Vyšel iOS 7.0 - zkušenosti, chyby, rady

Odpovědět
TDa
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1109
Registrován: čtv kvě 06, 2010 6:35 pm

Re: Vyšel iOS 7.0

Příspěvek od TDa »

Ls: to znám - 2 dny poté co vyšla beta 1 jsem neodolal a nahrál si ju a vůbec se mi nelíbyla, tak jsem se vrátil na ios6 a za chvílu jsem byl zpatky v bete

ani
Host
Host
Příspěvky: 3
Registrován: stř zář 18, 2013 10:54 pm

Re: Vyšel iOS 7.0

Příspěvek od ani »

ani píše:Muzete mi prosim nekdo poradit, jak se zbavit neustaleho zadavani hesla pri odemykani displaye? vim, ze v nastaveni-obecne-kodovy zamek, ale kdyz ho otevru, tak se rovnou zadava kod.
Poradi mi nekdo? Dekuju!

prisel na to nekdo, prosim?

Barberry.pha
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 8245
Registrován: pát dub 09, 2010 11:16 am

Re: Vyšel iOS 7.0

Příspěvek od Barberry.pha »

Tak ho zadej a ten zámek vypni.
" Nekdo ma rád vláčky ...někdo Apple Hračky :) "
Manual iPhone
iPhone 5S 32GB SpaceGrey MacBook White 2010 iPad Mini 16GB Black wifi

Marek
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 4941
Registrován: pon led 04, 2010 11:19 am

Re: Vyšel iOS 7.0

Příspěvek od Marek »

Ideš tam, zadáš to heslo, dáš vypnúť heslo, znova zadáš heslo a je to
MacBook Air
Magic Mouse
iPhone 5

elka
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 698
Registrován: sob lis 10, 2007 12:39 am

Re: Vyšel iOS 7.0

Příspěvek od elka »

ls8 píše:
elka píše:GM je sice totožné jako ostrá verze, ale údajně nebudou fungovat OTA updaty budoucích verzí stejně jako v případě iOS 6.

Údajně? Kdo řekl?


Kdosi kdysi na twitteru. Nicméně, nějaký rozdíl mezi ostrou a GM je, protože na GM není iTunes rádio, kdežto na ostré ho mám, viz Obrázek

Rossik
Host
Host
Příspěvky: 47
Registrován: pon srp 23, 2010 2:52 pm

Re: Vyšel iOS 7.0

Příspěvek od Rossik »

Komu idú na iphone 5 panorama pozadia a komu nie? Lebo ja uz som spravil 2x restore a stale mi to nejde.. Zobrazuje len malý výrez wallpaperu ktorý sa nehýbe...

ani
Host
Host
Příspěvky: 3
Registrován: stř zář 18, 2013 10:54 pm

Re: Vyšel iOS 7.0

Příspěvek od ani »

Marek píše:Ideš tam, zadáš to heslo, dáš vypnúť heslo, znova zadáš heslo a je to


super, dekuju! :)

elka
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 698
Registrován: sob lis 10, 2007 12:39 am

Re: Vyšel iOS 7.0

Příspěvek od elka »

Moderátoři, omlouvám se, ale - lidi, jste de*entní??? Když už se vám nechce hledat, pročtěte si alespoň tuhle jedinou stránku. O pár příspěvků nahoře o tom panorama píšu včetně odkazu!!!

Rossik
Host
Host
Příspěvky: 47
Registrován: pon srp 23, 2010 2:52 pm

Re: Vyšel iOS 7.0

Příspěvek od Rossik »

[/quote]

Kdosi kdysi na twitteru. Nicméně, nějaký rozdíl mezi ostrou a GM je, protože na GM není iTunes rádio, kdežto na ostré ho mám, viz [/quote]

Ja som mal na GM itunes radio... rovnako ako teraz... Zalezi od toho ci mas americky ucet, ak nie tak sa ti radio nezobrazi...

elka
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 698
Registrován: sob lis 10, 2007 12:39 am

Re: Vyšel iOS 7.0

Příspěvek od elka »

Mám český účet a hle, rádio se mi zobrazí.

