Itunes gift card

blazo

Itunes gift card

Příspěvek od blazo »

Zdravím,
potřeboval bych vědět, jestli jsou gift karty pro itunes (USA) univerzální pro app, hudbu, filmy, knihy a pod.., zkrátka na vše v itunes a nebo jestli si mám při koupi dávat pozor. Abych když potřebuju dolary na aplikace nekoupil kartu jenom na hudbu.

Diky za odpověd

pe.kova
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1935
Registrován: sob lis 24, 2007 10:29 am

Re: Itunes gift card

Příspěvek od pe.kova »

gift kartu můžeš použít na vše co je v iTunes, ale pozor(!) někteří prodejci prodávají kartu která není určená pro USA store a tím pádem jí tam nedostaneš
Pokud něco potřebujete, zkuste nejdříve použít funkci hledat 8).
iPhone 4 4ever (NOW Available)

blazo

Re: Itunes gift card

Příspěvek od blazo »

ok, diky moc to už si pohlídám :wink:

Maikerock

Re: Itunes gift card

Příspěvek od Maikerock »

já nakupuji pravidelně gift cards přes tento web:

http://itunes-express.web.officelive.com/default.aspx

Maximálně do 20 ti minut mi příjde po platbě kód dárkové karty. Platím to přes PayPal :)

Odkazy nedavaj do code, nie sme warezove forum. Prestuduj si pravidla. Paly

blazo

Re: Itunes gift card

Příspěvek od blazo »

Od prvního tápání na poli iTunes karet jsem to už docela vychytal. Jednoznačně USA vede za super penízky. Neříkám že těch 18dolců z toho webu je za 15$ hodně, ale už to seženu levněji a hlavně i ve větších hodnotách.

Kdyby měl někdo náhodou zájem, tak přes soukromé zprávy, ať si někdo nemyslí jakou si tu dělam reklamu :D :wink:

House_MD
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 2797
Registrován: úte čer 09, 2009 12:41 pm

Re: Itunes gift card

Příspěvek od House_MD »

http://www.itunesgiftcard.org/
pobral jsme to dobře, že 50 USD kartu dostanu za 25 dolarů? Kde je háček? Nemáte s tím někdo zkušenost?
Nejhorší je, když je chudoba způsobena neschopností a leností.

toncek
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3018
Registrován: pát led 11, 2008 9:21 pm

Re: Itunes gift card

Příspěvek od toncek »

Háček bych viděl v tom, že ti ten kód nebude fungovat nebo ti bloknou účet..Tohle je moc výrazná "sleva". Viděl bych to na nějaký činský fake..

Někde tady na fóru existuje vlákno a ověřených prodejcích gift card..Pokud chceš pohledej :wink:
iPhone 6 16GB
iPad 4 32GB
MacBook Pro (late 2008, 2.4 GHz, 8GB RAM)

ilijusin

Re: Itunes gift card

Příspěvek od ilijusin »

Tady je ten topic, ktery zminuje toncek. Mozna kdyz si ho cely prectes (neni toho moc) budes o neco moudrejsi :wink:

adiooo

Re: Itunes gift card

Příspěvek od adiooo »

ale ta gift card se musi platit prez dalsi kartu jak sem s e dival :D a moc tomu teda nerozimim :D

Hnykda

Re: Itunes gift card

Příspěvek od Hnykda »

Hele pleteš nám tu hlavu tím že odpovídáš ve dvou topikách :P .
Založíš si itunes US účet, koupíš si tuto gift kartu na které bude kod. ten opíšeš do iTunes a na účtě v iTunes ti přibude tolik peněz, ne kolik ta karta byla

adiooo

Re: Itunes gift card

Příspěvek od adiooo »

hodis mi sem odkaz na to zaregistrovani sory ale ja se v tom fakt moc nevyznam prvni iPod mam a teprv mesic :D

slonik
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 368
Registrován: sob úno 06, 2010 5:37 pm

Re: Itunes gift card

Příspěvek od slonik »

Já jsem je viděl i v Drážďanech v Céáčku. :lol:
iPhone 5 8.1.3 nonJB + iPad 3 8.2 nonJB

Hnykda

Re: Itunes gift card

Příspěvek od Hnykda »

Všichni sme jednou začínali. Ale taky mě nikdo nevodil za ručičku :P .
Registraci do iTunes najdeš, a teď se podrž - v iTunes!

