pote nainstaloval na rok stary iP5. :good:
 MBPR 16"  iPhone 11 Pro  iPad Pro 11"  iPad Mini 2 4G  ATV 4K  Withings SmarScan

barri
Host
Host
Příspěvky: 143
Registrován: stř lis 23, 2011 9:41 pm

Re: Vyšel iOS 7.0

Příspěvek od barri »

Jde vam plynule Siri? Chtel jsem si pokecat a vypadato, ze je nejaka pretizena.
 iPhone 5s 16GB - Space grey
 iPod Shuffle 2GB - Gold
 Retina Macbook Pro 2014

Timexxx
Host
Host
Příspěvky: 43
Registrován: stř črc 28, 2010 8:43 am

Re: Vyšel iOS 7.0

Příspěvek od Timexxx »

misha píše:jsem jediny, kdo si mysli ze najmuli navrhare co projektoval mikrosofti gui? (vsimli jste si, ze ted konecne design skype zapada?) strasne me stve, ze nevidim cely mesic v kalendari. to ze displej zari jak kdovi co a trebas zapisnik je kvuli tomu krajne neprehledny. take me vadi ten spodni pruh, ktery je nepruhledny a hlavne je o hodne vetsi, takze na 4S zabira fakt neprijemne mnoho mista. take skutecne potvrzuji, ze baterka leti dolu vyrazneji asi tak o 15% vic nez u 6.1.3 take mi vadi, ze nemohu spustit ovladani prehravace dvojim stisknutim tlacitka home. prislo mi to predtim jednodussi (hlavne, ze kdyz pustim melodii, tak tam ovladani je naopak neustale).
libi se mi plynule rozsviceni a zhasinani displeje pri zapinani a vypinani. jen je fakt, ze to zdrzuje (po zmacknuti je prodleva do doby, nez se zacne rozsvecet displej). celkove vzato... nejsem nadseny. po x letech pouzivani systemu v urcitem designu je to poprve co mam pocit ze prechod na jiny system mi nebude delat problem.


Já celý měsíc vidím. Dokonce i celý rok když budu chtít :-)
Iphone 3G 8GB 4.2.1 Jailbreak
Iphone 3Gs 8GB 6.0.1 No Jailbreak
Iphone 4s 16GB 8.3 No Jailbreak
Ipad mini black Wifi 16GB 7.1.2 No Jailbreak
MBP 13" retina 2015, 256 Gb

:-)

Panborat
Host
Host
Příspěvky: 1
Registrován: čtv zář 19, 2013 8:56 pm

Re: Vyšel iOS 7.0

Příspěvek od Panborat »

Tak ja jsem celkem spokojen az na jednu vec: chtel jsem si vypnout pro mobilni data 3G a zjistil, ze tam mam jen moznost zapnout/vypnout LTE. Volbu 3g tam vibec nemam. A kdyz vypnu LTE tak mi to pres 3g dal jede. Pritom kamarad tam volbu vypnout 3g normalne ma. Netusite kde je problem? Diky

misha
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 781
Registrován: ned lis 07, 2010 8:31 am

Re: Vyšel iOS 7.0

Příspěvek od misha »

2Timexxx: ano, dekuji za neskutecne vycerpavajici odpoved jak toho dosahnout.

EDIT: takze jsem zkousel a skutecne pokud dam na casti kde jsou dny prsty k sobe (zmenseni oddaleni), tak se to prepne na mesic a posleze na rok.

Lukáš Valenta
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 512
Registrován: stř bře 21, 2012 1:23 am

Re: iOS 7.0 - nefunkcni iTunes Match

Příspěvek od Lukáš Valenta »

Dělalo mi na betách. Mně předtím pomohlo: vypnout itunes match, hard reset, zapnout - a čekat. Neodcházet z appky. A pokud ne, tak mezi vypnutím itunes match a hard resetem ještě obnovit všechna nastavení.
iPhone 5 64GB černý - iOS 8
iPad Mini s retina displejem 64GB cellular bílý - iOS 8
iMac 21.5" 2012 i5 4x2.9Ghz, Fusion drive, 8GB RAM - 10.9.3/10.10
Píšu si svůj blog o podnikání a využívání Apple produktů.

6whisky9
Host
Host
Příspěvky: 27
Registrován: ned led 24, 2010 7:28 pm

Re: Vyšel iOS 7.0

Příspěvek od 6whisky9 »

K tým nefunkcnym zvukom, treba ísť do centra hlásení, nájsť si tu aplikáciu a tam ešte zapnúť zvuky, normálne to nebo zapnuté :/,

kirk6661
Host
Host
Příspěvky: 3
Registrován: pon srp 26, 2013 1:26 am

Re: Vyšel iOS 7.0

Příspěvek od kirk6661 »

dobry den necem zbytocne zakladat new theme,mam tkay problem od kedy mam ios7 tak mi fotak foti bez blesku,:((( aj ked ho mam zapnuty nevie niekto prečooo a sem tam odfoti z bleskom ale asi tak z 10tich jednu:( preco je to tak?:(

Timexxx
Host
Host
Příspěvky: 43
Registrován: stř črc 28, 2010 8:43 am

Re: Vyšel iOS 7.0

Příspěvek od Timexxx »

Taky máte někdo "problém" se signálem? Doma jsem měl bězně plný a teď mi telefon někdy ukazuje o jedno až dvě "kolečka" míň. :-(
Iphone 3G 8GB 4.2.1 Jailbreak
Iphone 3Gs 8GB 6.0.1 No Jailbreak
Iphone 4s 16GB 8.3 No Jailbreak
Ipad mini black Wifi 16GB 7.1.2 No Jailbreak
MBP 13" retina 2015, 256 Gb

:-)

intruder
Host
Host
Příspěvky: 48
Registrován: pát říj 15, 2010 8:41 pm

Ios7 a email

Příspěvek od intruder »

Trochu šílím z toho, že po upgrade na ios7 mám znak na emailu 10 nepřečtených zpráv, ale ve skutečnosti žádné nepřečtené NEMÁM. Dokonce jsem i všechny označil za nepřečtené a posléze za přečtené, ale těch 10 na mě stále čumí jako nepřečtené. Nevím co s tím,. Ví někdo? :x

Odpovědět