i tunes nejde vypnut

Odpovědět
millie

i tunes nejde vypnut

Příspěvek od millie »

mam taky divny problem, ktory som uz konzultovala s viacerymi ludmi, ale samozrejme nikomu nic take i tunes nerobi.. vypnem ho, on zas nabehne.. skusala som vypnut quicktime, nepomohlo, skusala som restart, nepomohlo, proste stale ked ho vypnem, znova sa zapne... prosim poradte...

Paly
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3976
Registrován: pon říj 29, 2007 8:08 pm

Re: i tunes nejde vypnut

Příspěvek od Paly »

Odinstaluj ho a zase nainstaluj.
iPhone XS white iOS 13.x,
 iPhone #1 3.1.3
Orange

MacBook Pro retina 2,5 GHz; 8GB RAM
Čítajte pravidlá fóra!

millie

Re: i tunes nejde vypnut

Příspěvek od millie »

tak som to urobila, pri prvom spusteni a vypnuti bolo vsetko ok, ale bohuzial ked som to zapla a vypla znovu, tak je tu ten isty problem... jediny sposob ako sa vypne je ked ho vypnem cez spravcu uloh... instalacku som stiahla normalne z ich stranky, ziadny crack ani nic podobne

aa007

Re: i tunes nejde vypnut

Příspěvek od aa007 »

Nepouzivas nahodou komunikacni klient Miranda? Me tohle dela, kdyz mam zaplou Mirandu .. kdyz ji vypnu, tak se v pohode vypne i iTunes .. pokud nechci vypinat Mirandu, tak musim iTunes ustrelit prez spravce uloh...

millie

Re: i tunes nejde vypnut

Příspěvek od millie »

no pouzivam....takze len cez spravcu uloh? no uzas.. :(

Mirra

Re: i tunes nejde vypnut

Příspěvek od Mirra »

taky to tak mám a taky používám mirandu:/ takže mi nezbývá nic jiného než správce úloh nebo přejít na něco jiného než miranda:D

peter.nr
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 174
Registrován: čtv říj 02, 2008 1:05 pm

Re: i tunes nejde vypnut

Příspěvek od peter.nr »

Ja Mirandu nepoužívam a nikdy som nepoužíval a robí mi to tiež. A to na troch PC!
iPhone 4S 64GB 6.1.3
iPad 2 16GB WiFi 6.1.3
Macbook Air 2011, i5 1.7GHz, 4GB, 128GB, Mac OS X Mountain Lion

kevin a perry

Re: i tunes nejde vypnut

Příspěvek od kevin a perry »

IMHO je to proste bug v iTunes, taky se mi to stává na dvouch PC a miranda tam naistalovana neni, nijak to neřešim-správce úloh

peter.nr
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 174
Registrován: čtv říj 02, 2008 1:05 pm

Re: i tunes nejde vypnut

Příspěvek od peter.nr »

Nie je to na reklamáciu? Pre plnohodnotné používanie iPhone je iTunes nutné. A ak toto robí, nie je niečo v poriadku.

Myslím, že to má nejaký problém s najnovšími aktualizáciami Windows XP - konkrétne SP3. Ale kvôli tomu to nebudem rušiť.

Budem to reklamovať - počkám si mesiac na riešenie a ak to nevyriešia novou verziou iTunes, tak vrátim iPHone, alebo mi PC vymenia za Mac. Nie je problém nainštalovať na holé PC Win XP SP3 a dokázať to priamo servisákovi, že to padá.
iPhone 4S 64GB 6.1.3
iPad 2 16GB WiFi 6.1.3
Macbook Air 2011, i5 1.7GHz, 4GB, 128GB, Mac OS X Mountain Lion

kevin a perry

Re: i tunes nejde vypnut

Příspěvek od kevin a perry »

Na reklamaci? :lol: :lol:
čeho prosimtě? Že ti po odpojení iphone nejde vypnout itunes? to je dobrej nesmysl :D
Vše, co si chtěl si udělal, ale program pak při vypínání zlobí no, to je obrovskej problem na reklamaci :D

Prosimtě Nokia pcsuit taky neni buhvi co, rozhodně to neni na reklamaci telefonu, lol

Lidi teda občas dokážou překvapit :D
Co bys chtěl? Kup si mac a mas po problemu, nikdo Tě nenutil si iP. kupovat a že si nevěděl to a to, nikoho nezajímá.(Jestli Tě přestal byvit, budeš ho muset prodat.

vbruno
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1145
Registrován: stř čer 11, 2008 7:52 am

Re: i tunes nejde vypnut

Příspěvek od vbruno »

Mne take nejdou doma iTunes vypnout klasicky, okno zamrzne a tento process mi zabere 100% procesoru. Musim ho vypnout pres spravce uloh. Po preinstallovani PC mi to chvilku chodilo dobre, ale po nejake dobe zas stejny problem. V podstate je to jedno, jen kdyz jsem si chtel zmenit Country v AppStore, tak pokazde kdy jsem natvrdo iTunes zavrekl se mi zmena neprojevila :-)
::: iPhone 5S 16GB Space Grey :: iPad 2 32GB 3G :: MacBook Pro 13'' 2011 :: Apple TV 3 :::

peter.nr
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 174
Registrován: čtv říj 02, 2008 1:05 pm