adiooo

Re: Itunes gift card

Příspěvek od adiooo »

haha :D :D ajo ja sem to asi blbe pochopil ja su uz zaregistrovanej ale kupuju jenom free hry... a co teda dal co mam udelat kdyz uz su zaregistrovanej

Hnykda

Re: Itunes gift card

Příspěvek od Hnykda »

Sehnat si gift card. Buď řekni nějakému kamarádovi z kartou, aby ti jí koupil ze stránek co jsou třeba zde v topiku a ty mu dáš hotovost (a pak ti přijde na mail kod kt. zadáš do iTunes) a nebo jí budeš muset sehnat nějak jinak. V obchodech jsem jí viděl jen výjimečně ale třeba budeš mít štěstí. Na dobírku si nejsem jist jestli se ti to povede...

pete-o

Re: Itunes gift card

Příspěvek od pete-o »

Zdravím, mám gift Card z Ameriky otázka znie, či mi bude fungovať aj má slovenskom app store ?

francesca
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 284
Registrován: čtv bře 31, 2011 7:13 pm

Re: Itunes gift card

Příspěvek od francesca »

nebude. kazda gift card plati pouze v tom store te dane zeme. tj. na US gift card musis mit US ucet
APPLE MacBook CZ white unibody spring 2010/ C2D 2.4GHz/ 13.3" 1280x800/ 8GB RAM/ GF 320M/ 250GB 5.4k/ DVD/ WF/ BT/ CAM/ MAC OS Maverics

iMessage: vecne.zamilovana[at]gmail.com

pete-o

Re: Itunes gift card

Příspěvek od pete-o »

Keby som si založil us účet tam si dal reedem a cez gift app si ich posielal na sk účet. Išlo by to ?

francesca
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 284
Registrován: čtv bře 31, 2011 7:13 pm

Re: Itunes gift card

Příspěvek od francesca »

co vim, tak gift muzes udelat pouze kdyz mas platebni kartu. alespon to mi to reklo, kdyz jsem ze sveho US uctu chtela giftovat sestre na cesky ucet.
APPLE MacBook CZ white unibody spring 2010/ C2D 2.4GHz/ 13.3" 1280x800/ 8GB RAM/ GF 320M/ 250GB 5.4k/ DVD/ WF/ BT/ CAM/ MAC OS Maverics

iMessage: vecne.zamilovana[at]gmail.com

Barberry.pha
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 8245
Registrován: pát dub 09, 2010 11:16 am

Re: Itunes gift card

Příspěvek od Barberry.pha »

Ale mu jde asi o to ze si tim gift kartou nabije ten US ucet a s neho si pak posle jako gift tu app na svuj SK apple id, coz by asi melo jit,
Jinak pokud mas gift karty US tak ti pujdou jenom s US apple id, ony hlavne cz a ani sk itunes ucty gift karty nepodporuji.
" Nekdo ma rád vláčky ...někdo Apple Hračky :) "
Manual iPhone
iPhone 5S 32GB SpaceGrey MacBook White 2010 iPad Mini 16GB Black wifi

francesca
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 284
Registrován: čtv bře 31, 2011 7:13 pm

Re: Itunes gift card

Příspěvek od francesca »

ja jsem prave zkousela z US uctu nabiteho gift cards poslat gift sestre na CZ ucet a reklo mi to, ze to nejde, protoze musim mit funding kartou, ale zkusit se to muze...uz je to nejaka doba
APPLE MacBook CZ white unibody spring 2010/ C2D 2.4GHz/ 13.3" 1280x800/ 8GB RAM/ GF 320M/ 250GB 5.4k/ DVD/ WF/ BT/ CAM/ MAC OS Maverics

iMessage: vecne.zamilovana[at]gmail.com

SteveJSF
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1923
Registrován: úte lis 04, 2008 1:37 am

Itunes gift card

Příspěvek od SteveJSF »

Presne tak, nejde to. Mam US ucet, na nem spoustu kreditu, ale nedokazu z nej koupit gift kartu, gift certifikat a ani koupit aplikaci pro nekoho jineho (ani v ramci US iTunes store), protoze tohle nejde delat z nabiteho kreditu, na to je potreba mit zaregistrovanou platebni kartu, v tomto pripade US.
Několik iPhonů, iPadů, MacBooků, Time Capsule, Apple TV, iPod Nano, AR.Drone...