Rossik
Host
Host
Příspěvky: 47
Registrován: pon srp 23, 2010 2:52 pm

Re: Vyšel iOS 7.0

Příspěvek od Rossik »

elka píše:Moderátoři, omlouvám se, ale - lidi, jste de*entní??? Když už se vám nechce hledat, pročtěte si alespoň tuhle jedinou stránku. O pár příspěvků nahoře o tom panorama píšu včetně odkazu!!!

To je síce pekné, ale keby si si prečítal pár príspevkov dozadu zistil by si, že pár užívatelov tvrdí, že im panoramatické pozadia fungujú čo je v rozpore s tým odkazom...

Drago
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 410
Registrován: pát črc 18, 2008 3:32 pm

Re: Vyšel iOS 7.0

Příspěvek od Drago »

tak mam to od noci nainstalovane a zatial spokojnost, siel som dfu a potom backup z icloudu. baterka sa drzi zatial velmi slusne, ale co som postrehol je, ze sa mi zda ukrutne pomale nacitavanie stranok v safari ked som na mobilnom pripojeni. deje sa to este niekomu? nemyslim si ze to prehanam, ale mozno to treba testovat dlhsie
iPhone 6 64GB Space Gray
MacBook Air 13" Mid 2013
iPad 2 32GB WiFi Black
iPhone 5 16GB Black (2013-2015)
iPhone 3G 8GB Black iOS 3.1.3 (2008-2013)
Obrázek

elka
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 698
Registrován: sob lis 10, 2007 12:39 am

Re: Vyšel iOS 7.0

Příspěvek od elka »

Schválně mi prosím ukaž těch pár příspěvků dozadu v tomhle třístránkovém vlákně.

lemon84sky
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 155
Registrován: čtv říj 06, 2011 10:59 am

Re: Vyšel iOS 7.0

Příspěvek od lemon84sky »

Kdesi som zachytil ze prichodom ios7 ma byt aj akasi appka na ulozenie roznych hesiel a regist. udajov, neviem ci to malo byt sucastou ios7 alebo novych iphonou, viete mi poradit?

byeen
Sponzor 2014
Sponzor 2014
Příspěvky: 507
Registrován: stř úno 24, 2010 9:32 pm

Re: Vyšel iOS 7.0

Příspěvek od byeen »

Matko882 píše:Dnes ráno prijemne prekvapenie iWorks atd mi vyskočili že si ich možem stiahnuť. iPhone 5 aj iPad mini kupovane po 1.9.2013

cau, vyskocilo to same od seba alebo ako? Neviem sa totiz dopatrat k tomu ako to stiahnut zadarmo.. iP5 tiez kupeny po 1.9. Diky!!!
MB Pro mid 2010 13" C2D 2.4 GHz, 8GB RAM
iPad Black Wifi, 3rd, 32GB
iPhone 5 white, 64GB

smoldik
iPhone guru
iPhone guru
Příspěvky: 1082
Registrován: ned čer 21, 2009 7:10 pm

Re: Vyšel iOS 7.0

Příspěvek od smoldik »

Zajimalo by me, jak je to s tim iRadiem. Mne se nezobrazuje :/
MacBook Pro 13" (2017)
iPhone XS Max 256 GB Gold
https://twitter.com/smoldik

RazR08
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 346
Registrován: ned úno 08, 2009 12:45 pm

Re: Vyšel iOS 7.0

Příspěvek od RazR08 »

takze pokial mam GM, tak nemusim davat tuto verziu?

Slimák
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 746
Registrován: stř črc 02, 2008 1:28 pm

Re: Vyšel iOS 7.0

Příspěvek od Slimák »

Tak jsem to nahodil na iPad 4.gen. Nedokazi pochopit, ze to tam obcas seka. Navrat na home obrazovku v pripade pouziti gest je trhany, posuvnik videa pri prehravani videa v Safari je nestabilni a reaguje nejak chaoticky. Dal jsem i komplet obnovu nastaveni, ale zadna zmena k lepsimu. Cekat nekolik vterin na zmenu tapety, dalsi vetsi prodleva pri prvotnim prepnuti klavesnice do rezimu alphanumerickych znaku. Za me prasecina. Jsem tak vytocenej, ze to snad jeste dneska vsechno prodam.
Obrázek iPad Air 128GB Cellular | iPhone 5S 16GB
Obrázek Unikátní Macbook Pro 15" Retina Midd 2014 "Core i7, 16GB, 512 SSD, GT750"
Obrázek Apple TV 3g | Airport Extreme 5g | Express