Re: i tunes nejde vypnut

Příspěvek od peter.nr »

kevin a perry píše:Na reklamaci? :lol: :lol:
čeho prosimtě? Že ti po odpojení iphone nejde vypnout itunes? to je dobrej nesmysl :D
Vše, co si chtěl si udělal, ale program pak při vypínání zlobí no, to je obrovskej problem na reklamaci :D

Prosimtě Nokia pcsuit taky neni buhvi co, rozhodně to neni na reklamaci telefonu, lol

Lidi teda občas dokážou překvapit :D
Co bys chtěl? Kup si mac a mas po problemu, nikdo Tě nenutil si iP. kupovat a že si nevěděl to a to, nikoho nezajímá.(Jestli Tě přestal byvit, budeš ho muset prodat.


Prosím, menej smailíkov. Nie sme tu v škole.

iTunes je pre iPhone nenahraditeľná aplikácia. Apple vyvinul verziu pre Windows a je to aj v podmienkach - requirements.

Ak to korektne nechodí, je to zlé. Preto to musia riešiť. A ako inak sa o probléme dozvedia, keď nie od užívateľov? Možno v novej verzii to opravia. Každopádne na reklamáciu to je.

Ale nechápem, prečo by som sa mal iPhone zbavovať? Napr. taká synchronizácia s Exchange serverom funguje bez jedinej chybičky. Ak vieš, čo to je ...
iPhone 4S 64GB 6.1.3
iPad 2 16GB WiFi 6.1.3
Macbook Air 2011, i5 1.7GHz, 4GB, 128GB, Mac OS X Mountain Lion

kevin a perry

Re: i tunes nejde vypnut

Příspěvek od kevin a perry »

iTunes používám snad od dob, co spatřilo světlo světa poprvý a nikdy na PC nechodil korektně, rozhodně to neni na reklamaci telefonu, to se Ti jen vysmějou.
Ano nenahraditelná-však taky funguje a uděláš vše co chceš, jen pak při vypnutí dělá chybu(a to né vždy!!!), co na tom chceš reklamovat?

Tak používej Exchange server a nestěžuj si na iTunes, co bys pak tedy chtěl vyreklamovat? Když seš s iPhonem spokojenej?iTunes?

smajli vyjadřují určité pocity(vtomto případě nekončící smích) jak jinak bych to asi vyjadřil? kilometrovým heheehe? :D

Gekko gecko
iPhoneHolik
iPhoneHolik
Příspěvky: 2221
Registrován: pon zář 22, 2008 3:20 pm

Re: i tunes nejde vypnut

Příspěvek od Gekko gecko »

Konverze iTunes pro Windows je des a mohu to jen potvrdit,navic nekdy cele PC dokaze neprijemne zpomalit,o rychlosti spousteni aplikace ani nemluve,chtelo by to trochu vic optimalizovat kod.
iPhone 5S 16GB Silver iOS 9.2

peter.nr
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 174
Registrován: čtv říj 02, 2008 1:05 pm

Re: i tunes nejde vypnut

Příspěvek od peter.nr »

kevin a perry píše:iTunes používám snad od dob, co spatřilo světlo světa poprvý a nikdy na PC nechodil korektně, rozhodně to neni na reklamaci telefonu, to se Ti jen vysmějou.
Ano nenahraditelná-však taky funguje a uděláš vše co chceš, jen pak při vypnutí dělá chybu(a to né vždy!!!), co na tom chceš reklamovat?

Tak používej Exchange server a nestěžuj si na iTunes, co bys pak tedy chtěl vyreklamovat? Když seš s iPhonem spokojenej?iTunes?

smajli vyjadřují určité pocity(vtomto případě nekončící smích) jak jinak bych to asi vyjadřil? kilometrovým heheehe? :D


To, že po vypnutí už iTunes nenabehne, to je OK? :D :D :D

Edit: No, páni, myslím, že som to (aj vďaka iným fóram) vyriešil.
Teda aspoň u mňa. iTunes kolidujú s antivírusom NOD32. Stačilo mi vypnúť AMON, spustiť iTunes, zatvoriť ich a potom spustiť znovu AMON (vypínať ho dlhodobo sa nevypláca). iTunes nabiehajú o čosi rýchlejšie a hlavne sa korektne zatvárajú.


_________________
iPhone 3G 8GB, FW2.1, JailBreak - bez neho je iPhone obyčajný "hlúpy" mobil, s ním je celkom COOL
Mimochodom, nechce niekto nový iPhone synchro kábel za 150 Sk?

Takto edituj svoje příspěvky. Pro příště. Jinak mažu. Beavers.
iPhone 4S 64GB 6.1.3
iPad 2 16GB WiFi 6.1.3
Macbook Air 2011, i5 1.7GHz, 4GB, 128GB, Mac OS X Mountain Lion

Odpovědět