Barberry.pha
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 8245
Registrován: pát dub 09, 2010 11:16 am

Re: Itunes gift card

Příspěvek od Barberry.pha »

Takze vyreseno ;) pokud mas us gift kard, musis zalozit us apple id a app kupovat pres neho.
" Nekdo ma rád vláčky ...někdo Apple Hračky :) "
Manual iPhone
iPhone 5S 32GB SpaceGrey MacBook White 2010 iPad Mini 16GB Black wifi

SteveJSF
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1923
Registrován: úte lis 04, 2008 1:37 am

Itunes gift card

Příspěvek od SteveJSF »

A nebo tu kartu nekomu prodat, pokud neplanujes vyuzivat US ucet.
Několik iPhonů, iPadů, MacBooků, Time Capsule, Apple TV, iPod Nano, AR.Drone...

francesca
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 284
Registrován: čtv bře 31, 2011 7:13 pm

Re: Itunes gift card

Příspěvek od francesca »

OT: pete-o mam US ucet i CZ ucet s kartou, tak se muzem domluvit pres SZ, pokud mas zajem
APPLE MacBook CZ white unibody spring 2010/ C2D 2.4GHz/ 13.3" 1280x800/ 8GB RAM/ GF 320M/ 250GB 5.4k/ DVD/ WF/ BT/ CAM/ MAC OS Maverics

iMessage: vecne.zamilovana[at]gmail.com

s16strnadova

Re: Itunes gift card

Příspěvek od s16strnadova »

ahoj kamarádi,

potřebovala bych Vaší pomoc. Vlastním Iphone 4S, jsem zaregistrovaná na appStore, Itunes s českou kreditní kartou. Pobývám nyní v US a dnes jsem si zakoupila Gift Card pro AppStore za 50 dolarů, bohužel vzadu na kartě se píše, že je to určeno pouze pro US.
Opravdu po zadání kodu (přes Iphone - AppStore-Features-Reedem-16-ti místní kód) se ihned objeví hláška: "The Code you entered is not recognized as a valid code."
Lze nějakým způsobem tento problém vyřešit? Zaplatila jsem si 50 dolarů a asi zbytečně :(

Děkuji za Vaše rady!!

cuting
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2259
Registrován: úte čer 07, 2011 8:45 pm

Re: Itunes gift card

Příspěvek od cuting »

Snadná pomoc- založ si druhý účet na US iTunes store a tam ten gift využiješ. Dva účty-US i CZ má spousta lidí, i já. :)
 Apple hračky 

SteveJSF
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1923
Registrován: úte lis 04, 2008 1:37 am

Itunes gift card

Příspěvek od SteveJSF »

Taky mam US i CZ ucet, ale pokud ten US ucet nechces delsi dobu vyuzivat, tak bych si novy nedelal. Tu gift kartu bych prodal (klidne i tady na foru) a snazil bych se zit s tim CZ uctem. Pokud u nej mas prihlasenou kartu, tak ten ucet nepotrebujes dobijet. Proc to chces dobit?
Několik iPhonů, iPadů, MacBooků, Time Capsule, Apple TV, iPod Nano, AR.Drone...

cuting
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2259
Registrován: úte čer 07, 2011 8:45 pm

Re: Itunes gift card

Příspěvek od cuting »

O.T. No, individualně si myslím, pokud už má ten gift, tak se rozhodně vyplatí mít k němu i US učet. Těch 50 USD se neztratí a na US iTunes store je stále výběr aplikací větší. Upřimně, CZ účet využívám minimálně a to na aplikace, které jsou čistě lokální, jako program kin apod. Ten US účet nestojí nic a nezabírá ani žádné místo. Ale to je samozřejmě čistě individuální. :)
 Apple hračky 

SteveJSF
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1923
Registrován: úte lis 04, 2008 1:37 am

Itunes gift card

Příspěvek od SteveJSF »

Jasne, taky mam jako hlavni ten US, CZ vyuzivam jen obzvlast vyjimecne. Jen jsem tim chtel rict, ze mit dva ucty jako hlavni uz neni tak pohodlne. Ale jde to, co by ne. Pokud by se ji nechtelo zrizovat si druhy ucet, je tu porad ta moznost se te karty (kodu) zbavit a urcite i tady najde zajemce, takze to neni vyhozenych $50.
Několik iPhonů, iPadů, MacBooků, Time Capsule, Apple TV, iPod Nano, AR.Drone...

