Nastavení prohlížeče + iTunes

Odpovědět
H3nry

Nastavení prohlížeče + iTunes

Příspěvek od H3nry »

Dobrý den,
iPhone mám cca měsíc, a když mě došla faktura na internet byl jsem šokovaný kolik jsem stahl mb + k tomu cena. Nedá se upravit prohlížeš, aby nezobrazoval obrazky na stránkách?? Tímto nastavením by se stahovalo 2x míň dat. Můj kamarád má PDA a na něm to jde nastavit, když jsem se šťoural v nastevní nic takového jsem tam nenašel. Zašel jsem ještě do Vodafonu a tam mi řekli, že iPhone je týmto specifický a že se mám obrátit na nějaké forá, která se zabívají o iPhony jako je toto.
A k mému 2 problému. Dříve jsem měl Sony Ericsson, na kterém je primitivní přetahování dat, jednoduše se vám zobrazí složka, která znázorňuje pamětouvou kartu, a poté stačí přetahovat obrázky, témata , songy atd....
Ale na iTunes se mi zdá složitější a nemůžu přijít na to jak se pomocí něj přetahují data.
Za odpovědi předem děkuju.
Henry

Lukhin

Re: Nastavení prohlížeče + iTunes

Příspěvek od Lukhin »

Ono iPhone je delanej, tak abys vyuzival internet. Proto by bylo mozna lepsi popremyslet o nejakym vyhodnym internetovym balicku, co nabizi. ;-) Myslim, ze ty obrazky nejdou vypnout.

V iTunes synchronizujes. Pripojis k PC kabelem iP a ve slozkach music/video/photo/... Navolis, co tam chces a synchronizujes.
Naposledy upravil(a) Lukhin dne ned led 11, 2009 9:57 pm, celkem upraveno 1 x.

H0NZ1K
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 868
Registrován: čtv lis 06, 2008 7:45 pm

Re: Nastavení prohlížeče + iTunes

Příspěvek od H0NZ1K »

v nastaveni safari jde vypnout :
-JavaScript
-Pluig-ins
-Block pop-ups

nic radim nevypinat...

jinak vodafone ma NET na 1/2 roku zdarma ne?

toncek
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3018
Registrován: pát led 11, 2008 9:21 pm

Re: Nastavení prohlížeče + iTunes

Příspěvek od toncek »

Přesně tak, být tebou tak si aktivovuju internet do mobilu zdarma na 6 měsíců. Můžeš to aktivovat do konce ledna.

Jinak myslím, že ten balíček potom stojí kolem 150 Kč.

Pokud jsi ted měl třeba aktivní připojení na skok tak to musela být pěkná pálka, protože tam jsou ty data dost drahý.
iPhone 6 16GB
iPad 4 32GB
MacBook Pro (late 2008, 2.4 GHz, 8GB RAM)

H3nry

Re: Nastavení prohlížeče + iTunes

Příspěvek od H3nry »

No ten ,,Vánoční dárek'' od Vodafonu jsem si aktivoval právě. Myslím že to je další špinavý trik operátorů.
Ještě Lukhin prosimtě o podrobnější návod xD . Já nejsem nějak moc ve vašem slangu xD . Prostě napiš udělej to a potom to a ok. Thx
Naposledy upravil(a) H3nry dne ned led 11, 2009 10:16 pm, celkem upraveno 1 x.

H0NZ1K
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 868
Registrován: čtv lis 06, 2008 7:45 pm

Re: Nastavení prohlížeče + iTunes

Příspěvek od H0NZ1K »

no tak to bych rozhodne nerekl....

Vodafone to dela proto ze kdyz si to lidi vyzkousi a bude se jim to libit tak mozna si to objednaji a budou to pouzivat potom dal....

ja mam o2(kyslik :D ) a mam za 150,- KC mesicne neomezena data :)...a vyhovujeme to ve skole :D kdyz se nudim tak proste surfuju :) ... jinak doma mam Wi-Fi takze jsem doma na ni...

Lukhin

Re: Nastavení prohlížeče + iTunes

Příspěvek od Lukhin »

H3nry píše:No ten ,,Vánoční dárek'' od Vodafonu jsem si aktivoval právě. Myslím že to je další špinavý trik operátorů.
Ještě Lukhin prosimtě o podrobnější návod xD . Já nejsem nějak moc ve vašem slangu xD . Prostě napiš udělej to a potom to a ok. Thx


Mrkni na navod viewtopic.php?f=13&t=10972

Popripadne mrkni do sekce ostatni navody tady na foru

H3nry

Re: Nastavení prohlížeče + iTunes

Příspěvek od H3nry »

Ten návod je napsaný na starší verzy iTunes. Já mám nejnovější. Můžete někdo napsat návod na nejnovější?? Nebo napište jaká verze iTunes je z toho návodu, potom si ho stahnu a testnu. Z toho obrázku jsem to nějak nevyzkoumal. Thx

H0NZ1K
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 868
Registrován: čtv lis 06, 2008 7:45 pm

Re: Nastavení prohlížeče + iTunes

Příspěvek od H0NZ1K »

To je snad u vsech verzi stejny ne ? :-)

Lukhin

Re: Nastavení prohlížeče + iTunes

Příspěvek od Lukhin »

Prikladam Ti dalsi navod Jak pridavat hudbu/videa do iTunes a nasledne do iPhone viewtopic.php?f=13&t=3589

Odpovědět