iTunes na inom windowse

Odpovědět
sony123
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 752
Registrován: úte srp 19, 2008 9:30 am

iTunes na inom windowse

Příspěvek od sony123 »

Chcem si preinštalovať windows a chcem si dať dva operačné systémy a to Vistu a windows 7.Môžem mať iTunes na obydvoch systémoch a používať ten istý iPhone?
Ako je to s iTuenes,keď ho nainštalujem,tak ako to bude s iPhonom?Nevymaže sa my všetko?Musím sa zase prilásiť na iTunes?
Diky.

pharlap

Re: iTunes na inom windowse

Příspěvek od pharlap »

1/ Oba systemy muzes mit najednou, pokud se ti je podari nainstalovat.. asi pres boot DVD.. ja sem to nezkousel.. dva Win systemy pod sebe na jeden komp.. uvidis..
pozn.zkousel sem jen Win/Linux dual-boot a to jde :)
2/ Jestli se ti to povede.. tak instalni iTunes.. zalohuj iPhone.. a pak je pohoda..
akorat budes muset prubezne zalohovat v kazdem systemu zvlast, protoze podle mne neexistuje propojeni iTunes napric systemy.
3/ A pak napis jak ti to slape :)

M32online

Re: iTunes na inom windowse

Příspěvek od M32online »

hm..mozno na jednom pc...ale ak mas dva pc...si v...

pri synchronizacii na druhom pc ti zmaze vsetko co mas v IP...(hudbu, aplikacie...)

pharlap

Re: iTunes na inom windowse

Příspěvek od pharlap »

Na druhem PC se ti nemusi iP. vymazat. Proc by musel??
Ja mam takhle autorizovane tri PC.
Zalohujes na jednom, a pak kdyz jdes k druhem, kde je de facto "blanc" iTunes, tak udelas nejprve BackUp iPhonu, aby se data z nej ulozily do iTunes a je to :)
No a nakonec pak mas trebas jako ja tri pocitace, mezio kterejma prechazim a prubezne zalohuju tam a tam.. :wink:

M32online

Re: iTunes na inom windowse

Příspěvek od M32online »

hmm...takze zrejme som isiel na to zle ja...ja som to chcel rovno zosynchronizovat...dik za radu :)

btw: ako je to s hudbou...dufam ze mi vo fone ostane a do pc mi to kopirovat nebude...

Edit: stacilo autorizovat pc...mg keby som sa naucil citat skor ako napisem blbost :) ale aj tak dakujem...skoda ze maximalne 5 pc sa da autorizovat

Edit2: skusali ste niekto na dvoch pc synchronizovat hudbu?? akosi mi ju chce kompletne zmazat...

Odpovědět