s16strnadova

Re: Itunes gift card

Příspěvek od s16strnadova »

při instalaci na pc se mi ukazuje toto okno:

Obrázek

a na telefonu jsem už přišla na to, jak vytvořit nový účet na Itunes, bohužel, methody pro platbu se nezobrazuje volba "none" je tam pouze výběr z platebních karet a další problém se stal, po zadání code gift card, že je stále invalid, opravdu nechápu :(((

děkuji za rady, ano zkouším si vytvořit nyní nový US účet, je možné ho vytvořit ručně na mém iphonu? nebo je zapotřebí využití počítače, četla jsem ,že je nutné mít Itunes apod..v telefonu je samozřejmostí.
dala jsem odhlásit z Itunes a z AppStore abych mohla založit nový, bohužel nastal menší problém,pokud najedu v APP Store na telefonu do Featured bohužel se mi zobrazuje jenom šedivá obrazovka, to jsem si to asi pěkně zavařila...

Nevíte jak mám postupovat dále?

Mám tu vypůjčený ntb, bohužel na něj nemohu Itunes naistalovat, ukazuje při instalaci problém, na internetu jsem našla,že se jedná, že nemám pro to oprávnění, že nejsme správce...

POZNÁMKA MODERÁTORA:

Sloučeno. eRiper

cuting
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2259
Registrován: úte čer 07, 2011 8:45 pm

Re: Itunes gift card

Příspěvek od cuting »

V iTunes účtu v US applestore máš v payment informations - payment type NONE. Co je take dulezite, tak v US uctu musíš zadat PLATNOU existující adresu v USA. Většina lidí to řeší tak, že zadává platnou adresu například adresu nějaké školy. Osobně tam mám adresu jedné university v Californii. Systém v Apple ty adresy kontroluje, zda jsou existující. Jinak ti to nespolkne . Jinak založit US účet by mělo jít přímo z iPhonu bez počítače, ale jak je to "složité a nebo jednoduché" to ti neporadím, nemám zkušenost. Ale předpokládám, že by to nic těžkého být nemělo. V iTunes v iPhonu na uvodni strance uplne dole máš volbu Redeem na dobíjení kredity a pod ní informace o účtu na přihlášení a nebo na vytvoření nového ID.
 Apple hračky 

s16strnadova

Re: Itunes gift card

Příspěvek od s16strnadova »

DĚKUJI ZA RADY! Pokud nastavuji US účet na Itunes přes telefon, nevyplnuji vůbec "Metody pro platbu" přeskočím to a vyplňuji rovnou -> Gift Card Code, Platnou adresu v US, Moje Jméno a tel. Bohužel pro další krok NEXT, to po mě požaduje vyplnit "Pyment Method"
Píše mi to: Credit Card number doesnt match credit card type. You did not complete the entire from. Security code is invalid. (červeně psané).

a další nepříjemná věc:
nechce mi to vůbec vzít kód z té karty! :(
píše to : Invalid code. Check the code and try again. (červeně psané)

Znaky jsem psala všechny velkými písmeny, na internetu jsem četla, že je někdy dost možné, že některé znaky, které jsou na kartě vytištěné, mohou představovat uplně jiný znak, ale když na ty znaky se dívám, nejsou vůbec těžké na pochopení, jsou jednoduché a nepřijde mi ,že by určitá číslice nebo písmenky měly znamenat něco jiného, opravdu divné!!!

Myslíte si, že je nějaká šance! Nebo radši kartu mám prodat? Děkuji za Vaši pomoc

cuting
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2259
Registrován: úte čer 07, 2011 8:45 pm

Re: Itunes gift card

Příspěvek od cuting »

Nezmatkuj. Proč jsi přeskočila payment method ? To je nesmysl, proto to chce kartu. Ale ta karta MUSI byt vydana a vedena americkou bankou, žádnou jinou, ani mezinárodní odkudkoliv,ti to nevezme!

