nejde zapnut iTunes

Odpovědět
nero150
Host
Host
Příspěvky: 50
Registrován: ned lis 02, 2008 1:53 pm

nejde zapnut iTunes

Příspěvek od nero150 »

zdravim vas

mam jeden probleeem nejde mi zapnut itunes a ani quicktime mam nainstalovany NETframework 2.0, 3.0, 3.5 win XP profesional SP3
XY preinstalovani itunesu vymazavanie z registrov skusat vytvorit nove konto a vsetko mozne mohli by ste mi poradi snazim sa nainstalovat najnovsiu verziu starsiu nie.. a podotykam isiel mi pred tym normalne som ho vypol a ked som ho zapol tak uz nesiel. prosim poradte.. diky moc
iPhone 3G 16GB Black, JB FW 4.0 redsn0w+ultrasn0w

pacholek

Re: nejde zapnut iTunes

Příspěvek od pacholek »

nejakou chybu ti to napise?
nebo se to jen spusti do pozadi jako uloha ale samotny program nezacne?

nero150
Host
Host
Příspěvky: 50
Registrován: ned lis 02, 2008 1:53 pm

Re: nejde zapnut iTunes

Příspěvek od nero150 »

noo ja urobimklasicky dojklik nabehnu presypacie hodiny a potom zmiznu a ako keby sa nic nedialo ako keby som to ani nespustil, quicktime urobi to iste.. v spustenych aplikaciach mi ukaze len tie ipodservice a tie dalsie co tam su .. a okram toho nenabehne ani ako spustena aplikacia ani itunes..
iPhone 3G 16GB Black, JB FW 4.0 redsn0w+ultrasn0w

ronny_bleat

Re: nejde zapnut iTunes

Příspěvek od ronny_bleat »

nero150 píše:noo ja urobimklasicky dojklik nabehnu presypacie hodiny a potom zmiznu a ako keby sa nic nedialo ako keby som to ani nespustil, quicktime urobi to iste.. v spustenych aplikaciach mi ukaze len tie ipodservice a tie dalsie co tam su .. a okram toho nenabehne ani ako spustena aplikacia ani itunes..


mám uplně ty samé problémy ani na vista ani na xp mi noé itune nešlapou..

Mrcek
Host
Host
Příspěvky: 5
Registrován: ned dub 27, 2008 1:19 am

Re: nejde zapnut iTunes

Příspěvek od Mrcek »

to jsme na tom podobně chlapi, nikdo ještě neví co s tím?

Odpovědět