Jak dostat mp3 zpět do Itunes?

Odpovědět
Brake

Jak dostat mp3 zpět do Itunes?

Příspěvek od Brake »

Ahoj, mám problém. Mám totiž nový počítač a ve starém, kde jsem měl itunes a všechny písničky se mi omylem všechny písničky vymazaly :( mám je tedy teď jen v ipodu a chtěl bych je dostat z ipodu do nového počítače abych pak zase mohl synchronizovat v Itunes, takhle kdybych teď dal synchronizovat, tak se mi písničky vymažou i z ipodu :( Zkoušel jsem program copytrans, ale ten je placený a tolik peněz se mi do něj vrážet nechce. Nevíte o nějaké jiné možnosti? díky moc, jsem už zoufalý, už týden zkouším hledat na googlu a nic jsem nenašel :(

Paly
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3976
Registrován: pon říj 29, 2007 8:08 pm

Re: Jak dostat mp3 zpět do Itunes?

Příspěvek od Paly »

Da sa to pomocou DiskAid a pomocou neho si najdes zlozku iTunes a skopirujes vsetky adresare s pesnickami do kompu. Nebudu to mp3, ale adresare. Kde to hladat to Ti uz nepoviem.
iPhone XS white iOS 13.x,
 iPhone #1 3.1.3
Orange

MacBook Pro retina 2,5 GHz; 8GB RAM
Čítajte pravidlá fóra!

E=mc2

Re: Jak dostat mp3 zpět do Itunes?

Příspěvek od E=mc2 »

Musim říct že sem to už taky hledal. Přes Diskaid sem si našel tu složku s písničkama.. Sou to normální mp3 a dou přehrát. Problém je však to, že písnička má jinej název. A iTunes o ní nenačte žádný informace. Jediná možnost je vyhnat ven z iphonu ty písničky, poslouchat je a napsat k nim správný názvy. :-) Ta složka je iTunes_control/Music. Ale musíš mít zaplý jenom to základní zobrazení, médií.
Naposledy upravil(a) E=mc2 dne stř lis 05, 2008 8:56 pm, celkem upraveno 1 x.


tor

Re: Jak dostat mp3 zpět do Itunes?

Příspěvek od tor »

No ja jsem se setkal s programem Tansee iPhone Copy bohuzel je to placena verze, tedy mel jsem moznost pracovat pouze v demo, ale tez to umi a umi to dobre a mimo to zvladne i fotky a videa.

ls8
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 11456
Registrován: pát črc 11, 2008 6:52 pm

Re: Jak dostat mp3 zpět do Itunes?

Příspěvek od ls8 »

Kdyz soubory natahnes do iTunes, automaticky se ti prejmenuji a roztridi podle ID3 tagu. Staci mit nastaveno "Keep iTunes music folder organized" a "Copy files to iTunes music folder when adding...".

ObrázekObrázek
iPhone XS 64GB | MacMini 2018 | MacBook Pro 15 2013

Apple store

Re: Jak dostat mp3 zpět do Itunes?

Příspěvek od Apple store »

Řeším stejný problém, mám iPhone 3G 16GB a nejde to náhodou dostat iPhone do pc pomocí iTunes opačnou synchronizací (z iPhone dp pc) ale nevím jak to udělat??

Odpovědět