Peko00001
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 164
Registrován: pát zář 12, 2008 2:36 pm

Re: Vyšel iOS 7.0

Příspěvek od Peko00001 »

byeen píše:
Matko882 píše:Dnes ráno prijemne prekvapenie iWorks atd mi vyskočili že si ich možem stiahnuť. iPhone 5 aj iPad mini kupovane po 1.9.2013

cau, vyskocilo to same od seba alebo ako? Neviem sa totiz dopatrat k tomu ako to stiahnut zadarmo.. iP5 tiez kupeny po 1.9. Diky!!!


ked si to stiahol zadarmo, tak je mozne teraz pod rovnakym apple ID stiahnut tie apky aj na starsom zariadeni - kupovanym PRED 1.9.???

Barberry.pha
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 8245
Registrován: pát dub 09, 2010 11:16 am

Re: Vyšel iOS 7.0

Příspěvek od Barberry.pha »

elka píše:Mám český účet a hle, rádio se mi zobrazí.

Tak to jsi asi jediný a GM je stejná jako finálni, je to rady už milionkrát
" Nekdo ma rád vláčky ...někdo Apple Hračky :) "
Manual iPhone
iPhone 5S 32GB SpaceGrey MacBook White 2010 iPad Mini 16GB Black wifi

Barberry.pha
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 8245
Registrován: pát dub 09, 2010 11:16 am

Re: Vyšel iOS 7.0

Příspěvek od Barberry.pha »

RazR08 píše:takze pokial mam GM, tak nemusim davat tuto verziu?


Proboha, kolikrát to tady bude ještě napsáno že jsou to stejné verze!!
" Nekdo ma rád vláčky ...někdo Apple Hračky :) "
Manual iPhone
iPhone 5S 32GB SpaceGrey MacBook White 2010 iPad Mini 16GB Black wifi

Barberry.pha
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 8245
Registrován: pát dub 09, 2010 11:16 am

Re: Vyšel iOS 7.0

Příspěvek od Barberry.pha »

Slimák píše:Tak jsem to nahodil na iPad 4.gen. Nedokazi pochopit, ze to tam obcas seka. Navrat na home obrazovku v pripade pouziti gest je trhany, posuvnik videa pri prehravani videa v Safari je nestabilni a reaguje nejak chaoticky. Dal jsem i komplet obnovu nastaveni, ale zadna zmena k lepsimu. Cekat nekolik vterin na zmenu tapety, dalsi vetsi prodleva pri prvotnim prepnuti klavesnice do rezimu alphanumerickych znaku. Za me prasecina. Jsem tak vytocenej, ze to snad jeste dneska vsechno prodam.


OT: zalevno? :D co máš, třeba bych ti od něčeho pomohl :D
" Nekdo ma rád vláčky ...někdo Apple Hračky :) "
Manual iPhone
iPhone 5S 32GB SpaceGrey MacBook White 2010 iPad Mini 16GB Black wifi

Slimák
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 746
Registrován: stř črc 02, 2008 1:28 pm

Re: Vyšel iOS 7.0

Příspěvek od Slimák »

Ze jsi to ty, budu o tom premyslet :D
Obrázek iPad Air 128GB Cellular | iPhone 5S 16GB
Obrázek Unikátní Macbook Pro 15" Retina Midd 2014 "Core i7, 16GB, 512 SSD, GT750"
Obrázek Apple TV 3g | Airport Extreme 5g | Express

Mishko
Host
Host
Příspěvky: 19
Registrován: stř kvě 07, 2008 4:33 pm

iOS 7 - nefunkčné Apple ID

Příspěvek od Mishko »

zdravím,

na iOS mi zrazu prestalo fungovať sťahovanie app z appstore, zrazu nešiel ani zapnúť, takisto obchod s knihami, potom mi zmizlo itunes radio (včera som si kvoli tomu prestavil účet z českého itunes na americký) a teraz mi nejde ani v nastaveniach zobraziť apple ID a keď sa odhlásim, nejde už ani prihlásiť... WTF?! vďaka

soumrak
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 876
Registrován: sob bře 12, 2011 1:18 pm

