nejde synchronizovat TV show koupene pres iTunes

Odpovědět
blondyna
Host
Host
Příspěvky: 12
Registrován: sob kvě 24, 2008 10:52 pm

nejde synchronizovat TV show koupene pres iTunes

Příspěvek od blondyna »

Dobry den, mam PC WIN XP PRO, jailbrake na 2.1., vsechno funguje bez problemu vcetne synchronizace hudby koupene pres iTunes. Ted jsem si zkusila koupit TV Show - Bones a nejde mi synchronizovat s iTunes, hlasi - Some of the videos in your iTunes library were not copied to the iPhone because they cannot be payed on this iPhone.
zkusila jsem reinstalaci iTunes a vse stejne. Poradi nekdo. Dekuji.

whisky96
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 980
Registrován: stř úno 13, 2008 9:47 pm

Re: nejde synchronizovat TV show koupene pres iTunes

Příspěvek od whisky96 »

pozri, ci si nahodou nekupila tu TV Serie v HD kvalite, vtedy ti ich iTunes do telefonu nenakopiruje ... ak vsak kupujes v HD, kazdy diel ti stiahne 2x - raz v HD a raz v SD (Standard definition) ... tie diely v SD ti v pohode do iphone natiahne, pri tych HD ti vypise takuto chybu, ale nakolko by to bolo dvojmo, tak to nevadi ...

takze co s tym:

- ak planujes pozeravat TV Serialy vacsinou na iphone a nie na obrazovke s HD rozlisenim, kupuj vzdy v SD kvalite, je to aj o cca 10 USD na sezonu lacnejsie a ziadne problemy sa vyskytovat nebudu

- ak planujes pozeravat aj v HD kvalite povedzme v PC, tak nechaj nech ti to stahuje dvojmo a tu chybu jednoducho ignoruj ...

samozrejme, ak to nie je tymto, tak spresni svoju otazku, dopln detaily co ide a co nejde

blondyna
Host
Host
Příspěvky: 12
Registrován: sob kvě 24, 2008 10:52 pm

Re: nejde synchronizovat TV show koupene pres iTunes

Příspěvek od blondyna »

Diky moc za tipy.
Stahla jsem jednu serii Bones a jednu Sex and the City a oboji je v normalni, ne HD kvalite. Kdyz se podivam na typ souboru, tak je to M4V.
Zkousela jsem to otevrit primo ze slozky iTunes, pres iTunes a Windows media player a taky to nejde.
Pise mi to, ze This computer is not authorized to play "nazev souboru".m4v a nabidne mi to autorizaci pocitace (mam uz davno autorizovany), to probehne a rekne, ze pocitac jiz byl autorizovan.
Tak nejak si nevim rady ....

jama84

Re: nejde synchronizovat TV show koupene pres iTunes

Příspěvek od jama84 »

mám stejný problém, mám IP 2G jailbreak FW na 2.1, autorizovaný US účet na iTunes 8.0.2.; Na iTunes Store jsem stáhl free Tv Shows. vše jde synchronizovat normálně až na stažené Tv Shows. hláška co mi to píše viz přiložený obrázek. díky za rady


EDIT: při rozkliknutí podrobného rozpisu mi to píše, že mám špatný formát videí, ale za boha mi to nikde nejde překonvertovat (Free Video to iPhone Converter, MediaCoder). Má někdo nápad jak na to?


EDIT 2: problém vyřešen přechodem na FW 3.0 :o))
Naposledy upravil(a) jama84 dne sob črc 11, 2009 12:43 pm, celkem upraveno 2 x.

blondyna
Host
Host
Příspěvky: 12
Registrován: sob kvě 24, 2008 10:52 pm

Re: nejde synchronizovat TV show koupene pres iTunes

Příspěvek od blondyna »

Nikdy se mi tento problem nepovedlo vyresit, tak pokud se Ti to nahodou povede, tak dej prosim vedet.
Ukradli mi zrovna muj 2G iPhone a do 14 dni bych mela mit 3G, tak Ti dam vedet, jestli to bude prechodem na 3G vyreseno.

Odpovědět