iTunes v iPhonu

Odpovědět
Jirka 8
Host
Host
Příspěvky: 37
Registrován: čtv kvě 29, 2008 10:31 pm

iTunes v iPhonu

Příspěvek od Jirka 8 »

Ahoj všichni chci se zeptat jestli někdo máte FW 2.1 a jestli vám tam de iTunes(přímo v iPhonu) mám totiž FW 2.0.1 a tam nejde je tam nějaká chyba tak se chci zeptat jestli u FW 2.1 de.Předem díky za odpověd.

pajcer
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 656
Registrován: úte dub 08, 2008 9:47 am

Re: iTunes v iPhonu

Příspěvek od pajcer »

co presne znamena ze ti nejde? pada do springboardu?

mna prepne do Appstoru - a mam pocit ze to je sposobene tym ze ked mas napr. slovendke konto na iTunes tak pre nasu krajinu nieje mozne kupovat nic ine ako apliakcie.... (ziadna hudba a videa)
nástroj: iPhone 6 & iPad air 64GB no jb iOS 10

Jirka 8
Host
Host
Příspěvky: 37
Registrován: čtv kvě 29, 2008 10:31 pm

Re: iTunes v iPhonu

Příspěvek od Jirka 8 »

ne to ne mám české konto ale je tam chyba něco jako abych aktivovat iTunes, Appstore normalně de ja totiž tet pujdu do FW 2.1 tak mě zajímá jestli tam normalně ten iTunes de

Carabei
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 964
Registrován: ned srp 24, 2008 3:15 pm

Re: iTunes v iPhonu

Příspěvek od Carabei »

u nas proste na itunes zadnou hudbu nekoupis, jedine si udelat americky ucet, proto ti nefunguje itunes v phounu, pac je pouze pro muziku
MacBook Pro Retina 15 10.10
iPhone 6 8.1.2, Etymotic hf5
iPad mini Retina 32GB 8.1.2

Jirka 8
Host
Host
Příspěvky: 37
Registrován: čtv kvě 29, 2008 10:31 pm

Re: iTunes v iPhonu

Příspěvek od Jirka 8 »

ne ja to nechci kupovat jenom chci abych dal iTunes a načetli se žebříčky top písní a iTunes strore jo a ještě jestli na FW 2.1 de Youtube(přímo v iPhonu)

Jirka 8
Host
Host
Příspěvky: 37
Registrován: čtv kvě 29, 2008 10:31 pm

Re: iTunes v iPhonu

Příspěvek od Jirka 8 »

No tak sem přešel na FW 2.1 iTunes(v iPhonu),Youtube(v iPhonu) nejdou a dokonce nejde ani Mxtube kterej sem používal dříve když dam iTunes(v iPhonu) tak mi to hlasi nějakou chybu s lokaci a ani se nenačte nic a u Youtube(v iPhonu) se načtou videa ale u všech je čas 00:00 a žadný z nich nejde pustit skoušel jsem i Mxtube a ten taky nejde asi tam bude podobná chyba jako v normalním Youtube(v iPhonu) jestli někdo nevíte co s tím tak prosím poraďte FW sem tam dával pomocí tohoto návoduhttp://www.iclarified.com/entry/index.php?enid=1880

pajcer
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 656
Registrován: úte dub 08, 2008 9:47 am

Re: iTunes v iPhonu

Příspěvek od pajcer »

Ak mas nastaveny SR-CZ ucet tak proste iTunes nefunguje a vzdy ta hodi do Apple storu... A mne Youtube aj MXtube slape spolahlivo (MX mala u man prenedavnom problemy a padala a po update uz je vsetko OK)


Skusil by som este raz nahodit uz pripraveny FW 2.1 podla tohto navodu: viewtopic.php?f=13&t=6758

A kedze si pouzil QuickPWN malo by to ist uplne hladko (mozno aj bez DFU modu - proste len Shift+Restore v iTunes a vybrat stiahnuty FW od ls8)
nástroj: iPhone 6 & iPad air 64GB no jb iOS 10

Jirka 8
Host
Host
Příspěvky: 37
Registrován: čtv kvě 29, 2008 10:31 pm

Re: iTunes v iPhonu

Příspěvek od Jirka 8 »

Vyřešeno udělal jsem znova restore a už to všechno jde Youtube de i iTunes jde a z Appstore mužu taky stahovat free už se těším až vyjde FW 2.2 a bude i na něj hotový odblok atd.. konečně tam totiž zase pude vypnout autodiatriku všem díky za pomoc.Sice mám ještě jeden menší problém ale to do téhle sekce nepatří.

Odpovědět