Re: Vyšel iOS 7.0

Příspěvek od soumrak »

Slimák píše:Tak jsem to nahodil na iPad 4.gen. Nedokazi pochopit, ze to tam obcas seka. Navrat na home obrazovku v pripade pouziti gest je trhany, posuvnik videa pri prehravani videa v Safari je nestabilni a reaguje nejak chaoticky. Dal jsem i komplet obnovu nastaveni, ale zadna zmena k lepsimu. Cekat nekolik vterin na zmenu tapety, dalsi vetsi prodleva pri prvotnim prepnuti klavesnice do rezimu alphanumerickych znaku. Za me prasecina. Jsem tak vytocenej, ze to snad jeste dneska vsechno prodam.

ma jeste nekdo podobne problemy na Ipadu 4? Jak to tady ctu, tak asi s iOS 7 budu hodne dlouho cekat
Naposledy upravil(a) soumrak dne čtv zář 19, 2013 11:21 am, celkem upraveno 1 x.

robsol
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 155
Registrován: pát dub 16, 2010 7:06 pm

Re: Vyšel iOS 7.0

Příspěvek od robsol »

Narazil jsem na chybu na iPhone 4s. Nevím zda je to chyba iOS7 nebo operátora.

Mám zapnuté 3G data a z telefonu vytvořen Osobní hotspot. Internet na PC jede bez problému. Ale jakmile si zavolám nebo přijmu příchozí hovor tak internet spadne (zmizí i ikonka připojení E nebo 3G ze stavové lišty) a po skončení hovoru se telefon nejdříve připojí na E a až po velmi dlouhé chvíli na 3G. Někdy pomůže jen manuální vypnutí a zapnutí 3G v nastaveních.
Operátor T-Mobile a lokace Praha
iPhone 5, iPhone 5c, iPad 2

chipy996
Host
Host
Příspěvky: 13
Registrován: stř čer 12, 2013 9:15 am

Re: Vyšel iOS 7.0

Příspěvek od chipy996 »

Clon píše:Skromný dotázek - jde v iOS 7 dát do složky další složku? Kdysi se o tom psalo, že by to mělo jít. Díky!


Ale ide :-).http://appadvice.com/appnn/2013/09/heres-how-to-create-nested-folders-in-ios-7

koogi
Host
Host
Příspěvky: 10
Registrován: čtv zář 19, 2013 11:07 am

Re: Vyšel iOS 7.0

Příspěvek od koogi »

Nainstalovala jsem ho na 4S dnes ráno a mám zásadní problém, nejde mi zaktivovat iMessage, ale s tím jsem bojovala už jednou, tak se to snad časem chytí. Ale nejde mi ani připojit k App Store. Nevíte prosím někdo, co s tím? :cry:

mrzic
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 2264
Registrován: ned dub 20, 2008 2:18 pm

Re: Vyšel iOS 7.0

Příspěvek od mrzic »

Slimák píše:Tak jsem to nahodil na iPad 4.gen. Nedokazi pochopit, ze to tam obcas seka. Navrat na home obrazovku v pripade pouziti gest je trhany, posuvnik videa pri prehravani videa v Safari je nestabilni a reaguje nejak chaoticky. Dal jsem i komplet obnovu nastaveni, ale zadna zmena k lepsimu. Cekat nekolik vterin na zmenu tapety, dalsi vetsi prodleva pri prvotnim prepnuti klavesnice do rezimu alphanumerickych znaku. Za me prasecina. Jsem tak vytocenej, ze to snad jeste dneska vsechno prodam.