Pokud už máš založený US účet, tak jdi v iPhonu v iTunes uplně dole do něho, zobraz si payment method a zaškrtni NONE. Jde to. A pak už žádnou kartu neřešíš. Potom už budeš jen dobíjet přes Reedem.
Stačí?
 Apple hračky 

s16strnadova

Re: Itunes gift card

Příspěvek od s16strnadova »

No to je prave ono, preskocila jsem to, protoze tu v USA zadnou kartu vedenou nemam, jinak by to vsechno bylo jednodussi. A volba "none" neni vubec k dispozici, kdyz to delam pres iphone, na pc mi to nejde, viz prispevek vyse.

cuting
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2259
Registrován: úte čer 07, 2011 8:45 pm

Re: Itunes gift card

Příspěvek od cuting »

nevim, pres iPhone jsem ucet nezakladal, ale verim, ze kdyz to nepreskocis, tak pri zakladani uctu ti to v payment method volbu NONE nabidne. Nevidim duvod, proc by to nemelo jit, kdyz v jiz existujicim uctu si muzu v payment method nastavit none take.
Ale pokud chces, tak je zde jeden clovicek, ktery ti zdarma US ucet na dobijeni gift cody vytvori. Napis mu, urcite ti pomuze. Nejsi prvni a ani posledni. Tady je jeho vlakno. Vice uz ti pomoci neumim.
viewtopic.php?f=90&t=23970
 Apple hračky 

SteveJSF
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1923
Registrován: úte lis 04, 2008 1:37 am

Itunes gift card

Příspěvek od SteveJSF »

Nechapu, ze se tu vzdycky najde nekdo, komu to nejde. Je na to jasny postup a funguje to. Nevim, nakolik to funguje na iPhonu, ale otevrel jsem iTunes v pocitaci a behem dvou tri minut jsem mel ucet vytvoreny. Co je v tom porad za problem?

Sedni k pocitaci, spust iTunes, sjed oknem az dolu a vpravo dole zkontroluj kulaty symbol US vlajky. Pak vpravo nahore zkontroluj, ze nejsi prihlasena k zadnemu uctu - je tam napsano "Sign In". Pak skoc do App Store (volba nahore zhruba uprostred). Potom najdi nejakou free aplikaci, treba v zebricku deseti nejoblibenejsich a kup ji. Otevre se ti okno pro zadani udaju k tvemu uctu, ve kterem je i tlacitko pro vytvoreni noveho uctu. Projdi klasickym postupem pro vytvoreni uctu - odsouhlaseni podminek, vytvoreni svych prihlasovacich udaju, zadani platebnich udaju, osobnich udaju atd. Klicove jsou ty platebni udaje - nepreskakovat, ale kliknout na "None". Viz obrazek:

Obrázek

Ale skutecne na to kliknout, zvolit to. Pokud tam neni tahle moznost, je neco spatne, pravdepodobne neni neco z toho jednoducheho postupu dodrzeno. Uvedene osobni udaje musi obsahovat skutecnou US adresu (nejlepe vcetne odpovidajiciho telefonniho cisla), zatimco mailova adresa, uvedena jako prihlasovaco Apple ID, muze byt jakakoliv, treba i s koncovkou @seznam.cz, ale at je skutecne funkcni. Tot vse.
Několik iPhonů, iPadů, MacBooků, Time Capsule, Apple TV, iPod Nano, AR.Drone...

Tacekk

Re: Itunes gift card

Příspěvek od Tacekk »

Zdravím,
dostala se mi do ruky Gift card od tety z německa. Zjistil jsem tady ale, že ji využiju jen v německém store.
Zajímala mě tedy možnost, zda bych si mohl sjet za hranice a nějakým způsobem si někde s wifi-free hot spotem nabít německý účet appstore a peníze dostat zpět někam na účet? Nechce se mi kvůli každé aplikaci jezdit do německa.
Díky

cuting
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2259
Registrován: úte čer 07, 2011 8:45 pm

Re: Itunes gift card

Příspěvek od cuting »

A proč by jsi někam jezdil? Založ si z domu přes počítač účet na německém iTunes Store a ten gift tam prostě nabij. A až ho vyčerpáš, tak ti teta třeba koupí další. Účtů můžeš mít x . Ale pokud spekuluješ, jak ten gift kód zpeněžit, tak ho prostě s nějakou slevou prodej třeba na německém ebay.

OT: ti příbuzní a zejména tety jsou naprd. Místo, aby vysypali prachy na dřevo a nebo na účet, tak dávají trapné dárky, co? :wink:
 Apple hračky 

BaX
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 812
Registrován: ned pro 27, 2009 3:55 pm

Re: Itunes gift card

Příspěvek od BaX »

Omlouvám se za obnovení starého topicu, ale našel jsem iTunes 20$ za 299 CZK: http://www.key4you.cz/?itunes-20usd
    iPhone 7+ 128GB
    iPad 2 WiFi 16GB iOS 7

Odpovědět