Já jsem si vypnul na iPadu 3 ty 3D efekty a systém se výrazně zrychlil.
MacBook Pro 2018 Touch Bar, macOS 11.0
iPad Pro 10.5, iPadOS 14
iPhone 12 Pro Max, iOS 14
Apple TV4

rychlik
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 139
Registrován: sob říj 03, 2009 8:34 pm

Re: Vyšel iOS 7.0

Příspěvek od rychlik »

to elka: jak môže byť GM rozdielna od final ked sú jak build-ovo tak bit-ovo rovnaké ? iTunes rádio je dostupné len v US...máš asi zázračný telefón
iPod Touch 2G 8GB --> iPhone 2G 16GB --> iPod Touch 4G 8GB --> iPhone 3GS 16GB --> iPad Mini 16GB WIFI --> iPhone 4S

iPad Mini Retina 16GB + iPhone 5C 8GB iOS 8

Windows 7 Professional SK 32bit

derik
Host
Host
Příspěvky: 89
Registrován: pon dub 14, 2008 4:38 pm

Re: Vyšel iOS 7.0

Příspěvek od derik »

robsol píše:Narazil jsem na chybu na iPhone 4s. Nevím zda je to chyba iOS7 nebo operátora.

Mám zapnuté 3G data a z telefonu vytvořen Osobní hotspot. Internet na PC jede bez problému. Ale jakmile si zavolám nebo přijmu příchozí hovor tak internet spadne (zmizí i ikonka připojení E nebo 3G ze stavové lišty) a po skončení hovoru se telefon nejdříve připojí na E a až po velmi dlouhé chvíli na 3G. Někdy pomůže jen manuální vypnutí a zapnutí 3G v nastaveních.
Operátor T-Mobile a lokace Praha


to je preto, lebo ma hovor prednost pred internetom a kedze oboje ide cez 3G, tak ti zakonite musi spadnut net. toto ti muselo robit aj pod iOS6 aj iOS5.
iPhone

Leonko
iPhone guru
iPhone guru
Příspěvky: 1084
Registrován: úte črc 30, 2013 3:10 pm

Re: Vyšel iOS 7.0

Příspěvek od Leonko »

To platí pri hotspote alebo všeobecne pri celom nete ? napr, že mám zapnuté imo.im, a pri telefonovaní ma z neho odpojí ?

Rossik
Host
Host
Příspěvky: 47
Registrován: pon srp 23, 2010 2:52 pm

Re: Vyšel iOS 7.0

Příspěvek od Rossik »

elka píše:Schválně mi prosím ukaž těch pár příspěvků dozadu v tomhle třístránkovém vlákně.

No asi máš pravdu v tomto vlakne to nie je. Ale toto vlákno bolo predtym spojene s tym o ios 7.0 GM a tam to písali asi traja ludia, ze im panoramatické pozadia fungujú: http://forum.iphone.cz/viewtopic.php?f=14&t=64896
Konkretne: jeenik: tak nevím, mám 4S a panoramatická pozadí mě fungují...
wolf: panorama normalne funguje..
caesar: Me na 5 funguje bez problemu
Mozno to fakt fungovalo len v GM, v tom pride ale nie je ios 7 gm taký istý ako tu každý tvrdí....
elka píše:Mám český účet a hle, rádio se mi zobrazí.

Mne to tiež fungovalo zo slovenským účtom, ale len vtedy ak som sa nazaciatku prihlasil s americkym uctom a potom ho zmenil na slovenský. Vtedy to asi funguje.

Pantani
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
Příspěvky: 908
Registrován: ned úno 10, 2008 1:50 pm

Re: Vyšel iOS 7.0

Příspěvek od Pantani »

derik píše:to je preto, lebo ma hovor prednost pred internetom a kedze oboje ide cez 3G, tak ti zakonite musi spadnut net. toto ti muselo robit aj pod iOS6 aj iOS5.
To se mi nezdá - tahle vlastnost má být vlastností 2G sítí, nikoli 3G - na 3G by už měly frčet data i hovory současně.
Pište vaše požadavky ohledně iOS na iPhone feedback popř. iPad feedback a k iCloud na iCloud feedback, jinak si tu nestěžujte že to něco neumí

Drago
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 410
Registrován: pát črc 18, 2008 3:32 pm

Re: Vyšel iOS 7.0

Příspěvek od Drago »

par dni pred updatom na iOS7 sa mi vyskytla taka kozmeticka chybka, ze ked som unlockol fon, tak som velakrat maval len GPRS! signal namiesto klasickeho Edgu, ktorym je samozrejme moje mesto v pohode pokryte. po ~polminutke sa hodi telefon do edgu, ale je to velmi neprijemne. update to nevyriesil, deje sa mi to aj teraz. neviem ci nie je pokazeny modul alebo co :/
iPhone 6 64GB Space Gray
MacBook Air 13" Mid 2013
iPad 2 32GB WiFi Black
iPhone 5 16GB Black (2013-2015)
iPhone 3G 8GB Black iOS 3.1.3 (2008-2013)
Obrázek

Barberry.pha
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 8245
Registrován: pát dub 09, 2010 11:16 am

Re: Vyšel iOS 7.0

Příspěvek od Barberry.pha »

To Pantani: jenže mám pocit že teďka T-Mobile při dostupnosti 3G posílá hovor jako datový přenos HD Voice a pak by to výpadnutí netu dávalo smysl.
Dokud to bylo klasický GSM hovor a člověk měl zapnuté 3G tak ten net šel asi paralelně dál, kolikrát jsem při hovoru chtěl něco najít na netu a měl smůlu :/
" Nekdo ma rád vláčky ...někdo Apple Hračky :) "
Manual iPhone
iPhone 5S 32GB SpaceGrey MacBook White 2010 iPad Mini 16GB Black wifi

robsol
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 155
Registrován: pát dub 16, 2010 7:06 pm

Příspěvek od robsol »

no ja mel prave za to, ze je to prave vlastnost 3G, ze umi soucasne hovor i data. Ukazuje se , ze cim modernejsi sluzba tim vic to stoji za ....
iPhone 5, iPhone 5c, iPad 2

Barberry.pha
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 8245
Registrován: pát dub 09, 2010 11:16 am

Re: Vyšel iOS 7.0

Příspěvek od Barberry.pha »

No ono to umí pokud hovor jde přes GSM a data přes 3G.
Ale pokud jde obojí přes 3G tak asi něco spadne, stejně jako když byl net přes Edge a hovor taky (GSM)
" Nekdo ma rád vláčky ...někdo Apple Hračky :) "
Manual iPhone
iPhone 5S 32GB SpaceGrey MacBook White 2010 iPad Mini 16GB Black wifi

Smrdaky
Suspect
Suspect
Příspěvky: 1436
Registrován: stř dub 24, 2013 3:59 pm

Re: Vyšel iOS 7.0

Příspěvek od Smrdaky »

Barberry.pha píše:No ono to umí pokud hovor jde přes GSM a data přes 3G.
Ale pokud jde obojí přes 3G tak asi něco spadne, stejně jako když byl net přes Edge a hovor taky (GSM)


Dobrej blud :-) telefon nemuze! byt soucasne ve 2 sitich :-) ve skutecnosti ma slaby signal a zarusene radio ho snizi pod uroven nastavenou operatorem = fallback do 2g.

Hd voice tmobilu neni "datovy" hovor, kdes na tom byl? Je tam jenom lepsi kodek. Osobne to vidim na problem radiove casti iphone. Je normalni, ze pri spojeni hovoru se rtx parametry podstatne zhorsi... Pokud je to na hrane, 3g spadne do 2g...

jojosr
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 199
Registrován: stř dub 02, 2008 7:19 pm

Re: Vyšel iOS 7.0

Příspěvek od jojosr »

U ma v poho. Vydrz baterky lepsia ako u IOS 6 a to mam non stop pusteny BT kvoli autu. Rano 100%, teraz 77%.
Grafika ujde, chcelo to zmenu a myslim ze sa vydarila.
Blacklist je skvely, toto mi velmi chybalo.
Itunes radio je dalsia skvela vec.
Celkovo sa mi zda, ze je system sviznejsi, akosi viac smooooth :-)
A hlavne, Stanza mi funguje aj pod tymto systemom :-)
HOWGH
macbook pro 13", i5, model 2011, OS Maverick 10.9.1, iPad Mini Retina, 128 GB, Wifi Cellular.

Odpovědět